Promocja Citi: voucher Allegro 400 zł za kartę Citi Simplicity

Promocja Citi i aż 400 zł na Allegro.pl w formie vouchera, który do zgarnięcia w zamian za „przetestowanie” Citi Simplicity i spełnienie prostych warunków promocji. 👉Dodatkowym bonusem jest również zwrot opłaty rocznej za kartę oraz skrócenie okresu dla byłych klientów Citibanku.

Citi Allegro voucher 400 zł

 

[aktualizacja artykułu z marca/kwietnia 2021]

Dla kogo promocja?

Tradycyjnie na początku wpisu kilka słów o tym, kto może skorzystać z promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro (edycja V) => promocja Citi i Allegro dedykowana jest dla nowych klientów banku i wyłączone są:

 • osoby, które od 1 stycznia 2020 roku posiadały główną Kartę Kredytową Citibank.

I podobnie jak to miało miejsce w ramach poprzednich promocji Citi, tak i tym razem nie mogą z niej skorzystać:

 • pracownicy i osoby współpracujące z Citi oraz
 • obywatele USA oraz
 • osoby ze statusem dewizowym nierezydenta

Jeżeli jesteś nowym klientem banku, albo udało Ci się skutecznie zrezygnować z karty głównej przed 1 stycznia 2020, to możesz skorzystać z oferty. Zwracamy też uwagę, że mowa jest o karcie głównej, jeżeli posiadasz kartę dodatkową, konto lub inny produkt Citi, to oczywiście możesz skorzystać z oferty. Oczywiście musisz mieć świadomość, że Citi może odmówić wydania karty.

Citi Handlowy Citi Konto Finansowa RewolucjaWarunki dodatkowe to:

 • wiek – minimum 21 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
 • dla firm – min. wiek 25 lat
 • działalność gospodarcza min. 2 lata

🦉Uwaga❗ Jeśli jesteś nowym klientem Citibanku, to możesz połączyć promocje i zgarnąć dodatkowe środki za konto osobiste w promocji CitiKonto Finansowa Rewolucja – 👉do zdobycia nawet 150 zł w gotówce => odsyłamy na stronę promocji (banner).

 

Wniosek o kartę

By wziąć udział w promocji Citi: Zostań posiadaczem Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro (edycja V) i zgarnąć bon do Allegro nie później niż ⏰do 02 sierpnia 2021:

 • w ciągu 10 dni roboczych od daty złożenia wniosku o kartę Citi, przekaż do Citibanku dokumenty potwierdzające Twój dochód – oczywiście można to zrobić online
 • zawrzyj umowę z Citi Handlowy i 📲za pomocą aplikacji mobilnej aktywuj kartę

Wspomnieliśmy już, że Citi wymaga dokumentów potwierdzających dochód, należy je oczywiście dostarczyć. Bazując na doświadczeniach z poprzednich edycji promocji powinny wystarczyć potwierdzenia przelewów, które oczywiście możesz dołączyć również na etapie wniosku. A jeśli nie wiesz w jaki sposób wygenerować wyciąg z konta odsyłamy na stronę:

Pełną listę akceptowanych przez Citi źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie na stronie promocji, odnośnik do regulaminu również poniżej oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy. Dodatkowe informacje także w kolejnym akapicie.

 

Dołączenie dokumentów

Wnioskując o kartę kredytową Citibanku do wniosku należy dołączyć dokumenty. Jak już wspomnieliśmy powyżej, wystarczą wyciągi z konta bankowego, które należy dołączyć pod koniec procesu ubiegania się o kartę.

Ważne: Citibank akceptuje poniższe dokumenty wygenerowane z systemu bankowego (z potwierdzeniem wypłat wynagrodzenia/emerytury/renty), tylko w formacie .PDF:

 • Wyciąg z rachunku bankowego za ostatnie 3 m-ce LUB
 • 3 wyciągi (za każdy z ostatnich 3 miesięcy) LUB
 • Historia z rachunku bankowego za ostatnie 3 miesiące (bez użycia dodatkowych filtrów takich jak np. „tylko uznania”, „określony zakres kwot”, itp.)

🐞A jeśli zamiast bonów do Allegro lepsze byłoby 300 zł do Biedronki, to zapraszamy na stronę promocji, na którą wskazuje banner poniżej.

Na Citibanku znajdziesz skrócony opis pobrania wyciągów dla banków:
Citi Handlowy Karta kredytowa i bony do Biedronki

 • PKO BP
 • Bank Pekao
 • mBank
 • Santander
 • ING
 • Millenium Bank
 • Alior Bank
 • Eurobank
 • Getin Bank
 • Crédit Agricole
 • BNP Paribas
 • Bank Pocztowy
 • BOŚ Bank
 • Bank BPS

Co dalej? Zapraszamy do kolejnych akapitów.

 

Po otrzymaniu karty

I nie później niż do końca pierwszej miesiąca kalendarzowego następującego po podpisaniu umowy o kartę:

 • zaloguj się do serwisu transakcyjnego banku – choć jest na to dużo czasu, to nie warto tego odkładać! Najlepiej zrobić to od razu po uzyskaniu dostępu do serwisu Citi

Citi Handlowy Karta kredytowa + voucher Allegro 400 złA następnie nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę co najmniej 1000 zł – masz na to trzy miesiące, co daje średnio około 334 zł / miesiąc

Operacje kartowe biorące udział w promocji, muszą być transakcjami bezgotówkowymi, nie mogą to być wypłaty z bankomatów albo przelewy z karty kredytowej i muszą zostać zaksięgowane w podanym okresie na rachunku Citi.

🦉Transakcje możesz wykonywać tak, jak będzie Ci najwygodniej:

 • kilka(-naście) transakcji na łączną kwotę min. 1000 zł
 • albo jedną czy dwie operacje na wyższe kwoty, tak aby suma operacji wyniosła min. 1000 zł

Wspomniane transakcje bezgotówkowe mogą ale nie muszą być transakcjami Allegro oraz (bazując na regulaminie Citi):

 • będą to Transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą to Transakcje zwrócone

Jeśli będziesz wykonywać „standardowe” płatności w punktach handlowo-usługowych (sklepy, hipermarkety, apteki, stacje paliw, itp.) i/lub Internecie, to powyższy akapit możesz potraktować jedynie jako wskazówkę.

Pamiętaj też, że

im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz voucher

Oczywiście po odebraniu nagrody, kartę możesz zamknąć bez żadnych dodatkowych konsekwencji.

 

Kiedy voucher?

Citibank poinformuje Cię o spełnieniu warunków przyznania nagrody nie później niż do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji w formie wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online – przypominamy, że jednym z warunków promocji jest właśnie zalogowanie się do bankowości mobilnej Citi. W tej samej wiadomości otrzymasz także voucher do Allegro, a stanie się to najpóźniej w ciągu 60 dni od otrzymania powiadomienia (z reguły Citi przyznaje nagrody wcześniej).

A sam voucher Allegro, bo o nim cały czas mowa, ważny będzie przez 12 miesięcy od daty otrzymania wiadomości i oczywiście powinien zostać wykorzystany w okresie jego ważności.

Voucher można użyć jednokrotnie (nie może być podzielony na części) podczas zakupów o wartości min. 400 zł (nie ma możliwości wydania reszty, jeżeli zakupy będą na niższą kwotę) na allegro.pl, numer vouchera należy wpisać w koszyku zakupowym w miejscu „masz kod rabatowy”.

Dodatkowe inf. w regulaminie na https://www.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-ubf-allegro-ed5.pdf oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy:

Simplicity + voucher Allegro 400 zł

 

Opłaty i RRSO

Karta Simplicity wydawana jest za darmo. Sama karta nie jest bezwarunkowo darmowa, ale dla uczestników promocji z voucherem Allegro czeka miła niespodzianka, zwolnienie z opłaty za kartę: 12 zł opłaty za kartę zostanie zwrócone jeśli w okresie rozliczeniowym (miesięczny okres) wykonasz płatności na kwotę min 300 zł. Promocyjne zasady obowiązują przez 12 kolejnych cykli rozliczeniowych począwszy od drugiego okresu po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

OK, a co z RRSO 10,95%? Już wyjaśniamy. Bank, prezentując parametry karty kredytowej (ale też kredytu czy pożyczki) ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w ramach którego pokaże jakie będzie oprocentowanie jeśli wypłacisz pieniądze z karty i będziesz je spłacać w równych, dwunastu miesięcznych ratach.

Pamiętaj, że

jeśli spłacisz zadłużenie na karcie w wymaganym terminie (lub wcześniej) i w całości, to za płatności kartą nie zapłacisz ani złotówki

Zapraszamy też do naszego poradnika, z którego dowiesz się:

Jeśli będziesz umiejętnie korzystać z karty kredytowej, to możesz płacić za zakupy pieniędzmi Citi – a własne trzymać na lokacie bankowej czy koncie oszczędnościowym. I raz jeszcze przypominamy o ofercie z bonami do 🐞Biedronki: Bon 300 zł do Biedronki od Citibank – sprawdź kartę Citi Simplicity i zgarnij 3 stówki.

 

Co jeszcze zyskujesz?

Zobacz co (poza nagrodą), możesz jeszcze zyskać z kartą kredytową Citi Simplicity:

Brak wyda kartę za darmo i zwolni Cię z opłaty jeśli wykonasz transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł (w okresie 12 promocyjnych cykli rozliczeniowych);

Program Korzyści Citi Specials, a w nim blisko 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą;

Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce;

Program punktowy Mastercard Priceless Specials, w którym zbierasz punkty i odbierasz nagrody;

Oferty specjalne dla posiadaczy kart Citi Simplicity, które znajdziesz szybko dzięki Chatbot-owi na Facebook Messengerze;

Raty – możliwość rozłożenia spłaty karty kredytowej na dogodne raty.

 

Haczyki? Opłaty?

Wszystko pięknie i ładnie, ale być może zastanawiasz się dlaczego za wydanie 1000 zł Citi odda Ci 400 zł w formie vouchera Allegro i gdzie jest haczyk? Nie ma haczyka! Citibank może zapłacić pieniądze za reklamę telewizyjną czy radiową, albo zamiast tego zaoferować Tobie voucher Allegro w promocji, o której my napiszemy, reklamując w ten sposób bank i jego produkty. Dodatkowo Citi zakłada, że zostaniesz z nim na dłużej i uda mu się na Tobie zarobić.

Karta kredytowa Citi Simplicity (w ramach promocji) jest wydawana za darmo, w prosty sposób unikniesz też opłaty za jej użytkowanie w pierwszym roku – nie bez kozery na początku użyliśmy zwrotu „za przetestowanie”, więc po spłacie karty oraz oczywiście odebraniu nagrody:

 • możesz dalej z niej korzystać pamiętając o warunkach zwalniających z opłaty
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji

Citi Handlowy Karta kredytowa + voucher Allegro 400 złOczywiście tak być nie musi, dlatego na koniec wpisu informacje związane z używaniem kart kredytowych, tak aby promocja była dla Ciebie bezkosztowa. Pamiętaj, że:

 • tylko spłacając zadłużenie w całości i w wymaganym terminie nie zapłacisz odsetek

 

Wyrabiając kartę kredytową Citi, czy to darmową kartę Simplicity czy też jakąkolwiek inną, zwróć proszę uwagę na usługę CitiPhone, z której prawdopodobnie nie będziesz korzystać, a która kosztuje 6 zł miesięcznie.

Skąd wiemy, że nie będziesz potrzebować tej usługi? Bo wszystko, co jest związane z kartą kredytową (operacje, limity, konto, spłata zadłużenia), wykonasz przez serwis transakcyjny banku lub aplikację mobilną – przypominamy, że jednym z warunków promocji jest logowanie do serwisu banku lub aplikacji mobilnej. Aby wyłączyć CitiPhone wystarczy w bankowości internetowej Citi wysłać wiadomość o takiej lub podobnej treści: „Rezygnuję z usługi CitiPhone”.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Nie warto również nadpłacać karty kredytowej na kwotę powyżej 200 zł ani korzystać z dodatkowych produktów (karta dodatkowa czy naklejka zbliżeniowa), które są już płatne. Dodatkowo być może konsultant Citi będzie nakłaniał Cię do uruchomienia konta w banku – nie musisz posiadać konta w Citi – spłatę karty dokonujesz na dedykowany numer konta, który znajdziesz w umowie.

Karta kredytowa w promocji – najważniejsze pytania i odpowiedzi

Karta kredytowa w promocji – najważniejsze pytania i odpowiedzi znajdziesz również  na stronie jak działa karta kredytowa, jaką kartę wybrać

Dlaczego bank daje nagrodę za kartę kredytową? Być może zastanawiasz się dlaczego tak jest i gdzie może być ukryty haczyk? Nie ma haczyka, a jeśli w promocji można znaleźć takowe, to zawsze wyraźnie o tym informujemy. Bank może zapłacić za reklamę w telewizji czy radiu i w ten sposób pozyskiwać klientów. Ale odpowiedz sobie na pytanie, czy oglądasz reklamy TV, czy też przełączasz się na inny kanał? Odpowiedź jest oczywista i banki o tym wiedzą. Dlatego zamiast płacić grube pieniądze za reklamy, wolą przeznaczyć je na nagrody dla uczestników promocji. O promocji takiej również może być głośno, przez co bank otrzymuje dodatkową reklamę. Czy to wszystko? Nie! Bank zapewne liczy również na to, że będąc jego klientem skorzystasz z innych produktów. Oczywiście możesz to zrobić ale nie musisz.

Czy karta kredytowa na pewno nic nie kosztuje? Nie, o ile będziesz postępować zgodnie z pewnymi zasadami:

 • pamiętaj, że za wydanie i utrzymanie karty banki pobierają opłaty. Zwykle jest też tak, że po wykonaniu odpowiedniej liczby transakcji albo transakcji na określoną sumę opłata nie jest pobierana – pilnuj tego
 • zawsze spłacaj zadłużenie w pełnej wysokości i w terminie, tylko wówczas możesz skorzystać z okresu bezodsetkowego (tzw. grace period), za który nie zapłacisz ani grosza
 • wykorzystuj kartę kredytową tylko do operacji bezgotówkowych. Wypłacając pieniądze z bankomatu niestety nie skorzystasz z darmowego okresu bezodsetkowego, zapłacisz odsetki za każdy dzień. Jeśli masz tego świadomość i wypłacasz gotówkę tylko w sytuacjach awaryjnych – super, jeżeli nie, to lepiej zrezygnuj z karty

Jaką kartę wybrać? Mogłoby się wydawać, że najlepszą kartą będzie ta, której wystawca oferuje najdłuższy okres bezodsetkowy. Zwykle wynosi on około 30 dni, ale zdarzają się karty z okresem bezodsetkowym do 36 dni. W naszym przekonaniu przy relatywnie niedużych kwotach nie ma to jednak większego znaczenia, a o wiele ważniejsze od grace period i limitu są:

 • brak opłaty za wydanie karty kredytowej
 • brak opłaty lub łatwe do spełnienia warunki zwalniające z opłaty miesięcznej / rocznej za korzystanie z karty kredytowej
 • bonusy za wyrobienie karty kredytowej: telefony, vouchery, darmowe pożyczki itp.
 • bonusy dodatkowe – np. zwroty części wydatków za transakcje kartą – tzw. moneyback

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

⚡Zyskaj 200 zł na dowolne zakupy z Visa Comfort Santander Consumer Bank

⚡Zyskaj 200 zł na dowolne zakupy z Visa Comfort Santander Consumer Bank

🐞Promocja Citi: bony 300 zł do Biedronki, sprawdź Citi Simplicity i zgarnij 3 stówki

🐞Promocja Citi: bony 300 zł do Biedronki, sprawdź Citi Simplicity i zgarnij 3 stówki

🌞Słoneczna Promocja BNP Paribas, do 400 zł za Konto Otwarte na Ciebie (i do 500 zł na Allegro za kartę) - sprawdź opinie

🌞Słoneczna Promocja BNP Paribas, do 400 zł za Konto Otwarte na Ciebie (i do 500 zł na Allegro za kartę) – sprawdź opinie

Promocja Millennium: Limit w koncie osobistym i 7 dni bez odsetek w miesiącu

Promocja Millennium: Limit w koncie osobistym i 7 dni bez odsetek w miesiącu


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

6 komentarze

 1. admin wyraził(-a) opinię o Promocja Citi: voucher Allegro 400 zł za kartę Citi Simplicity

  🎫400 zł na Allegro w kolejnej odsłonie promocji karty kredytowej Citibanku

 2. admin wyraził(-a) opinię o Promocja Citi: voucher Allegro 400 zł za kartę Citi Simplicity

  Sprawdź, jak odebrać voucher 400 zł do wydania na Allegro z Kartą Kredytową Citibank w kolejnej edycji promocji Citi.

 3. Antek wyraził(-a) opinię o Promocja Citi: voucher Allegro 400 zł za kartę Citi Simplicity

  Oferta depozytowa banków praktycznie już nie istnieje, więc czy trzymać pieniądze na nieoprocentowanym ROR i płacić kartą kredytową a potem ją spłacać, czy od razu płacić kartą debetową to wychodzi w zasadzie na to samo! Nawet debetową jest lepiej, bo z kredytówką to łatwo stracić umiar, jeżeli limit na karcie jest zbyt wysoki. Ten zapis „Jeśli będziesz umiejętnie korzystać z karty kredytowej, to możesz płacić za zakupy pieniędzmi Citi – a własne trzymać na lokacie bankowej czy koncie oszczędnościowym.” więc według mnie nie ma racji bytu. Tylko otworzyć kartę, zgarnąć bonus i czym prędzej zamknąć, ja przynajmniej tak bym zrobił ale czekam na wydłużenie karencji.