20 zł od Citi za zalogowanie do bankowości mobilnej

Jesteś klientem Citibank? Zaloguj się na smartfonie do bankowości internetowej banku i zgarnij 20 zł premii. Niestety promocja dedykowana jest tylko dla klientów, których Citi zaprosi do udziału w promocji.

Ważna uwaga! O promocji piszemy już dzisiaj, tak aby wszyscy zainteresowani mogli sprawdzić czy otrzymali od Citi wiadomość z zaproszeniem, ale promocja startuje 28.11.2019 o godz. 14:00 – nie loguj się wcześniej! Uwaga, limit 1000 nagród!

20 zł za Citi logowanie

 

Dla kogo 20 zł z Citi Mobile?

Citi Handlowy Karta Citi + 400 zł do Biedronki

Z oferty wyłączone są osoby małoletnie, pracownicy lub współpracownicy Citi Handlowy, osoby zaangażowane w ofertę oraz osoby ze statusem dewizowym i obywatele USA.

Aby skorzystać z promocji Citi należy posiadać kartę kredytową Citi lub konto osobiste, które zostały otwarte przed 19.05.2019, przy czym w przypadku kont wspólnych do oferty może przystąpić wyłącznie pierwszy współposiadacz konta.

Dodatkowo warunkiem koniecznym do udziału w promocji jest otrzymanie od Citi zaproszenia w formie wiadomości SMS lub wiadomości e-mail, zaproszenie powinno trafić około 7 dni temu (zapis z regulaminu w Okresie 7 dni poprzedzających dzień rozpoczęcia Oferty otrzymali wiadomość SMS i wiadomość e-mail dotyczącą Oferty otrzymanej od Banku)

W regulaminie promocji Citi Handlowy zastrzega także, że z oferty mogą skorzystać osoby, które w okresie 30 dni poprzedzających dzień rozpoczęcia oferty nie zalogowały się do Serwisu Bankowości Mobilnej Citi Mobile.

A pod bannerem 🐞400 zł do Biedronki z kartą Citi

 

Zdobądź 20 zł za bankowanie z Citi Mobile

Citi Handlowy Karta Citi + LG K30 Dual SimJeśli nie obejmuje Cię wykluczenie oraz w Twojej skrzynce pocztowej / wiadomościach SMS masz zaproszenie do udziału w promocji to 28.11.2019 od 14:00 (ale nie wcześniej)  i nie później niż do 5.12.1019:

  • zaloguj się do bankowości mobilnej Citi

Oczywiście logowanie Citi należy wykonać za pomocą aplikacji mobilnej Citibanku.

Uwaga, pula promocyjnych nagród (20 zł) to jedynie 1000 sztuk, nie warto czekać w myśl zasady „kto pierwszy ten lepszy” (ale prosimy uważać na falstart)!

Zobacz teżCiti LG K30 Dual Sim telefon z darmową Citi Simplicity (pod bannerem).

20 zł premii otrzymasz w ciągu 30 dni roboczych od daty zakończenia promocji, więcej w regulaminie Zdobądź 20 zł za bankowanie z Citi Mobile oraz oczywiście w serwisie Citi.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

🥇Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank

🥇Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank

🥇Pekao lokata PeoPay 3% + do 150 zł za konto Pekao i do 1500 zł w programie poleceń

🥇Pekao lokata PeoPay 3% + do 150 zł za konto Pekao i do 1500 zł w programie poleceń

🚩Alerty BIK za darmo przez 3 miesiące - sprawdź swój BIK❗

🚩Alerty BIK za darmo przez 3 miesiące – sprawdź swój BIK❗

Lokata HAPPY PRO Idea Bank - 2,3% do 200 tys. zł, lokata bez konta i zerwanie lokaty bez utraty odsetek

Lokata HAPPY PRO Idea Bank – 2,3% do 200 tys. zł, lokata bez konta i zerwanie lokaty bez utraty odsetek


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*