Konto Jakże Osobiste Alior Bank z premią 200 zł +zwroty za płatności +3% dla oszczędzających

Konto Jakże Osobiste Alior Bank z ⚡wysoką premią 200 zł w drugiej odsłonie promocji.

Ale jesienna promocja Alior Bank to nie wszystko, będąc klientem Alior Banku możesz otrzymać zwroty za płatności mobilne i promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, możliwość płatności w 152 walutach bez prowizji, a jeśli się pospieszysz, to zgarniesz dodatkowo 100 zł w programie Priceless Specials.

Konto Jakże Osobiste Alior Bank z premią 200 zł – najnowsza edycja promocji

Konto Jakże Osobiste z premią

 

Z nami najlepiej – dla kogo

Udział w drugiej edycji promocji Z nami najlepiej może wziąć pełnoletnia osoba posiadająca polski dowód osobisty, która na dzień 31.08.2018 nie posiadała oraz nie posiada:

 • konta osobistego Alior Bank;
 • konta walutowego Alior Bank;
 • Karty Kibica Alior Bank;

Z udziału w promocji wykluczone są również osoby, które w dniach 01.04 – 16.10.2019 złożyły wniosek o Konto Jakże Osobiste. Posiadanie konta firmowego, konta oszczędnościowego czy karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Z oferty możesz skorzystać także, jeśli posiadasz konto osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe lub inny produkt TMUB.

 

Wniosek

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia i chcesz zgarnąć 200 zł od Alior Banku, to w okresie promocji, czyli:

 • zawrzyj umowę z Alior Bank – należy to zrobić w ciągu 30 dni od złożenia wniosku;

A w kolejnym akapicie sprawdzisz warunki promocji.

 

Warunki promocji

Po podpisaniu umowy, pełnej aktywacji konta i w miesiącu kolejnym po miesiącu, w którym zawrzesz umowę przez 3 kolejne miesiące wykonaj:

 • płatności kartą: wykonaj przynajmniej 3 płatności kartą wydaną do konta na dowolne kwoty w punktach handlowo – usługowych lub internecie;
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej: przy czym wystarczy sam fakt zalogowania się do aplikacji, nie musisz wykonywać żadnych operacji, ale oczywiście możesz. Aby spełnić warunki promocji należy zalogować się przynajmniej raz w miesiącu, choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby do Alior Banku wielokrotnie;
 • zapewnij wpływ: w każdym z trzech miesięcy na rachunku Alior Bank należy zapewnić wpływ w kwocie min. 1000 zł. Wystarczy sam fakt wpływu środków, nie musisz ich przechowywać na rachunku banku. Wpływem może być wynagrodzenie, ale nie musi, może to być przelew od kogoś z rodziny (żona / mąż np.);

To wszystko, czekaj na premię :)

Konto JAKŻE Osobiste z premią

Uwaga! Na potrzeby promocji wystarczy wpływ w kwocie 1000 zł. Radzimy jednak przelać min. 1500 zł, tak aby jednocześnie:

 • spełnić warunki promocji i
 • uzyskać zwolnienie z opłaty za konto.

 

Kiedy premia?

Wypłata premii nastąpi do końca miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków promocji. Oczywiście do momentu wypłaty premii nie należy wypowiadać umowy o konto lub kartę.

Jeśli umowę zawrzesz we październiku to:

 • 👉w listopadzie 2019: zaloguj się się do aplikacji mobilnej, zapłać 3 razy kartą i zapewnij wpływ 1000 zł;
 • 👉w grudniu 2019: zaloguj się się do aplikacji mobilnej, zapłać 3 razy kartą i zapewnij wpływ 1000 zł;
 • 👉w styczniu 2020: zaloguj się się do aplikacji mobilnej, zapłać 3 razy kartą i zapewnij wpływ 1000 zł;

A premię otrzymasz do 29 lutego 2020. Jeśli umowę zawrzesz w listopadzie, to terminy przesuwają się o 1 miesiąc.

 

Transakcje wykluczone

Wspomnieliśmy już powyżej, że w każdym miesiącu należy wykonać min. 3 transakcje kartą i najlepiej wykonać je w tradycyjnych punktach handlowo – usługowych lub w internecie. Proforma informujemy o transakcjach wyłączonych z promocji.

Z promocji wyłączone są transakcje w punktach posiadających kody MCC równe:

 • 1) 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 2) 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 3) 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 4) 6012, określający instytucje finansowe,
 • 5) 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6) 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 7) 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 8) 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Jeśli będziesz płacić w tradycyjnych punktach handlowo – usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, apteki, kina itp), to możesz to potraktować jedynie jako wskazówkę. Dodatkowe informacje w regulaminie promocji Z nami najlepiej (edycja 2).

 

100 zł z Priceless Specials

100 zł od Alior Bank w programie Priceless Specials – jeżeli jesteś klientem Alior Bank (lub się nim staniesz) i posiadasz kartę Mastercard, to w programie Priceless Specials możesz zyskać 6800 punktów (o wartości 100 zł) – szczegółowe informacje na podlinkowanej stronie, a w skrócie.

Alior Bank Konto JAKŻE Osobiste z premiąOferta skierowana jest do obecnych i nowych klientów banku, którzy posiadają kartę debetową lub kartę kredytową z logo Mastercard, przy czym istotne jest aby karta ta (ani żadna inna karta z Alior Bank) nie była wcześniej zarejestrowana w programie Mastercard Priceless Specials. A jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie, to korzystając z bankowości internetowej lub mobilnej:

 • do 13.11.2019 zarejestruj swoją kartę w programie Mastercard Priceless Specials,
 • 5 transakcji: w ciągu maks. 30 dni od dnia przystąpienia do programu wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty w sklepach stacjonarnych lub w internecie, płacąc oczywiście kartą zarejestrowaną w programie

Uwaga! Program obowiązuje do 13.11.2019 lub do wyczerpania promocyjnej puli 4600 nagród. O wcześniejszym zakończeniu programu bank poinformuje na stronie https://www.aliorbank.pl/priceless-specials.html

 

152 waluty bez prowizji

Alior Bank to nie tylko premia, ale także coś, co może przydać się w czasie wyjazdów zagranicznych, czyli możliwość płacenie za granicą bez kosztów przewalutowania. Jeśli w przyszłości zamierzasz wyjechać za granicę i rozglądasz się za kartą do płatności, to warto rozważyć ofertę Aliora, wybrać korzyść brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych!

Alior wprowadził korzyść umożliwiającą przeliczanie transakcji po kursie średnim organizacji płatniczej, a następnie po kursie NBP!

Co to oznacza w praktyce? Otóż operacje w EUR, USD lub GBP są przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia ich rozliczenia, zaś pozostałe waluty przeliczane na USD po kursie ustalonym przez organizację płatniczą Mastercard, a następnie na PLN po średnim kursie NBP z dnia rozliczenia operacji.

 

Pakiet korzyści

Wspomnieliśmy o jednej z korzyści – brak prowizji za przewalutowanie operacji za granicą. Sprawdź też inne korzyści, które możesz dowolnie wybierać i zmieniać. Dwie z nich zawsze masz za darmo, a za każdą kolejną zapłacisz tylko 3,50 zł miesięcznie:

korzysci-konto-jakze-osobiste

wg oficjalnej informacji ze strony banku korzyści to:

 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą – bez dodatkowych opłat pobieranych przez Alior Bank
 • wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – zyskaj więcej i podnieś oprocentowanie na swoim koncie oszczędnościowym – 3% gwarantowane jest do kwoty 20.000 zł do dnia 31.12.2019 (patrz tabela poniżej)
 • limit na koncie bez odsetek przez 10 dni – korzystaj za swojego limitu na koncie przez 10 dni w miesiącu i nie płać odsetek od zadłużenia do 1000 zł.
 • zwrot 1% za płatności telefonem – do 20 zł miesięcznie, ciesz się zwrotem 1% za płatności telefonem (Blik, HCE i Android Pay) w stacjonarnych sklepach i punktach usługowych.
 • ubezpieczenie w podróży za granicą – skorzystaj z szerokiej ochrony w trakcie podróży zagranicznych. Ubezpieczenie pokryje m.in. koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, zagubienie bagażu czy pomoc prawną.
 • program Mastercard priceless specials – dołącz do programu Mastercard priceless specials, zbieraj punkty za zakupy kartą do konta u partnerów programu i wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance – zapewnij sobie ochronę fachowców w razie nieprzewidzianych wypadków. Pakiet assistance obejmuje ubezpieczenie: samochodowe, domowe oraz medyczne.
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych – przez bankowość internetową i mobilną.
 • brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych, o których wspomnieliśmy już w poprzednim akapicie.

Powyższe korzyści możesz w prosty sposób wybierać i zmieniać za pośrednictwem nowej bankowości internetowej i mobilnej lub w placówkach Alior Banku. Wybrane korzyści zaczną obowiązywać już od następnego dnia.

Przejdź na stronę promocji

Więcej w regulaminie korzyści: https://www.bankier.pl/gfx/ad2/regulamin-korzysci-kjo_1543238578.pdf

 

Pakiet korzyści – czy warto

Czy warto korzystać z „Pakietu korzyści”? Na pewno tak, tym bardziej, że dwie masz za darmo. A pozostałe? Nie odpowiemy Ci na to pytanie. Spójrz raz jeszcze na pakiet korzyści i zastanów się, czy będzie dla Ciebie przydatny, a może czy z pakietem uda Ci się zarobić lub zaoszczędzić.

Wachlarz potencjalnych korzyści nie jest mały, możesz korzystać z darmowych przelewów natychmiastowych, wypłat z bankomatów czy zwrotów za płatności telefonem (i innych) albo płatności za granicą bez prowizji i swobodnie nimi żonglować, ale:
Alior Bank Konto JAKŻE Osobiste z premią

 • musisz pamiętać, że zmiana opcji obowiązuje od następnego dnia i
 • kontrolować, który pakiet korzyści masz aktywny, tak aby nie narażać się na niepotrzebne koszty;

Oczywiście aktywne korzyści zawsze możesz sprawdzić w systemie Alior Bank lub w aplikacji mobilnej, odsyłamy też do TOiP, dodatkowe informacje na stronie oferty

Posługując się świadomie pakietem korzyści możesz zyskać choćby darmowe wypłaty z bankomatów, albo zwrot za płatności telefonem. Wymaga to jednak dyscypliny z Twojej strony i planowania, np.:

 • jesteś za granicą i wiesz, że jutro będziesz potrzebować gotówki – uruchamiasz pakiet bezpłatne bankomaty za granicą i/lub płatności kartą bez prowizji za przewalutowanie
 • chcesz ulokować środki na koncie oszczędnościowym – uruchamiasz pakiet wyższe oprocentowanie
 • czy też chcesz skorzystać za darmo z limitu w ror (do 10 dni) – uruchamiasz pakiet limit w koncie bez odsetek
 • w weekend wybierasz się po zakupy – uruchamiasz pakiet zwrot 1% za zakupy

lub inne, spójrz na grafikę powyżej. A poniżej fragment zapisu z tabeli oprocentowania:
3%

 

Podsumowanie

Konto osobiste w Alior Bank to przede wszystkim 200 zł premii, ale również:

 • 10 korzyści do wyboru, które możesz zmieniać w elastyczny sposób i zmieniać w zależności od potrzeb, a najważniejsze z nich (wg nas) to:
  • podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym
  • bezpłatne przelewy natychmiastowe
  • bezpłatne bankomaty w Polsce albo za granicą czy brak prowizji za przewalutowanie operacji poza PL i inne
 • 0 zł za prowadzenie konta (10 zł jeśli nie):
  • dla osób poniżej 26 roku życia bez dodatkowych warunków
  • dla pozostałych – zapewniających jednorazowy wpływ min. 1500 zł/mies;
 • 0 zł za kartę debetową – wystarczy rozliczenie 300 zł transakcji bezgotówkowych co miesiąc (5 zł jeśli nie);
 • mobilny dostęp do konta i płatności BLIK, Google Pay;

Przejdź na stronę promocji

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Jak sprawdzić BIK za darmo? Jak pobrać raport BIK za darmo? Rejestracja BIK: alerty i pakiety

Jak sprawdzić BIK za darmo? Jak pobrać raport BIK za darmo? Rejestracja BIK: alerty i pakiety

3% zwrotu z kartą kredytową Credit Agricole w promocji Radość działa zbliżeniowo

3% zwrotu z kartą kredytową Credit Agricole w promocji Radość działa zbliżeniowo

Pożyczki pozabankowe - na co zwrócić uwagę?

Pożyczki pozabankowe – na co zwrócić uwagę?

💰Promocja BNP Paribas Chwyć premię do 350 zł w gotówce

💰Promocja BNP Paribas Chwyć premię do 350 zł w gotówce


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*