Promocje

Konto Millennium Profit, warto wycofać środki

Millennium ProfitJeżeli korzystasz z promocji Banku Millennium 2,5% na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium do kwoty 100 tys. zł. i dalej chcesz korzystać z promocyjnego, podwyższonego oprocentowania, to być może nadszedł czas na wycofanie środków.

Oczywiście jeśli jesteś nowym klientem banku albo w okresie jej trwania stan Twojego konta oszczędnościowego był równy zeru, to w dalszym ciągu możesz skorzystać z promocji i ulokować środki na 92 dni korzystając z podwyższonego oprocentowania. Obecna oferta trwa do 22 kwietnia.

To jedna z lepszych ofert na rynku, jeszcze lepsza w połączeniu z lokatą rozszerzonej rzeczywistości, dlatego warto zastanowić się nad ewentualnym wycofaniem oszczędności tak, aby za kilka dni ponownie wystartować z „nowymi środkami”.

 

 

Konto Oszczędnościowe Profit Millennium

Odsyłamy do poprzedniego wpisu Millennium Profit, poniżej krótkie przypomnienie oferty. W bieżącej promocji bank liczył saldo na dzień 28.01.2017, więc:

 • jeżeli nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium – wszystkie środki 2,5%
 • jeżeli na dzień 28 stycznia nie posiadałeś/-aś środków w Millennium, środki będą nowymi środkami oprocentowanymi na 2,5%
 • jeżeli w dniu 28 stycznia kwota w Millennium była większa niż zero, to nowymi środkami, które będą zarabiać 2,5% będzie różnica kwot

Tak było na początku promocji, w ramach której:

Okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego wynosi 92 dni i jest liczony od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie Promocji.

 

Jeżeli jesteś nowym klientem, to możesz przystąpić do niej nawet dzisiaj i przez 92 dni cieszyć się oprocentowaniem aż 2,5% w skali roku dla nowych środków do 100 000 zł przez 3 miesiące! To wiemy na pewno, co będzie po 22.04 – tego niestety nie wiemy. Jeśli więc nie korzystasz z innych promocji banku Millennium, o których wspominaliśmy na fb, to:

 

Millennium Profit – czy wycofać środki?

Jeśli jesteś obecnym klientem Banku Millennium i korzystasz z oferty Millennium Profit, to według nas warto na jakiś czas przelać pieniądze w inne miejsce. Gdzie? O tym poniżej.

zobacz też: sesje Elixir Millennium

Dlaczego to zrobić? Jeżeli bank ponownie wprowadzi ofertę na nowe środki, to wystarczy ponownie zasilić konto oszczędnościowe, aby cieszyć się podwyższonym oprocentowaniem. Przypominamy, że obecnie standardowe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Profit wynosi:

 • 0,60% do 50 000 zł włącznie
 • 0,70% nadwyżka ponad 50 000 zł do 100 000 zł włącznie
 • 0,90% nadwyżka ponad 100 000 zł do 250 000 zł włącznie
 • 1,00% nadwyżka ponad 250 000 zł do 500 000 zł włącznie
 • 1,10% nadwyżka ponad 500 000 zł

A w ramach promocji na koncie Millennium Profit była (== w dalszym ciągu jest ==) możliwość uzyskania aż 2,5% w skali roku dla nowych środków do 100 000 zł przez 3 miesiące! Dla nadwyżki ponad 100 000 zł oprocentowanie wynosi 1,7%. Jest więc o co walczyć!

I jak wspomnieliśmy powyżej, jeżeli jesteś nowym klientem i nie zamierzasz korzystać z innych promocji (odsyłamy do fb), to nawet dzisiaj otwórz konto i zgarnij 2,5% przez 92 dni do 100.000 zł:

 

 

Nowe środki i nie tylko – inne oferty

Zajrzyj do wpisu, w którym przedstawiliśmy konta oszczędnościowe, a poniżej bezpośrednie linki do dwóch ofert:

 • Getin Bank eLokata na nowe środki
  Getin Bank eLokata na nowe środki

 

Tradycyjnie zapraszamy również do rankingu lokat bankowych, w którym znajdziesz lokaty krótkoterminowe (również lokaty bez konta) tak, aby przetrzymać środki do momentu uruchomienia kolejnej promocji Millennium. Tutaj znajdziesz również to samo zestawienie lokat, ale w nieco skróconej formie.

Na fb pisaliśmy też o lokacie OD ZAJĄCA, która w dalszym ciągu jest dostępna :)

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

200 zł na NOWY ROK od Millennium +2,7% dla oszczędzających +5% zwrotu z kartą

200 zł na NOWY ROK od Millennium +2,7% dla oszczędzających +5% zwrotu z kartą

3% zwrotu z kartą kredytową Credit Agricole w promocji Radość działa zbliżeniowo

3% zwrotu z kartą kredytową Credit Agricole w promocji Radość działa zbliżeniowo

🥇Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank

🥇Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank

📱Citi LG K30 Dual Sim telefon z darmową Citi Simplicity

📱Citi LG K30 Dual Sim telefon z darmową Citi Simplicity


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

2 komentarze

 1. gs wyraził(-a) opinię:

  wycofane i dzieki za cynk