Konto MEGA Oszczędnościowe Alior Bank +200 zł dla nowych klientów

Konto Mega Oszczędnościowe Alior Bank ⚡ z podwyższonym oprocentowaniem dla obecnych i aktywnych klientów Alior Banku – podobnie, jak dla MOCNO Oszczędnościowego, wystarczy, że zapewnisz wpływ na konto osobiste, aby na koncie MEGA Oszczędnościowym zgarnąć podwyższone oprocentowanie 2,6% – do promocji można przystąpić do 30 stycznia 2020.

A jeśli nie jesteś klientem Alior Bank, to sprawdź oferty kont osobistych z tego banku. Szczególnej uwadze polecamy ⚡Konto Jakże Osobiste z rekordową premią 200 zł, na której wskazuje również banner poniżej.

mega-oszczednosciowe-og

Przypominamy, że od 19 września 2019 regularne wpływy na ROR 👉 Alior premiuje premiuje podwyższonym oprocentowaniem.

Alior Bank premiował wpływy dając podwyższone oprocentowanie na koncie Mocno Oszczędnościowym i nie inaczej jest z najnowszym produktem. Nowe konto MEGA Oszczędnościowe – odsetki na tym koncie, podobnie jak dla konta MOCNO Oszczędnościowego, obejmują oszczędności na koncie MEGA Oszczędnościowym w wysokości do 100 tys. zł.

 

Jak otrzymać 2,6%❓

Jesteś klientem Alior Bank? Jeśli tak, to aby skorzystać z promocji nie musisz się nigdzie rejestrować, nie musisz także śledzić wpływów na koncie osobistym. Wszystko co musisz zrobić, to zapewnić wpływ na koncie osobistym:
Alior Bank Konto JAKŻE Osobiste z premią

 • jeśli taki wpływ będzie miał miejsce (przypominamy, że chodzi o wpływ na kwotę 1500 zł) premiowe odsetki skapitalizują się na koniec miesiąca,
 • jeśli nie – w danym miesiącu otrzymasz oprocentowanie standardowe lub promocyjne (za nowe środki).

Oczywiście aby skorzystać z oferty na konto MEGA Oszczędnościowe Alior muszą wpłynąć nowe środki, czyli nadwyżka ponad łączne saldo środków zgromadzonych na produktach oszczędnościowym prowadzonych w złotych w Alior Banku według stanu na dzień 15.11.2019 r. (dla 1 edycji promocji).

Uwaga! Poniżej fragment z regulaminu, który dotyczy posiadających już konto Mocno Oszczędnościowe:

Z 1 edycji Promocji, której zasady funkcjonowania opisuje niniejszy Regulamin, nie może skorzystać Uczestnik aktualnie biorący udział w poprzednich edycjach Promocji „Konto Mocno Oszczędnościowe”

Przy czym zwracamy uwagę na słowo klucz „aktualnie” :)

Nowy klient? Otwórz konto JAKŻE Osobiste z premią

Poniżej także fragment komunikatu Alior Bank, który dotyczył konta MOCNO Oszczędnościowego, konto MEGA Oszczędnościowe jest jego kopią:

– Aktywnych klientów, którzy regularnie korzystają z różnorodnych produktów traktujemy wyjątkowo. Stworzyliśmy specjalną ofertę dla tych, który nam zaufali i regularnie korzystają z konta osobistego. Co ważne, klient nie musi robić nic ponad to, co i tak regularnie wykonuje. Dotychczas, premiowanie lojalności klientów odbywało się poprzez specjalne programy. Jednak wyniki badań przeprowadzonych na zlecenie Alior Banku, pokazują, że niespełna jeden na dziecięciu klientów decyduje się na korzystanie z programów lojalnościowych

 

Parametry konta

Konto MEGA Oszczędnościowe:
Getin Bank Elastyczne konto oszczędnościowe

 • 2,2% dla nowych środków – bez dodatkowych warunków;
 • 2,6% dla nowych środków – jeżeli zapewnisz wpływ w kwocie min. 1500 zł / miesiąc
 • 0,88% dla pozostałych środków (poza promocją)

Oprocentowanie promocyjne:

 • dotyczy kwoty do 100 tys. zł
 • obowiązuje przez 3 miesiące od daty aktywacji promocji, czyli od pierwszej wpłaty nowych środków

Oraz darmowe przelewy bez ograniczeń, choć pod pewnymi warunkami. Tutaj regulamin Konto MEGA Oszczędnościowe Alior Bank (edycja 1), a o darmowych przelewach przeczytasz w kolejnym akapicie. Do promocji można przystąpić do 30 stycznia 2020 r.

👉 👉 Przelewy bez ograniczeń oferuje także Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank, na które wskazuje banner obok.

 

Ile można zarobić?

Na koncie MEGA Oszczędnościowym Alior Bank ulokujesz do 100.000 zł korzystając z promocyjnego, podwyższonego oprocentowania. W przeciwieństwie do lokaty, na konto oszczędnościowe możesz dopłacać środki w dowolnym momencie i dowolnej wysokości, przy czym nie warto przekraczać limitu 100.000 zł (łącznie z odsetkami).

A ile możesz zarobić? – podajemy kwoty „do ręki”, tj. już po odliczeniu podatku:

 • 1000 zł – 5,1 zł
 • 5000 zł – 25,52 zł
 • 10.000 zł – 51,03 zł
 • 30.000 zł – 152,12 zł
 • 50.000 zł – 255,20 zł
 • 100.000 zł – 510,40 zł

Podane powyżej kwoty uwzględniają podatek od zysków kapitałowych (tzw. podatek Belki), a do obliczeń przyjęliśmy deponowanie oszczędności przez 92 dni. Zastrzegamy, że dane mają charakter informacyjny, poniżej parametry konta (skrót):

 • konto oszczędnościowe na nowe środki
 • promocja na nowe środki, Alior Bank bada saldo na dzień 2019-12-10
 • oferta do dnia 2020-01-30
 • oprocentowanie 2,60%
 • kwota od: 0,01 PLN
 • kwota do: 100 000
 • limit kont: 1

 

Przelewy bez ograniczeń❓

Konto MEGA Oszczędnościowe, to wysokooprocentowane konto oszczędnościowe – możesz więc:

 • wypłacać środki w dowolnym momencie bez utraty odsetek, gdyż nie lokujesz środków na lokacie, ale na rachunku oszczędnościowym,
 • możesz dokonywać dopłat w dowolnym momencie i dowolnej kwocie, ponieważ lokujesz środki na koncie oszczędnościowym, a nie lokacie
 • konto MEGA Oszczędnościowe zastąpiło wycofane z oferty Alior Bank Konto Lokacyjne, które dostępne było bez ROR oraz (najprawdopodobniej) konto MOCNO Oszczędnościowe.

Oczywiście jeśli posiadasz którykolwiek z poprzednich rachunków (Konto Lokacyjne lub Konto MOCNO Oszczędnościowe), to będą one obsługiwane aż do wypowiedzenia umowy przez którąś ze stron.

 

Alior Bank Konto JAKŻE Osobiste z premią

Przelewy bez ograniczeń

OK, konto oszczędnościowe i przelewy bez ograniczeń? Zazwyczaj banki ograniczają się do jednego darmowego transferu w miesiącu, a za kolejne musimy już zapłacić, zazwyczaj niemało. Inaczej jest z kontem MEGA Oszczędnościowym Alior Bank, jest to możliwe, choć pod pewnymi warunkami.

Konto MEGA Oszczędnościowe Alior Bank nie ma limitu wypłat w miesiącu jeśli wypłata będzie przelewem wewnętrznym, innymi słowy, jeśli przelejesz środki na przykład na swój rachunek osobisty w Alior Bank, to nie zapłacisz za przelew ani grosza, nawet jeśli nie będzie to pierwsza, ale kolejna operacja w miesiącu.

Jeżeli zależy Ci na braku limitu przelewów w miesiącu, to warto rozważyć uruchomienie konta z kontem JAKŻE osobistym (teraz z ekstra premią).

Otwórz konto JAKŻE Osobiste z premią

 

I raz jeszcze odsyłamy do szczegółowego opisu Konto Jakże Osobiste z rekordową premią 200 zł.

👉 👉 A jeśli szukasz innego konta oszczędnościowego bez limitu wypłat w miesiącu sprawdź Elastyczne Konto Oszczędnościowe od Getin.

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Oprocentowanie do 5,15% dla lokaty InBank (✔️lokata BEZ KONTA)

Oprocentowanie do 5,15% dla lokaty InBank (✔️lokata BEZ KONTA)

Lokata Powitalna 8% w Credit Agricole

Lokata Powitalna 8% w Credit Agricole

Promocja dla Ciebie - zgarnij 430 zł premii za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Promocja dla Ciebie – zgarnij 430 zł premii za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

2 komentarze

 1. Bartek wyraził(-a) opinię o Konto MEGA Oszczędnościowe Alior Bank +200 zł dla nowych klientów

  Nie można mieć jednocześnie mocno oszczędnościowego i mega oszczędnościowego i to rozumiem. Ale jak mam już mocno oszczędnościowe, to go po prostu mam i nie muszę zmieniać na mega oszczędnościowe czy muszę zmienić?

  • admin wyraził(-a) opinię o Konto MEGA Oszczędnościowe Alior Bank +200 zł dla nowych klientów

   Nic nie trzeba robić. Proszę zaczekać na zakończenie promocji, w której Pan bierze udział (zakładam, że tak jest) :)