Millennium: Konto 360° Junior +3 bilety do kina Helios +200 zł dla nowych klientów

Promocja Millennium: 3 bilety do kina Helios 👉za każde otwarte konto 360° Junior – otwórz konto, spełnij warunki promocji i zgarnij bilety. Uwaga! Promocja Millennium obowiązuje do 30 kwietnia 2020 lub wyczerpania limit 5000 wniosków w promocji.

👉Jesteś nowym klientem Millennium? Sprawdź też promocję Korzystaj i zdobądź 200 zł – do zgarnięcia dwie stówki w gotówce po spełnieniu bardzo prostych warunków oraz …. dodatkowe bilety do kina.

Millennium Helios

Uwaga!

Dodatkowo jeszcze 2 bilety do kina, jeśli złożysz wniosek o konto 360° do 13.03.2020, a umowę o konto podpiszesz do 17.03.2020.

Skorzystaj ze specjalnej oferty a kody, które wymienisz na bilety w dowolnym kinie Helios otrzymasz jeszcze w marcu.

 

Zabierz rodzinę do Kina – warunki

Promocja trwa do 30.04.2020 (albo wyczerpania limit 5000 wniosków, o którym wspomnieliśmy powyżej), a może z niej skorzystać obecny lub nowy klient Banku Millennium, który:
Bank Millennium Konto 360° + 200 zł premii

 • posiada ROR Millennium (lub go założy) – jeśli jesteś nowym klientem polecamy konto z nagrodą: Konto 360° z premią 200 zł (banner)
 • dodatkowo jeszcze 2 bilety do kina, jeśli złożysz wniosek do 13.03.2020 (banner), a umowę o konto podpiszesz do 17.03.2020.

lub

 • posiada kartę kredytową Banku Millennium (lub ją założy) – polecamy kartę: Millennium Alfa lub Millennium Impresja, każda ze zwrotem 5% u wybranych partnerów (więcej poniżej)
 • posiada wyrażone zgody na: przetwarzanie przez Bank Millennium danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium; otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz otrzymywanie informacji handlowych przez telefon, oraz nie odwoła tych zgód do końca trwania promocji

Uwaga❗ Promocją objęte jest 5000 wniosków o konto 360° Junior i mimo, że oferta przewidziana jest do 30.04.2020, to może zakończyć się wcześniej.

 

Zabierz rodzinę do Kina – zasady

Jeśli posiadasz któryś z ww produktów (albo go uruchomisz) oraz masz wyrażone zgody marketingowe to zaloguj się do Millenet i nie później niż do 30.04.2020:
Bank Millennium Konto Millennium Profit

 • zdefiniuj numer telefon do haseł SMS w kanałach bankowości elektronicznej (o ile już nie posiadasz);
 • wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne (o ile już nie posiadasz) i nie wycofuj tych zgód do końca promocji – do odebrania nagrody;
 • złóż wniosek o konto 360° Junior – wniosek należy złożyć w bankowości Millenet akceptując uprzednio regulamin promocji (dla dziecka powyżej 13. roku życia załóż również kartę do konta)

Do 31.05.2020:

 • zasil konto 360° Junior kwotą 100 zł (lub wyższą);
 • jeśli konto 360° Junior uruchamiasz dla dziecka powyżej 13. roku życia należy także wykonać min. 3 płatność kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty);
 • nie zamykaj ani nie wypowiadaj umowy;

To wszystko!

 

Kiedy bilety?

Bank Millennium Konto 360° + 200 zł premiiPo spełnieniu warunków promocji Zabierz rodzinę do Kina najpóźniej do dnia 30.06.2020 otrzymasz kody, które można wymienić 3 bilety do kina Helios na filmy 2D. Bilety otrzymasz w formie wiadomości SMS.

Oczywiście do dnia otrzymania nagrody (do 30.06.2020) nie możesz  rozwiązać, wypowiedzieć lub nie odstąpić od umowy o Konto 360° Junior. Każdy z kodów będzie posiadał datę ważności nie krótszą niż 60 dni, więcej w regulaminie na stronie Zabierz rodzinę do Kina.

Nie posiadasz konta / karty kredytowej Millennium? Przejdź na stronę Korzystaj i zdobądź 200 zł (promocja do 27 marca 2020), do kolejnego akapitu lub kliknij przycisk poniżej:

Poza premią 200 zł dodatkowo jeszcze 2 bilety do kina, jeśli złożysz wniosek do 13.03.2020, a umowę o konto podpiszesz do 17.03.2020.

Uruchom konto 360° z premią i biletami

 

Konto 360° Junior – opłaty

Konto uruchamiane jest i prowadzone bezwarunkowo bez opłat.

Dla konta dla dzieci powyżej 13 roku życia – brak opłat za obsługę karty debetowej oraz wypłaty gotówki z bankomatów przez pierwsze dwa miesiące od wydania karty. W kolejnych miesiącach opłaty nie są naliczane przy min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w poprzednim miesiącu.

 

Karta kredytowa i 5% zwrotu

Uwaga! Jeśli jesteś nowym klientem i chcesz połączyć promocje (konto z premią + karta ze zwrotem), to w pierwszym kroku złóż wniosek o konto z premią!

Bank Millennium Karta Millennium AlfaMillennium Alfa to karta kredytowa Banku Millennium z 5% zwrotem za transakcje u wybranych partnerów banku: GO SPORT, Leroy Merlin, Sephora i innych. Co ciekawe program zwrotów łączy się z innymi promocjami i ofertami organizowanymi przez sklepy i punkty usługowe współpracujące z Millennium.

Karta kredytowa Millennium Alfa pozwala zaoszczędzić aż do 760 złotych rocznie w 1500 sklepów u partnerów banku, listę znajdziesz na stronie Millennium Alfa wraz ze szczegółowym opisem oraz oczywiście na stronie Banku Millennium.

Poza 5% zwrotu z kartą Millennium Alfa

 • masz możliwość możliwość rozłożenia zakupów na wygodne raty 0%,
 • oczywiście możesz skorzystać z okresu bezodsetkowego do 51 dni (grace period),
 • możesz wybrać kwiatowy wizerunek karty oraz systemu płatniczego – Visa lub MasterCard.

Oczywiście aby skorzystać z karty i zwrotów musisz posiadać konto w Banku Millennium.

 

Złóż wniosek o kartę kredytową Millennium

Bank Millennium Karta Millennium Impresja

 

Millennium Impresja z kolei to karta kredytowa Banku Millennium z 5% zwrotem za transakcje u wybranych partnerów banku: APART, empik, Carrefour, SEPHORA, SMYK i innych. Dla tej karty program zwrotów również łączy się z innymi promocjami i ofertami organizowanymi przez sklepy i punkty usługowe współpracujące z Millennium.

Karta kredytowa Millennium impresja pozwala zaoszczędzić aż do 760 złotych rocznie w 1500 sklepów u partnerów banku, listę znajdziesz na stronie Millennium Impresja wraz ze szczegółowym opisem oraz oczywiście na stronie Banku Millennium.

Poza 5% zwrotu z kartą Millennium Impresja

 • masz możliwość możliwość rozłożenia zakupów na wygodne raty 0%,
 • oczywiście możesz skorzystać z okresu bezodsetkowego do 51 dni (grace period),
 • możesz wybrać kwiatowy wizerunek karty oraz systemu płatniczego – Visa lub MasterCard.

Oczywiście aby skorzystać z karty i zwrotów musisz posiadać konto w Banku Millennium.

 

Konto Profit

🔔Ostatnie dni 19 edycji promocji – Konto oszczędnościowe Profit Millennium, szczegółowe informacje na wskazanej stronie, poniżej skrót (dla 19 edycji promocji):
Bank Millennium Konto Millennium Profit

 • promocyjne oprocentowanie – 2,7% w skali roku,
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania – 100 dni od pierwszej wpłaty / wykrycia przez bank nowych środków na koncie,
 • kwota objęta promocją – do 100.000 zł,
 • nowe środki – nadwyżka ponad saldo na dzień badania salda,
 • dzień badania salda – 11.01.2020,
 • ❗najważniejsze❗ – promocja Millennium jest (a przynajmniej dotychczas tak było) powtarzana, więc możesz tak żonglować środkami, aby korzystać z promocyjnego oprocentowania – dodatkowe inf. na wskazanej stronie.

⏰Promocja do 14.03.2020, a ponieważ mamy do czynienia z kontem oszczędnościowym, więc istnieje:

 • możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
 • możliwość dopłat w dowolnym momencie i kwocie

Uruchom Konto Profit

 

Zajrzyj do naszych zestawień

W których znajdziesz między innymi:
Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 • najlepsze konta osobiste – czyli zestawienie kont bankowych, wybrane z nich bezwarunkowo darmowe z darmową wypłatą z bankomatów i kartą do konta, a także z moneyback za operacje wykonane kartą,
 • karty kredytowe z voucherem, smartfonem albo zwrotem części wydatków. Jedna z lepszych promocji kartowych to 5% zwrotu z kartami banku Millennium (np. GO Sport, Leroy Merlin, Sephora, Cinema City i inne). W ramach innych zwrot wydatków za paliwo czy nagrody,
 • pożyczki pozabankowe w tym pierwsza za darmo – promocja dla nowych klientów firmy pożyczkowej. Jeśli spełniasz warunki, to w sprzyjających okolicznościach pożyczka pozabankowa może być tańsza niż kredyt bankowy – niemożliwe? Możliwe. Dodatkowe informacje znajdziesz na podlinkowanej stronie www, zajrzyj też do wpisu ranking chwilówek.

A banner w tym akapicie wskazuje na lokatę HAPPY PRO Idea Bank – szczegółowe informacje na wskazanej stronie www.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Poczuj swobodę i zyskaj 220 zł w promocji z Kontem 360° Millennium

Poczuj swobodę i zyskaj 220 zł w promocji z Kontem 360° Millennium

💰Do 140 zł za eKonto mBank i 2,5% na koncie oszczędnościowym mBank

💰Do 140 zł za eKonto mBank i 2,5% na koncie oszczędnościowym mBank

🐞Premia na szybko - otwórz konto BNP Paribas i zdobądź +300 zł do Biedronki

🐞Premia na szybko – otwórz konto BNP Paribas i zdobądź +300 zł do Biedronki

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*