Voucher 400 zł do Allegro za przetestowanie darmowej Simplicity

Mamy kolejną odsłonę promocji z voucherem 400 zł do Allegro.pl, który do zgarnięcia w zamian za „przetestowanie” bezwarunkowo darmowej Citi Simplicity i spełnienie prostych warunków promocji.

👉Istotną informacją dla byłych klientów Citibanku może być to, że bank przesunął o rok termin karencji, przez co z oferty mogą skorzystać klienci do tej pory wykluczeni – poznaj szczegóły promocji.

400 zł do Allegro od Citi

 

Dla kogo promocja?

Tradycyjnie na początku wpisu kilka słów o tym, kto może skorzystać z promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher do allegro.pl.

Promocja Citi i Allegro dedykowana jest dla nowych klientów banku i wyłączone są:

 • osoby, które od 1 stycznia 2018 roku posiadały główną Kartę Kredytową Citibank.

W porównaniu z poprzednich edycji promocji, 👉 okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej w tym banku został skrócony o cały rok, o czym wspomnieliśmy już na początku artykułu! Może więc to oznaczać okazję do ponownego zarobku.

I podobnie jak to miało miejsce w ramach poprzednich promocji Citi, tak i tym razem nie mogą z niej skorzystać:

 • pracownicy i osoby współpracujące z Citi oraz
 • obywatele USA.

Jeżeli jesteś nowym klientem banku, albo udało Ci się skutecznie zrezygnować z karty głównej przed 1 stycznia 2018, to możesz skorzystać z oferty. Zwracamy też uwagę, że mowa jest o karcie głównej, jeżeli posiadasz kartę dodatkową, konto lub inny produkt Citi, to oczywiście możesz skorzystać z oferty. Oczywiście musisz mieć świadomość, że Citi może odmówić wydania karty.

Warunki dodatkowe to:

 • wiek – minimum 21 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
 • dla firm – min. wiek 25 lat
 • działalność gospodarcza min. 2 lata

 

Wniosek o kartę

By wziąć udział w promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja VI i zgarnąć bon do Allegro:
Citi Handlowy Karta kredytowa + voucher Allegro 400 zł

 • nie później niż do 13 grudnia 2019 przejdź na dedykowaną stronę promocji i złóż wniosek o kartę,
 • do wniosku dołącz skany dowodu osobistego (obydwie strony) oraz informacje o Twoich zarobkach np. 3 wyciągi w wersji elektronicznej (przelewy od pracodawcy).

Spis wszystkich akceptowanych źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie oferty na stronie promocji (plik PDF) oraz na naszym blogu pod Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja VI. Kilka słów na ten temat także w kolejny akapicie.

Umowę o kartę (ew. inne produkty Citi) podpiszesz za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do domu, pracy czy na uczelnię. Dostęp do serwisu internetowego Citibanku (przypominamy, że zalogowanie to jeden z warunków promocji), zostanie aktywowany w ciągu 1 – 2 dni od daty podpisania dokumentów.

 

Dołączenie dokumentów

Wnioskując o kartę kredytową Citibanku do wniosku należy dołączyć dokumenty. Jak już wspomnieliśmy powyżej, wystarczą wyciągi z konta bankowego, które należy dołączyć pod koniec procesu ubiegania się o kartę.

Ważne: Citibank akceptuje poniższe dokumenty wygenerowane z systemu bankowego (z potwierdzeniem wypłat wynagrodzenia/emerytury/renty), tylko w formacie .PDF:

 • Wyciąg z rachunku bankowego za ostatnie 3 m-ce LUB
 • 3 wyciągi (za każdy z ostatnich 3 miesięcy) LUB
 • Historia z rachunku bankowego za ostatnie 3 miesiące (bez użycia dodatkowych filtrów takich jak np. „tylko uznania”, „określony zakres kwot”, itp.)

Na stronie promocji znajdziesz skrócony opis pobrania wyciągów dla banków:

 • PKO BP
 • Bank Pekao
 • mBank
 • Santander
 • ING
 • Millenium Bank
 • Alior Bank
 • Eurobank
 • Getin Bank
 • Crédit Agricole
 • BNP Paribas
 • Bank Pocztowy
 • BOŚ Bank
 • Bank BPS

Idź na stronę promocji

Co dalej? Zapraszamy do kolejnych akapitów.

 

Po otrzymaniu karty

I nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po podpisaniu umowy o kartę:

 • zaloguj się do serwisu transakcyjnego banku – choć jest na to dużo czasu, to nie warto tego odkładać! Najlepiej zrobić to od razu po uzyskaniu dostępu do serwisu Citi
 • wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę co najmniej 1500 zł – masz na to trzy miesiące, co daje średnio 500 zł / miesiąc

Operacje kartowe biorące udział w promocji, muszą być transakcjami bezgotówkowymi, nie mogą to być wypłaty z bankomatów albo przelewy z karty kredytowej i muszą zostać zaksoęgowane w podanym okresie na rachunku Citi.

Transakcje możesz wykonywać tak, jak będzie Ci najwygodniej:

 • kilka(-naście) transakcji na łączną kwotę min. 1500 zł
 • albo jedną czy dwie operacje na wyższe kwoty, tak aby suma operacji wyniosła min. 1500 zł
 • wspomniane transakcje bezgotówkowe nie muszą być (ale mogą) transakcjami Allegro

To wszystko! Pamiętaj, że

im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz voucher

Oczywiście po odebraniu nagrody, kartę możesz bezkarnie zamknąć, ale równie dobrze możesz ją utrzymywać dalej, jeżeli wybierzesz bezwarunkowo darmową Citi Simplicity.

Zobacz teżjak korzystać z karty kredytowej – w szczególności jeśli to Twoja pierwsza karta kredytowa.

 

Kiedy voucher?

Citibank poinformuje Cię o spełnieniu warunków przyznania nagrody nie później niż do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji w formie wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online – przypominamy, że jednym z warunków promocji jest właśnie zalogowanie się do systemu banku. W tej samej wiadomości otrzymasz także voucher do Allegro, a stanie się to najpóźniej w ciągu 60 dni od otrzymania powiadomienia (z reguły Citi przyznaje nagrody wcześniej).

A sam voucher, bo o nim cały czas mowa, ważny będzie przez 12 miesięcy od daty otrzymania wiadomości i oczywiście powinien zostać wykorzystany w okresie jego ważności

Voucher można użyć jednokrotnie (nie może być podzielony na części) podczas zakupów o wartości min. 400 zł (nie ma możliwości wydania reszty, jeżeli zakupy będą na niższą kwotę) na allegro.pl, numer vouchera należy wpisać w koszyku zakupowym w miejscu „masz kod rabatowy”.

Simplicity + voucher Allegro 400 zł

 

RRSO 10,47% – czy jest się czego bać?

Na początku napisaliśmy, że Simplicity jest bezwarunkowo darmowa. Dobrze, ale skoro jest bezpłatna, to skąd to RRSO 10,47%? Już wyjaśniamy.

Bank, prezentując parametry karty kredytowej (ale też kredytu czy pożyczki) ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w ramach którego pokaże jakie będzie oprocentowanie jeśli wypłacisz pieniądze z karty i będziesz je spłacać w równych, dwunastu miesięcznych ratach.

Pamiętaj, że jeśli spłacisz zadłużenie na karcie w wymaganym terminie (lub wcześniej) i w całości, to za kartę nie zapłacisz ani złotówki. Zapraszamy też do naszego poradnika, z którego dowiesz się:

Jeśli będziesz umiejętnie korzystać z karty kredytowej, to możesz płacić za zakupy pieniędzmi Citi – a własne trzymać na lokacie bankowej czy koncie oszczędnościowym.

 

Co jeszcze zyskujesz?

Zobacz co (poza nagrodą), możesz jeszcze zyskać z kartą kredytową Citi Simplicity:

Citi Handlowy Karta kredytowa + voucher Allegro 400 złBrak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków;

Program Korzyści Citi Specials, a w nim blisko 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą;

Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce;

Program punktowy Mastercard Priceless Specials, w którym zbierasz punkty i odbierasz nagrody;

Oferty specjalne dla posiadaczy kart Citi Simplicity, które znajdziesz szybko dzięki Chatbot-owi na Facebook Messengerze;

Raty – możliwość rozłożenia spłaty karty kredytowej na dogodne raty.

 

Haczyki? Opłaty?

Wszystko pięknie i ładnie, ale być może zastanawiasz się dlaczego za wydanie 1500 zł Citi odda Ci 400 zł w formie vouchera Allegro i gdzie jest haczyk? Nie ma haczyka! Citibank może zapłacić pieniądze za reklamę telewizyjną czy radiową, albo zamiast tego zaoferować Tobie voucher Allegro w promocji, o której my napiszemy, reklamując w ten sposób bank i jego produkty. Dodatkowo Citi zakłada, że zostaniesz z nim na dłużej i uda mu się na Tobie zarobić.

Karta kredytowa Citi Simplicity (w ramach promocji) jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo, nie bez kozery na początku użyliśmy zwrotu „za przetestowanie”, więc po spłacie karty oraz oczywiście odebraniu nagrody:

 • możesz dalej z niej korzystać;
 • nie korzystać i trzymać kartę „na wszelki wypadek”;
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji;

Oczywiście tak być nie musi, dlatego na koniec wpisu informacje związane z używaniem kart kredytowych, tak aby promocja była dla Ciebie bezkosztowa. Pamiętaj, że:

Wg nas promocja nie zawiera żadnych haczyków!

 

Wyrabiając kartę kredytową Citi, czy to darmową kartę Simplicity czy też jakąkolwiek inną, zwróć proszę uwagę na usługę CitiPhone, z której prawdopodobnie nie będziesz korzystać, a która kosztuje 6 zł miesięcznie.

Skąd wiemy, że nie będziesz potrzebować tej usługi? Bo wszystko, co jest związane z kartą kredytową (operacje, limity, konto, spłata zadłużenia), wykonasz przez serwis transakcyjny banku lub aplikację mobilną – przypominamy, że jednym z warunków promocji jest logowanie do serwisu banku lub aplikacji mobilnej. Aby wyłączyć CitiPhone wystarczy w bankowości internetowej Citi wysłać wiadomość o takiej lub podobnej treści: „Rezygnuję z usługi CitiPhone”.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Nie warto również nadpłacać karty kredytowej na kwotę powyżej 200 zł ani korzystać z dodatkowych produktów (karta dodatkowa czy naklejka zbliżeniowa), które są już płatne. Dodatkowo być może konsultant Citi będzie nakłaniał Cię do uruchomienia konta w banku – nie musisz posiadać konta w Citi – spłatę karty dokonujesz na dedykowany numer konta, który znajdziesz w umowie.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

🥇Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank

🥇Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł

15 zł na start z Refunder i zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

15 zł na start z Refunder i zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej - kampania pożyczki Smartney

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej – kampania pożyczki Smartney


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*