Promocje

Citibank 400 zł do Frisco.pl z darmową Citi Simplicity

citi-bank-karta-kredytowa-voucher-400-zl-frisco-pl-sqWykonujesz zakupy w sklepie internetowym Frisco.pl? Jeśli tak, to z kartą kredytową Citi do zdobycia 400 zł w formie kodów rabatowych właśnie do Frisco.pl

Promocja Citibank i Frisco.pl to według nas oferta (szczególnie) dla osób wykonujących zakupy bez wychodzenia z domu i doceniających przyjemność zakupów online, jakim jest możliwość dostawy do domu o wybranej godzinie. Teraz za wybrane zakupy możesz zapłacić bonami Citi.

Zobacz na co zwrócić uwagę w ramach tej oferty i czym kierować się przy wyborze karty.

Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do Frisco.pl – wykluczenia

Tradycyjnie na początku informacje na temat podstawowych warunków uprawniających do skorzystania z oferty i wykluczeń, które powinny być znane Czytelnikom bloga. Otóż zgodnie z regulaminem promocji wyłączeni są z niej klienci, których obejmują ograniczenia:

 • osoby, które od 1 stycznia 2015 roku posiadały główną Kartę Kredytową Citibank
 • osoby będące pracownikami Banku lub spółek zależnych Banku
 • osoby współpracujące z Bankiem na podstawie umów cywilnoprawnych
 • członkowie władz Banku
 • osoby bezpośrednio zaangażowane w przygotowanie Oferty
 • pracownicy którejkolwiek z agencji bądź firm współpracujących z Bankiem przy organizacji Oferty a także rodzice, rodzeństwo oraz małżonkowie tych osób
 • osoby ze statusem dewizowym nierezydenta zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. Prawo Dewizowe
 • obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki, tj. osoby mające stałe zamieszkanie na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki lub posiadające „pozwolenie na pracę” w Stanach Zjednoczonych Ameryki (tzw. Zieloną Kartę) lub spełniające tzw. test długotrwałego przebywania na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki (ang. „substantial presence test”), który zasadniczo dotyczy weryfikacji długości pobytu na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki w okresie ostatnich 3 lat.

czyli:

 • osoby współpracujące z bankiem
 • obywatele USA
 • i oczywiście posiadacze KK na dzień 1 stycznia 2015 i później, przy czym zwracamy uwagę, że musi być to główna karta kredytowa – jeśli posiadasz kartę dodatkową Citibank, to oczywiście możesz skorzystać z oferty.

I standardowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
 • dla firm – min. wiek 25 lat
 • działalność gospodarcza min. 2 lata

 

Wniosek o kartę i warunki oferty

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, o których wspomnieliśmy powyżej oraz spełniasz wymagania podstawowe, to nie później niż do 30.11.2017, czyli w okresie promocji:

Po złożeniu wniosku najdalej w ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą konsultant Citi. W trakcie rozmowy konsultant potwierdzi Twoją dyspozycję, zostanie również wstępnie określona Twoja zdolność kredytowa.

Prawdopodobnie zostaniesz poproszony/-a o dodatkowe dokumenty potwierdzające Twój dochód, które możesz przekazać kurierowi albo wysłać na maila Citi. Szczegóły ustalisz podczas rozmowy z konsultantem Citibank, a spis akceptowanych źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie.

Zobacz teżjak sprawdzić swój BIK oraz jak sprawdzić swój BIG

Zwracamy uwagę, że podczas rozmowy telefonicznej konsultant Citi Handlowy może namawiać Cię do założenia konta lub skorzystania z innych produktów Citi. Ostateczny wybór należy do Ciebie – do otrzymania bonów do Frisco.pl wystarczy karta kredytowa i czynne z niej korzystanie (nie musisz posiadać konta w banku aby korzystać z karty!) – o tym w dalszej części wpisu.

Umowę o kartę (ew. inne produkty Citi) podpiszesz za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do domu, pracy czy na uczelnię, a dostęp zostanie aktywowany w ciągu 1 – 2 dni od podpisania dokumentów.

Citi bony Frisco.pl – warunki promocji

Warunki uprawniające do zdobycia bonów do Frisco – wystarczy, że po podpisaniu umowy o kartę i uzyskaniu dostępu:

 • zalogujesz się przynajmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem www.citihandlowy.pl/logowanie/ lub za  pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Należy do zrobić nie później niż do  końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie)

orazCitibank karta kredytowa i voucher 400 zł do frisco.pl

 • dokonasz kartą, kartą dodatkową wydaną do karty lub nośnikiem zbliżeniowym transakcji o łącznej wartości, co najmniej 1000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie

Nie ma znaczenia, czy będzie to jedna operacja na wspomnianą kwotę, czy też suma operacji, ale pamiętaj, że transakcje muszą zostać zaksięgowane w wymienionym okresie, więc lepiej nie odkładaj ich „na ostatni dzień”.

Operacje wykonane kartą nie mogą zostać zwrócone (anulowane), do limitu 1000 zł nie zaliczają się również przelewy z karty. To wszystko!

Bony 400 zł do Frisco.pl – kiedy

Bank poinformuje Cię o spełnieniu warunków przyznania nagrody poprzez wysłanie wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki oferty. Jeżeli więc spełnisz warunki w sierpniu, to informację o przyznaniu nagrody otrzymasz we wrześniu.

W tej samej wiadomości otrzymasz również otrzyma dwa kody rabatowe o wartości 200 zł każdy do sklepu Frisco.pl, które będą ważne do 31.06.2018 r i które możesz zrealizować w podsumowaniu składania zamówienia w sklepie Frisco.pl, w polu: Kod rabatowy.

Jaką kartę wybrać?

W zasadzie możesz wybrać dowolną kartę z listy dostępnych, bank w regulaminie nie precyzuje, ani nie narzuca Ci tego z góry. My sugerujemy kartę Simplicity (w tym artykule opisujemy ją dokładniej), która jest bezwarunkowo darmowa. 

Przy okazji zapraszamy też do naszego poradnika, z którego dowiesz się jak działa karta kredytowa  i dlaczego nie należy jej używać do wypłaty środków z bankomatu. Jeśli będziesz umiejętnie korzystać z karty kredytowej, to nie zapłacisz za jej używanie ani złotówki, za własne zakupy możesz płacić pieniędzmi Citi – a swoje środki zdeponować na lokacie bankowej:

Frisco.pl i karta kredytowa Citi – koszty

Poza koniecznością wydania 1000 zł (warunek konieczny do uzyskania vouchera do Frisco.pl), korzystanie z karty może być całkowicie bezpłatne, o ile wybierzesz bezwarunkowo bezpłatną kartę Simplicity i będziesz przestrzegać pewnych reguł:

 • karta kredytowa nie służy do wypłaty środków z bankomatu (poza nielicznymi wyjątkami, o których w poradniku – patrz link poniżej)
 • zadłużenie spłacisz w całości i w wymaganym terminie (lub wcześniej)

Citibank karta kredytowa i voucher 400 zł do frisco.plWyrabiając kartę kredytową Citi, czy to darmową kartę Simplicity czy też jakąkolwiek inną, zwróć proszę uwagę na usługę CitiPhone, z której prawdopodobnie nie będziesz korzystać, a która kosztuje 6 zł miesięcznie.

Zobacz też:  jak działa karta kredytowa

Skąd wiemy, że nie będziesz potrzebować tej usługi? Bo wszystko, co jest związane z kartą kredytową (operacje, limity, konto, spłata zadłużenia), wykonasz przez serwis transakcyjny banku lub aplikację mobilną – przypominamy, że jednym z warunków promocji jest właśnie zalogowanie do serwisu bankowego.

Aby wyłączyć CitiPhone wystarczy w bankowości internetowej Citi wysłać bezpłatną wiadomość: „Rezygnuję z usługi CitiPhone” (lub podobnej treści).

Zobacz teżlokaty Citi Handlowyranking lokat w tym 2,4% na nowe środki Getin Bank

 

A jeśli szukasz promocji, w ramach której zgarniesz smartfon zobacz:

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Konto Jakże Osobiste Alior Bank z premią 200 zł +zwroty za płatności +3% dla oszczędzających

Konto Jakże Osobiste Alior Bank z premią 200 zł +zwroty za płatności +3% dla oszczędzających

Voucher 400 zł do Allegro za przetestowanie darmowej Simplicity

Voucher 400 zł do Allegro za przetestowanie darmowej Simplicity

Credit Agricole Oddajesz mniej niż pożyczasz - pożyczka za darmo z bonusem 250 zł

Credit Agricole Oddajesz mniej niż pożyczasz – pożyczka za darmo z bonusem 250 zł

Konto na zdrowie BNP Paribas i pakiet Medicover na rok (wartość 1188 zł)

Konto na zdrowie BNP Paribas i pakiet Medicover na rok (wartość 1188 zł)


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*