Citibank do 150 zł premii z Citi Priority

Citi PriorityOtwórz konto Citi Priority z premią i zgarnij do 150 zł po spełnieniu prostych warunków promocji. Dodatkowo z kontem Citi zwrot do 4% prowizji pobranej za przelwalutowanie poleceń przelewu oraz gwarancja warunków prowadzenia konta aż do końca 2020.

Oferta dostępna nowych i obecnych klientów Citi, którzy od dnia 1.01.2017 r. nie posiadali w Citibanku Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego, wykluczenie to obejmuje również współposiadaczy i pełnomocników do rachunku osobistego lub konta oszczędnościowego Citi Handlowy.

O promocji pisaliśmy już wczoraj na LokataKonto.pl i naszym profilu FB, dziś dodatkowa analiza na blogu.

Polecamy również oferty karty kredytowe Citi, których posiadanie nie wyklucza z udziału w promocji, a o których więcej poniżej, a przy okazji wpisu przypominamy też o innej promocji Citi: 2,5% na koncie oszczędnościowym Citi do 100.000 zł – szczegółowe informacje na podlinkowanych stronach.

 

150 zł za zakupy – wymagania

Jeżeli nie obejmują Cię wykluczenia, o których wspomnieliśmy powyżej, to aby skorzystać z promocji Konto internetowe Citi Priority z premią walutową i zwrotem 150 zł za zakupy należy:
Citi Handlowy Konto Oszczędnościowe

Gdy zadzwoni konsultant Citibank:

 • należy zawnioskować o konto Citi Priority wraz z wydawaną do tego konta kartą płatniczą

Nie później niż do 31.12.2018 podpisz umowę o konto z kartą, pamiętaj też o wyrażeniu wymaganych zgód (cytujemy je dosłownie ze strony promocji):

 • i. przetwarzanie przez Bank ich danych osobowych w celu informowania ich o usługach Banku w przypadku, gdy umowa nie zostanie zawarta lub przestanie obowiązywać,
 • ii. przetwarzanie przez Bank ich danych osobowych w celu informowania ich o usługach partnerów Banku w przypadku, gdy umowa nie zostanie zawarta lub przestanie obowiązywać,
 • iii. przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
 • iv. telefoniczne przekazywanie i prezentowanie im informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przez Bank.

Banner wskazuje na konto Citi Priority + 2,5% na koncie oszczędnościowym, o których więcej w dalszej części wpisu.

 

150 zł za zakupy – zasady

Zasady promocji są niezwykle proste, przez 5 kolejnych miesięcy po miesiącu, w którym otworzysz konto Citi Priority:
Citi Handlowy Konto Citi Priority +150 zł premii

 • zapewnij wpływ: z tytułu wynagrodzenia w kwocie min. 2000 zł, dosłownie: będzie otrzymywał w danym miesiącu kalendarzowym na Konto przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 PLN miesięcznie
 • wykonaj płatność kartą: minimum jedną w miesiącu na dowolną kwotę w punktach handlowo-usługowych albo w Internecie

 

Czym wg Citi jest wynagrodzenie? Tego niestety nie wiemy, wiemy natomiast, że wynagrodzenie nie może być wpłatą z Twojego rachunku w Citi:

 • Wpłata, o której mowa w pkt 9 lit. a), nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych

A jeśli wykonasz przelew z innego banku? Wszystko wskazuje na to, że to wystarczy.

 

150 zł za zakupy – nagrody

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki opisywane w poprzednim akapicie otrzymasz 30 zł premii, bank wypłaci premię do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki.

Promocja trwa 5 miesięcy, do zgarnięcia jest więc do 150 zł. Oczywiście do momentu wypłaty premii nie zamykaj konta, karty, ani nie wypowiadaj umowy, więcej w regulaminie oraz na stronie promocji:

Citi Handlowy Konto Citi Priority +150 zł premii

 

4% na wymianie walut

Z kontem Citi Priority nie zapłacisz za wymianę walut, Citi zwróci Ci do 4% prowizji za przewalutowanie zleceń przelewu (ze strony oferty)

Jak zyskać zwrot do 4% prowizji pobranej za przewalutowanie poleceń przelewu?

 1. Otwórz rachunek płatniczy Konto Internetowe Citi Priority w ramach oferty „Konto internetowe Citi Priority z premią walutową i zwrotem 150 zł za zakupy” i spełnij warunki opisane w regulaminie.
 2. Złóż przynajmniej jedno zlecenie płatnicze w formie przelewu z rachunku w innej walucie niż waluta rachunku.
 3. Przez 12 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otwarto rachunek płatniczy, możesz otrzymać premię w wysokości odpowiadającej marży pobranej przez Bank przy przewalutowaniu w wysokości 0,8% dla franków szwajcarskich (CHF) w dniach roboczych albo 3% w dniach weekendowych i świątecznych lub 4% wartości transakcji wymiany walut dla pozostałych walut.
 4. Maksymalna miesięczna kwota poleceń przelewu od których zostanie naliczona premia to 20 000 zł.
 5. Premia za dany miesiąc kalendarzowy będzie przekazana w PLN na rachunek płatniczy Konto Internetowe Citi Priority, nie później niż do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym dokonano transakcji.

 

Citi konto za zero zł

Biorąc udział w niniejszej promocji zapewniasz sobie skorzystanie z preferencyjnych warunków prowadzenia konta Citi Handlowy aż do końca roku 2020:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir oraz za 3 pierwsze przelewy Express Elixir (w danym miesiącu)
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

 

Citi Handlowy – co jeszcze?

Citi Handlowy Pożyczka z karty RRSO 0%Karty kredytowe Citi Handlowy ale bez gadżetu czy vouchera, do czego przyzwyczaił na Citibank. Tym razem oferta Citi to pożyczka konsolidacyjna z karty kredytowej z RRSO 0% – spłacaj za darmo zadłużenia w innych bankach do 10.000 zł korzystając z karty kredytowej Citi Simplicity. W ramach tej promocji nie otrzymujesz nagrody w formie vouchera, bonu czy też zwrotu części wydatków, ale de’facto pożyczkę z RRSO 0%.Z kartą Citi masz możliwość do rozłożenia polecenia przelewu na promocyjnych warunkach, gdzie:

  • oprocentowanie Planu spłat ratalnych „Komfort” wyniesie 0%,
  • prowizja za otwarcie Planu spłat ratalnych „Komfort” 0%,
  • opłata operacyjna za obsługę Planu Spłat ratalnych „Komfort” 0 zł miesięcznie przez cały okres, na jaki został otwarty Plan spłat ratalnych „Komfort” („Nagroda”).

 

2,5% na koncie oszczędnościowym do 100.000 zł razem z darmowym kontem Citi Priority. Promocyjne oprocentowanie 2,5% do 100.000 zł obowiązuje przez kolejnych 6 pełnych miesięcy od daty założenia konta. Jeżeli umowę o konto podpiszesz w październiku, to oprocentowanie będzie obowiązywać od listopada do kwietnia, jeśli spełnisz poniższe warunki:

 • w każdym z 6 miesięcy utrzymasz średnie saldo w wysokości 30.000 zł lub zapewnisz wpływ na konto osobiste w kwocie min. 5000 zł

oraz

 • w każdym z 6 miesięcy należy wykonać min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą na dowolne kwoty.

Szczegóły na podlinkowanej stronie www.

 

A dla szukających kredytu kredyt hipoteczny Citi to kwota kredytu nawet do 6 000 000 zł i wycena nieruchomości przeprowadzona na koszt Citibank:
Citi Handlowy Kredyt hipoteczny

 • kwota kredytu nawet do 6 000 000 zł (do 80% wartości nieruchomości),
 • wycena nieruchomości przeprowadzana na koszt banku,
 • finansowanie zakupu nieruchomości z rynku pierwotnego lub wtórnego,
 • finansowanie wykończenia lub remontu z rynku pierwotnego lub wtórnego.

Więcej na podlinkownej stronie oraz stronie banku.

 

A na koniec przypominamy o promocji Citi z premią do 150 zł:

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

🐞400 zł do Biedronki od BNP Paribas z kartą kredytową

🐞400 zł do Biedronki od BNP Paribas z kartą kredytową

Jak sprawdzić BIK za darmo? Jak pobrać raport BIK za darmo? Rejestracja BIK: alerty i pakiety

Jak sprawdzić BIK za darmo? Jak pobrać raport BIK za darmo? Rejestracja BIK: alerty i pakiety

Konto dla firm Alior Bank + do 1700 zł premii

Konto dla firm Alior Bank + do 1700 zł premii

Pożyczki pozabankowe - na co zwrócić uwagę?

Pożyczki pozabankowe – na co zwrócić uwagę?


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*