Konto Citi Priority + konto oszczędnościowe 2,5% do 100.000 przez 6 miesięcy

Konto oszczędnościowe Citibank z promocyjnym oprocentowaniem 2,5% przez 6 miesięcy do kwoty 100.000 zł razem z darmowym kontem Citi Priority.

Promocja do 31.12.2018, ale istnieje limit 1000 wniosków – nie warto czekać, a mogą z niej skorzystać klienci, którzy od dnia 1.01.2017 r. nie posiadali w Citibanku Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego.

priority-og

 

2,5% do 100.000 zł – wymagania

Zgodnie z regulaminem aby skorzystać z promocji 2,5% na 6 miesięcy z Kontem Oszczędnościowym dla klientów Citi Priority – edycja II należy złożyć wniosek na stronie promocji (kliknij banner lub link), a następnie wyrazić zgodę na:

  • i. przetwarzanie przez Citibank ich danych osobowych w celu informowania ich o usługach Citi w przypadku, gdy umowa nie zostanie zawarta lub przestanie obowiązywać,
  • ii. przetwarzanie przez Citi danych osobowych w celu informowania ich o usługach partnerów Citibanku w przypadku, gdy umowa nie zostanie zawarta lub przestanie obowiązywać,
  • iii. przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
  • iv. telefoniczne przekazywanie i prezentowanie im informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przez Citi Handlowy.

 

2,5% do 100.000 zł – zasady

Promocyjne oprocentowanie 2,5% do 100.000 zł obowiązuje przez kolejnych 6 pełnych miesięcy od daty założenia konta. Jeżeli umowę o konto podpiszesz w październiku, to oprocentowanie będzie obowiązywać od listopada do kwietnia, jeśli w grudniu – odpowiednio od stycznia do czerwca:
Citi Handlowy Konto Oszczędnościowe

  • w każdym z 6 miesięcy utrzymasz średnie saldo w wysokości 30.000 zł lub zapewnisz wpływ na konto osobiste w kwocie min. 5000 zł

oraz

  • w każdym z 6 miesięcy należy wykonać min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą na dowolne kwoty.

Jeśli kwota, którą ulokujesz na koncie oszczędnościowym jest co najmniej równa 30.000 zł, wówczas warunek masz spełniony jakby „z automatu” – w przeciwnym wypadku pamiętaj o wykonaniu przelewu.

Dodatkowe inf., na stronie promocji, kliknij banner aby przejść.

 

Jak zyskać 2,5%? – kroki

Jak otworzyć konto oszczędnościowe i ZYSKAĆ 2,5%, przez 6 miesięcy do 100 000 zł?

  1. Otwórz konto Citi Priority oraz Konto Oszczędnościowe i wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.
  2. Przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otwarto konto oszczędnościowe, w każdym miesiącu zapewnij wpływ min. 5 000 PLN na konto lub utrzymaj średnie saldo środków w wysokości min. 30 000 zł na rachunkach prowadzonych przez Bank.
  3. Przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otwarto konto oszczędnościowe, dokonaj co najmniej 3 transakcji miesięcznie Twoją kartą do konta.
  4. Oprocentowanie na koncie oszczędnościowym będzie wynosić 2,5% w skali roku przez 6 miesięcy do kwoty 100 000 zł. Odsetki promocyjne zostaną zaksięgowane do 12 dnia następnego miesiąca kalendarzowego.

2,5% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

💰Do 140 zł za eKonto mBank i 2,5% na koncie oszczędnościowym mBank

💰Do 140 zł za eKonto mBank i 2,5% na koncie oszczędnościowym mBank

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety

Konto Przekorzystne Pekao: zyskaj 150 zł premii i 2% na koncie oszczędnościowym

Konto Przekorzystne Pekao: zyskaj 150 zł premii i 2% na koncie oszczędnościowym

🥇Konto dla Ciebie Credit Agricole: premia 200 zł w promocji Korzyści dla Ciebie i 2,5% dla oszczędzających

🥇Konto dla Ciebie Credit Agricole: premia 200 zł w promocji Korzyści dla Ciebie i 2,5% dla oszczędzających


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*