Bon 400 zł do mi-home (sklep Xiaomi) od Citibanku za przetestowanie bezpłatnej Simplicity

Wystartowała promocja karty kredytowej Citibank. W zamian za przetestowanie bezwarunkowo darmowej Siplicity do zgarnięcia 400 zł na zakupy w mi-home.pl, sklepu sprzedającego produkty marki Xiaomi.

Sprawdź jak zyskać 400 zł na zakupy do mi‑home.pl (Xiaomi) z kartą kredytową Citibank, sprawdź opinie o Citibank.

Citi Xiaomi voucher mi-home

 

O Xiaomi

Ze strony mi-home:

Firmę Xiaomi założył w 2010 roku Lei Jun. Wierzy on, że technologia wysokiej jakości nie musi kosztować fortuny. W tym duchu też firma tworzy i oferuje niezwykłe urządzenia, oprogramowanie oraz usługi internetowe dla i z pomocą fanów Mi. Ich opinie zostały uwzględnione przy produkcji m.in. Mi Note Pro, Mi Note, Mi TV, Mi Band, ale też smartfonów Mi 5 i Redmi Note 3 (dostępnych oficjalnie także w Polsce).

Dzięki sprzedaży ponad 70 milionów smartfonów w 2015 r. i udostępnianiu swoich produktów w takich państwach jak Tajwan, Hong Kong, Singapur, Malezja, Filipiny, Indie, Indonezja i Brazylia, firma Xiaomi rozwija swoją działalność na całym świecie, stając się jednocześnie globalną marką.

 

Citi + mi-home (Xiaomi) – dla kogo?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, nowym klientem zgodnie z regulaminem jest osoba, która:

od 1 stycznia 2017 roku nie posiadała żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank

Oczywiście jeśli posiadasz kartę dodatkową, lokatę, konto oszczędnościowe albo inne produkty Citi – możesz skorzystać z oferty. Z promocji wyłączeni są też obywatele lub rezydenci podatkowi USA i osoby ze statusem dewizowym.

Przejdź na stronę promocji

 

Citi wymagania

Wymagania Citi niezbędne do wzięcia udziału w promocji z bonem do mi-home.pl:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

 

Zasady uczestnictwa

Citi Handlowy Karta Citi + 400 zł do mi-homeJeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 02.12.2019 wypełnij formularz na stronie promocji i złóż wniosek o kartę kredytową. Pamiętaj, że do nagrody uprawniają jedynie wnioski złożone na dedykowanej stronie promocji.

Citi może wymagać od Ciebie dokumentów potwierdzających dochód, należy je rzecz jasna dostarczyć, choć wiemy, że z reguły wystarczą potwierdzenia przelewów, które można przesłać na email Citi – szczegóły do ustalenia podczas rozmowy z konsultantem Citi.

Pełną listę akceptowanych przez Citi źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie na stronie promocji.

Proforma informujemy, że Citi Handlowy może odmówić przyznania karty kredytowej jeśli np. masz złą historię w BIK. Jeśli nie jesteś pewien swojej historii kredytowej, to odsyłamy też na stronę:

 

Warunki promocji

Po podpisaniu i otrzymaniu karty, ale nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 2000 zł – może to być jednorazowa płatności na taką kwotę albo kilka mniejszych, ważna jest łączna suma płatnosci.
 • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank

Datę podpisana umowy znajdziesz na Twoim blankiecie tego dokumentu.

Choć Citi daje na spełnienie warunków promocji aż 3 miesiące po miesiącu, w którym podpiszemy umowę, to nie warto zwlekać z ich spełnieniem – im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz nagrodę!

Pamiętaj, że

 • transakcje nie mogą być „Transakcjami szczególnymi” – wypłata środków z limitu, transakcje w zakresie gier losowych, w urzędzie pocztowym, wymiana walut itp.
 • nie mogą być transakcjami zwróconymi

Jeśli wykonujesz standardowe płatności w punktach handlowo – usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, restauracje, apteki itp.), to nie masz się czym przejmować i możesz potraktować to jako ciekawostkę.

Jeśli umowę o kartę podpiszesz w sierpniu to:

 • na wydanie 2000 kartą kredytową Citi masz czas do końca listopada, ale
 • im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz nagrodę;

 

Kiedy nagroda?

Nagroda, czyli elektroniczny bon na  zakupy w sklepach mi-home.pl o wartości 400 PLN brutto, otrzymasz w formie wiadomości w serwisie internetowym Citi do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji – im szybciej spełnisz warunki, tym szybciej otrzymasz bon.

Kod do mi-home.pl ma być ważny przez 6 miesięcy. Kod należy zrealizować jednorazowo przy płatności za zakupy na kwotę min. 401 zł

Dodatkowe informacje w regulaminie na stronie:

 • https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-mihome.pdf

Przejdź na stronę promocji

 

 

400 zł od Citi, dlaczego?

2000 zł przez 3 miesiące to niemało, ale nie jest wykluczone, że tyle lub więcej wydajesz w analogicznym okresie na zakupy. Być może więc nasuwa Ci się pytanie dlaczego bank daje 400 zł do sieci mi-home? – bo i tak musisz wydać pieniądze na te zakupy.

Odpowiedź jest bardzo prosta:

 • Citibank może zapłacić grube pieniądze za reklamę telewizyjną czy radiową. Ale czy oglądasz reklamy w TV czy też z automatu przełączasz na inny kanał?

no właśnie

 • Zamiast kupować reklamy TV, które są coraz mniej skuteczne, Citi woli dać Ci nagrodę w promocji, o której napiszemy my, reklamując w ten sposób bank, o której usłyszysz być może również od znajomych.

 

Co jeszcze zyskujesz?

Zobacz co (poza nagrodą), zyskujesz jeszcze z kartą kredytową Citi:

Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków.

Program Korzyści Citi Specials, a w nim blisko 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą.

Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce.

Program punktowy Mastercard Priceless Specials, w którym zbierasz punkty i odbierasz nagrody.

Oferty specjalne dla posiadaczy kart Citi Simplicity, które znajdziesz szybko dzięki Chatbot-owi na Facebook Messengerze.

 

RRSO 10,47% – czy jest się czego bać?

Citi Handlowy Karta Citi + Moja Biedronka 400 złNa początku napisaliśmy, że Simplicity jest bezwarunkowo darmowa. Dobrze, ale skoro jest bezpłatna, to skąd to RRSO 10,47%? Już wyjaśniamy.

Bank, prezentując parametry karty kredytowej (ale też kredytu czy pożyczki) ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w ramach którego pokaże jakie będzie oprocentowanie jeśli wypłacisz pieniądze z karty i będziesz je spłacać w równych, dwunastu miesięcznych ratach.

Pamiętaj, że jeśli spłacisz zadłużenie na karcie w wymaganym terminie (lub wcześniej) i w całości, to za kartę nie zapłacisz ani złotówki. Zapraszamy też do naszego poradnika, z którego dowiesz się:

Jeśli będziesz umiejętnie korzystać z karty kredytowej, to możesz płacić za zakupy pieniędzmi Citi – a własne trzymać na lokacie bankowej.

A może zainteresuje Cię alternatywna promocja z bonem 400 zł Biedronki? Dodatkowe informacje na wskazanej stronie oraz na stronie promocji (banner).

 

Karta kredytowa w pigułce

O RRSO wspomnieliśmy. Na koniec garść informacji związana z używaniem kart kredytowych, tak aby promocja była dla Ciebie zero-kosztowa:

 • karta kredytowa nie służy do wypłaty środków z bankomatu

Wyrabiając kartę kredytową Citi, czy to darmową kartę Simplicity czy też jakąkolwiek inną zwróć proszę uwagę na usługę CitiPhone, z której prawdopodobnie nie będziesz korzystać, a która kosztuje 6 zł miesięcznie.

Skąd wiemy, że nie będziesz potrzebować tej usługi? Bo wszystko, co jest związane z kartą kredytową (operacje, limity, konto, spłata zadłużenia), wykonasz przez serwis transakcyjny banku lub aplikację mobilną – przypominamy, że jednym z warunków promocji jest logowanie do serwisu banku lub aplikacji mobilnej. Aby wyłączyć CitiPhone wystarczy w bankowości internetowej Citi wysłać wiadomość o takiej lub podobnej treści: „Rezygnuję z usługi CitiPhone”.

Nie warto również nadpłacać karty kredytowej na kwotę powyżej 200 zł ani korzystać z dodatkowych produktów (karta dodatkowa czy naklejka zbliżeniowa), które są już płatne. Dodatkowo być może konsultant Citi będzie nakłaniał Cię do uruchomienia konta w banku – nie musisz posiadać konta w Citi – spłatę karty dokonujesz na dedykowany numer konta, który znajdziesz w umowie.

Karta Citi + 400 zł do mi-home.pl

Karta kredytowa Citi Simplicity (w ramach promocji) jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo, nie bez kozery na początku użyliśmy zwrotu „za przetestowanie”, więc po spłacie karty oraz oczywiście odebraniu nagrody:

 • możesz dalej z niej korzystać;
 • nie korzystać i trzymać kartę na wszelki wypadek;
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji;

Nie możesz / nie chcesz skorzystać z oferty? Zobacz też inne karty kredytowe, w tym wiele ofert od Citi.

 

Karty kredytowe Citibank

Inne karty kredytowe od Citi Handlowy:

Karta kredytowa
Karta kredytowa logo
okres bezodsetkowy 51 dni

RRSO 10.47%

Karta Citi + Oppo AX 7

do 2019-11-20

Ekstra bonus

gadżet

📱Smartfon Oppo AX 7

Karta kredytowa
Karta kredytowa logo
okres bezodsetkowy 51 dni

RRSO 10.47%

Karta Citi + voucher do Leroy Merlin

do 2019-12-12

Ekstra bonus

voucher

💳voucher 400 zł do Leroy Merlin

Karta kredytowa
Karta kredytowa logo
okres bezodsetkowy 51 dni

RRSO 0.00%

Pożyczka z karty RRSO 0%

do 2019-11-05

Ekstra bonus

moneyback

pożyczka konsolidacyjna RRSO 0%

Karta kredytowa
Karta kredytowa logo
okres bezodsetkowy 51 dni

RRSO 10.47%

Karta kredytowa + Booking.com

pr. bezterminowa

Ekstra bonus

moneyback

💰do 4% zwrotu na Booking.com

Karta kredytowa
Karta kredytowa logo
okres bezodsetkowy 51 dni

RRSO 10.47%

Karta kredytowa i rabaty do 50%

pr. bezterminowa

Ekstra bonus

moneyback

💰rabaty do 50%

Karta kredytowa
Karta kredytowa logo
okres bezodsetkowy 51 dni

RRSO 10.47%

Karta kredytowa + voucher Allegro

do 2019-12-13

Ekstra bonus

voucher

💳voucher 400 zł do Allegro

Karta kredytowa
Karta kredytowa logo
okres bezodsetkowy 51 dni

RRSO 10.47%

Karta Citi + 400 zł do mi-home

do 2019-12-02

Ekstra bonus

voucher

💳voucher 400 zł do mi-home.pl

Karta kredytowa
Karta kredytowa logo
okres bezodsetkowy 51 dni

RRSO 10.47%

Karta kredytowa z Citi Specials

pr. bezterminowa

Ekstra bonus

moneyback

Do 15% rabatu w restauracjach programu Citi Specials

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

Ocena 4 / 5

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Konto na zdrowie BNP Paribas i pakiet Medicover na rok (wartość 1188 zł)

Konto na zdrowie BNP Paribas i pakiet Medicover na rok (wartość 1188 zł)

Pożyczki pozabankowe - na co zwrócić uwagę?

Pożyczki pozabankowe – na co zwrócić uwagę?

Lokata HAPPY Idea Bank

Lokata HAPPY Idea Bank

Przelew dla przyrody BNP Paribas - otwórz Konto Pełne Zieleni BNP, zdecyduj jaką część nagrody przeznaczysz na ochronę przyrody

Przelew dla przyrody BNP Paribas – otwórz Konto Pełne Zieleni BNP, zdecyduj jaką część nagrody przeznaczysz na ochronę przyrody


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*