Idea Bank: Lokata HAPPY + 2 bilety do kina

Załóż lokatę HAPPY i zgarnij 2 bilety do kina, przypominamy, że lokata HAPPY to 4% na 3 miesiące do 20.000 zł.

HAPPY bilety do kina

Parametry i podstawowe zasady uruchomienia lokaty HAPPY z biletami do kina nie różni się znacząco od „standardowej” lokaty HAPPY, która również dostępna jest dla nowych klientów banku. A jakie są różnice? – zapraszamy do lektury.

 

Sprzedaż premiowa „Cinema City”

Zgodnie z regulaminem promocji uczestnikiem może być nowy klient Idea Bank, który w okresie promocji, czyli do 30.11.2018 (cytujemy dosłownie):
Alior Bank Konto MOCNO Oszczędnościowe

  • a) przystąpi do Sprzedaży Premiowej za pośrednictwem Strony Sprzedaży Premiowej, z zastrzeżeniem ust. 2, oraz dokona akceptacji Regulaminu Sprzedaży Premiowej; oraz
  • b) złoży wniosek o  założenie Lokaty za pośrednictwem strony internetowej Banku, na którą zostanie przekierowany z poziomu Strony Sprzedaży Premiowej;

Nowy klient, to osoba, która nigdy nie była klientem Idea Bank i Lion’s Bank, cytujemy dosłownie zapis z regulaminu:

  • Nowy Klient – osobę fizyczną, działającą w  charakterze konsumenta, która do momentu poprzedzającego złożenie wniosku o założenie Lokaty nie zawarła z Bankiem umowy produktowej lub nie złożyła wniosku w rozumieniu Regulaminu prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Bank S.A. dla klientów indywidualnych dostępnego na stronie www.ideabank.pl albo Regulaminu prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank w  Warszawie dla klientów indywidualnych dostępnego na stronie www.lionsbank.pl.

 

Sprzedaż premiowa „Cinema City” – zasady

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia i chcesz zgarnąć 2 bilety do kina, to:
Getin Bank Konto oszczędnościowe na NOWE ŚRODKI

  • nie później niż do 30.11.2018 przejdź na stronę https://www.ideabank.pl/promocje/sm/lokaty/1807-cinema-happy/index.php
  • zarejestruj się na ww stronie i złóż wniosek o lokatę Happy

Pamiętaj, aby numer telefonu, który podasz we wniosku był tym samym numerem, który podasz na stronie promocji, numer musi być również aktywny – na ten numer otrzymasz bilety.

  • w ciągu maks. 5 dni od złożenia wniosku opłać lokatę

Po opłaceniu lokata Happy zostanie aktywowana, a równolegle otrzymasz dostęp do bankowości elektronicznej, dzięki czemu będziesz mógł kontrolować swoje środki i wnioskować o inne lokaty oraz produkty bankowe oraz swobodnie zarządzać środkami, w tym lokatą HAPPY. Z dostępem do bankowości elektronicznej zyskujesz także kontrolę nad wpłaconymi środkami i naliczonymi odsetkami – możesz je sprawdzić 24h na dobę, z dowolnego miejsca na świecie, również z telefonu.

 

Nagrody

Jeśli spełnisz warunki, które wymieniliśmy powyżej, a dodatkowo nie zerwiesz lokaty co najmniej do końca miesiąca, w którym złożyłeś(-aś) wniosek o lokatę, to otrzymasz nagrodę – 2 bilety do kin Multikino. W późniejszym okresie lokatę możesz oczywiście zerwać, choć (wg nas) nie warto tego robić – lokata HAPPY to jedna z najlepszych lokat na rynku.

Bilety, w formie kodów SMS, otrzymasz do 10. dnia miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz powyższe warunki. Bilety należy wykorzystać do 23.12.2018, więcej w regulaminie.

 

Nowy klient?

Promocyjna lokata z biletami do kina dostępna dla nowych klientów banku. Jeśli jesteś nowym klientem możesz rozważyć dwie inne promocyjne lokat Idea Bank:
Idea Bank Lokata HAPPY PRO

  • HAPPY – 4% do 20.000 zł na 3 miesiące (poza ww promocją) albo
  • HAPPY PRO – 3% na 3 miesiące do 100.000 zł (banner)

 

Przypominamy, że Lokata Happy lub Happy PRO dostępna tylko dla nowych klientów Idea banku, czyli klientów, dlatego po złożeniu wniosku o lokatę Happy / Happy PRO koniecznie ją opłać, gdyż ponowne skorzystanie z promocji nie będzie możliwe!

Szczegółowe informacje o tym na co zwrócić uwagę podczas uruchamiania lokaty HAPPY lub HAPPY PRO w podlinkowanych wpisach.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Chwyć 200 zł za konto Millennium - proste warunki + konto Profit 2,7% + 5% zwrotu z kartą

Chwyć 200 zł za konto Millennium – proste warunki + konto Profit 2,7% + 5% zwrotu z kartą

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią

BNP Paribas Konto z możliwościami i premią do 350 zł (proste warunki❗)

BNP Paribas Konto z możliwościami i premią do 350 zł (proste warunki❗)

Muzyka z Tidal przez 2 lata za darmo z bezpłatną Citi Simplicity

Muzyka z Tidal przez 2 lata za darmo z bezpłatną Citi Simplicity


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*