Voucher 400 zł do Leroy Merlin od Citi za przetestowanie darmowej Simplicity

Kolejna promocja karty kredytowej Citi, tym razem z kartą podarunkową o wartości 400 zł do sklepów Leroy Merlin, która do zgarnięcia w zamian za „przetestowanie” bezwarunkowo darmowej Citi Simplicity i spełnienie niewygórowanych warunków promocji. Prowadzisz remont czy urządzasz ogród? – sprawdź promocję Citi, z którą obniżysz koszty o 400 zł.

Citi Leroy Merlin

👉W ramach tej promocji Citibank również znacząco skrócił karencję, przez co z oferty mogą skorzystać klienci do tej pory wykluczeni. Zobacz w jaki sposób zdobyć voucher o wartości 400 zł do Leroy Merlin od Citibank oraz co mamy na myśli pisząc o przetestowaniu karty Citi Simplicity!

A jeśli nie potrzebujesz vouchera do Leroy Merlin, to we wpisie także bannery reklamowe i odnośniki do innych ofert.

 

Dla kogo promocja?

Promocja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank Citi Simplicity i odbierz 400 zł na karcie podarunkowej Leroy Merlin dedykowana jest dla nowych klientów banku i wyłączone są:

 • osoby, które od 1 stycznia 2018 roku posiadały główną Kartę Kredytową Citibank.
 • wyłączeni są też obywatele USA i osoby współpracujące z Citi, w tym pracownicy

Citi Handlowy Karta Citi + LG K30 Dual SimOkres karencji wynosi dokładnie tyle samo, ile dla dwóch podobnych oferty Citi:

 • 👉 Voucher 400 zł do Allegro
 • 👉 Voucher 400 zł do Morele.net

co oznacza, że okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej w tym banku został skrócony o cały rok! Może więc to oznaczać kolejną okazję do ponownego zarobku.

Uwaga! Jeżeli uznasz, że lepsza będzie dla Ciebie promocja z voucherem do Allegro lub Morele.net, to powyżej odnośniki do tych właśnie ofert.

I przypominamy też o innej promocji: LG K30 Dual Sim telefon z darmową Citi Simplicity z kartą kredytową Citi Simplicity, do której banner obok.

Jeżeli jesteś nowym klientem banku, albo udało Ci się skutecznie zrezygnować z karty głównej przed 1 stycznia 2018, to możesz skorzystać z oferty. I ważna uwaga, mowa jest o karcie głównej! Jeżeli posiadasz kartę dodatkową, lokatę czy konto Citi, to oczywiście możesz skorzystać z oferty. Proforma informujemy, że Citi może odmówić wydania karty.

Simplicity + karta 400 zł do Leroy Merlin

Warunki dodatkowe to:

 • wiek – minimum 21 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
 • dla firm – min. wiek 25 lat
 • działalność gospodarcza min. 2 lata

 

Wniosek o kartę

By wziąć udział w promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank Citi Simplicity i odbierz 400 zł na karcie podarunkowej Leroy Merlin i zgarnąć bon do Leroy Merlin:
Citi Handlowy Karta Citi + voucher do Leroy Merlin

Pełną listę akceptowanych przez Citi źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie na stronie promocji.

Umowę o kartę (ew. inne produkty Citi) podpiszesz za pośrednictwem kuriera, a dostęp do serwisu internetowego Citibanku (przypominamy, że zalogowanie to jeden z warunków promocji), zostanie aktywowany w ciągu 1 – 2 dni od daty podpisania dokumentów. Oczywiście kurier przyjedzie na wskazane przez Ciebie miejsce (do domu, do pracy czy na uczelnię) – szczegóły ustalisz podczas rozmowy z konsultantem Citi.

Spis wszystkich akceptowanych źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie oferty na stronie promocji (plik PDF), który znajdziesz także na naszym blogu pod odnośnikiem:

 

Dołączenie dokumentów

Wnioskując o kartę kredytową Citibanku do wniosku należy dołączyć dokumenty dochodowe. Jak już wspomnieliśmy powyżej, wystarczą wyciągi z konta bankowego, które należy dołączyć pod koniec procesu ubiegania się o kartę.

Ważne: Citibank akceptuje poniższe dokumenty wygenerowane z systemu bankowego (z potwierdzeniem wypłat wynagrodzenia/emerytury/renty), tylko w formacie .PDF:

 • Wyciąg z rachunku bankowego za ostatnie 3 m-ce LUB
 • 3 wyciągi (za każdy z ostatnich 3 miesięcy) LUB
 • Historia z rachunku bankowego za ostatnie 3 miesiące (bez użycia dodatkowych filtrów takich jak np. „tylko uznania”, „określony zakres kwot”, itp.)

Na stronie promocji znajdziesz skrócony opis pobrania wyciągów dla banków, odsyłamy też do naszego wpisu na blogu, sprawdź jak dołączyć dokumenty dochodowe dla banków:
Citi Handlowy Karta Citi + 400 zł do mi-home

 • PKO BP
 • Bank Pekao
 • mBank
 • Santander
 • ING
 • Millenium Bank
 • Alior Bank
 • Eurobank
 • Getin Bank
 • Crédit Agricole
 • BNP Paribas
 • Bank Pocztowy
 • BOŚ Bank
 • Bank BPS

Banner obok wskazuje na ofertę Bon 400 zł do mi-home (sklep Xiaomi) od Citibanku

Idź na stronę promocji

Co dalej? Zapraszamy do kolejnych akapitów.

 

Po otrzymaniu karty

Po otrzymaniu i aktywacji karty, ale nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank – to jeden z warunków otrzymania karty, a następnie

Używaj karty Citi Handlowy do codziennych zakupów:
Citi Handlowy Karta Citi + voucher do Leroy Merlin

 • do końca 3. miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz na umowie) dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 2000 zł.

Czy to dużo? Na spełnienie warunków masz 90 dni, co daje średnio niespełna 23 zł dziennie. Płać za codzienne zakupy kartą kredytową Citi:

 • w sklepach spożywczych,
 • w hipermarketach,
 • na stacjach paliw,
 • w restauracjach,
 • w kinie, w aptece itp.

a warunki promocji spełnisz szybciej, niż mogłoby się wydawać! Warto pamiętać o transakcjach wyłączonych, które nie biorą udziału w promocji:

 • nie będą to transakcje szczególne w rozumieniu regulaminu kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub poleceniem/ami przelewu krajowego w złotych w rozumieniu kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą transakcjami zwróconymi

A transakcje szczególne to między innymi wypłata środków z limitu karty, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych i zakładów, transakcje w zakresie wymiany walut, płatności w urzędach pocztowych. Jeżeli wykonujesz standardowe płatności: sklepy, hipermarkety, stacje paliw, apteki itp., to możesz to potraktować jedynie jako wskazówkę.

Planujesz wyższe wydatki – zakup sprzętu RTV AGD, wyjazd, czy zakupów materiałów w Leroy Merlin? Tym lepiej! Zapłać za nie kartą Simplicity, tak aby szybciej spełnić warunki promocji i szybciej otrzymać voucher do Leroy Merlin!

Zobacz teżjak korzystać z karty kredytowej – w szczególności jeśli to Twoja pierwsza karta kredytowa.

 

Kiedy karta podarunkowa?

Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji – im szybciej spełnisz warunki, tym szybciej otrzymasz voucher do Leroy Merlin. Przypominamy też, że zalogowanie do systemu Citibank jest jednym z warunków promocji.

Karta podarunkowa do Leroy Merlin zostanie wysłana zostanie na Twój adres korespondencyjny do końca następnego miesiąca i ważny będzie przez 6 miesięcy. Z bonów do Leroy Merlin można korzystać wielokrotnie, aż do wykorzystania pełnych 400 zł.

Im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz bon do Leroy Merlin

Simplicity + voucher 400 zł do Leroy Merlin

 

Co jeszcze z kartą Citi?

Zobacz co (poza nagrodą – voucherem do Leroy Merlin), możesz jeszcze zyskać z kartą kredytową Citi Simplicity:

Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków;

Program Korzyści Citi Specials, a w nim blisko 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą;

Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce;

Program punktowy Mastercard Priceless Specials, w którym zbierasz punkty i odbierasz nagrody;

Oferty specjalne dla posiadaczy kart Citi Simplicity, które znajdziesz szybko dzięki Chatbot-owi na Facebook Messengerze;

Raty – możliwość rozłożenia spłaty karty kredytowej na dogodne raty.

 

Haczyki? Opłaty?

Promocja Citibanku jest prosta i jasna, z klarownym regulaminem, bez haczyków, gwiazdek ani niezrozumiałych klauzul. Do dzieła! Vouchery do Leroy Merlin o wartości 400 zł czekają. A jeśli nie potrzebujesz vouchera? Sprawdź inne karty kredytowe Citibank.

Karta kredytowa Citi Simplicity (w ramach promocji) jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo, nie bez kozery na początku użyliśmy zwrotu „za przetestowanie”, więc po spłacie karty oraz oczywiście odebraniu bonów do Leroy Merlin:

Oczywiście tak być nie musi, dlatego na koniec wpisu informacje związane z używaniem kart kredytowych, tak aby promocja była dla Ciebie bezkosztowa. Wg nas promocja nie zawiera żadnych haczyków!

 

Wyrabiając kartę kredytową Citi, czy to darmową kartę Simplicity czy też jakąkolwiek inną, zwróć proszę uwagę na usługę CitiPhone, z której prawdopodobnie nie będziesz korzystać, a która kosztuje 6 zł miesięcznie. Wszystko wykonasz przez serwis transakcyjny banku lub aplikację mobilną – przypominamy, że jednym z warunków promocji jest logowanie do serwisu banku lub aplikacji mobilnej, CitiPhone wg nas nie jest potrzebna. Aby wyłączyć CitiPhone wystarczy w bankowości internetowej Citi wysłać wiadomość o takiej lub podobnej treści: „Rezygnuję z usługi CitiPhone”.

Nie warto również nadpłacać karty kredytowej na kwotę powyżej 200 zł ani korzystać z dodatkowych produktów (karta dodatkowa czy naklejka zbliżeniowa), które są już płatne. Dodatkowo być może konsultant Citi będzie nakłaniał Cię do uruchomienia konta w banku – nie musisz posiadać konta w Citi – spłatę karty dokonujesz na dedykowany numer konta, który znajdziesz w umowie.

Inne karty kredytowe? Odsyłamy na podlinkowaną stronę.

Karta podarunkowa 400 zł do Leroy Merlin

 

Podsumowanie

Citi Handlowy Karta Citi + 400 zł do BiedronkiProsta promocja, ze skróconym okresem karencji. Mamy nadzieję, że po lekturze naszego wpisu Ty też wiesz jak przejść przez tę promocję. A jeśli nie chcesz bonów do Leroy Merlin? Sprawdź inne karty kredytowe Citi Handlowy:

I przypominamy też o innej promocji:

oraz o innej, wygasającej wkrótce 400 zł do Biedronki z bezpłatną kartą Citi Simplicity 🐞 do której banner obok.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

HIT❗ Karta Twisto: 100 zł premii za rejestrację, wyrobienie darmowej karty i 3 płatności

HIT❗ Karta Twisto: 100 zł premii za rejestrację, wyrobienie darmowej karty i 3 płatności

Jak sprawdzić BIK za darmo? Jak pobrać raport BIK za darmo? Rejestracja BIK: alerty i pakiety

Jak sprawdzić BIK za darmo? Jak pobrać raport BIK za darmo? Rejestracja BIK: alerty i pakiety

mBank eKonto z premią 150 zł i 2,6% dla oszczędzających

mBank eKonto z premią 150 zł i 2,6% dla oszczędzających

Getin Bank lokata na NOWE ŚRODKI 2,7% 💸

Getin Bank lokata na NOWE ŚRODKI 2,7% 💸


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*