Konto na zdrowie BNP Paribas i pakiet Medicover na rok (wartość 1188 zł)

Roczny pakiet do Medicover w promocji Konto na zdrowie BNP Paribas – jeśli masz dość publicznej służby zdrowia, to otwórz darmowe konto i zaznaj prywatnej opieki zdrowotnej. Co istotne, to krótki okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta BNP Paribas.

A jeśli wolisz gotówkę sprawdź promocję Premia na Jesień z bonusem do 350 zł! Uwaga, limit 1200 wniosków, nie warto zwlekać.

Konto na zdrowie BNP Paribas

 

Konto na zdrowie – Dla kogo

Aby wziąć udział w promocji „Konto na zdrowie” i zdobyć pakiet do Medicover należy być osobą pełnoletnią z obywatelstwem polskim, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji nie posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank). Z oferty mogą skorzystać klienci BGŻ Optima – to ten sam bank, ale obowiązuje odrębna umowa ramowa.

 

Wniosek i umowa

Konto na zdrowie:

 • zarejestruj się na stronie promocji – należy to zrobić nie później niż do 31.10.2019, przypominamy też, że istnieje limit wniosków i promocja może zakończyć się wcześniej. Na stronie zaznacz wszystkie oświadczenia;
 • złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą i usługami bankowości elektronicznej korzystając z wygenerowanego linka, który otrzymasz na adres e-mail – należy to zrobić nie później niż do 31.10.2019;
 • zawrzyj umowę o konta, kartę i dostęp do bankowości internetowej – nie późnij niż do 07.11.2019;

Umowę podpiszesz SMS-em, a kurier przywiezie Ci jedynie kartę do konta.

 

Pakiety Medicover

Zobacz co zrobić, aby zdobywać nagrody, czyli pakiety medyczne Medicover.

Pierwszy pakiet

Już po spełnieniu powyższych warunków, czyli za samą rejestrację, złożenie wniosku i podpisanie umowy, otrzymasz pierwszy pakiet do Medicover. O przyznaniu pakietu organizator powiadomi Cię mailowo do 23.12.2019. A sam pakiet możesz wykorzystać w okresie 1 – 31.01.2020.

Kolejne pakiety Medicover

Aby otrzymać kolejne 11 pakietów do Medicover w okresie od grudnia do października 2020 (w każdym z 11 miesięcy) zapewnij:

 • wpływy na konto: na łączną kwotę min. 1200 zł – może to być przelew z Twojego konta w innym banku;
 • operacje kartą: wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 500 zł

Informację o spełnieniu warunków promocji otrzymasz do 20. dnia miesiąca, po miesiącu,  w którym je spełnisz (otrzymasz e-mail z informacją o przyznaniu nagrody). A pakiet będzie do wykorzystania w kolejnym miesiącu. Oczywiście do momentu otrzymania nagrody konto oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne.

Dodatkowe inf. w regulaminie promocji (plik PDF) na blogu w KONTO NA ZDROWIE.

 

Istotne informacje

👉Tradycyjnie już, o czym przypominamy w kolejnych promocjach, bank BNP Paribas wyłączył transakcje, dla których kod MCC równy jest:
BNP Paribas Premia na Jesień

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Są wszelkiego rodzaju „ułatwiacze płatności”. Dla standardowych operacji kartą w punktach handlowo – usługowych (sklepy, stacje paliw, kina, hipermarkety, apteki itp), to zapis ten możesz to potraktować jedynie jako wskazówkę.

👉Wpływ na konto nie musi być przelewem od pracodawcy, może być dowolnym przelewem, w tym również z Twojego konta w innym banku. Ważne tylko, aby nie był to przelew między własnymi rachunkami w ramach BNP (czyli BNP Paribas, BGŻ Optima czy Raiffeisen Polbank) oraz wpłatami gotówkowymi. Przypominamy także, że wpływ nie oznacza, że środki te muszą „leżeć” na rachunku BNP Paribas! Po zaksięgowaniu przelewu na Twoim koncie, możesz je przelać do innego banku, wypłacić albo wydać na zakupy!

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

👉 A jeśli wolisz gotówkę sprawdź promocję Premia na Jesień z bonusem do 350 zł! – na ofertę tę wskazuje banner powyżej.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

Konto Otwarte na Ciebie – koszty?

Konto Otwarte na Ciebie, które otworzysz w ramach promocji Premia na Jesień BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A co z kartą? Przedstawiamy to poniżej i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj – karta jest prowadzona za darmo, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność kartą (na dowolną kwotę) albo masz poniżej 26 lat. Z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych BNP Paribas oraz sieci Planet Cash;
 • Karta Otwarta na eŚwiat – za kartę zapłacisz 6 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie „CYBER Pomoc”, którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.

BNP Paribas Karta +400 zł do Biedronki

 • Karta Otwarta na Świat – za tę kartę zapłacisz 10 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia „Rezygnacja z Podróży”–  zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży – po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

I tak, jak już wspomnieliśmy powyżej, wybór karty należy do Ciebie. Jeżeli chcesz łatwo spełnić warunki zwalniające z opłaty i nie zależy Ci na bankomatach, to wybierz kartę Otwartą na Dzisiaj. Jeżeli natomiast przyda Ci się ubezpieczenie – rozważ kartę Otwartą na eŚwiat lub kartę Otwartą na Świat.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk).  Jak już wspomnieliśmy powyżej, umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS, a za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do domu, do pracy, czy na uczelnię, odbierzesz kartę do konta – wystarczy jedynie nadać PIN do karty.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

👉 Po otwarciu konta w ramach tej promocji (albo Premia na Jesień – banner powyżej, w poprzednim akapicie), może zainteresować Cię także oferta karty kredytowej BNP, z którą do 400 zł do sklepów Biedronka (banner powyżej) – po szczegóły odsyłamy na wskazane strony www.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

😎Promocja BNP Paribas Radosne Konto - premia do 250 zł w gotówce

😎Promocja BNP Paribas Radosne Konto – premia do 250 zł w gotówce

🥇Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank

🥇Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank

15 zł na start z Refunder i zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

15 zł na start z Refunder i zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*