Bon 400 zł do mi-home (sklep Xiaomi) od Citibanku za przetestowanie bezpłatnej Simplicity

Wystartowała II edycja promocji karty kredytowej Citibank. W zamian za przetestowanie bezwarunkowo darmowej Siplicity do zgarnięcia 400 zł na zakupy w mi-home.pl, sklepu sprzedającego produkty marki Xiaomi.

Sprawdź jak zyskać 400 zł na zakupy do mi‑home.pl (Xiaomi) z kartą kredytową Citibank, sprawdź opinie o Citibank.

Citi Xiaomi voucher mi-home

 

O Xiaomi

Ze strony mi-home:

Firmę Xiaomi założył w 2010 roku Lei Jun. Wierzy on, że technologia wysokiej jakości nie musi kosztować fortuny. W tym duchu też firma tworzy i oferuje niezwykłe urządzenia, oprogramowanie oraz usługi internetowe dla i z pomocą fanów Mi. Ich opinie zostały uwzględnione przy produkcji m.in. Mi Note Pro, Mi Note, Mi TV, Mi Band, ale też smartfonów Mi 5 i Redmi Note 3 (dostępnych oficjalnie także w Polsce).

Dzięki sprzedaży ponad 70 milionów smartfonów w 2015 r. i udostępnianiu swoich produktów w takich państwach jak Tajwan, Hong Kong, Singapur, Malezja, Filipiny, Indie, Indonezja i Brazylia, firma Xiaomi rozwija swoją działalność na całym świecie, stając się jednocześnie globalną marką.

 

Citi + mi-home (Xiaomi) – dla kogo?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, nowym klientem zgodnie z regulaminem jest osoba, która:

od 1 stycznia 2017 roku nie posiadała żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank

Oczywiście jeśli posiadasz kartę dodatkową, lokatę, konto oszczędnościowe albo inne produkty Citi – możesz skorzystać z oferty. Z promocji wyłączeni są też obywatele lub rezydenci podatkowi USA i osoby ze statusem dewizowym.

Przejdź na stronę promocji

 

Citi wymagania

Wymagania Citi niezbędne do wzięcia udziału w promocji z bonem do mi-home.pl:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

 

Zasady uczestnictwa

Citi Handlowy Karta Citi + 400 zł do mi-homeJeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 11.02.2020 wypełnij formularz na stronie promocji i złóż wniosek o kartę kredytową. Pamiętaj, że do nagrody uprawniają jedynie wnioski złożone na dedykowanej stronie promocji.

Citi zapewne będzie wymagać od Ciebie dokumentów potwierdzających dochód, należy je rzecz jasna dostarczyć, możesz to zrobić samodzielnie robiąc i pobierając wyciąg z konta bankowego, pełną listę akceptowanych przez Citi źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie na stronie promocji.

Proforma informujemy, że Citi Handlowy może odmówić przyznania karty kredytowej jeśli np. masz złą historię w BIK. Jeśli nie jesteś pewien swojej historii kredytowej, to odsyłamy też na stronę:

 

Warunki promocji

Po podpisaniu i otrzymaniu karty, ale nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 2000 zł – może to być jednorazowa płatności na taką kwotę albo kilka mniejszych, ważna jest łączna suma płatnosci.
 • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank

Datę podpisana umowy znajdziesz na Twoim blankiecie tego dokumentu.

Choć Citi daje na spełnienie warunków promocji aż 3 miesiące po miesiącu, w którym podpiszemy umowę, to nie warto zwlekać z ich spełnieniem – im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz nagrodę!

Pamiętaj, że

 • transakcje nie mogą być „Transakcjami szczególnymi” – wypłata środków z limitu, transakcje w zakresie gier losowych, w urzędzie pocztowym, wymiana walut itp.
 • nie mogą być transakcjami zwróconymi

Jeśli wykonujesz standardowe płatności w punktach handlowo – usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, restauracje, apteki itp.), to nie masz się czym przejmować i możesz potraktować to jako ciekawostkę.

Jeśli umowę o kartę podpiszesz w grudniu to:

 • na wydanie 2000 kartą kredytową Citi masz czas do końca marca, ale
 • im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz nagrodę;

 

Kiedy nagroda?

Nagroda, czyli elektroniczny bon na  zakupy w sklepach mi-home.pl o wartości 400 PLN brutto, otrzymasz w formie wiadomości w serwisie internetowym Citi do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji – im szybciej spełnisz warunki, tym szybciej otrzymasz bon.

Kod do mi-home.pl ma być ważny przez 6 miesięcy. Kod należy zrealizować jednorazowo przy płatności za zakupy na kwotę min. 401 zł, oczywiście ewentualną różnicę w cenie należy dopłacić.

Dodatkowe informacje w regulaminie na stronie Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i sprawdź jak otrzymać kod rabatowy na 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym mi-home.pl – edycja 2 oraz rzecz jasna na stronie promocji:

Przejdź na stronę promocji

 

 

400 zł od Citi, dlaczego?

2000 zł przez 3 miesiące to niemało, ale nie jest wykluczone, że tyle lub więcej wydajesz w analogicznym okresie na zakupy. Być może więc nasuwa Ci się pytanie dlaczego bank daje 400 zł do sieci mi-home? – bo i tak musisz wydać pieniądze na te zakupy.

Odpowiedź jest bardzo prosta:

 • Citibank może zapłacić grube pieniądze za reklamę telewizyjną czy radiową. Ale czy oglądasz reklamy w TV czy też z automatu przełączasz na inny kanał?

no właśnie

 • Zamiast kupować reklamy TV, które są coraz mniej skuteczne, Citi woli dać Ci nagrodę w promocji, o której napiszemy my, reklamując w ten sposób bank, o której usłyszysz być może również od znajomych.

 

Co jeszcze zyskujesz?

Zobacz co (poza nagrodą), zyskujesz jeszcze z kartą kredytową Citi:

Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków.

Program Korzyści Citi Specials, a w nim blisko 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą.

Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce.

Program punktowy Mastercard Priceless Specials, w którym zbierasz punkty i odbierasz nagrody.

Oferty specjalne dla posiadaczy kart Citi Simplicity, które znajdziesz szybko dzięki Chatbot-owi na Facebook Messengerze.

 

RRSO 10,47% – czy jest się czego bać?

Santander Consumer TURBO karta kredytowaNa początku napisaliśmy, że Simplicity jest bezwarunkowo darmowa. Dobrze, ale skoro jest bezpłatna, to skąd to RRSO 10,47%? Już wyjaśniamy.

Bank, prezentując parametry karty kredytowej (ale też kredytu czy pożyczki) ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w ramach którego pokaże jakie będzie oprocentowanie jeśli wypłacisz pieniądze z karty i będziesz je spłacać w równych, dwunastu miesięcznych ratach.

Pamiętaj, że jeśli spłacisz zadłużenie na karcie w wymaganym terminie (lub wcześniej) i w całości, to za kartę nie zapłacisz ani złotówki. Zapraszamy też do naszego poradnika, z którego dowiesz się:

Jeśli będziesz umiejętnie korzystać z karty kredytowej, to możesz płacić za zakupy pieniędzmi Citi – a własne trzymać na lokacie bankowej.

A może zainteresuje Cię alternatywna TURBO karta Santander ze zwrotem za paliwo i inne zakupy? Dodatkowe informacje na wskazanej stronie oraz na stronie promocji (banner).

 

Karta kredytowa w pigułce

O RRSO wspomnieliśmy. Na koniec garść informacji związana z używaniem kart kredytowych, tak aby promocja była dla Ciebie zero-kosztowa:

 • karta kredytowa nie służy do wypłaty środków z bankomatu

Wyrabiając kartę kredytową Citi, czy to darmową kartę Simplicity czy też jakąkolwiek inną zwróć proszę uwagę na usługę CitiPhone, z której prawdopodobnie nie będziesz korzystać, a która kosztuje 6 zł miesięcznie.

Skąd wiemy, że nie będziesz potrzebować tej usługi? Bo wszystko, co jest związane z kartą kredytową (operacje, limity, konto, spłata zadłużenia), wykonasz przez serwis transakcyjny banku lub aplikację mobilną – przypominamy, że jednym z warunków promocji jest logowanie do serwisu banku lub aplikacji mobilnej. Aby wyłączyć CitiPhone wystarczy w bankowości internetowej Citi wysłać wiadomość o takiej lub podobnej treści: „Rezygnuję z usługi CitiPhone”.

Nie warto również nadpłacać karty kredytowej na kwotę powyżej 200 zł ani korzystać z dodatkowych produktów (karta dodatkowa czy naklejka zbliżeniowa), które są już płatne. Dodatkowo być może konsultant Citi będzie nakłaniał Cię do uruchomienia konta w banku – nie musisz posiadać konta w Citi – spłatę karty dokonujesz na dedykowany numer konta, który znajdziesz w umowie.

Karta Citi + 400 zł do mi-home.pl

Karta kredytowa Citi Simplicity (w ramach promocji) jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo, nie bez kozery na początku użyliśmy zwrotu „za przetestowanie”, więc po spłacie karty oraz oczywiście odebraniu nagrody:

 • możesz dalej z niej korzystać;
 • nie korzystać i trzymać kartę na wszelki wypadek;
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji;

Nie możesz / nie chcesz skorzystać z oferty? Zobacz też inne karty kredytowe, w tym wiele ofert od Citi.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

💰Konto Profit Millennium 2,6% do 100 000 zł (20. edycja promocji) i 200 zł dla nowych klientów

💰Konto Profit Millennium 2,6% do 100 000 zł (20. edycja promocji) i 200 zł dla nowych klientów

🏠BNP Paribas promocja Zostań w domu z premią do 200 zł

🏠BNP Paribas promocja Zostań w domu z premią do 200 zł

Radość działa zbliżeniowo w promocji Credit Agricole: do 300 zł moneyback za płatności kartą z Google Pay / Apple Pay

Radość działa zbliżeniowo w promocji Credit Agricole: do 300 zł moneyback za płatności kartą z Google Pay / Apple Pay

Konto Jakie Chcę Santander i łatwe 250 zł premii za konto +lokata mobilna 2,5%

Konto Jakie Chcę Santander i łatwe 250 zł premii za konto +lokata mobilna 2,5%


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

Jeden komentarz

 1. bm wyraził(-a) opinię:

  Zachęcamy do zapoznania się z drugą edycją promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i sprawdź jak otrzymać kod rabatowy na 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym mi-home