Mikołajki z bankiem BNP Paribas i do 350 premii, krótki okres promocji❗

Mikołajki z bankiem BNP Paribas i premią do 350 zł 🤶. Zyskaj nawet 250 zł premii w gotówce❗, którą możesz wypłacić, przelać na inne konto albo wydać na dowolny cel. Dodatkowym bonusem jest 🎫e-karta upominkowa o wartości 100 zł do sklepów H&M.

Promocja zakończona, polecamy ofertę Promocję Chwyć premię 200 zł

✋Uwaga, bardzo krótki okres promocji, oferta Mikołajki z bankiem dostępna będzie do 8.12.2019, dodatkowo obowiązuje limit 500 wniosków, nie warto zwlekać z decyzją. Sprawdź zasady promocji Mikołajki z bankiem BNP Paribas i zgarnij maksymalną kwotę nagrody.

BNP Paribas Mikołajki z Bankiem

 

Dla kogo

Aby wziąć udział w promocji „Mikołajki z bankiem” i zgarnąć do 250 zł w gotówce i 100 do H&M należy być osobą pełnoletnią z obywatelstwem polskim, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji nie posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas i/lub Raiffeisen-Polbank).

Informujemy też, że z oferty BNP mogą oczywiście skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych BGŻ Optima, dla którego to banku obowiązuje odrębna umowa ramowa.

 

Zasady uczestnictwa

Aby wziąć udział w promocji „Mikołajki z bankiem” BNP Paribas:

 • zarejestruj się na stronie promocji – należy to zrobić nie później niż do 08.12.2019, przypominamy też, że istnieje limit 500 wniosków i promocja może zakończyć się wcześniej;
 • złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj albo Kartą Otwartą na eŚwiat lub Kartą Otwartą na Świat (nie później niż do 08.12.2019) – wg nas najlepiej wybrać pierwszą z kart, dodatkowe inf. poniżej;
 • zawrzyj umowę o konta, kartę i dostęp do bankowości internetowej – należy to zrobić nie późnij niż do 20.12.2019;

Uwaga! Składając wniosek warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp., które mogą uniemożliwić poprawne przejście na stronę promocji i/lub złożenie wniosku.

 

Warunki promocji

Sprawdź  warunki promocji Mikołaj z bankiem BNP Paribas uprawniające do zdobycia nagród:

Mikołajki z Bankiem

Pierwsza nagroda (100 zł do H&M)

🎫 100 zł w formie vouchera do H&M otrzymasz już za samą rejestrację i podpisanie umowy;

Druga nagroda (styczeń 2020, 💰 +100 zł)

Aby zgarnąć drugą nagrodę +100 zł w styczniu 2020

 • płatności kartą: wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 250 zł;

Trzecia nagroda (luty 2020, 💰 +150 zł)

Do zdobycia trzeciej nagrody +100 zł w lutym 2020

 • płatności kartą: wykonaj 5 płatności kartą wydaną na dowolne kwoty;
 • wpływ na konto: zapewnij wpływ na nowo otwarte konto na łączną kwotę min. 1000 zł;

Płatności kartą można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, z wyłączeniem transakcji, o których mowa w punkcie „Istotne informacje”. BNP Paribas wyłączył również płatności BLIKIEM, szkoda. To ważna informacja, więc powtarzamy ją także we wspomnianym akapicie.

Wpływ na konto może być dowolnym przelewem, w tym również z Twojego konta w innym banku. Ważna jest suma wpływów, która musi wynieść min. 1000 zł – może to być więc jeden przelew na +1000 zł, ale także kilka przelewów na mniejsze kwoty: 2 razy +500 zł, 3 razy 334 zł, czy nawet 10 razy +100 zł (gdzie „+” oznacza minimalną kwotę przelewu lub wyższą niż podana kwota).

 

Kiedy nagrody?

🎫 100 zł do H&M (pierwsza nagroda) – tę nagrodę otrzymasz w postaci kodu do wykorzystania na zakupy w sieci sklepów H&M na terenie Polski oraz na http://www2.hm.com/pl do 3.01.2020 na adres email podany w procesie rejestracji. e-karta upominkowa H&M ważna będzie do dnia 01.02.2020 r.

💰 100 zł w gotówce (druga nagroda) – o przyznaniu premii pieniężnej organizator poinformuje Cię mailowo do 20.02.2020. Na wiadomość tę należy zareagować i do 25.02.2020 zalogować się na stronie promocji i wypełnić dane niezbędne do wypłaty premii, na której należy podać nr rachunku do wypłaty premii, której wypłata nastąpi do 29.02.2020.

💰 150 zł w gotówce (trzecia nagroda) – informację o przyznaniu tego bonusu otrzymasz mailowo do 20.03.2020, wypłata premii nastąpi do 31.03.2020

Oczywiście do momentu odebrania bonus konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji (plik PDF) na blogu w MIKOŁAJKI Z BANKIEM

 

Istotne informacje

👉Płatności kartą można dokonywać w dowolnych punktach handlowo – usługowych oraz w internecie, przy czym bank BNP Paribas wyłączył transakcje, których kody MCC to:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Czy należy się przejmować tym zapisem? Niekoniecznie! To są wszelkiego rodzaju „ułatwiacze płatności” Jeśli wykonujesz standardowe operacje kartą w punktach handlowo – usługowych (sklepy, apteki, stacje paliw, kina, hipermarkety itp), to zapis ten możesz to potraktować jedynie jako wskazówkę.

✋⚠ Uwaga! BNP Paribas wyłączył również płatności BLIKiem, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media.

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

 

Konto Otwarte na Ciebie – koszty?

Konto Otwarte na Ciebie, które otworzysz w ramach promocji Premia na Jesień BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A co z kartą? Przedstawiamy to poniżej i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:
BNP Paribas Mikołaj z bankiem

 • Karta Otwarta na Dzisiaj – karta jest prowadzona za darmo, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność kartą (na dowolną kwotę) albo masz poniżej 26 lat. Z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych BNP Paribas oraz sieci Planet Cash;
 • Karta Otwarta na eŚwiat – za kartę zapłacisz 6 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie „CYBER Pomoc”, którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat – za tę kartę zapłacisz 10 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia „Rezygnacja z Podróży”–  zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży – po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

I tak, jak już wspomnieliśmy powyżej, wybór karty należy do Ciebie. Jeżeli chcesz łatwo spełnić warunki zwalniające z opłaty i nie zależy Ci na bankomatach, to wybierz kartę Otwartą na Dzisiaj. Jeżeli natomiast przyda Ci się ubezpieczenie – rozważ kartę Otwartą na eŚwiat lub kartę Otwartą na Świat.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk). Umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS, a kurier przywiezie jedynie kartę do konta – wystarczy jedynie nadać PIN do karty.

Mikołajki z Bankiem BNP Paribas

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

🥇Najlepsze lokaty KWIECIEŃ 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

🥇Najlepsze lokaty KWIECIEŃ 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

Refunder zwroty za zakupy w internecie - #zostanwdomu i zyskuj zwroty z Refunder

Refunder zwroty za zakupy w internecie – #zostanwdomu i zyskuj zwroty z Refunder

🥇Konto Proste Zasady Getin: 100 zł w bonach Decathlon +2,7% dla oszczędzających +50 zł w programie poleceń

🥇Konto Proste Zasady Getin: 100 zł w bonach Decathlon +2,7% dla oszczędzających +50 zł w programie poleceń

mBank eKonto z premią 150 zł i 2,6% dla oszczędzających

mBank eKonto z premią 150 zł i 2,6% dla oszczędzających


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

4 komentarze

 1. xyz wyraził(-a) opinię:

  Poluzowali warunki? Wpływy na konto tylko w lutym?

  • admin wyraził(-a) opinię:

   W rzeczy samej, warunki jakby luźniejsze. Wpływy tylko w lutym, a poważniejsze wydatki tylko w styczniu (płatności kartą na +250 zł), w lutym wystarczy wykonać 5 transakcji na dowolnie niskie kwoty.

 2. BB wyraził(-a) opinię:

  Poszło, pozdro, miłego łikendu

 3. Tomek wyraził(-a) opinię:

  No niestety wykluczenia