Konto oszczędnościowe Getin Bank 2,8% do 200.000 zł na 4 miesiące

Kolejna odsłona promocji konto oszczędnościowe Getin Bank, na którym ✅2,8% przez 4 miesiące do kwoty 200.00 PLN oraz ✅2% powyżej tej kwoty do nawet 400.000 zł.

Promocja konta oszczędnościowego Getin Bank dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów, warunek – ulokowanie w Getin nowych środków (bank bada saldo na dzień 12 sierpnia 2019) oraz posiadanie lub uruchomienie konta osobistego.

Oferta zmieniona na Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Konto Oszczędnościowe Getin Bank

Szczegółowe informacje poniżej w zaktualizowanym wpisie, zapraszamy do lektury.  A pod koniec wpisu zestawienie kont oszczędnościowych z innych banków, zwracamy też uwagę na konta oszczędnościowe walutowe Getin Banku.

 

Konto Getin Bank

Getin Bank Elastyczne konto oszczędnościoweObecna 23 edycja promocji Getin obowiązuje do dnia 19.08.2019 – 22.09.2019, mogą z niej skorzystać osoby, które uruchomią indywidualne konto osobiste oraz konto oszczędnościowe. Posiadając więcej niż jedno konto oszczędnościowe Getin, oferta obowiązuje dla konta uruchomionego najwcześniej.

Informujemy także, że dostępna jest kolejna edycja promocyjnej lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank, w ramach której 2,1% do 100.000 zł na 3 miesiące oraz 4% na lokacie mobilnej Getin – dodatkowe inf. w podlinkowanym wpisie oraz poniżej.

 

Okazje szybko znikają!

💲Najlepsze okazje szybko znikają! Tym, którzy być może przeoczyli ten fakt (lub zapomnieli), przypominamy, że po aferze KNF oprocentowanie lokaty na NOWE ŚRODKI w Getin Banku skokowo wzrosło do wartości aż 3,9% (z możliwością ulokowania nawet 1.000.000 zł). Niestety po skokowym wzroście w kolejnych odsłonach promocji na nowe środki było już tylko niżej, niżej i niżej:

 • 3,7% 🔽
 • 3,5% 🔽
 • 3,4% 🔽
 • 3,3% 🔽
 • 2,8% 🔽
 • 2,6% 🔽
 • 2.4% 🔽

aż do obecnej wartości 2,1%. Podobna sytuacja miała miejsce również dla wybranych lokat Idea Banku (lokata beztroska, lokata HIT – ta ostatnia już niedostępna w ofercie Idea Banku) i podobna.

Warto więc łapać okazje :)

Elastyczne konto oszczędnościowe 2,8% do 200.000 zł

 

Dla kogo promocja?

Na wstępie jak zawsze kilka słów na tego kto może / nie może skorzystać z promocji. Otóż obecna edycja nie łączy się z poprzednią edycją, a więc nie można uczestniczyć jednocześnie w obecnej i jednej z poprzednich jej odsłon:

 • 👉 Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 19.08.2019 r. do 22.09.2019 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

Innymi słowy, jeśli posiadasz środki ulokowane na koncie oszczędnościowym w Getin Bank z promocyjnym to nie możesz skorzystać z oferty.  Ale możesz uruchomić promocyjne konto oszczędnościowe, jeżeli korzystałeś(-aś) z niego w ramach wcześniejszych odsłon.

 

Nowe Środki

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie, o którym wspomnieliśmy powyżej, ale jesteś już klientem Getin Bank, to sprawdź co bank rozumie pod pojęciem nowych środków:

Nowe środki – środki na Koncie Oszczędnościowym wpłacone po Dacie Salda początkowego stanowiące nadwyżkę nad Saldem początkowym na Koncie Oszczędnościowym oraz jednocześnie nad Saldem początkowym na Produktach depozytowych.

W ramach obecnej edycji promocji Getin Bank bada saldo na dzień 12.08.2019 r. i na ten dzień wyliczy Twoje zaangażowanie w ramach lokat i kont posiadanych w banku.

Jeśli nie jesteś klientem Getin Bank, albo na dzień badania salda nie posiadałeś(-aś) środków w banku, to wszystkie wpłacone oszczędności będą nowymi środkami, w przeciwnym wypadku – nadwyżka.

Przypominamy, że oferta zmieniona na Elastyczne Konto Oszczędnościowe

 

Na nowe środki – XXIII edycja

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie, to konto oszczędnościowe Getin to kolejna szansa, aby załapać się na wysokie, promocyjne oprocentowanie:

 • w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek na stronie promocji (kliknij banner lub przycisk),

Składając wniosek pamiętaj o wyrażeniu wymaganych zgód marketingowych:

 • ” … użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego …”

Promocyjne oprocentowanie 2,8% obowiązuje przez kolejne 122 dni robocze dla kwoty do 200.000 zł i obowiązuje od wpływu na konto nowych środków, nawet „symbolicznej złotówki” – warto o tym pamiętać, gdyż nawet „przypadkowy” przelew na konto oszczędnościowe uruchamia promocję. Powyżej kwoty 200.000 zł do kwoty 400.000 zł oprocentowanie wynosi 2,0% i obowiązuje również przez kolejne 122 dni robocze.

Proszę też spojrzeć na poniższe zestawienie:

Do 200 000 PLN Nowych środków 2,80%
Nadwyżka ponad 200 000 PLN
do 400 000 PLN Nowych środków
2,00%
Pozostałe środki zgodnie z tabelą oprocentowania Getin Bank

Więcej na stronie promocji oraz w regulaminie:

 • regulamin (pdf): https://www.getinbank.pl/centralne_repozytorium_dokumentow/EC05E0F409B7B3A98224EB894685DB3AB339CE46F10DE040BC7A050E844EBAC8
 • bonus za aktywność (pdf): https://www.getinbank.pl/dokumenty/regulamin-oferty-specjalnej-bonus-za-aktywnosc-v-edycja.pdf
 • tabela oprocentowania (pdf): https://www.getinbank.pl/dokumenty/oplaty-i-prowizje-produkty-wycofane-ze-sprzedazy-obowiazuje-od-dnia-31032019-r.pdf

Elastyczne konto oszczędnościowe 2,8% do 200.000 zł

 

Ile zarobisz?

 • dla depozytu 1.000 zł zarobisz 7,58 zł;
 • gdy na koncie oszczędnościowym ulokujesz 10.000 zł zarobisz 75,80 zł;
 • jeśli ulokujesz 50.000 zł w ramach odsetek otrzymasz 379,03 zł;
 • deponując 100.000 zł odpowiednio 2 razy więcej ==> 758,07 zł;
 • jeśli na koncie oszczędnościowym ulokujesz maksymalną kwotę 200.000 zł, po 122 dniach w ramach odsetek otrzymasz 1516,14 zł;

* dla wyższych kwot nawet nieco więcej niż podaliśmy powyżej, gdyż odsetki na koncie oszczędnościowym Getin Bank kapitalizowane są po każdym miesiącu, a co za tym idzie wypracowane środki po pierwszym i drugim miesiącu deponowania mogą również pracować zwiększając zysk z depozytu.

Oczywiście lokując na koncie oszczędnościowym kwotę powyżej 200.000 zł należy wykonać stosowne obliczenia z uwzględniając oprocentowanie do kwoty 200.000 zł i powyżej tej kwoty.

 

50 zł dla polecanego, 100 dla polecającego

Przypominamy, że jeśli jesteś nowym klientem Getin możesz dodatkowo zgarnąć 50 zł, jeżeli konto założysz z polecenia.

Aby tak się stało będziesz potrzebować kodu polecenia. Jeśli nie takowego nie posiadasz, to prosimy o informację w komentarzu, na pewno znajdą się osoby, które zechcą polecić konto Getin.

Proforma zastrzegamy, że nie odpowiadamy za „jakość” kodu polecenia pozyskanego w ten sposób.

Szczegółowe informacje o programie poleceń we wpisie Polecam PROSTE ZASADY, w skrócie:

 • polecający – osoba pełnoletnia, która posiada konto w Getin Bank (lub je założy – kliknij banner)
 • polecany – nowy klient Getin Bank, który na dzień 30.04.2019 nie posiadał konta osobistego w Getin Bank

Jeśli chcesz skorzystać z programu poleceń, to:

 • złóż wniosek o konto Proste Zasady, w którym podasz kod od obecnego klienta polecającego konto Getin,
 • pamiętaj aby nie wyrażać sprzeciwu na działania marketingowe banku,
 • należy również zwolnić Getin Bank z tajemnicy bankowej – na potrzeby wypłaty premii,
 • w każdym z trzech miesięcy po miesiącu, w którym aktywujesz konto, zapewnij wpływ w kwocie co najmniej 1000 zł, przy czym może to być również Twój przelew z innego banku.

W ramach programu poleceń możesz zgarnąć 100 zł za każde skuteczne polecenie, ale nie więcej niż do 500 zł – możesz mieć do 5 skutecznych poleceń.

 

Konto Getin

Promocja na koncie oszczędnościowym Getin obowiązuje z kontem osobistym, jednocześnie jest to dobry sposób na rozpoczęcie oszczędzania, metodą małych kroków możesz zebrać większy kapitał:

 • nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta, za dostęp do bankowości internetowej i mobilnej;
 • w przeciwieństwie do lokaty, na koncie oszczędnościowym możesz dopłacać środki kiedy chcesz i w jakiej kwocie chcesz, możesz oszczędzać od dowolnej kwoty i rozpocząć oszczędzanie już od pierwszej złotówki;
 • możesz wpłacać kiedy chcesz nie tracąc odsetek, w dowolnej kwocie. Pamiętaj jednak, że jedna wypłata w miesiącu jest bezpłatna, koszt każdej kolejnej to 9 zł. Ograniczenie to nie obowiązuje, jeżeli z konta zasilisz uruchamianą lokatę Getin Bank
 • korzystając z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej masz stały dostęp do konta;

Opłaty:

Konto oszczędnościowe otwierane jest i prowadzone bezwarunkowo za darmo. Pierwszy przelew w miesiącu jest bezpłatny, drugi i każdy kolejny kosztuje 9 zł, ale jest wyjątek – bank nie pobierze opłaty, jeżeli z konta oszczędnościowego zasilisz lokatę Getin.

Konto Proste Zasady prowadzone jest za darmo, o ile wykonasz w miesiącu min. jedną transakcję kartą lub BLIKIEM.

 

Co jeszcze od Getin?

Getin Bank Elastyczne konto oszczędnościowe

Odsyłamy na LokataKonto.pl, gdzie można znaleźć także lokaty Getin Bank, pośród których (wg nas) najlepsze to lokata na nowe środki Getin Bank, z możliwością ulokowania do 1.000.000 zł na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,0%.

Z promocji, co najciekawsze, można korzystać wielokrotnie (nawet jeśli już korzystałeś(-aś) z ww oferty), ważny jest jedynie dzień weryfikacji salda. W ramach obecnej odsłony promocji dla lokaty na nowe środki Getin Bank bada saldo na dzień 26.06.2019.

Lokata na NOWE ŚRODKI

i inne – odsyłamy na podlinkowane strony oraz Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Sprawdź też konta Getin Bank – pod bannerem konto oszczędnościowe EUR / USD.

 

Inne konta oszczędnościowe?

Jeśli zamiast lokat preferujesz konta oszczędnościowe, w ramach których:
Bank Millennium Konto Millennium Profit

 • możesz wypłacać środki bez utraty odsetek,
 • a także dokonywać dopłat na konto,

albo też nie możesz lub nie chcesz skorzystać z oferty Getin Bank, to sprawdź też inne oferty kont oszczędnościowych:

 • konto Profit Millennium – 2,7% do 100.000 zł przez kolejne 92 dni, a co najciekawsze w ofercie Millennium – promocja jest powtarzana. Szczegółowy opis promocji, w tym o konieczności wycofania środków, w podlinkowanym wpisie. Przypominamy, że z Millennium również moneyback z kartą kredytową.

i inne, odsyłamy na stronę konta oszczędnościowe na LokataKonto.pl

 

Elastyczne Konto oszczędnościowe 2,8% do 200.000 zł

 

 

Konta Oszczędnościowe

A poniżej zestawienie kont oszczędnościowych Getin Bank i innych banków dostępnych w naszym serwisie www:

Elastyczne konto oszczędnościowe
Elastyczne konto oszczędnościowe logo
Konto oszczędn.

1,0% / 62 dni

na NOWE ŚRODKI;

Kwota

1 – 200 000 PLN

Konto Profit
Konto Profit logo
Konto oszczędn.

1,0% / 62 dni

promocja jest powtarzana!!;

Kwota

0,01 – 100 000 PLN

eKonto oszczędnościowe
eKonto oszczędnościowe logo
Konto oszczędn.

0,7% / dowolny

Kwota

100 000 – PLN

Otwórz z kontem osobistym

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

💰Do 140 zł za eKonto mBank i 2,5% na koncie oszczędnościowym mBank

💰Do 140 zł za eKonto mBank i 2,5% na koncie oszczędnościowym mBank

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej - kampania pożyczki Smartney

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej – kampania pożyczki Smartney

HIT❗ Konto Jakże Osobiste Alior Bank z premią do 350 zł i ⚡1% na koncie oszczędnościowym Alior oraz 1% zwrotu za płatności

HIT❗ Konto Jakże Osobiste Alior Bank z premią do 350 zł i ⚡1% na koncie oszczędnościowym Alior oraz 1% zwrotu za płatności

Kawa z bankiem - 💰250 zł w gotówce +☕20 zł do Costa Caffee za konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas

Kawa z bankiem – 💰250 zł w gotówce +☕20 zł do Costa Caffee za konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

15 komentarze

 1. Kacper wyraził(-a) opinię:

  Witam
  Ruszyła właśnie V edycja programu poleceń więc gdyby ktoś chciał dodatkowo zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to podaję swój kod z aktualnej V już Edycji: J1TZR8
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 2. Michał wyraził(-a) opinię:

  Zapraszam do skorzystania z aktualnego kodu IV Edycji Polecam: EPSS68.

 3. Szymon wyraził(-a) opinię:

  Hej. Aktualne kody do IV edycji promocji PTW41N lub YRNR74.
  Na obu kontach – moim i żony – wyrażone wszystkie zgody marketingowe – tak więc masz gwarancję, że po spełnieniu prostych warunków otrzymasz premię.
  Zapraszam

 4. Pio wyraził(-a) opinię:

  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego, działającego kodu polecenia dla IV edycji programu poleceń Getin Bank. Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody do udziału w programie poleceń, a Ty masz pewność, że otrzymasz premię za otwarcie konta z polecenia przy użyciu mojego kodu: P99EBD
  Z góry dziękuję i pozdrawiam

 5. Kacper wyraził(-a) opinię:

  Witam
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej IV Edycji: KV8SH7
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 6. Pio wyraził(-a) opinię:

  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego i działającego kodu polecenia dla III edycji programu poleceń Getin Bank (mam wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie poleceń): 6P9XZN

 7. Kacper wyraził(-a) opinię:

  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej III Edycji: FFAE34
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 8. Adam wyraził(-a) opinię:

  Tylko do 31 stycznia 2019 r trwa Promocja „Polecam Proste Zasady” II edycja. Dla chętnych do otrzymania premii 50 zł za założenie konta z polecenia podaję aktualny kod: 1H2D63. Mam wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie. Myślę, że to ostatni dzwonek na otwarcie konta Proste Zasady oraz Konta oszczędnościowego 3,5% XVI edycja, gdyż promocja kończy się już 3 lutego 2019 i wątpliwe jest aby bank udostępnił kolejną edycję z tak wysokim oprocentowaniem przy trwającej tendencji spadkowej.
  Z góry dziękuję za skorzystanie i serdecznie pozdrawiam

  • abc wyraził(-a) opinię:

   Tendencja spadkowa bo już prawie wszyscy zapomnieli o aferze KNF i też uważam, że będzie dalej spadać

 9. Pio wyraził(-a) opinię:

  Podaję swój aktualny i działający kod polecenia dla II edycji programu poleceń Getin Bank (mam wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie): 7FYRV3

 10. Kacper wyraził(-a) opinię:

  Witam
  Gdyby ktoś chciał dodatkowo zarobić 50 zł. za założenie konta z polecenia to podaję swój kod polecenia (z aktualnej II Edycji): JRJK97
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam

 11. abc wyraził(-a) opinię:

  Zmniejszyli % na lokacie a na koncie zostało, przynajmniej tyle. Ale i tak z 3,5% mogą być wzorem dla innych banków.

 12. Tomasz wyraził(-a) opinię:

  Dla Wszystkich chętnych polecam nowy kod polecenia z najnowszej edycji, aktualny:

  • Vlad wyraził(-a) opinię:

   Idea ścięła oprocentowanie, tylko na HIT zostało to co było wcześniej, Getin też trochę niżej niż było. Czy należy to rozumieć tak, że sytuacja banków się poprawia?

  • admin wyraził(-a) opinię:

   Proszę o ew. podanie aktualnego kodu promocji dla obowiązującej oferty (poprzedni usuwam).