Konto Jakie Chcę Santander i łatwe 250 zł premii za konto +lokata mobilna 2,5%

Otwórz konto Santander i zgarnij premię za konto: dwa bonusy pieniężne po 100 zł każdy w promocji za konto, a kolejne 50 zł do zdobycia w programie poleceń Santander Bank.

Dodatkowo w promocji Santander lokata mobilna 2,5% na  oraz 1% zwrotu za rachunki (do 300 zł), a wisienką na torcie może być kantor walutowy i karta do wielu walut do płatności za granicą :)

Konto Jakie Chcę z premią

 

Dla kogo Konto Jakie Chcę z bonusem?

Uczestnikiem promocji mogą być osoby, które nie są i nie były posiadaczami konta osobistego w Santander od 5 marca 2019 (wykluczenie to obejmuje również współposiadaczy). Posiadanie innych produktów (karta, lokata, kredyt) nie wyklucza z uczestnictwa w promocji.

W programie poleceń okres karencji jest nieco dłuższy i obowiązuje od 1 lutego 2019.

 

Promocja Santander

Aby przystąpić do promocji nie później niż:
Citi Handlowy Konto Citi Gold

Rejestrując się wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej (na potrzeby promocji i wypłaty premii) oraz zaakceptuj regulamin promocji, a po potwierdzeniu rejestracji kliknij w link aktywacyjny, który otrzymasz na podany w rejestracji adres email.

W kolejnym kroku i nie później niż do 15.04.2020:

 • złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą, zwróć uwagę aby podać ten sam adres email
 • możesz użyć kodu polecenia (zyskasz dodatkowe 50 zł) akceptując regulamin programu poleceń
 • zaakceptuj zgody marketingowe (kontakt drogą elektroniczną, kontakt telefoniczny oraz EKK – elektroniczny kanał kontaktu)
 • nie później niż do 30.04.2020 podpisz umowę z bankiem

Pod bannerem obok konto Citi Gold.

 

Zasady promocji

Aby zgarnąć 200 zł w promocji w kolejnych dwóch miesiącach (do 31.07.2020) wykonaj po 5 płatności bezgotówkowych kartą:
Bank Millennium Konto 360° + 200 zł premii

 • marzec i kwiecień (i/albo)
 • kwiecień i maj (i/albo)
 • maj i czerwiec (i/albo)
 • czerwiec i lipiec

💰Po spełnieniu ww warunku otrzymasz 100 zł premii.

💰Aby zgarnąć kolejną stówkę do 31 lipca 2020 zapewnij wpływ na konto w łącznej kwocie min. 1000 zł.

Wpływem na konto może być na przykład przelew z Twojego rachunku w innym banku. Środków tych nie musisz utrzymywać na rachunku Santander, może je przelać w kolejnej sesji Elixir, wypłacić w bankomacie lub przeznaczyć na zakupy. To wszystko.

Inne konto z premią? Polecamy Konto 360° + 200 zł premii od Millennium – proste warunki promocji.

 

Kiedy premia?

O wypłacie premii:

 • 100 zł albo
 • 200 zł

organizator poinformuje Cię na adres email do 10.08.2020. Należy zareagować na tę wiadomość i w ciągu 7 dni od otrzymania maila zalogować się i podać numer rachunku Santander założony w promocji, na który ma być wypłacona premia.

A wypłata premii nastąpi do 31.08.2020. Oczywiście do dnia wypłaty bonusu / bonusów nie należy wypowiadać umowy o konto ani kartę.

 

50 zł w programie poleceń

Uczestnicząc w promocji z premią do 200 zł możesz zgarnąć dodatkowy profit 50 zł jeśli otworzysz konto z polecenia w ramach oferty „Polecam mój Bank” i jak już wspomnieliśmy na początku, w tym przypadku okres wykluczenia obejmuje okres od 01.02.2019.

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie, to we wniosku o Konto Jakie Chcę (w promocji – banner) wpisz kod polecenia otrzymany od Twojego znajomego i złóż wniosek o konto Jakie Chcę.

Santander Konto Jakie ChcęJeśli nie posiadasz kodu polecenia odsyłamy do sekcji komentarzy, gdzie znajdziesz kody poleceń Czytelników bloga. Solennie i z góry zastrzegamy, że nie odpowiadamy za jakość pozyskanych kodów poleceń!

Nie mamy nic przeciwko, żebyś zostawił/-a kod polecenia. Zastrzegamy jednak, że „suche” komentarze z kodem polecenia nie będą akceptowane.

Aby zgarnąć 50 zł nagrody nie później niż do końca miesiąca po miesiącu, w którym otworzysz konto:

 • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander;
 • wykonaj płatności kartą lub BLIK na kwotę min. 300 zł.

To wszystko! Nagrodę (50 zł) otrzymasz do końca miesiąca, po miesiącu w którym spełnisz warunki promocji.

Oczywiście po otwarciu konta możesz zostać polecającym i dalej polecać konto Santander zgarniając nagrody. Jak to zrobić? Wystarczy, że zalogujesz się do bankowości internetowej Santander, wygenerujesz swój kod polecenia i przekażesz osobie/osobom polecanym, a osoba polecana spełni warunki promocji, o których mowa powyżej.

Bieżąca edycja promocji obowiązuje do 30.04.2020, więcej w regulaminie Polecam mój Bank (edycja VI).

 

Program poleceń – na co zwrócić uwagę?

Przede wszystkim pamiętaj, aby w odpowiednim miejscu podać kod polecenia uzyskany od osoby, która poleca Ci konto Santander:

Santander Kod polecenia

Pamiętaj też o aby na potrzeby promocji „Polecam mój Bank – edycja VI” wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych + otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. Musisz również zwolnić bank z tajemnicy bankowej w zakresie przekazania informacji o nagrodzie dla osoby, która poleca Ci konto Jakie Chcę Santander.

 

1% zwrotu za faktury

Santander to nie tylko program poleceń i premia za wpływ wynagrodzenia, ale również możliwość otrzymania 1% zwrotów za rachunki i faktury za media, do 25 zł miesięcznie za:
Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa

 • a. gaz,
 • b. energię elektryczną,
 • c. usługi telekomunikacyjne, zaokrąglone do dwóch miejsc po przecinku

pod warunkiem opłacania ich w Santander Bank oraz przedłożenia (jednorazowo) opłacanych faktury w placówce banku. Fakturę należy przedłożyć również w przypadku zmiany nr rachunku, na który jest opłacana.

Łączna kwota nagród wypłacona na każde Konto Jakie Chcę nie przekroczy 25 zł miesięcznie, bez względu na liczbę posiadaczy konta lub liczbę zrealizowanych płatności, zwroty przez rok, łącznie więc do zgarnięcia nawet do 300 zł.

Banner obok wskazuje na ofertę Citi BP Motokarta z 20 zł bonusem miesięcznym (do 720 zł przez 3 lata).

Więcej o zwrotach Santander na https://static3.santander.pl/asset/R/D/L/RDLz150_Warunki-prowadzenia-Konta-Jakie-Chce_79860.pdf

 

Lokata mobilna 2,5%

Santander Lokata MobilnaLokata Mobilna Santander to 2,5% w skali roku do kwoty 20 000 zł / 4M. Lokata dostępna jest tylko z aplikacji mobilnej Santander, a zgromadzone środki na lokacie Santander są chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny – jest to lokata z BFG.

Uwaga! Jeśli chcesz połączyć promocję (lokatę i konto z premią), to w pierwszej kolejności uruchom Konto Jakie Chcę z premią.

Możesz mieć tylko jedną lokatę mobilną, z promocji można skorzystać tylko raz. Lokata mobilna Santander jest lokatą nieodnawialną, Santander Bank nie przyjmuje też dopłat do lokaty.

Lokata Mobilna skrót:

 • okres 4 mies.
 • oprocentowanie 2,50%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: 20 000 PLN
 • limit lokat: 1

 

Alternatywne promocje dla oszczędzających znajdziesz na Lokata Konto PL, a są to między innymi:

Poniżej znajdziesz bannery do wszystkich trzech ofert.

 

Kantor Santander

Bank Millennium Konto ProfitWymieniaj waluty: potrzebną walutę wymienisz szybko, wygodnie i po atrakcyjnym kursie w Kantorze Santander. Transakcja trwa kilka chwil, a rozliczenie następuje zaraz po jej zawarciu. Wystarczy telefon z aplikacją Santander mobile lub komputer, z dostępem do Internetu.

Ubezpieczenie podróżne: Przed wyjazdem za granicę pamiętaj o ubezpieczeniu turystycznym Na podróż, które zapewni m.in. ochronę, gdy nagle zachorujesz. Jeśli wykupisz ubezpieczenie także dla swojej rodziny otrzymasz zniżki rodzinne – 50% dla dziecka oraz 20%dla innego członka rodziny.

Jak korzystać: wystarczy, że jesteś klientem Santander Bank Polska i korzystasz z bankowości elektronicznej Santander online. Do wymiany walut potrzebujesz kont w walutach, jakie chcesz wymienić. Jeśli ich nie masz, zamów je w Santander online.

Za granicą: a za granicą płać kartą do wielu walut od Santander, polecamy też wpis karta wielowalutowa, jak płacić za granicą

Dodatkowe inf. na https://santander.pl/ms/kantor-bzwbk24/index.html

Idź na stronę promocji

 

Konto Jakie Chcę – jak uruchomić?

Konto Santander uruchomisz na trzy sposoby:

 

1) Rozmowa wideo z doradcą

 • proces jest dostępny tylko dla urządzeń wyposażonych w kamerę – warto mieć to na uwadze składając wniosek

przed kontaktem z doradcą

 • przygotuj dowód osobisty, aby podczas rozmowy wideo doradca mógł potwierdzić Twoją tożsamość.

uwaga!

 • w trakcie rozmowy zostanie wyświetlona umowa oraz numer NIK do logowania w bankowości elektronicznej. Pamiętaj o jego zapisaniu. Później Twoje konto zostanie aktywowane.

 

2) Za pomocą przelewu internetowego z konta w innym banku

W celu potwierdzenia Twojej tożsamości, zostaniesz poproszony(-a) o wykonanie przelewu internetowego na 1 zł z banku w Polsce, w którym posiadasz konto. Przelew podlega zwrotowi. Przelewu możesz dokonać z konta w jednym z banków:
Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 • mBank
 • Bank Pekao
 • Santander Bank Polska
 • ALIOR BANK
 • T-Mobile Usługi Bankowe
 • Euro Bank
 • Bank Spółdzielczy we Wschowie (NET BANK)
 • Raiffeisen Bank Polska

Po wykonaniu przelewu Santander sprawdzi m.in. zgodność danych osobowych i adresowych we wniosku i dowodzie osobistym z danymi w przelewie. Upewnij się, że dane w banku, z którego wykonujesz przelew są aktualne.

Po pozytywnym zweryfikowaniu Twojej tożsamości nastąpi aktywacja nowego konta, o czym bank poinformuje Cię przez e-mail i sms. Komplet dokumentów zostanie wysłany na adres e-mail podany we wniosku.

 

3) Za pośrednictwem kuriera

Getin Bank Elastyczne konto oszczędnościowe

 • po wypełnieniu wniosku umowę do podpisu dostarczy Ci kurier, z którym umówisz się w dogodnym czasie.
 • na wizytę kuriera przygotuj dowód osobisty, aby kurier mógł potwierdzić Twoją tożsamość. Umowę podpiszesz w jego obecności.
 • konto zostanie aktywowane po dostarczeniu przez kuriera dokumentów do banku. Bank poinformuje Cię o tym w wiadomości sms i e-mail.

Oczywiście kurier przyjedzie w wybrane przez Ciebie miejsce do domu, pracy czy do szkoły lub na uczelnię.

Do udziału w opisywanych promocjach uprawniają wnioski złożone o konto na stronie promocji.

 

Konto Jakie Chcę – koszty

Konto Jakie Chcę Santander jest otwierane i prowadzone bezwarunkowo za 0 zł. Opłaty mogą, choć nie muszą dotyczyć karty debetowej wydawanej do konta. Wnioskując o kartę można wybrać jeden z wariantów:

 • 0 zł jeśli wykonasz min. 5 transakcji kartą na dowolne kwoty – 5 zł jeśli nie,
 • 0 zł jeśli wykonasz płatności kartą na kwotę min. 500 zł bez względu na ich liczbę – 5 zł jeśli nie,
 • 3 zł bez żadnych warunków.

Korzystanie z bankomatów również może, choć nie musi wiązać się z opłatami. Nie zapłacisz za wypłaty, jeśli będziesz korzystać z wypłat BLIK, a kartą:

 • do 26. roku życia – 0 zł za wypłaty z dowolnego bankomatu w Polsce
 • powyżej 26. roku życia – 0 zł za wypłaty z bankomatów własnych banku, 5 zł za bankomaty obce.

 

Otwórz Konto Jakie Chcę z premią

 

 

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

😎Promocja BNP Paribas Radosne Konto - premia do 250 zł w gotówce

😎Promocja BNP Paribas Radosne Konto – premia do 250 zł w gotówce

🤳Pożyczka na Selfie Alior Bank

🤳Pożyczka na Selfie Alior Bank

🥇Najlepsze lokaty MAJ 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

🥇Najlepsze lokaty MAJ 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

Poczuj swobodę i zyskaj 220 zł w promocji z Kontem 360° Millennium

Poczuj swobodę i zyskaj 220 zł w promocji z Kontem 360° Millennium


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

Jeden komentarz

 1. Tomek wyraził(-a) opinię:

  Polecam mój kod: 1010016485