Konto dla Ciebie Credit Agricole promocja Korzyści dla Ciebie 2020: do 200 zł premii +50 zł w programie poleceń

Korzyści dla Ciebie 2020 to najnowsza promocja Credit Agricole, w ramach której przenosząc lub uruchamiając Konto dla Ciebie możesz zgarnąć 💰 do 200 zł premii w zamian za przeniesienie konta, za płatności mobilne albo za usługę CAsaver – możesz wybrać tę, która będzie dla Ciebie najkorzystniejsza albo najłatwiejsza do realizacji – sprawdź i wybierz najlepszą ofertę CA.

Najnowsza edycja promocji Korzyści dla Ciebie 2020 od Credit Agricole

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń Credit Agricole❗

Credit Agricole Konto dla Ciebie z premią

 

Konto dla Ciebie – dla kogo?

W promocji mogą wziąć udział klienci którzy:

 • nie brali udział w promocji polegającej na przeniesieniu konta z innego banku do Credit Agricole
 • od 1 kwietnia 2018 roku do dnia przystąpienia do promocji nie byli posiadaczem konta w Credit Agricole

W promocji Korzyści dla Ciebie 2020 do zgarnięcia ekstra 2020 zł premii. Co ciekawe, w promocji możesz wybrać jedną z trzech opcji zgarnięcia premii, o czym więcej poniżej.
Otwórz Konto dla Ciebie z premią

 

Zasady promocji

Aby wziąć udział w ofercie Korzyści dla Ciebie 2020:

Już na etapie składania wniosku wybierz, który sposób zgarnięcia premii najbardziej Ci odpowiada. A do wyboru masz:

 • premia za przeniesienie konta albo
 • premia za płatności mobilne albo
 • premia za CAsaver

Poniżej kilka słów o każdej z premii oraz o sposobach jej zdobycia.

 

Premia za przeniesienie konta (100 lub 200 zł)

W tym przypadku do zgarnięcia 100 lub 200 zł premii za przeniesienie swojego konta do Credit Agricole, kiedy możesz otrzymać 100 zł, a kiedy 200 zł o tym poniżej:

Po złożeniu wniosku na stronie promocji, upoważnij Credit Agricole do przeniesienia konta z innego banku. Oczywiście nie w ramach promocji nie ma znaczenia czy przeniesiesz konto bankowe, które używasz na co dzień, czy też konto, które i było przeznaczone do zamknięcia. Ważne jednak, aby dyspozycję taką złożyć nie później niż w ciągu 7 dni od podpisania umowy (najlepiej zrobić to od razu).

We wniosku o przeniesienie konta wskaż nazwę banku, w którym chcesz zamknąć posiadane konto (np. uruchomione w ramach innej promocji), pełny numer konta oraz dyspozycję zamknięcia. Dyspozycję należy podpisać zgodnie ze wzorem podpisu z banku, z którego zamierzasz przenieść konto. Jeżeli na to konto wpływa wynagrodzenie od pracodawcy, to dodatkowo możesz zobowiązać Credit Agricole do powiadomienia pracodawcy o zmianie rachunku.

W upoważnieniu należy wskazać nazwę i adres instytucji, od której otrzymujesz wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury i inne, choć w praktyce to wynagrodzenie nie musi wpływać do CA, o czym mówi regulamin definicji wpływu:
Credit Agricole Konto dla Ciebie

 • suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika

Do zgarnięcia premii zapewnij wpływ na konto: przez kolejne 3 miesiące kalendarzowe, począwszy od kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym zostało otwarte konto, zapewnij wpływ na kwotę min. 1000 zł:

 • jeżeli wpływ (przez trzy miesiące) będzie na kwotę min. 1000 zł – otrzymasz 100 zł premii
 • jeżeli wpływ (przez trzy miesiące) będzie na kwotę min. 3000 zł – otrzymasz 200 zł premii

Wpływ oznacza jedynie fakt pojawienia się środków na rachunku, których nie musisz przetrzymywać w CA. Premię otrzymasz na swoje konto nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po spełnieniu warunków promocji (kiedy pojawi się ostatni wymagany wpływ na konto).

Przykład (z regulaminu ze strony promocji): Otworzyłeś konto 12 kwietnia 2020 r. Pierwszy wpływ na konto 3500 zł odnotowaliśmy 20 maja 2020 r.. Następne wpływy 20 czerwca 2020 r. i 20 lipca 2020 r.. Premię 200 zł wypłacimy najpóźniej do 31 sierpnia 2020 r.

 

Premia za płatności mobilne – do 200 zł premii

W poprzednich edycjach promocji CA zwracał za opłacane rachunki, w najnowszej promocji postanowił promować płatności mobilne i wypłaci Ci 5% moneyback za płatności mobilne BLIK, Google Pay lub Apple Pay wykonywane w tradycyjnych punktach handlowo – usługowych i, co ważne w czasie pandemii koronawirusa, za płatności w Internecie:

Do wypłaty premii w miesiącu konieczne jest:

 • wykonanie co najmniej 3 płatności mobilnych
 • zapewnienie wpływu na kwotę min. 1000 zł

Bonusy możesz otrzymywać przez kolejnych 12 miesięcy począwszy od dnia, w którym przystąpisz do promocji. W każdym miesiącu możesz otrzymać maksymalnie 16,67 zł zwrotu. Łatwo policzyć, że aby zgarnąć maksymalny bonus wystarczy wykonać płatności na łączną kwotę 333,40 zł (lub wyższą), a wypłata premii nastąpi do końca miesiąca kalendarzowego po każdym miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Przykład (ze strony promocji): Otworzyłeś konto 12 kwietnia 2020 r. Pierwszy wpływ na konto co najmniej 1000 zł odnotowaliśmy 20 maja 2020 r., w maju wykonałeś także 5 płatności mobilnych o łącznej wartości 100 zł. Premię 5 zł wypłacimy najpóźniej do 30 czerwca 2020 r.

Warto wspomnieć o wykluczeniach, czyli takie operacje nie otrzymasz zwrotu (operacje o kodach MCC):

 • kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne (kod MCC 7995),
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999),
 • instytucje finansowe (kod MCC 6012),
 • brokerzy ubezpieczeniowi (kod MCC 6211),
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (kod MCC 6051),
 • internetowe przekazy pieniężne (kod MC 4829).

W ramach promocji CA nie uwzględni także:

 • operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal,
 • przelewów na telefon BLIK,
 • wypłat z bankomatów.

 

Zaokrąglenia CAsaver – do 200 zł premii

Ten rodzaj bonusu jest (wg nas) najłatwiejszy do zdobycia – nie musisz przenosić konta czy też opłacać rachunków, wystarczą standardowe płatności kartą.

Jeśli wybierzesz ten rodzaj premii to:

W przypadku tej premii bank CA zwróci Ci do 16,67 zł premii miesięcznie czyli do 200 zł rocznie w ramach usługi CAsaver. O co chodzi z CAsaver?

Usługa CAsaver polega na zaokrąglaniu transakcji wykonywanych kartą do pełnych kwot, przy czym jako pełną kwotę bank rozumie wielokrotność 0,50 zł, 1 zł, 5 zł lub 10 zł.

Według nas najlepiej wybrać ostatnią opcję. W takim przypadku płacąc kartą 5 zł za gazetę w kiosku z Twojego rachunku zostanie pobrane 10 zł:

 • 5 zł płatności za gazetę
 • 5 zł przekazane zostanie na Twój rachunek SAsaver
 • dodatkowo do tego bank dołoży 50% od siebie – w tym przypadku 2,5 zł, albo

Płacąc 12 zł za obiad w pracy bank z Twojego rachunku pobierze 20 zł:

 • 12 zł płatności za obiad
 • 8 zł przekaże na Twój rachunek SAver
 • dodatkowo 50% dołoży od siebie – w tym przypadku 4 zł

Przykład ze strony promocjiOtworzyłeś konto 12 kwietnia 2020 r. i wybrałeś zaokrąglanie transakcji do pełnych 5 zł. Pierwszy wpływ na konto co najmniej 1000 zł odnotowaliśmy 20 maja 2020 r., w maju wykonałeś także 3 transakcje bezgotówkowe kartą do konta o łącznej wartości 250 zł: 57 zł (zaokrąglenie: 3 zł), 71 zł (zaokrąglenie: 4 zł), 122 zł (zaokrąglenie 3 zł). W ramach usługi CAsaver na Twój Rachunek Oszczędzam trafiło łącznie 10 zł. Premię w wysokości 50% tych zaokrągleń, czyli 5 zł, wypłacimy najpóźniej do 30 czerwca 2020 r.

Otwórz Konto dla Ciebie z premią

Kupujesz produkty w hipermarkecie i płacisz w kasie samoobsługowej? Podziel zakupy na kilka partii i płać bazując na opisanym powyżej mechanizmie. Tankujesz paliwo na stacji paliw? Zatankuj za równą kwotę „z małym haczykiem” w górę itp.

W przypadku tej promocji bank nie wyklucza żadnych kodów MCC, można więc płacić w dowolnych miejsca. Warto jednak pamiętać, że premia zostanie naliczona tylko wtedy, gdy wykonasz transakcje na łączną kwotę min. 200 zł w miesiącu oraz zapewnisz wpływ w kwocie min. 1000 zł.

Premia zostanie wypłacona do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. Dodatkowe inf. o opisywanych promocjach w regulaminie na stronie:

 • https://static.credit-agricole.pl/asset/r/e/g/regulamin-akcji-specjalnej-korzysci-dla-ciebie-2020_18130.pdf

 

50 zł w programie poleceń

Poza premią, o której wspomnieliśmy powyżej, do zgarnięcia dodatkowe 50 zł w ramach programu poleceń. Wszystko co należy zrobić, to podać kod polecenia od obecnego klienta banku. Czy są ograniczenia? Tak, aby zgarnąć bonus w ramach programu poleceń wystarczy nie posiadać w okresie ostatniego roku.

Możesz zdobywać też dodatkowe środki polecając konto CA innym, do zgarnięcia do 500 zł premii (maks. 10 skutecznych poleceń), aby je zdobyć:
Credit Agricole Konto dla Ciebie

 • musisz posiadać dostęp do bankowości internetowej CA
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (zgody marketingowe)
 • nie możesz wyrazić sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych

Warto również pamiętać, że jeśli zawrzesz umowę o konto w dniu D, to do programu poleceń możesz przystąpić najwcześniej w dniu D+1 (następnego dnia).

Jeśli nie znasz osoby, która mogłaby polecić Ci konta w CA – napisz w komentarzu – na pewno znajdą się Czytelnicy, którzy zechcą podzielić się swoim kodem. Proforma zastrzegamy, że nie odpowiadamy za jakość pozyskanego w ten sposób kodu polecenia, należy też poczekać na „świeże” kody poleceń, gdyż to aktualizacja wpisu z poprzedniej edycji promocji.

Dodatkowe inf. w regulaminie programu poleceń (pdf):

 • https://static.credit-agricole.pl/asset/r/e/g/regulamin-programu-polecen-iv_18131.pdf

 

Konto dla Ciebie

Konto dla Ciebie i karta od CA mogą być zupełnie darmowe gdy w miesiącu:

 • zapewnisz wpływ w kwocie min. 1000 zł
 • wykonasz min. 1 operację kartą

Otwórz Konto dla Ciebie Credit Agricole

Jeśli tego nie zrobisz bank pobierze odpowiednio 7 zł opłaty za konto i 9 zł za kartę.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Motokarta Citibank BP z bonusem do 720 zł

Motokarta Citibank BP z bonusem do 720 zł

🚩Alerty BIK za darmo przez 3 miesiące - sprawdź swój BIK❗

🚩Alerty BIK za darmo przez 3 miesiące – sprawdź swój BIK❗

🥇Najlepsze lokaty MAJ 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

🥇Najlepsze lokaty MAJ 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

🏭Konto Przekorzystne Biznes: 1000 zł premii z kontem dla firm Pekao w promocji

🏭Konto Przekorzystne Biznes: 1000 zł premii z kontem dla firm Pekao w promocji


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

18 komentarze

 1. Grzegorz57 wyraził(-a) opinię:

  Polecam Credit Agricole „Program Poleceń IV” promocja trwa od 1 kwietnia 2020 roku do 31 marca 2021 roku, za konto „0 zł” i konto oszczędnościowe 3 % do 20 tys. zł na 3 miesiące kod 4837037 oraz Getin Bank Proste Zasady, promocja trwa od 01.03.2020 r. do 31.05.2020, za konto „0 zł” i konto oszczędnościowe 3,5 % do 10 tys. zł na 12 miesięcy kod SQJ785. Szczegóły na stronach banków.

 2. Michał wyraził(-a) opinię:

  Gdyby ktoś potrzebował aktualny kod podaje ten z najnowszej edycji programu poleceń: 4717424 wszystkie warunki konieczne do promocji są spełnione.

 3. kacper wyraził(-a) opinię:

  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to polecam swój kod z aktualnej najnowszej edycji “Programu Poleceń IV” trwającego od 1 kwietnia 2020 roku do 31 marca 2021 roku. – KOD POLECENIA: 4717496
  Konto zamierzam utrzymać przynajmniej przez najbliższy rok (dostaję tam 3% za płatności KK). Oczywiście wszystkie zgody marketingowe wyrażone.
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.

 4. admin wyraził(-a) opinię:

  Korzystając z kodu polecenia poczekaj na „świeży” kod.
  Dwiema kreskami odcinam stare kody :) 5. Natan wyraził(-a) opinię:

  Nowo wygenerowany oraz pewny kod polecenia: 4091792
  Z góry dziękuję wszystkim tym, którzy zdecydują się skorzystać z mojego kodu :)

 6. Jorguś wyraził(-a) opinię:

  Aktywny kod polecenia do konta, które nie zostanie zamknięte przed 01.01.2020 to 3799564. Konto spełnia wszystkie warunki promocji, więc podanie tego kodu gwarantuje otrzymanie przez Was nagrody premiowej

 7. Ania wyraził(-a) opinię:

  A jeżeli moje zarobki są niższe niż 3000 to jeśli zrobię przelew na brakującą kwotę z konta męża to wystarczy do wypłaty premii

 8. Szymon wyraził(-a) opinię:

  Podaję mój kod polecenia 3806707. Spełniam wszystkie kryteria by obie strony zarobiły 50 zł.

 9. Ania wyraził(-a) opinię:

  Jeśli ktoś chce zarobić 50 zł w programie poleceń, to zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 3806758.
  Spełniam wszystkie warunki promocyjne i nie planuję zamykać konta.

 10. Kacper wyraził(-a) opinię:

  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to polecam swój kod z aktualnej najnowszej edycji “Programu Poleceń II – edycja 2” trwającego od 1 kwietnia 2019 do 31 maja 2019: 3805954
  Konto zamierzam utrzymać przynajmniej do końca roku (dostaję tam 5% zwrotu za rachunki). Oczywiście wszystkie zgody marketingowe wyrażone.
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.

 11. Pio wyraził(-a) opinię:

  AKTUALIZACJA: Ruszyła kolejna edycja programu poleceń więc zapraszam do korzystania z mojego AKTUALNEGO, nowego kod polecenia dla “programu poleceń II – edycji 2” Credit Agricole, trwającego od 1 kwietnia 2019 do 31 maja 2019: 3802239

 12. dociekliwy wyraził(-a) opinię:

  Jak dla mnie super promocja, naprawde warto. Dla chetnych podaje aktuualbny kod polecenia z wyrazonymi wszystkimi zgodami, moze komus przyda sie: 3795643

 13. adam wyraził(-a) opinię:

  slabo ze wykluczyli poprzednich

 14. Pio wyraził(-a) opinię:

  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego, działającego kodu polecenia. Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody do udziału w programie poleceń, a Ty masz pewność, że otrzymasz premię za otwarcie konta z polecenia przy użyciu mojego kodu: 3669026

 15. Jan wyraził(-a) opinię:

  26 marca 2019 aktywowałem konto Credit Agricole i progam poleceń z działającym nowym kodem poleceń: 3775971 .
  Kod świeży i pewny, wszystkie zgody marketingowe aktywne.
  Bank potwierdził poprawność rejestracji sms-em.
  Do 31 marca mozna jeszcze skorzystać z tego programu poleceń i zyskać łatwe +50pln .
  Liczy się czas zgłoszenia wniosku.

 16. Kacper wyraził(-a) opinię:

  Ostatnie dni obecnej edycji programu poleceń i szansa na dodatkowe 50 zł. Gdyby ktoś reflektował to podaję sprawdzony kod polecenia: 3239393.
  Konto zamierzam utrzymać przynajmniej do końca roku (dostaję tam 5% zwrotu za rachunki).
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.