1,5% Konto Mega Oszczędnościowe Alior (edycja 5)

Konto Mega Oszczędnościowe Alior Bank ⚡ z podwyższonym oprocentowaniem dla obecnych i aktywnych klientów Alior Banku – podobnie, jak dla MOCNO Oszczędnościowego, wystarczy, że zapewnisz wpływ na konto osobiste, aby na koncie MEGA Oszczędnościowym zgarnąć podwyższone oprocentowanie 1,5% – do promocji można przystąpić do 11 czerwca 2020.

mega-oszczednosciowe-og

A jeśli nie jesteś klientem, to sprawdź oferty kont osobistych Alior Bank. Szczególnej uwadze polecamy konto Jakże Osobiste Alior Bank (na które wskazuje banner poniżej) oraz konto Internetowe Alior Bank.

 

Przypominamy też, że od ubiegłego roku regularne wpływy na ROR 👉 Alior premiuje premiuje podwyższonym oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym.

Alior Bank premiował wpływy dając podwyższone oprocentowanie na koncie Mocno Oszczędnościowym i nie inaczej jest z kontem MEGA Oszczędnościowym – odsetki na tym koncie, podobnie jak dla konta MOCNO Oszczędnościowego, obejmują oszczędności na koncie MEGA Oszczędnościowym w wysokości do 100 tys. zł.

 

Jak otrzymać 1,5%❓

Jesteś klientem Alior Bank? Jeśli tak, to aby skorzystać z promocji nie musisz się nigdzie rejestrować, nie musisz także śledzić wpływów na koncie osobistym. Wszystko co musisz zrobić, to zapewnić wpływ na koncie osobistym:
Alior Bank Konto JAKŻE Osobiste

 • jeśli taki wpływ będzie miał miejsce (przypominamy, że chodzi o wpływ na kwotę 1500 zł) premiowe odsetki skapitalizują się na koniec miesiąca,
 • jeśli nie – w danym miesiącu otrzymasz oprocentowanie standardowe lub promocyjne (za nowe środki).

Oczywiście aby skorzystać z oferty na konto MEGA Oszczędnościowe Alior muszą wpłynąć nowe środki, czyli nadwyżka ponad łączne saldo środków zgromadzonych na produktach oszczędnościowym prowadzonych w złotych w Alior Banku według stanu na dzień 30.04.2020 r. (dla 5 edycji promocji).

Uwaga! Poniżej fragment z regulaminu, który dotyczy posiadających już konto MEGA Oszczędnościowe, z oferty może skorzystać klient, który:

nie bierze udziału w poprzednich edycjach promocji „Konta Mega Oszczędnościowego

Poniżej również fragment komunikatu Alior Bank, który dotyczył konta MOCNO Oszczędnościowego, konto MEGA Oszczędnościowe jest jego kopią:

– Aktywnych klientów, którzy regularnie korzystają z różnorodnych produktów traktujemy wyjątkowo. Stworzyliśmy specjalną ofertę dla tych, który nam zaufali i regularnie korzystają z konta osobistego. Co ważne, klient nie musi robić nic ponad to, co i tak regularnie wykonuje. Dotychczas, premiowanie lojalności klientów odbywało się poprzez specjalne programy. Jednak wyniki badań przeprowadzonych na zlecenie Alior Banku, pokazują, że niespełna jeden na dziecięciu klientów decyduje się na korzystanie z programów lojalnościowych

 

Wpływ na konto

W ramach promocji należy zapewnić wpływ na konto osobiste w Alior Banku w każdym miesiącu, w którym obowiązuje promocyjne oprocentowanie na koncie MEGA Oszczędnościowym.

Co może być wpływem:

 • przelew z innego konta w innym banku (również z Twojego konta)
 • przelew z rachunku firmowego z Alior Bank lub z innego banku

Jaki przelew nie zostanie uznany jako wpływ na konto:

 • przelew z konta indywidualnego Alior Bank, nawet jeśli konto to nie należy do Ciebie
 • przelew z konta indywidualnego T-Mobile Usługi Bankowe
 • przelew z kantoru walutowego Alior Bank

Najłatwiej więc zapewnić wpływ wykonując przelew z banku innego niż Alior Bank i T-Mobile Usługi Bankowe.

 

Parametry konta

Konto MEGA Oszczędnościowe:
Getin Bank Elastyczne konto oszczędnościowe

 • 0,7% dla nowych środków – bez dodatkowych warunków;
 • 1,5% dla nowych środków – jeżeli zapewnisz wpływ w kwocie min. 1500 zł / miesiąc
 • 0,50% dla pozostałych środków (poza promocją)

Oprocentowanie promocyjne:

 • dotyczy kwoty do 100 tys. zł
 • obowiązuje przez 3 miesiące od daty aktywacji promocji, czyli od pierwszej wpłaty nowych środków

Oraz darmowe przelewy bez ograniczeń, choć pod pewnymi warunkami. Tutaj regulamin Konto MEGA Oszczędnościowe Alior Bank (edycja 5), a o darmowych przelewach przeczytasz w kolejnym akapicie. Do promocji można przystąpić do 11 czerwca 2020 r.

👉 👉 Przelewy bez ograniczeń oferuje także Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank, na które wskazuje banner obok.

 

Przelewy bez ograniczeń❓

Konto MEGA Oszczędnościowe, to oprocentowane konto oszczędnościowe – możesz więc:
Alior Bank Kredyt dla firm

 • wypłacać środki w dowolnym momencie bez utraty odsetek, gdyż nie lokujesz środków na lokacie, ale na rachunku oszczędnościowym,
 • możesz dokonywać dopłat w dowolnym momencie i dowolnej kwocie, ponieważ lokujesz środki na koncie oszczędnościowym, a nie lokacie
 • konto MEGA Oszczędnościowe zastąpiło wycofane z oferty Alior Bank Konto Lokacyjne, które dostępne było bez ROR oraz konto MOCNO Oszczędnościowe.

Oczywiście jeśli posiadasz którykolwiek z poprzednich rachunków (Konto Lokacyjne lub Konto MOCNO Oszczędnościowe), to będą one obsługiwane aż do wypowiedzenia umowy przez którąś ze stron – pod bannerem kredyt dla firm Alior Bank.

Przelewy bez ograniczeń

OK, konto oszczędnościowe i przelewy bez ograniczeń? Zazwyczaj banki ograniczają się do jednego darmowego transferu w miesiącu, a za kolejne musimy już zapłacić, zazwyczaj niemało. Inaczej jest z kontem MEGA Oszczędnościowym Alior Bank, jest to możliwe, choć pod pewnymi warunkami.

Konto MEGA Oszczędnościowe Alior Bank nie ma limitu wypłat w miesiącu jeśli wypłata będzie przelewem wewnętrznym, innymi słowy, jeśli przelejesz środki na przykład na swój rachunek osobisty w Alior Bank, to nie zapłacisz za przelew ani grosza, nawet jeśli nie będzie to pierwsza, ale kolejna operacja w miesiącu.

Jeżeli zależy Ci na braku limitu przelewów w miesiącu, to warto rozważyć uruchomienie konta z kontem JAKŻE osobistym.

Otwórz konto JAKŻE Osobiste w Alior Bank

👉 👉 A jeśli szukasz innego konta oszczędnościowego bez limitu wypłat w miesiącu sprawdź Elastyczne Konto Oszczędnościowe od Getin.

Oczywiście środki zgromadzone na rachunkach i lokatach w Alior Bank, w tym na koncie MEGA Oszczędnościowym, podlegają gwarancją BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny) do kwoty 100 000 EUR.

 

Przykłady

W regulaminie MEGA konta oszczędnościowego można znaleźć przykłady, cytujemy je poniżej:

PRZYKŁAD 1. Uczestnik ma w Banku dwa konta: Konto Jakże Osobiste i Konto Mega Oszczędnościowe. Na koniec Dnia weryfikacji – czyli 30.04.2020 r. – Uczestnik posiadał na nich: a) na Koncie Jakże Osobistym 2000 zł, b) na Koncie Mega Oszczędnościowym 3500 zł. Oznacza to, że Początkowe łączne saldo wynosi 5500 zł. Gdyby Uczestnik w Dniu weryfikacji nie miał Konta Mega Oszczędnościowego, Początkowe łączne saldo wyniosłoby 2000 zł.

Alior Bank iKonto BiznesPRZYKŁAD 2. Początkowe łączne saldo – to z Dnia weryfikacji – wynosi 5500 zł. Uczestnik ma Konto Jakże Osobiste (na nim: 2000 zł) i Konto Mega Oszczędnościowe (na nim: 3500 zł). 12.05.2020 r. Uczestnik wpłaca na Konto Jakże Osobiste 1000 zł. Zatem dzienne łączne saldo dla tych kont wynosi 6500 zł. Skoro Początkowe łączne saldo wynosi 5500 zł, to saldo nowych środków w Banku wynosi 1000 zł. (6500 zł – 5500 zł = 1000 zł) Nowe środki zostały wpłacone na Konto Jakże Osobiste. Na Konto Mega Oszczędnościowe nie zostały wpłacone Nowe środki, saldo KMO jest równe początkowemu saldu KMO (z dnia weryfikacji), promocja nie została aktywowana. Oznacza to, że oprocentowanie pieniędzy na tym koncie wygląda następująco: – kwota na Koncie Mega Oszczędnościowym: 3500 zł – kwota oprocentowana standardowo: 3500 zł

🚩Prowadzisz Firmę? Sprawdź iKonto Biznes Alior Bank z premią do 1700 zł

PRZYKŁAD 3. Zmieńmy przykład. w Dniu weryfikacji Uczestnik ma lokatę terminową w złotych na 5000 zł i 1200 zł na Koncie Mega Oszczędnościowym. Oznacza to, że Początkowe łączne saldo wynosi 6200 zł. Tydzień później Uczestnik przystępuje do Promocji i wpłaca 1000 zł na Konto Mega Oszczędnościowe. Nowe środki wynoszą więc 1000 zł. Dwa tygodnie później Uczestnik likwiduje lokatę (-5000 zł) i wypłaca środki, a na Konto Mega Oszczędnościowe wpłaca 200 zł – ma na nim teraz 2400 zł (1200 zł + 1000 zł + 200 zł). Oznacza to, że dzienne łączne saldo wynosi 2400 zł. Nowe środki wynoszą 0 zł:

PRZYKŁAD 4. W Dniu weryfikacji Uczestnik ma tylko Konto Jakże Osobiste, a na nim: 2000 zł. Czyli Początkowe łączne saldo wynosi 2000 zł. Kilka dni później Uczestnik przystępuje do Promocji, zakłada Konto Mega Oszczędnościowe i wpłaca na nie 5000 zł. Oznacza to, że dzienne saldo wynosi 7000 zł, a Nowe środki: 5000 zł (7000 zł – 2000 zł = 5000 zł). Uczestnik miał wyrażone zgody marketingowe przez cały okres promocji. Oprocentowanie na Koncie Mega Oszczędnościowym wygląda następująco: – 5000 zł – ma promocyjne oprocentowanie Następnego dnia Uczestnik wpłaca na Konto Jakże Osobiste 10 000 zł. Jest to nowa wpłata, ale nie wszystko zostanie uznane za Nowe środki, ponieważ na Koncie Mega Oszczędnościowym jest nadal 5000 zł: – Początkowe łączne saldo się nie zmienia – wynosi 2000 zł – dzienne saldo wynosi 17 000 zł (2000 zł + 5000 zł + 10 000 zł = 17 000 zł) – nowa wpłata wynosi 10 000zł – nowe środki w Banku wynoszą 15 000 zł (w tym 5000 zł na KMO), Zatem oprocentowanie tego dnia na Koncie Mega Oszczędnościowym wygląda następująco: – 5 000 zł – ma promocyjne oprocentowanie – 0 zł – oprocentowanie standardowe

PRZYKŁAD 5. Uczestnik ma w Banku dwa konta: Konto Jakże Osobiste i Konto Mega Oszczędnościowe. Na koniec Dnia weryfikacji – czyli 30.04.2020 r. – Uczestnik posiadał na nich: a) na Koncie Jakże Osobistym 2000 zł, b) na Koncie Mega Oszczędnościowym 0 zł. Oznacza to, że Początkowe łączne saldo wynosi 2000 zł. Uczestnik korzystał wcześniej z rachunków, ale nie wyraził zgody na przetwarzanie danych osobowych (zgoda marketingowa na NIE). Dnia 12.05.2020 r. Uczestnik dowiedział się o nowej promocji na KMO, jednocześnie wpłacił 3000 zł Nowych środków na rachunek KMO i cofnął sprzeciw na przetwarzanie danych osobowych (zgoda marketingowa – TAK). Uczestnik spełnia warunek aktywacji promocji na KMO i przelewając Nowe środki uruchomił promocję na 3 miesiące. Uczestnik przez cały okres Trwania Promocji otrzyma promocyjne oprocentowanie dla kwoty 3000 na KMO.

PRZYKŁAD 6. Uczestnik ma w Banku dwa konta: Konto Jakże Osobiste i Konto Mega Oszczędnościowe. Na koniec Dnia weryfikacji – czyli 30.04.2020 r. – Uczestnik posiadał: a) na Koncie Jakże Osobistym 10 000 zł, b) na Koncie Mega Oszczędnościowym 5 000 zł. Oznacza to, że Początkowe łączne saldo wynosi 15 000 zł. Każdego 15 dnia miesiąca na rachunek KJO Uczestnika wpływa wynagrodzenie w kwocie 2 500zł Uczestnik korzystał wcześniej z rachunków i wyraził zgody na przetwarzanie danych osobowych (zgoda marketingowa – TAK). Dnia 15.05.2020 r. Uczestnik dowiedział się o nowej promocji na KMO, jednocześnie wpłacił 10 000 zł Nowych środków na rachunek KMO. Początkowe łączne saldo się nie zmienia – wynosi 15000 zł – dzienne saldo wynosi 27 500 zł (1000 zł + 5000 zł + 10000 zł + 2500 zł = 27500 zł) – wpływ na KJO 2500 zł, – nowa wpłata wynosi 10 000 zł – Nowe środki wynoszą 12 500 zł – środki na KMO 15 000 zł Zatem oprocentowanie tego dnia na Koncie Mega Oszczędnościowym wygląda następująco: – 10 000 zł – oprocentowanie premiowe, – 5 000 zł – oprocentowanie standardowe.

Alior Bank Konto JAKŻE OsobistePRZYKŁAD 7. Uczestnik posiada rachunek KJO i KMO z saldem 0zł i brak sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. w dniu 20 maja Uczestnik przelewa na rachunek KMO 3000 zł i w każdym miesiącu Trwania Promocji wykonuje przelew na rachunek KJO w wysokości 2500 zł. Następnie 10 sierpnia Uczestnik zgłasza sprzeciw na przetwarzanie danych osobowych (zgoda marketingowa – NIE). Saldo na Dzień weryfikacji – czyli 30.04.2020 r. wynosiło 0 zł. Nowe środki na KMO 3000zł Oprocentowanie jakie Uczestnik uzyskuje na KMO w czasie trwania promocji: -od 20 maja – oprocentowanie premiowe, – czerwiec – oprocentowanie premiowe, – lipiec – oprocentowanie premiowe, – od 1 do 19 sierpnia – oprocentowanie promocyjne.

PRZYKŁAD 8Jeśli Bank zaksięguje Nowe środki 15 maja, oprocentowanie promocyjne obowiązuje przez trzy miesiące tj. do 14 sierpnia.

PRZYKŁAD 9Uczestnik przystąpił do Promocji 12 maja br. i miał wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych (zgoda marketingowa – TAK). w okresie Trwania Promocji zapewnił dwa Wpływy: jeden w maju i jeden w lipcu. Oznacza to, że w tych dwóch miesiącach będzie obowiązywać dla Nowych środków wyższe oprocentowanie niż promocyjne tj. 1,50% w skali roku. w czerwcu i do 11 sierpnia Uczestnik otrzyma dla Nowych środków oprocentowanie promocyjne tj.0,70% w skali roku.

 

Otwórz konto JAKŻE Osobiste w Alior Bank

 

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

🥇Ranking chwilówek MAJ 2020, chwilówki ranking

🥇Ranking chwilówek MAJ 2020, chwilówki ranking

🥇Najlepsze lokaty MAJ 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

🥇Najlepsze lokaty MAJ 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety

🥇Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank

🥇Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank

W jaki sposób skorzystać z oprocentowania 1,50% na Koncie Mega Oszczędnościowym❓

W celu aktywacji promocji (oprocentowania promocyjnego 0,7%) należy w Okresie przystąpienia do promocji (11.05.2020 r. – 11.06.2020 r.) przelać na Konto Mega Oszczędnościowe Nowe środki (zgodnie z definicją określoną w Regulaminie Promocji). Promocja zostanie aktywowana w dniu zaksięgowania Nowych środków, a następnego dnia otrzymasz SMS-a z informacją o aktywowaniu promocji. Dodatkowo dla Klientów, którzy spełnią warunek comiesięcznego Wpływu na Konto Osobiste (polecamy Konto Jakże Osobiste albo Konto Internetowe albo konto firmowe), na kwotę min. 1500 zł i wyrażą zgodę marketingową dla Alior Banku, bank podwyższy oprocentowanie na Koncie Mega Oszczędnościowym do wysokości 1,50% w skali roku. Promocyjne oprocentowanie dla Nowych środków obowiązuje do kwoty 100 000 złotych i przez 3 miesiące od dnia aktywacji promocji.

Jak liczone są nowe środki❓

Nowe środki to nadwyżka ponad saldo Konta Mega Oszczędnościowego oraz ponad Łączne saldo środków zgromadzonych na: kontach oszczędnościowych, kontach osobistych i lokatach terminowych, prowadzonych w złotych z 30.04.2020 r.

Kiedy jest spełniony warunek Wpływu❓

Kiedy w miesiącu kalendarzowym, wchodzącym w czasie Trwania Promocji, choć jeden wpływ jest na kwotę min. 1500 zł oraz pochodzi z rachunku zewnętrznego lub firmowego prowadzonego w Alior Banku i zasilił jakiekolwiek Konto Osobiste lub Podstawowy Rachunek Płatniczy, którego Uczestnik Promocji jest posiadaczem lub współposiadaczem.


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

2 komentarze

 1. Fabian wyraził(-a) opinię:

  „Parametry konta
  Konto MEGA Oszczędnościowe:
  1,7% dla nowych środków – bez dodatkowych warunków;
  2,5% dla nowych środków – jeżeli zapewnisz wpływ w kwocie min. 1500 zł / miesiąc”

  Powyższy opis w publikowanym tekście pochodzi z poprzednich promocji i chyba błędnie został tu skopiowany.