eKonto z premią 150 zł (prawie) BEZ karencji – uzupełnij dane w promocji

Finał akcji Twoje Konto z Bonusem i Premią – eBrokerPartner i mBank – nadszedł czas na uzupełnienie danych w promocji mBank. Promocja cieszyła się dużą popularnością, gdyż do uczestnictwa w niej wystarczył zaledwie 4 dniowy okres karencji! Zgodnie z oczekiwaniami oferta zakończyła się gruuuubo przed regulaminowym okresem, gratulujemy tym wszystkim, którzy zdążyli i raz jeszcze przypominamy o konieczności uzupełnienia danych w promocji mBank.

Twoje konto z bonusem i premią

W artykule także odnośniki do innych promocji mBank.

 

Twoje Konto z Bonusem i Premią – zasady

Krótkie przypomnienie zasad promocji. Promocja Twoje Konto z Bonusem i Premią przeznaczona była dla osób, które na dzień 3.02.2020 r. nie były posiadaczem lub współposiadaczem rachunku bankowego dla osób fizycznych o charakterze rozliczeniowo-oszczędnościowym prowadzonego przez mBank. Aby zgarnąć nagrodę należało:
mBank Promocja eKonto premia

 • zarejestrować się na stronie promocji, która (regulaminowo) przewidywana była do 31.03.2020, lecz zakończyła się już 2020-02-09 13:49:24
 • potwierdzić rejestrację poprzez kliknięcie na link otrzymany na adres email podany w promocji,
 • będąc na tej samej stronie złożyć wniosek o eKonto osobiste mBank wraz z wydawaną do eKonta kartą płatniczą, pamiętając aby we wniosku podać ten sam adres email, który został podany w procesie rejestracji na stronie promocji,
 • do 15.04.2020 zawrzeć umowę z mBank o eKonto wraz z kartą płatniczą.

Po podpisaniu umowy i pełnej aktywacji konta w jednym z dwóch pierwszych miesięcy po otwarciu eKonta wykonać 5 transakcji – aby spełnić warunki promocji wystarczyło wykonać nawet 5 przelewów z konta mBank na konto w innym banku, a szczegółowy opis na podlinkowanej uprzednio stronie.

Pod bannerem promocja eKonto mBank z premią, do zdobycia do 140 zł w gotówce.

 

Uzupełnij dane

mBank mKonto IntensiveO przyznaniu nagrody organizator poinformował mailowo 17.06.2020. Należy zareagować na tę wiadomość i w ciągu 7 dni od jej otrzymania (lub wcześniej), należy zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii – odbierz pocztę i kliknij w załączony link, który przeniesie Cię na stronę promocji.

Jednocześnie przypominamy, że dane należy uzupełnić najpóźniej do dnia 24.06.2020 r. Brak podania danych we wskazanym terminie oznacza utratę prawa do bonusu.

Premia zostanie wypłacona do 30.06.2020 na rachunek założony w promocji, oczywiście do momentu wypłaty premii nie można zamknąć konta ani wypowiedzieć umowy❗

Pod bannerem w tym akapicie mKonto Intensive mBank z bonusem do 300 zł.

 

Brak maila?

Warunki promocji spełnione, a maila brak? Przede wszystkim zacznij od sprawdzenia folderów „Spam”, „Zakupy”, „Oferty” itp., do której informacja mogła wpaść. Możesz także spróbować skorzystać z wyszukiwarki, wiadomość została wysłana z adresu bonus(at)ebrokerpartner.pl (zamiast at wstaw znak małpki). Jeśli mimo wszystko wiadomości brak złóż reklamację. Opisuje to szczegółowo regulamin promocji poniżej skrót:
mBank eKonto z lokatą 3,0%

 1. Reklamacje dotyczące spraw związanych z Akcją należy składać Organizatorowi drogą elektroniczną za pośrednictwem formularza reklamacyjnego udostępnionego Uczestnikowi za pośrednictwem Profilu Uczestnika w zakładce „REKLAMACJE” lub drogą pocztową na adres: Rankomat Sp. z o.o. Sp.k., ul. Bandurskiego 34/3, 31-515 Kraków w terminie do 31.07.2020 r.
 2. Reklamacja powinna zawierać: imię i nazwisko, adres e-mail, numer umowy oraz szczegółowy opis problemu będącego podstawą reklamacji, w szczególności informację, czy dana reklamacja dotyczy Bonusu lub Premii, a w przypadku reklamacji przesyłanych drogą pocztową, również adres korespondencyjny.
 3. Organizator rozpatruje reklamacje w terminie 30 dni od dnia otrzymania reklamacji

Uwaga! Reklamacje osób, które nie zarejestrowały się w profilu uczestnika nie będą rozpatrywane, o czym więcej na stronie https://bonusmbank.ebrokerpartner.pl/regulamin.htm

Nie chcesz sprawdzać i spełniać warunków promocji? Sprawdź eKonto z lokatą od mBank.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

🚩Alerty BIK za darmo przez 3 miesiące - sprawdź swój BIK❗

🚩Alerty BIK za darmo przez 3 miesiące – sprawdź swój BIK❗

😎Promocja BNP Paribas Radosne Konto - premia do 250 zł w gotówce

😎Promocja BNP Paribas Radosne Konto – premia do 250 zł w gotówce

Konta Oszczędnościowe na nowe środki 2,0%

Konta Oszczędnościowe na nowe środki 2,0%

💰Do 140 zł za eKonto mBank i 2,5% na koncie oszczędnościowym mBank

💰Do 140 zł za eKonto mBank i 2,5% na koncie oszczędnościowym mBank


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

2 komentarze

 1. Jacek wyraził(-a) opinię:

  Potwierdzam, że też dostałem e-mail. Konto podane, czekam na przelew

 2. Czesiek wyraził(-a) opinię:

  Są maile, dostaniem żona 150 zł i 200 zł ja bo poleciłem mBank żonie. Czekamy na 350 zł łatwej gotówki, oby więcej było takich promocji!