Konto dla firm Alior Bank + do 1700 zł premii

Do 1700 zł premii z kontem dla firm Alior Bank. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, to zapewne w głównej mierze skupiasz się na własnym biznesie, a nie promocjach bankowych – to powinno być dla Ciebie najważniejsze. Mamy jednak nadzieję, że wśród Czytelników znajdą się także tacy, którzy dopiero startują z działalnością gospodarczą, albo nie są zadowoleni z rachunku firmowego w obecnym banku i myślą o zmianie konta firmowego innego banku na konto biznesowe Alior Bank :)

Tutaj najnowsza edycja promocji Konto dla firm Alior

alior-firmowe

Zgarnij Premię z iKonto Biznes Alior Banku – 7 edycja to oferta, w ramach której w bardzo prosty sposób możesz zgarnąć nawet 1040 zł. Zgarnięcie maksymalnej gratyfikacji, czyli 1700 zł, wymaga już nieco większego zaangażowania, ale również jest możliwe do realizacji – sprawdź warunki 7 edycji promocji Alior.

Czy to wszystko? Jeśli jesteś nowym klientem, to otwierając Konto Jakże Osobiste z premią 200 zł możesz zgarnąć łącznie nawet 1900 zł – robi się niezła sumka :)

 

Uwaga! Opisywana oferta to dwie promocje, które się łączą:

 • Zgarnij Premię z iKonto Biznes Alior Banku – 7 edycja – do zgarnięcia dodatkowo 200 zł (nie mylić z promocją konta Jakże Osobistego z premią 200 zł – to dwie różne oferty, które można połączyć i zgarnąć 400 zł);

Uczestnikiem każdej z nich może być przedsiębiorca, który nie posiadał jakiegokolwiek rachunku firmowego w Alior Banku dla danego numeru NIP – zachęcamy do zapoznania się z obydwoma promocjami.

 

200 zł za iKonto Biznes

To ekstra premia za sam fakt założenia konta firmowego w Alior Banku i spełnienia niewygórowanych warunków:

 • złóż wniosek – w kolejnym kroku (na tej samej stronie) złóż wniosek o iKonto Biznes;
 • wyraź zgody – składając wniosek wyraź zgodę na przekazywanie przez bank informacji o spełnieniu warunków promocji – jest to niezbędne do wypłaty dodatkowego bonusu;
 • podpisz umowę – należy to zrobić w ciągu 30 dni od dnia złożenia wniosku;
 • wpłata na konto – w ciągu maks. 60 dni od dnia otwarcia konta wpłać na konto co najmniej 500 zł – może to być przelew z Twojego konta w innym banku;

To wszystko! Zobacz kiedy otrzymasz premię!

 

Kiedy 200 zł premii?

E-mail z informacją o przyznaniu premii otrzymasz do 30.04.2020 r. Na wiadomość należy zareagować i w ciągu 5 dni roboczych zalogować się na stronie promocji, aby uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii.

Wypłata premii nastąpi do 14 dni roboczych od dnia otrzymania powiadomienia. Oczywiście do momentu jej otrzymania nie można wypowiedzieć umowy o iKonto Biznes ani zamknąć rachunku. Zachęcamy do polubienia naszego profilu FB – będziemy przypominać o tych terminach.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

200 zł to nie wszystko, sprawdź jak zdobyć kolejne bonusy! Zachęcamy też do polubienia naszego profilu FB, będziemy przypominać o tych terminach.

 

1500 zł dla firm

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i zdecydujesz się uruchomić iKonto Biznes, to przez 12 miesięcy aktywnie (lub mniej aktywnie) korzystaj z konta i karty i zdobywaj bonusy. W każdym miesiącu możesz otrzymać do 125 zł premii, co daje do 1.500 zł na rok:

 • 25 zł za przelew pierwszy do ZUS – wykonaj przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł. Za pierwszy przelew otrzymasz wspomnianą gratyfikację, przy czym musi to być przelew standardowy – w promocji nie biorą udział przelewy natychmiastowe, ani zlecenia stałe;

Alior Bank iKonto Biznes

 • 25 zł za pierwszy przelew do US – podobnie jak dla przelewu do ZUS, tak i dla przelewu US premia dotyczy pierwszego przelewu na kwotę min. 500 zł. I w tym przypadku musi to być przelew standardowy – w promocji nie biorą udział przelewy natychmiastowe, ani zlecenia stałe;
 • 10 zł za pierwszy przelew natychmiastowy – wykonaj przelew natychmiastowy Elixir Express na kwotę min. 500 zł, na przykład na Twoje konto w innym banku. Jak o ciekawostkę dodamy, że w ramach iKonta Biznes w każdym miesiącu masz 5 przelewów natychmiastowych Elixir Express za darmo. ⚠️Uwaga! Nie warto wykonywać przelewów natychmiastowych Blue Cash, gdyż wiąże się to z dodatkową opłatą 10 zł;
 • 10 zł za płatności kartą – wystarczy, że w danym miesiącu wykonasz płatności bezgotówkowe na kwotę min. 500 zł. ⚠️ uwaga na transakcje wyłączone, o których więcej w kolejnym akapicie;
 • 10 zł za przelew SEPA – czyli przelew w strefie euro na kwotę min. 100 EUR;
 • 15 zł za kasy fiskalne – premia za skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku, premia jest naliczana, jeżeli na rachunek uczestnika wpłynie bonusowy przelew z PCKF w kwocie 100 zł;
 • do 60 zł premii za saldo na rachunku – ta premia dotyczy średniomiesięcznego salda na Twoim rachunku firmowym Alior Banku i wynosi:
  • 0 zł dla salda do 2500.00 zł
  • 5 zł dla salda od 2 500,01 zł do 10 000,00 zł
  • 15 zł dla salda od 10 000,01 zł do 25 000,00 zł
  • 30 zł dla salda od 25 000,01 zł do 50 000,00 zł
  • 60 zł dla salda od 50 000,01 zł

 

Które bonusy wybrać?

To oczywiście zależy od Ciebie. 25 zł za ZUS, 25 zł za US, 10 zł za płatności kartą i 10 zł za przelew natychmiastowy wydają się dosyć łatwe do zdobycia. Już nawet ograniczenie się tylko do tych gratyfikacji może dać do 70 zł miesięcznie, a rocznie do 840 zł. Dorzucając 200 zł premii na start możesz zgarnąć 1040 zł po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków.

Alior Bank Konto JAKŻE Osobiste z premiąA pozostałe? Jeśli prowadzisz rozliczenia w EUR, to przelew SEPA również nie powinien stanowić problemu.

Co do salda na rachunku to zgarniesz 60 zł (z podatkiem) lokując 50000,01 zł na ROR firmowym, ale to samo 50000,01 na koncie Profit Millennium (2,7%) to niespełna 90 zł (do ręki) – więc nad tym bonusem można się zastanawiać. Warto jednak pamiętać, że konto oszczędnościowe to (zazwyczaj) tylko 1 darmowy przelew w miesiącu, ROR firmowy – bez limitów.

A pod bannerem Konto Jakże Osobiste z premią 200 zł, o której wspomnieliśmy już na początku wpisu – po dodatkowe szczegóły odsyłamy na podlinkowaną stronę.

 

Definicja salda

Przy okazji odsyłamy do definicji salda (z regulaminu promocji, gdzie Bank to oczywiście Alior Bank): Średniomiesięczne saldo jest obliczane jako iloraz sumy sald księgowych na Rachunku Uczestnika (iKonto Biznes i rachunkach pomocniczych Uczestnika otwartych do tego rachunku) na koniec każdego dnia kalendarzowego, w którym prowadzony był Rachunek Uczestnika, w danym miesiącu kalendarzowym oraz liczby dni w miesiącu kalendarzowym, za który obliczana jest wysokość Premii, w których prowadzony był Rachunek Uczestnika. W miesiącu, w którym rachunek został otwarty lub zamknięty, średniomiesięczne saldo zawsze obliczane jest za wszystkie dni miesiąca kalendarzowego, a za te dni w miesiącu, w których rachunek nie był prowadzony, przyjmuje się saldo księgowe równe 0 zł. Środki na bieżących rachunkach walutowych Uczestnika przeliczane są na złote po kursie średnim Narodowego Banku Polskiego z ostatniego roboczego dnia miesiąca, za który należna jest premia. Do średniomiesięcznego salda nie są wliczane środki Uczestnika ulokowane na rachunkach Lokat terminowych i rachunkach lokacyjnych Uczestnika, środki na rachunkach osobistych Uczestnika w Banku, środki pochodzące z finansowania Klienta w Banku. 

 

Transakcje wyłączone

Wykonując transakcje kartą warto zwrócić uwagę na transakcje wyłączone z promocji (operacje o kodach MCC):

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe;
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Czy w takim razie kartą Alior nie możesz zapłacić za usługę transportową (MCC 4111) albo narzędzia gazowe lub sanitarne (MCC 4900)? Oczywiście, że możesz! Tylko pamiętaj, że operacja taka nie zalicza się do promocji.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

Kiedy bonusy?

Pierwszy bonus (w promocji 1500 zł dla firm) otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji, czyli miesiącu, w którym otworzysz iKonto Biznes. Kolejne gratyfikacje będą wypłacane do końca kolejnego miesiąca, oczywiście po uprzednim spełnieniu warunków promocji, które przedstawiliśmy powyżej. Więcej w regulaminach:

👉 Uwaga 1 – do momentu wypłaty premii nie zamykaj iKonta Biznes, ani nie zmieniaj na inny typ;

👉 Uwaga 2 – każda z premii (czy obydwie łącznie) dotyczą konta firmowego. Oznacza to, że jest to przychód Twojej firmy i musi zostać rozliczony przez Ciebie (lub Twoją księgową) z US.

 

iKonto Biznes – koszty

Konto firmowe Alior Bank w ramach niniejszej promocji to:
Alior Bank iKonto Biznes

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za przelewy Elixir zlecone w bankowości internetowej lub mobilne;
 • 0 zł za przelewy ZUS;
 • 0 zł za przelewy US;
 • 0 zł za kartę pod warunkiem wykonania w miesiącu min. 4 płatności na dowolne kwoty (8 zł jeśli nie);
 • 0 zł za pierwsze 10 SMS autoryzacyjnych (0,20 zł za każdy kolejny) – ograniczenie to łatwo obejść dodając odbiorcę do przelewów zaufanych;

Bankomaty:

 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Alior Bank
 • 0 zł za pierwsze 5 wypłat w sieci „obcej” oraz 2 zł za każdą kolejną wypłatę

 

Podsumowanie

Do udziału w połączonych promocjach:

 • 1500 zł dla firm – do zdobycia do 1500 zł od Alior Bank
 • Zgarnij Premię z iKonto Biznes Alior Banku – do zgarnięcia dodatkowo 200 zł

kwalifikują się wyłącznie wnioski złożone na dedykowanej stronie promocji (bannery lub przycisk poniżej).

Umowę o konto firmowe z Alior Bank można zawrzeć za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do siedziby firmy czy do domu, albo za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku, pod warunkiem, że w tym banku Twoja tożsamość została już zweryfikowana.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

💰Do 140 zł za eKonto mBank i 2,5% na koncie oszczędnościowym mBank

💰Do 140 zł za eKonto mBank i 2,5% na koncie oszczędnościowym mBank

🚩Alerty BIK za darmo przez 3 miesiące - sprawdź swój BIK❗

🚩Alerty BIK za darmo przez 3 miesiące – sprawdź swój BIK❗

🤳Pożyczka na Selfie Alior Bank

🤳Pożyczka na Selfie Alior Bank

🥇Konto Profit Millennium 1% do 100 000 zł w promocji i 200 zł dla nowych klientów

🥇Konto Profit Millennium 1% do 100 000 zł w promocji i 200 zł dla nowych klientów


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

Jeden komentarz

 1. Alek wyraził(-a) opinię:

  Czy otwierając konto firmowe z premią 1700 zł i konto osobiste z premią 200 zł ma znaczenie w jakiej kolejności złożę wnioski? Bo przez złą kolejność nie chciałbym stracić którejś premii!