Promocje

Citi Priority do 400 zł premii od Citibank

Citi Priority premiaNawet do 400 zł premii w gotówce z kontem Citi Priority, a wszystko to w ramach najnowszej promocji Citi Handlowy.

Warunki oferty Citi są niemal wierną kopią poprzedniej, pierwszej edycji tej promocji i podobnie jak poprzednio, tak i tym razem możesz zgarnąć 100 zł na start za samo spełnienie warunków bezpłatności konta i dodatkowe 300 zł w formie moneyback – opisujemy je szczegółowo w dalszej części wpisu.

Oczywiście uczestnictwo w ofercie Citi Priority nie wyklucza Cię z możliwości zgarnięcia smartfona z kartą kredytową albo wprost przeciwnie – jeżeli posiadasz tylko kartę kredytową Citi, to prawdopodobnie także możesz skorzystać z opisywanej przez nas promocji – szczegóły poniżej.

Do 400 zł premii z kontem Citi Priority – wyłączenia

Zgodnie z regulaminem oferty z promocji nie mogą skorzystać osoby, które:

 • osoby, które po dniu 30 czerwca 2016 r. posiadały w Banku Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta) i/lub były Pełnomocnikami do Konta
 • osoby współpracujące z Citibank (pracownicy, współpracownicy itp.)
 • obywatele lub rezydenci USA

 

Jak już wspomnieliśmy powyżej, jeżeli posiadasz na przykład kartę kredytową wyrobioną w ramach innej promocji Citibank, ale nie posiadasz ROR, to oczywiście nie ma żadnych przeciwwskazań, że skorzystać z oferty.

Do 400 zł premii z kontem Citi Priority – szczegóły oferty

Jeżeli nie obejmują Cię wykluczenia, o których wspomnieliśmy powyżej, to nie później niż do 31 października 2017 r. do kiedy obowiązuje oferta złóż wniosek o konto na stronie promocji. Następnie nie później niż do 30 listopada 2017 podpisz umowę umowę.

Uwaga! W regulaminie oferty bank zadeklarował, że promocja może zostać zakończona wcześniej, tj. oferta obowiązuje do wyczerpania dostępnej puli 1000, warto się więc pospieszyć.

100 zł premii na start

Zgodnie z regulaminem wspomniane 100 zł premii otrzyma uczestnik, który spełni jeden z poniższych punktów:

 • zgromadził i utrzymał na rachunkach w Banku średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł (słownie: trzydzieści tysięcy złotych)

lub

 • otrzymał na Konto wpływy w łącznej wysokości min. 5000 zł (słownie: pięć tysięcy złotych) i jednocześnie na ostatni dzień tego samego miesiąca posiadał w Banku aktywny jeden z produktów kredytowych (produktem kredytowym może darmowa Simplicity)

 

Jeśli chcesz spełnić pierwszy z warunków, to środki zgromadzone w Citi nie muszą leżeć na nieoprocentowanym ROR, ale możesz je ulokować na koncie SuperOszczędnościowym ze stawką 1,5% w skali roku dla kwoty do 20 000 zł,  przy czym bank naliczy podane odsetki tylko wtedy, gdy w danym miesiącu nie wykonasz żadnej wypłaty z konta.

W przypadku drugiego warunki, który wg nas jest prostszy do spełnienia, kwota 5000 zł może na pierwszy rzut oka wydawać się wysoką barierą, ale przypominamy, że liczy się suma wpływów. Wystarczy więc, że wykonasz kilka przelewów (na niższe kwoty) na łączną wymaganą sumę wpływów. Oczywiście środki te nie muszą leżeć na rachunku Citi, liczy się sam fakt wpływu pieniędzy na konto. Możesz więc je przelać do Citi pierwszą sesją elixir, a kolejną wysłać do innego banku.

Co do produktu kredytowego, to poza darmową Simplicity, o której już wspomnieliśmy, przypominamy o możliwości wyrobienia karty i zgarnięcia telefonu lub vouchera

6% moneyback i do 300 zł premii

Poza premią na start w promocji Citi Priority możesz zgarnąć do 300 zł premii w formie rekordowo wysokiego 6% moneyback pod warunkiem, że

 • w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 50 zł

co według nas nie powinno stanowić problemu. Spełniając ww warunek otrzymasz miesięczną premię o równowartości 6% zwrotu za transakcje w ciągu sześciu kolejnych miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu w którym otwarto konto

Zobacz też: czy 100 zł premii to dużo i odnieś to do oferty Citibank

Nagroda zostanie wypłacona przez Bank na Konto Uczestnika do 15 dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym nastąpiło spełnienie wymaganych warunków:

Kontem Citi Priority – szczegóły

Opłata za konto to 30 zł, ale możesz jej uniknąć jeżeli:

 • zapewnisz saldo w wysokości 30 tys. zł albo
 • zapewnisz comiesięczne wpływy w wysokości 5 tys. zł i będziesz posiadać inny aktywny produkt, np. kartę kredytową – wystarczy również darmowa Simplicity

Jeśli uważnie przeczytałeś/-aś początek wpisu to już wiesz, że biorąc udział w promocji jednocześnie spełniasz warunki zwalniające Cię z opłaty za konto. Nie musisz więc robić nic więcej, aby nie ponosić żadnych dodatkowych opłat i aby zgarnąć premię.

A samo konto Citi Priority to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za utrzymanie karty (bez warunków)
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir z bankowości internetowej i mobilnej
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce

Citibank konto Citi Priority

Kontem Citi Priority – podsumowanie

W prosty sposób możesz zgarnąć 100 zł premii, a dodatkowo nawet do 300 zł moneyback. Nawet jeżeli nie uda Ci się zebrać maksymalnego zwrotu, to w każdym przypadku są to jakieś pieniądze. Dodatkowo po spełnieniu warunków, promocję możesz połączyć z voucherem do answear.com lub telefonem LG K4 Dual Sim:

 

Zobacz też: lokaty Citi Handlowy ranking lokat

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Konto na zdrowie BNP Paribas i pakiet Medicover na rok (wartość 1188 zł)

Konto na zdrowie BNP Paribas i pakiet Medicover na rok (wartość 1188 zł)

Muzyka z Tidal przez 2 lata za darmo z bezpłatną Citi Simplicity

Muzyka z Tidal przez 2 lata za darmo z bezpłatną Citi Simplicity

Lokata HAPPY Idea Bank

Lokata HAPPY Idea Bank

Bon 400 zł do mi-home (sklep Xiaomi) od Citibanku za przetestowanie bezpłatnej Simplicity

Bon 400 zł do mi-home (sklep Xiaomi) od Citibanku za przetestowanie bezpłatnej Simplicity


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*