300 zł do Rossmann z Citi Simplicity

Zgarnij 300 zł do sklepów Rossmann z bezwarunkowo darmową kartą Citi Simplicity.

Wystarczy, że zalogujesz się do serwisu Citi i wykonasz transakcje kartą na łączną kwotę min. 2000 zł, a nagrodę w postaci karty podarunkowej o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach ROSSMANN otrzymasz na podany adres korespondencyjny – poznaj szczegóły promocji Citi z bonami do Rossmann.

Citi Rossmann

 

Citi Rossmann – dla kogo?

W promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i sprawdź jak otrzymać Kartę podarunkową Rossmann może wziąć udział osoba pełnoletnia, która:
Citi Handlowy Karta Citi + LG K30 Dual Sim

 • nie posiada i co najmniej od 1.01.2018 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Citibank

Tylko tyle i aż tyle!

Jeśli posiadasz kartę dodatkową, lokatę, konto oszczędnościowe albo inne produkty Citi – możesz skorzystać z oferty. Z oferty wyłączeni są obywatele lub rezydenci podatkowi USA i osoby ze statusem dewizowym.

Zobacz teżLG K30 Dual Sim telefon z darmową Citi Simplicity – wkrótce koniec promocji, a jeśli znasz promocję, to obok znajdziesz wskazujący na nią banner.

 

Citi wymagania

Wymagania Citi niezbędne do skorzystania z promocji z kartą, znane także z innych odsłon z kartą kredytową Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Proforma informujemy, że przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. Jeśli nie jesteś pewien swojej historii kredytowej, to odsyłamy też na stronę sprawdź swój BIK.

 

Zasady uczestnictwa

Citi Handlowy Karta Citi + Moja Biedronka 400 złJeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 17.01.2020 skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową, przejdź na stronę oferty i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Podczas wypełniania wniosku konieczne będzie dołączenie dokumentów dochodowych – na wskazanej stronie sprawdzisz jak je pobrać.

Zobacz też400 zł do Biedronki od Citibanku z kartą kredytową – to najpopularniejsza promocja kart Citi, na którą wskazuje też banner obok.

Dodatkowe inf. na stronie promocji i w regulaminie Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i sprawdź jak otrzymać Kartę podarunkową Rossmann.

Karta Citi + 300 zł do Rossmann

 

Zasady promocji

Po podpisaniu i otrzymaniu karty, ale nie później niż do końca pierwszego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank

Nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

 • wykonaj płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 2000 zł

To wszystko :)

Datę podpisana umowy znajdziesz na Twoim blankiecie tego dokumentu. Pamiętaj też, żeby były to transakcje bezgotówkowe w rozumieniu regulaminu kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. oraz

 • nie będą to transakcje szczególne w rozumieniu regulaminu kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych w rozumieniu regulaminu kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą transakcjami zwróconymi,

Jeśli wykonujesz standardowe płatności w punktach handlowo – usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, restauracje, apteki itp.), to nie masz się czym przejmować i możesz potraktować to jako ciekawostkę, rzecz jasna mogą ale nie muszą to być płatności w Rossmann.

 

Kiedy nagroda?

O spełnieniu warunków przyznania nagrody Citibank powiadomi CIę poprzez wysłanie wiadomości w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Nagrodę w postaci karty podarunkowej o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach ROSSMANN otrzymasz na podany adres korespondencyjny nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Do momentu otrzymania nagrody karta musi być aktywna, a kartę do Rossmann wykorzystasz:

 • termin ważności karty podarunkowej wynosi 6 miesięcy od daty wysłania;
 • karta może być wykorzystana w stacjonarnych sklepach Rossmann znajdujących się na terytorium Polski, których wykaz znajduje się na stronie www.rossmann.pl/drogerie;
 • karta podarunkowa do Rossmann może być wykorzystana w częściach;

Karta Citi + 300 zł do Rossmann

 

RRSO 10,47% – o co chodzi?

Simplicity jest bezwarunkowo darmowa. Skąd więc RRSO 10,47%? Już wyjaśniamy.

Bank, prezentując parametry karty kredytowej (ale też kredytu gotówkowego, na samochód czy pożyczki albo limitu w ROR) ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w ramach którego pokaże jakie będzie oprocentowanie jeśli wypłacisz pieniądze z karty i będziesz je spłacać w równych, dwunastu miesięcznych ratach.

Pamiętaj, że jeśli spłacisz zadłużenie na karcie w wymaganym terminie (lub wcześniej) i w całości, to za kartę nie zapłacisz ani złotówki. Zapraszamy też do naszego poradnika, z którego dowiesz się:

Jeśli będziesz umiejętnie korzystać z karty kredytowej, to możesz płacić za zakupy pieniędzmi Citi – a własne trzymać na lokacie bankowej.

 

Karta kredytowa w pigułce

Na koniec informacje związane z używaniem kart kredytowych, tak aby promocja była dla Ciebie bezkosztowa:
Citi Handlowy Karta Citi + 300 zł do Rossmann

 • tylko spłacając zadłużenie w całości i w wymaganym terminie nie zapłacisz odsetek
 • karta kredytowa nie służy do wypłaty środków z bankomatu

Wyrabiając kartę kredytową Citi, czy to darmową kartę Simplicity czy też jakąkolwiek inną zwróć proszę uwagę na usługę CitiPhone, z której prawdopodobnie nie będziesz korzystać, a która kosztuje 6 zł miesięcznie. Skąd to wiemy? Bo wszystko, co jest związane z kartą kredytową (operacje, limity, konto, spłata zadłużenia), wykonasz przez serwis transakcyjny banku lub aplikację mobilną.

Przy okazji przypominamy, że jednym z warunków promocji jest zalogowanie się do serwisu internetowego Citibanku lub aplikacji mobilnej Citi. Aby wyłączyć CitiPhone wystarczy w bankowości internetowej Citi wysłać wiadomość o takiej lub podobnej treści: „Rezygnuję z usługi CitiPhone”.

Nie warto również nadpłacać karty kredytowej na kwotę powyżej 200 zł ani korzystać z dodatkowych produktów (karta dodatkowa czy naklejka zbliżeniowa), które są już płatne. Do skorzystania z promocji nie musisz posiadać konta w Citi – spłatę karty dokonujesz na dedykowany numer konta, który znajdziesz w umowie.

Citi + Rossmann – strona promocji

 

Karta kredytowa Citi Simplicity (w ramach promocji) jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo. Po odebraniu nagrody (ale nie wcześniej niż otrzymasz nagrodę):

 • możesz dalej z niej korzystać;
 • nie korzystać i trzymać kartę na wszelki wypadek;
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji;

Nie możesz / nie chcesz skorzystać z oferty? Zobacz też inne karty kredytowe Citi, zapraszamy.

 

Karty kredytowe Citi

Nie chcesz bonów do sklepów Rossmann? Sprawdź inne karty kredytowe Citi z ekstra nagrodą

Karta kredytowa
Karta kredytowa logo
okres bezodsetkowy 51 dni

RRSO 9.59%

Karta kredytowa + 200 zł do LIDL

do 2020-07-31

Ekstra bonus

voucher

🎫200 zł do LIDL

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł

15 zł na start z Refunder i zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

15 zł na start z Refunder i zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej - kampania pożyczki Smartney

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej – kampania pożyczki Smartney

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*