Lokaty

Getin Bank: e-Lokata na NOWE ŚRODKI 2,4% do 200.000 zł i 2,5% na koncie oszczędnościowym

getin-bank-e-lokata-na-nowe-srodki-sq2,4% do 200.000 zł na 5 miesięcy w ramach e-Lokaty na NOWE ŚRODKI, a dodatkowo nawet 2,5% na koncie oszczędnościowym, to oferta w ramach najnowszej lokaty Getin Bank – jeśli odwiedzasz nasz ranking lokat, to zapewne już o niej wiesz.

Zobacz aktualną promocjęlokata na nowe środki Getin Bank na LokataKonto.pl oraz lokata na nowe środki (na blogu)

Na e-lokacie masz możliwość ulokowania wyłącznie nowych środków tj. nadwyżki powyżej salda środków złotowych w Getin Noble Banku SA (wg stanu na 30.06.2017 r.).

Oferta e-Lokaty na NOWE ŚRODKI w Getin Bank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku.

Jeżeli jesteś nowym klientem banku sprawa jest prosta – wszystkie środki będą nowymi. Jeżeli posiadasz już rachunek w Getin Bank saldo sprawdzisz najłatwiej dzwoniąc na infolinię banku 197 97, +48 32 604 30 01 z zagranicy, Infolinia dostępna 7 dni w tygodniu, w godzinach 7:00 – 22:00.

Oczywiście środki na Lokacie na NOWE ŚRODKI w Getin Bank objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

 

Składając wniosek koniecznie sprawdź poprawność danych, gdyż może to być powodem odrzucenia wniosku o lokatę:

e-Lokata NA NOWE ŚRODKI w Getin Bank – parametry

 • kwota minimalna od 500 zł
 • kwota maksymalna do 200.000 zł
 • okres trwania: 5 miesięcy
 • oprocentowanie stałe, kapitalizacja na koniec okresu
 • oprocentowanie: 2,40%
 • możesz uruchomić jedną taką lokatę
 • nowe środki – saldo na dzień 30.06.2017
 • dodatkowe inf. znajdziesz w karcie produktu

Lokatę na NOWE ŚRODKI Getin Bank znajdziesz oczywiście w naszym zestawieniu, w którym prezentujemy najlepsze lokaty bankowe – przy składaniu wniosku raz jeszcze przypominamy o sprawdzeniu poprawności danych:
Getin Bank eLokata na nowe środki

Konto Oszczędnościowe

Getin Bank - Konto oszczędnościoweKonto oszczędnościowe NA NOWE ŚRODKI w Getin Bank, to oferta zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientów Getin Bank.

W ramach obecnej edycji promocji, która trwa od 01.08.2017 r. do 30.09.2017 r bank bada saldo na dzień 28.07.2017, a warunkiem otrzymania promocyjnego oprocentowania jest posiadanie konta osobistego w Getin Bank, które (bez karty) jest bezwarunkowo darmowe – składając wniosek o konto nie musisz wnioskować o kartę:

A jeżeli posiadasz już konto oszczędnościowe w Getin Bank, to uważaj na „przypadkowe przelewy”, gdyż zgodnie z regulaminem, okres promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Getin Bank, który trwa 122 dni kalendarzowe, liczony jest od dnia wpływu pierwszych nowych środków na Konto Oszczędnościowe.

Konto oszczędnościowe NA NOWE ŚRODKI również znajdziesz w naszym rankingu lokat:

 • zobacz też inne lokaty Getin Bank – jeżeli np. nie możesz skorzystać z oferty na nowe środki
 • polecamy też lokaty BGŻOptima – szczególnie lokatę bezkarną i bezkompromisową

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

🤳Pożyczka na Selfie Alior Bank

🤳Pożyczka na Selfie Alior Bank

Refunder zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

Refunder zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej - kampania pożyczki Smartney

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej – kampania pożyczki Smartney

🥇Konto dla Ciebie Credit Agricole: premia 200 zł w promocji Korzyści dla Ciebie i 2,5% dla oszczędzających

🥇Konto dla Ciebie Credit Agricole: premia 200 zł w promocji Korzyści dla Ciebie i 2,5% dla oszczędzających


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

17 komentarze

 1. admin wyraził(-a) opinię:

  Było już na FB i słowo komentarza na blogu:
  – oprocentowanie lokaty na nowe środki wynosi obecnie 2,3%
  – okres lokaty na nowe środki Getin Bank to 4 miesiące
  Informujemy już teraz w komentarzu i odsyłamy do http://ranking-lokat.bankomaniacy.pl/lokaty-getin-bank
  I przepraszamy za nieaktualny banner, zostanie dzisiaj zaktualizowany.

 2. xyz wyraził(-a) opinię:

  Promocja na konto oszczędnościowe trwa do 30.09.2017. Mam placówkę po drodze i jeśli jutro złożę wypowiedzenie, konto zamknie się około 10.09.2017, to mogę ponownie skorzystać z promocji na koncie oszczędnościowym?

  • admin wyraził(-a) opinię:

   Dobre pytanie. W regulaminie mamy:
   – Uczestnik–posiadacz Konta Oszczędnościowego uczestniczącego w Ofercie Specjalnej.
   Z jednej strony jest w regulaminie zapis:
   – Uczestnik może wyłącznie raz przystąpić do Oferty.
   ale dodatkowo jest też
   – Oferta Specjalna obejmuje wyłącznie jedno Konto Oszczędnościowe w Okresie trwania Oferty Specjalnej. W przypadku posiadania więcej niż jednego indywidualnego konta oszczędnościowego, Ofertą Specjalną może zostać objęte najstarsze indywidualne Konto Oszczędnościowe w Banku.

   Jeśli dobrze interpretuję regulamin, to zamykając konto oszczędnościowe przestaję być uczestnikiem, więc mogę otworzyć kolejne jako nowy uczestnik. A może ktoś z Państwa ma dodatkowe informacje na ten temat?

 3. myrcha wyraził(-a) opinię:

  Literówka okres trwania: 5 miesięcy, a nie 5 miesiące

 4. erdwa wyraził(-a) opinię:

  Czy ktoś wie może jak wygląda sprawa z nowymi środkami w Deutsche banku na koncie OSzczędnosciowym PLUS. Tam jest po otwarciu 2.55% przez 4 mc. Akurat wczoraj skończyła mi się ta promocja i nie chce mi się konta zamykać. Można coś zrobić aby dostać to jeszcze raz? Może dadzą na nowe środki? Tylko ile trzeba czekać na to aby uznali mi wycofane srodki i przelane ponownie za nowe. Ktoś coś by doradził? Moze wypowiedzieć umowę ramową i zamknąć wszystko i po 3-4mc znów założyć od nowa? TYlko nie chce mi się znów tam potem dzwonic i zakładać nowych haseł do konta bo to u nich dramat a infolinii. Nie wiem jak można mieć tak archaiczny a jednocześnie skomplikowany system zakładania hasła do konta jaki mają w DB. Absurd.
  W getinie mają 2.5% na nowe środki ale nowe to dla nich wszystkie po 28VII z tego co pamietam a ja mam jeszcze promocję kilka dni i też bedę musiał zabrać wkrótce.

  • Mirek wyraził(-a) opinię:

   A gdyby zamknąć konto oszczędnościowe? Bo jest:
   Oprocentowanie 2,55% w skali roku przez pierwsze 4 miesiące obowiązuje od dnia otwarcia db Konta Oszczędnościowego Plus w systemie, gdy saldo środków nie przekracza kwoty 100 000 PLN.
   Więc może jakby je zamknąć, to znowu byłoby od otwarcia?

   • erdwa wyraził(-a) opinię:

    Dokładnie. Już się dowiedziałem wszystkiego. Żeby nie zamykać wszystkiego wystarczy zamknąć oszczędnosciowe i potem znów założyć. Minus operacji jest taki że zamknąć można listownie/ w oddziale banku i trzeba czekać miesiąc na zamknięcie bo taki jest okres umowny. Potem można znów założyć, ale przez teleserwis. I wtedy mamy znów 2.55%. No trzeba sobie coś znaleźć na miesiąc. ja preferuję konta oszczędnosciowe a nie lokaty bo w obecnych czasach, przy rosnących stopach i polityce naszego rządu trzeba mieć w każdej chwili kasę gotową pod ręką żeby zdążyć kupić waluty. Musze coś wymyślić na 2×100 000pln = 200000pln. Widzę millenium jest na 2.5 i potrzeba mi jeszcze jednego konta na 2.5%. ktoś się orientuje czy w Millenium jest opcja aby otworzyć te konta bez karty? Nei wiem jeszcze jakie tam są opłaty za te konta. Getin i DB bardzo fajne bo to konta bezkosztowe i z dobrym oprocentowaniem tylko juz wykorzystałem lilmit i muszę czekać na nowe warunki. wolałbym nie lokować tego teraz na długich lokatach bo jak piszę. Przy tych wojenkach z UE i nasza waluta i nasze fundusze bedą dołować za 2-3mc. Do tego możliwe podwyżki stóp w USA. Poradzicie cos?

    • admin wyraził(-a) opinię:

     Konto oszczędnościowe w mille jest powiązane z kontem osobistym. Można otworzyć konto osobiste bez karty, ale wówczas będzie pobierana opłata za konto, gdyż warunkiem zwalniającym z opłaty jest łączny wpływ 1000 zł i 1 (słownie jedna) operacja wykonana kartą.
     Dlatego (wg mnie) warto otworzyć konto z kartą, odsyłam na stronę https://bankomaniacy.pl/konta-osobiste/

    • admin wyraził(-a) opinię:

     W ogóle to proszę zajrzeć do zestawienia konta osobiste (link w poperzdnim komentarzu), a przede wszystkim do
     https://bankomaniacy.pl/konta-oszczednosciowe/ – konta oszczędnościowe, proszę zapoznać się z ofertą Nest Bank, Lions Bank, Idea Bank.
     Jeśli będą pytania proszę w komentarzu lub na maila lub na fb.

     • erdwa wyraził(-a) opinię:

      No właśnie. Wszędzie kwiatki typu stań na głowie i zaśpiewaj a nie bedziesz płacił jakichś oplat za to ze dałeś bankowi kasę którą pożyczy komuś na 8%. Opłaty za prowadzenie konta pod jakimikolwiek warunkami to dla mnie dyskwalifikacja. Chyba po prostu jednak wrzucę to na 3mc na energolokatę w neobanku. Proste rozwiazanie… tylko mówię… przez te 3mc mogą dziac się w tym kraju cuda. gdyby nie ta niepewność to pewnie nawet w fundusze bym ulokował.
      natomiast moje doświadczenia z kontami Getin i DeutscheBank jak najbardziej pozytywne choc sa haczyki i trzeba przemyśleć strategie. przelew likwidacyjny w Deutsche banku kosztuje chyba 12zł dla kwot pow. 20zł. Limit przelewów 50k – zmienić da się tylko telefonicznie. Przelewy wewnętrzne tylko do g.19 roboczego dnia. Trzeba uważać zeby nie przekroczyć 100000 bo wpadamy w oprocentowanie 1.05%. Ja ostatniego dnia zawsze wycofywałem sumę odsetek tak że mi nawet jednego dnia nie obniżyli oprocentowania.
      Ale to i tak mizeria. 2.55 to nie jest dużo przy tej inflacji, ale cóż… takie życie teraz.

     • admin wyraził(-a) opinię:

      Stanie na głowie nie jest wymagane :), proszę sprawdzić konto oszczędnościowe Lions, dla którego aby uzyskać podwyższone oprocentowanie należy:
      – zapewnić wpływ na ROR na łączną kwotę min. 12 000 zł/miesiąc, może to być przelew lub wpłata we wpłatomacie albo
      – dokonać transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub kredytową na łączną kwotę min. 3 000 zł/miesiąc.
      Wpływ na konto – wystarczy przelew 1 sesją, kolejną środki można wysłać w inne miejsce.

      Ale bez wpływu konto też jest oprocentowane (niżej), więcej informacji we wpisie http://ranking-lokat.bankomaniacy.pl/lions-bank-lokata-konto-oszczednosciowe-lions-excellence a tutaj też inne lokaty Lions http://ranking-lokat.bankomaniacy.pl/lokaty-lions-bank
      (przepraszam za nieaktualny banner)

     • admin wyraził(-a) opinię:

      Proszę też zapoznać się z ofertą BGŻOptima http://ranking-lokat.bankomaniacy.pl/lokaty-bgzoptima – lokata bezkarna lub bezkompromisowa, które można zerwać w każdej chwili bez utraty odsetek – przypominają więc konto oszczędnościowe

    • Mirek wyraził(-a) opinię:

     Optima jest ok, korzystałem i mogę polecić. Szkoda tylko, że ponownie można skorzystać z promocji lokaty bezkarnej czy bezkompromisowej dopiero po 12 miesiącach. Sam odliczam czas kiedy będę mógł skorzystać z kolejnej promocji.

    • xlol wyraził(-a) opinię:

     Moim zdaniem waluty nie do końca patrzą na to co robi nasz rząd i co dzieje się w gospodarce. Zauważ, że wcześniej frank, mimo że dane były podobno optymistyczne. Czy od tamtego czasu dużo się zmieniło? Raczej nie, żeby nie powiedzieć że nic, a teraz waluty spadają.
     Podwyżki stóp w USA, nawet symboliczne, mogą mieć wpływ na notowania i na pewno będą miały, ale na rząd bym nie patrzył.
     Długoterminowo bym nie włożył kasy do banku, ale z krótkich lokat korzystam.

    • vat$ wyraził(-a) opinię:

     zamknąć w oddziale dopiero jak wpłyną odsetki na koniec czwartego miesiąca kalendarzowego czy mogę cztery tygodnie wcześniej w związku z miesięcznym okresem wypowiedzenia a odsetki i tak wpłyną?

     • admin wyraził(-a) opinię:

      Zgodnie z regulaminem:
      W przypadku Lokaty/e-Lokaty nieodnawialnej, po upływie okresu uczestnictwa w Promocji, środki pozostające na Lokacie/e-Lokacie zostaną przekazane na rachunek wskazany przez Posiadacza. W przypadku gdy rachunek wskazany przez Posiadacza ma zostać zamknięty przed upływem terminu Lokaty/e-Lokaty Posiadacz zobowiązany jest do zmiany numeru rachunku do zwrotu środków z Lokaty/e-Lokaty lub zmiany na Lokatę/e-Lokatę odnawialną.
      W regulaminie brak inf. o ew. obniżeniu oprocentowania z tego powodu, ale dla pewności odsyłam na infolinię GB. Tutaj najnowszy wpis o lokacie na nowe środki GB https://bankomaniacy.pl/getin-bank-lokata-na-nowe-srodki/ oraz na http://lokatakonto.pl/getin-bank-lokata-e-na-nowe-srodki