Do 500 zł w bonach do Biedronki od Citibank

Bony do 500 zł do sieci sklepów Biedronka od Citibank w zamian za wyrobienie bezwarunkowo bezpłatnej karty Simplicity i spełnienie warunków promocji.

Tutaj aktualna promocja Citi z bonem 400 zł do Biedronki

Co najciekawsze, bank przesunął również termin karencji, z promocji mogą skorzystać oczywiście nowi klienci oraz osoby, które nie posiadały głównej karty kredytowej od 01.01.2017.

Citi 500 zł Biedronka

A w ramach oferty Citibank przyzna Ci voucher o wartości 50 zł za każdy miesiąc, w którym wykonasz płatności bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł. Łącznie do zdobycia jest nawet 10 bonów co przekłada się na kwotę do 500 zł do sieci sklepów Biedronka, poznaj szczegóły promocji.

 

Interesują Cię promocje? Polub nasz profil na FB.

 

Do 500 zł na zakupy do Biedronki – dla kogo

Na wstępie tradycyjnie wykluczenia, z oferty Do 500 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank wyłączone są:

  • osoby współpracujące z bankiem
  • obywatele USA
  • posiadacze KK na dzień 1 stycznia 2017 i później

Zwracamy szczególną uwagę na ostatni punkt i informujemy, że że musi być to główna karta kredytowa – jeśli posiadasz kartę dodatkową Citibank, to oczywiście możesz skorzystać z oferty. Posiadasz kredyt w Citi Handlowy albo pożyczkę Citibank?  – w takim przypadku również możesz skorzystać z promocji.

 

Do 500 zł w bonach na zakupy – co dalej

W okresie promocji, czyli nie później niż do 14.08.2018 złóż wniosek na stronie promocji (kliknij link lub banner), a w trakcie spisywania wniosku:

  • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz
  • zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Po złożeniu wniosku w ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą konsultant Citibank, który potwierdzi Twoją dyspozycję oraz już na etapie rozmowy wstępnie określi Twoją zdolność kredytową.

Citi Handlowy Karta kredytowa i voucher do BiedronkiPrawdopodobnie też zostaniesz poproszony/-a o dodatkowe dokumenty potwierdzające Twoje dochody, dla umowy o pracę z reguły wystarczają wyciągi z konta za ostatnie 3 miesiące, które można wysłać na adres email Citi – szczegóły ustalisz podczas rozmowy z przedstawicielem Citibank, akceptowane źródła dochodu w regulaminie.

Zwracamy też uwagę, że podczas rozmowy telefonicznej konsultant Citi Handlowy może namawiać Cię do założenia konta lub skorzystania z innych produktów. Oczywiście ostateczny wybór należy do Ciebie – do zgarnięcia bonów wystarczy karta kredytowa i korzystanie z niej (nie musisz posiadać konta w banku aby korzystać z karty i aby zgarnąć bony do Biedronki!) – o tym w dalszej części wpisu.

Umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie w wybrane przez Ciebie miejsce, do domu, do pracy czy na uczelnię

 

Bony do Biedronki – warunki promocji

Zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej Citi albo aplikacji mobilnej – masz na to czas najpóźniej do końca 1 miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o kartę, ale nie warto tego odkładać (data zawarcia Umowy o Kartę będzie widoczna na Umowie o Kartę).

W kolejnych miesiącach, poczynając od miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kart,ę przez 10 kolejnych miesięcy wykonuj płatności kartą na sumę min. 1 000 zł – mogą to być dowolne płatności bezgotówkowe w punktach handlowo-usługowych czy internecie.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek otrzymasz bon o wartości 50 zł do sieci sklepów Biedronka – łącznie do zgarnięcia nawet 500 zł w bonach do Biedronki, dodatkowe inf. w regulaminie:

 

RRSO 10,47% – czy jest się czego bać?

Wybierając kartę kredytową możesz wybrać dowolną kartę z listy dostępnych, bank w regulaminie nie precyzuje, ani nie narzuca Ci tego z góry. My sugerujemy kartę Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa. 

No dobrze, ale skoro napisaliśmy, że karta jest bezwarunkowo darmowa, to skąd to RRSO 10,47%? Już wyjaśniamy. Bank, prezentując parametry karty kredytowej (ale też kredytu czy pożyczki) ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w ramach którego pokaże jakie będzie oprocentowanie jeśli wypłacisz pieniądze z karty i będziesz je spłacać w równych, dwunastu miesięcznych ratach.

Pamiętaj, że jeśli spłacisz zadłużenie na karcie w wymaganym terminie (lub wcześniej) i w całości, to za kartę nie zapłacisz ani złotówki. Zapraszamy też do naszego poradnika, z którego dowiesz się

Jeśli będziesz umiejętnie korzystać z karty kredytowej, to możesz płacić za zakupy pieniędzmi Citi – a własne trzymać na lokacie bankowej.

 

Karta kredytowa w pigułce

Być może zastanawiasz się dlaczego da Ci bony wartości 500 zł i gdzie jest ukryty haczyk?

Nie ma haczyka – bank może zapłacić pieniądze za reklamę telewizyjną czy radiową, albo zamiast tego woli dać Ci telefon w promocji. O promocji takiej napiszemy my i wielu innych blogerów, reklamując w ten sposób bank.

Dodatkowo Citi zakłada zapewne, że zostaniesz z nim na dłużej i uda mu się na Tobie zarobić. Tak może być, ale nie musi, dlatego na koniec garść informacji związana z używaniem kart kredytowych, tak aby promocja była dla Ciebie zero-kosztowa:

  • karta kredytowa nie służy do wypłaty środków z bankomatu

 

Citi Handlowy Karta kredytowa i voucher do BiedronkiWyrabiając kartę kredytową Citi, czy to darmową kartę Simplicity czy też jakąkolwiek inną zwróć proszę uwagę na usługę CitiPhone, z której prawdopodobnie nie będziesz korzystać, a która kosztuje 6 zł miesięcznie.

Skąd wiemy, że nie będziesz potrzebować tej usługi? Bo wszystko, co jest związane z kartą kredytową (operacje, limity, konto, spłata zadłużenia), wykonasz przez serwis transakcyjny banku lub aplikację mobilną – przypominamy, że jednym z warunków promocji jest logowanie do serwisu banku lub aplikacji mobilnej

Aby wyłączyć CitiPhone wystarczy w bankowości internetowej Citi wysłać wiadomość o takiej lub podobnej treści: „Rezygnuję z usługi CitiPhone”.

 

Co jeszcze od Citi?

Jeśli powyższa promocja nie przypadła Ci do gustu lub 1.000 zł to zbyt dużo do wydania (tak, tak, przychodzi taki czas, że kartę należy spłacić) to zobacz również inne promocyjne karty kredytowe Citibank:

szczegóły w podlinkowanych wpisach.

Po inne oferty odsyłamy na LokataKonto.pl do Citi Handlowy:

I ponownie szczegółowe informacje w podlinkowanych wpisach.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

💰1,9% lokata FACTO❗ Zobacz opinie o Facto, czy lokata Facto jest bezpieczna❓

💰1,9% lokata FACTO❗ Zobacz opinie o Facto, czy lokata Facto jest bezpieczna❓

Motokarta Citibank BP z bonusem do 720 zł

Motokarta Citibank BP z bonusem do 720 zł

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej - kampania pożyczki Smartney

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej – kampania pożyczki Smartney


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

Jeden komentarz

  1. SMART wyraził(-a) opinię:

    Widzę, że ktoś w końcu w Citi wpadł na pomysł, żeby przytrzymać klienta nieco dłużej, a nie od razu po 2 czy 3 miesiącach po spełnieniu prostych warunków. Nie powiem, żeby mnie to cieszyło, choć dla Citi to pewnie lepsze, bo jest więcej czasu, żeby opakować klienta w inne produkty. Cieszy mnie natomiast to, że przesunęli termin bycia nowym klientem i że będzie to trwały trend. Nie bywam w Biedrze i akurat vouchery do tego sklepu nie za bardzo mi podchodzą, ale jeśli będzie kolejna z jakimś fajnym tabletem czy telefonem, to pewnie skorzystam.