Promocja Millennium: Korzystaj i zdobądź 200 zł – łatwa premia i do 960 zł zwrotu z kartą

Korzystaj i zdobądź 200 zł w promocji Millennium w zamian za założenie konta i spełnienie prostych warunków promocji: kilka kliknięć myszką i jedna płatności kartą w miesiącu na dowolną kwotę oraz przelew (nawet) z własnego konta!

200 zł premii otrzymasz w gotówce, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel: wypłacić w bankomacie, wydać na zakupy czy przelać na inne konto.

Korzystaj i zdobądź 200 zł

200 zł zł premii pieniężnej w promocji Millennium to jednak nie wszystko, Bank Millennium to także konto Profit z wysokim oprocentowaniem 2,6% do kwoty nawet 100.000 zł oraz 5% zwrotu z kartą kredytową Millennium, a dodatkowo limit w ROR na 7 dni w każdym miesiącu za 0 zł – poznaj szczegóły oferty.

 

Wykluczenia

Wykluczenia w ramach promocji Korzystaj i zdobądź 200 zł są podobne do prezentowanych w poprzedniej edycji, wykluczenia tradycyjnie prezentujemy je już na początku wpisu, tak abyś mógł/mogła sprawdź, czy możesz wziąć udział w promocji konta z premią.

🚩 Udział w akcji wziąć może pełnoletnia osoba, która na dzień rozpoczęcia promocji (14.02.2020 r.) nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Millennium, nie jest stroną umowy z bankiem, nie jest posiadaczem ani współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem itd. albo której wniosek jest właśnie procesowany.

Poniżej zapis z regulaminu (cytujemy dosłownie):

 • Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt […]

oraz

 • Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji została zarejestrowana, jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek produktu Banku i której wniosek jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji.

Wykluczeni są również uczestnicy innych promocji Konta 360° lub 360° Student:

 • […] jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student

Jesteś klientem Eurobank?

 • ✋ Od dnia 1.10.2019 wszyscy aktywni klienci Eurobanku są traktowani jako aktywni klienci Banku Millennium – są więc również wykluczeni z promocji.

 

Dla kogo promocja z premią?

W najnowszej promocji Banku Millennium Korzystaj i zdobądź 200 zł może wziąć udział osoba fizyczna, która:

 1. ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych;
 2. nie jest pracownikiem Banku Millennium;
 3. złoży wniosek za pośrednictwem strony promocji;

✋Uwaga! Uwaga! Zgodnie z regulaminem oferty:

Wnioski o Konto składane w inny sposób niż za pośrednictwem strony [promocji – dopisek admin] … , jak również wnioski o Konto złożone po 27.03.2020 r., nie będą brały udziału w Promocji.

Przejdź na stronę promocji

 

Korzystaj i zdobądź 200 zł – wniosek

Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie, to (wspomniane kilka kliknięć):
Bank Millennium Konto 360° + 200 zł na NOWY ROK

 • składając wniosek o konto wyraź zgody na przetwarzanie przez bank danych osobowych dla celów marketingu Banku Millennium i podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem Millennium oraz współpracujące z Bankiem Millennium na podstawie umowy, w tym poprzez środki porozumiewania się na odległość – zgód nie można odwołać do momentu wypłaty premii;
 • do 31.03.2020 zawrzyj umowę z Bankiem Millennium o konto i kartę debetową – tutaj nie klikasz myszką, ale wymagany będzie Twój podpis, ale to jedyne miejsce!

A po złożeniu wniosku, podpisaniu umowy i pełnej aktywacji konta spełnij warunki uprawniające do wypłaty premii. Jak to zrobić? Przejdź do kolejnych akapitów.

 

Korzystaj i zdobądź 200 zł

Aktywuj aplikację mobilną – należy to zrobić do 30.06.2020, jest to jednocześnie pierwszy warunek konieczny do zdobycia premii, do wykonania którego wystarczy kilka tapnięć w ekran telefonu;

Kolejnym krokiem do zgarnięcia 200 zł w promocji Millennium jest wykonanie prostych czynności, otóż w kwietniu, maju i czerwcu 2020 (w każdym z miesięcy);

 • zasil nowe konto (czyli zapewnij wpływ) jednorazowo w kwocie min. 1000 zł albo w taki sposób, aby łączna suma wpływów wyniosła min. 1000 zł – może to być jeden przelew na wymienioną kwotę, ale również 2 x 500 zł, czy 10 x 100 zł – ważna jest suma wpływów;
 • wykonaj płatność (jedną lub więcej) płatność kartą debetową wydaną do konta lub BLIKIEM, płatność na dowolną kwotę;

To wszystko, przy czym zwracamy uwagę, że 👉warunki konieczne do uzyskania premii są zarazem warunkami zwalniającymi z opłat za konto i kartę debetową! Warto też wiedzieć, że jeśli zdecydujesz się na przelew na telefon BLIK, to pieniądze po kilku minuta mogą wrócić na Twoje konto, a zrealizujesz to w tym przypadku poprzez kilka tapnięć w ekran telefonu.

 

Kiedy wypłata premii?

🚩 Wypłata premii w promocji Korzystaj i zdobądź 200 zł nastąpi w terminie do 20.07.2020 r. i do czasu wypłaty nie można rozwiązać, wypowiedzieć ani odstąpić od umowy o konto oraz odwołać zgód marketingowych. Pod koniec wpisu (w podsumowaniu) także skrócony harmonogram oferty. Wypłata premii nastąpi w gotówce, którą możesz wydać, wypłacić, przelać na inne konto lub nic nie robić, itp.

Dodatkowe inf. w regulaminie KORZYSTAJ I ZDOBĄDŹ 200 ZŁ oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy:

Bank Millennium Konto 360° + 200 zł premii

 

Wpływ 1000 zł – spróbuj z BLIK

Wpływ na konto nie musi być wynagrodzeniem od pracodawcy, wystarczy Twój przelew z konta w innym banku, przy czym ważna jest łączna suma, możesz więc wykonać minimum:

 • 1 przelew na 1000 zł albo
 • 2 przelewy po 500 zł każdy, czy też
 • 10 przelewów po 100 zł itp.

istotne jest jedynie to, aby łączna suma wyniosła 1000 zł (lub więcej).

Co najciekawsze warunek na wpływ możesz spełnić w ciągu kilku minut korzystając z BLIK i przelewów na telefon BLIK. Wykonując przelew na telefon w ciągu kilkunastu sekund wykonasz przelew z banku X do Y i w drugą stronę. Jeśli posiadasz tylko jeden nr telefonu operacja zajmie nieco więcej czasu – opisujemy to szczegółowo w podlinkowanych wpisach.

Przelew między kontami Millennium?

A czy spełnisz warunek, jeżeli przelew zostanie wykonany pomiędzy różnymi kontami w Banku Millennium? Okazuje się, że tak, ale pod pewnymi warunkami:

 • nie mogą to być rachunki, które należą do Ciebie;
 • nie możesz być współwłaścicielem konta, z którego otrzymasz przelew;

W najlepszej sytuacji są tutaj małżonkowie (bez rozdzielności majątkowej), wystarczy posiadać lub założyć dwa rachunki (żona i mąż), przy czym nie mogą to być konta wspólne. W takim wypadku warunek na wpływ można spełnić w ciągu 1 czy 2 minut:

 • mąż loguje się na swoje konto Millennium i przelewa żonie 1000 zł;
 • żona loguje się na swoje konto Millennium i przelewa mężowi uprzednio przelany 1000 zł;

i warunek na wpływ jest spełniony :)

 

Ciekawostka :)

Czy wiesz, że aby zdobyć 200 zł do ręki w ramach odsetek bankowych na dobrej lokacie, czy dobrym koncie oszczędnościowym należałoby zainwestować (na przykład) około:
Bank Millennium Konto 360° + 200 zł na NOWY ROK

 • 33 500 zł na 100 dni
 • lokując środki na depozycie z oprocentowaniem 2,7% (lub wyższym) – taką obecnie daje konto Profit

lub inną kwotę / na inny okres – policz to samodzielnie, polecamy kalkulator odsetek.

Odpowiedź na pytanie, czy 200 zł to mało / dużo pozostawiamy Państwu i odsyłamy do kolejnego punktu dotyczącego konta Profit.

Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, z którym zyskujesz dostęp do serwisów polskiej e-administracji. Potwierdzasz swoją tożsamość poprzez logowanie do serwisu internetowego Millennium i możesz załatwiać sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, na przykład:

 • wysłać pismo ogólne do urzędu,
 • składać i sprawdzać dokumenty rozliczeniowe w ZUS i US,
 • złożyć wniosek o nowy dowód osobisty lub zgłosić jego utratę,
 • sprawdzić punkty karne,
 • zameldować i wymeldować przez internet

oraz dziesiątki innych spraw, sprawdź konta z profilem zaufanym.

 

2,6% do 100.000 zł na koncie Profit

Bank Millennium Konto Millennium ProfitKorzystając z promocji Konta Millennium poza premią 200 zł możesz również uruchomić konto Profit, z którym otrzymasz aż 2,6% w skali roku dla nowych środków do 100 000 zł przez 3 miesiące!

Wycofując środki przed zakończeniem promocyjnego okresu, o czym przypominamy w podlinkowanym wpisie oraz na naszym profilu FB, możesz również w kolejnych cieszyć się promocyjnym oprocentowaniem – kliknij banner powyżej, aby przejść na stronę promocji konta Profit.

Oczywiście aby skorzystać z oferty z premią 200 zł:

 • w pierwszej kolejności złóż wniosek na stronie promocji o konto 360° z premią
 • a dopiero w kolejnych krokach zawnioskuj o Millennium Profit (banner)

Polub nasz profil na FB, na którym przypominamy o konieczności wycofania środków z konta Profit – w takim wypadku będziesz mógł/mogła cieszyć się nieustającą promocją :) – chyba, że w tzw. międzyczasie bank zmieni zasady.

Otwórz Konto Profit

 

5% zwrotu z kartą kredytową

Przypominamy, że z kartą kredytową Millennium możesz zgarnąć 5% moneyback u wybranych partnerów Banku Millennium, nawet do 760 zł rocznie, odsyłamy też do poprzedniego wpisu z promocją Zyskaj z kartą kredytową Millennium (premia 200 zł) – jest to oferta dedykowana dla obecnych klientów banku.

Możesz też złożyć wniosek poza wspomnianą promocją, przy czym jeśli chcesz złożyć wniosek o kartę oraz o konto z premią, to w pierwszej kolejności zawnioskuj o konto. A wspomniane karty kredytowe Millennium to:
Bank Millennium Karta Millennium Impresja

 • Millennium Impresja to między innymi zwroty za zakupy w Apart, Empik, Sephora, Smyk, Deichmann, Zara i innych.
 • Millennium Alfa to moneyback za transakcje w Apart, Sephora, Leroy Merlin, GO Sport, Cinema City i innych.

Program 5% zwrotów łączy się z innymi promocjami i ofertami specjalnymi i co najciekawsze korzystając ze zwrotów z kartą Millennium Alfa nie musisz w ogóle pytać o zwrot. 5% zwrotu wydatków w sklepie partnerskim (nie musisz nawet o tym pamiętać). Zostanie Ci naliczony automatycznie przez bank.

I jeszcze raz przypominamy, że promocje nie wykluczają się, możesz połączyć konto z premią 200 zł z kartą kredytową, ale:

 • w pierwszej kolejności złóż wniosek na stronie promocji o konto 360° z premią
 • a dopiero w kolejnych krokach zawnioskuj o Kartę Impresja (banner) lub Alfa

Odsyłamy też do wpisu na temat kart kredytowych: jak działa karta kredytowa, jaką kartę wybrać.

 

7 dowolnych dni bez odsetek

Millennium to limit w koncie osobistymaż 7 dowolnych dni w miesiącu bez odsetek – w większości banków należałoby zapłacić, ale nie w Banku Millennium:

 • nie zapłacisz odsetek – jeśli korzystasz z limitu maksymalnie przez 7 dowolnych dni w miesiącu (nie muszą to być kolejne dni, choć oczywiście mogą)

Uwaga! Powyższe założenie dotyczy limitów w koncie osobistym do kwoty w wysokości (uwaga!!!) aż do 150 000 PLN!

Przykład 7 dowolnych dni bez odsetek:

 • na początku miesiąca 200 zł na paliwo do auta, które to pieniądze oddasz za 2 dni,
 • w połowie miesiąca opłacasz rachunki na kwotę 300 zł, środki zwrócisz w ciągu kolejnych 3 dni,
 • pod koniec miesiąca wypłacasz 1000 zł z bankomatu – środki zwrócone w ciągu 2 dni,

Przez 7 dni (niekoniecznie kolejnych) korzystasz ze środków Millennium (zakupy, przelew, wypłata z bankomatu), za które nie zapłacisz ani złotówki

 

Harmonogram (skrót)

Poniżej skrócony harmonogram promocji:

🚩do 27.03.2020:

 • złóż wniosek na stronie promocji (kliknij banner aby przejść)

🚩do 31.03.2020:

 • podpisz umowę o konto i kartę – umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera, [aktualizacja 2020-03-23] we wniosku o konto 360 stopni Banku Millennium z premią został wyłączony proces obsługi wniosku w placówce

Bank Millennium Konto 360° + 200 zł na NOWY ROK🚩do 30.06.2020

 • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium

🚩w kwietniu 2020:

 • zapewnij wpływ na konto na łączną sumę min. 1000 zł
 • wykonaj min. jedną płatność kartą lub blikiem

🚩w maju 2020:

 • zapewnij wpływ na konto na łączną sumę min. 1000 zł
 • wykonaj jedną (lub więcej) płatności kartą lub blikiem

🚩w czerwcu 2020:

 • zapewnij wpływ na konto na łączną sumę min. 1000 zł
 • wykonaj jedną (lub więcej) płatności kartą lub blikiem

do 20.07.2020:

 • 🚩otrzymasz 200 zł premii, powodzenia :)

 

Przejdź na stronę promocji

 

Korzystaj i zdobądź 200 zł

Pod koniec artykułu krótkie podsumowanie prezentowanych ofert Millennium:

 • 👉 premia: 200 zł w gotówce za założenie konta i po spełnieniu bardzo prostych warunków promocji;
 • 👉 funkcjonalne konto z bardzo prostymi do spełnienia warunkami zwalniającymi z opłaty za konto i kartę oraz darmową wypłatą ze wszystkich bankomatów w Polsce;
 • 👉 konto dla oszczędzających – konto Profit 2,6% do 100.000 zł;
 • 👉 limit w ROR za 0 zł: do 7 dni bez opłat;
 • 👉 moneyback z kartą: aż 5% zwrotu za płatności kartą kredytową u wybranych partnerów banku;

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

💰Konto Profit Millennium 2,6% do 100 000 zł (20. edycja promocji) i 200 zł dla nowych klientów

💰Konto Profit Millennium 2,6% do 100 000 zł (20. edycja promocji) i 200 zł dla nowych klientów

Lokata HAPPY PRO Idea Bank - 3% do 400 tys. zł, lokata bez konta, zerwanie bez utraty odsetek

Lokata HAPPY PRO Idea Bank – 3% do 400 tys. zł, lokata bez konta, zerwanie bez utraty odsetek

🥇Ranking chwilówek styczeń 2020, chwilówki ranking

🥇Ranking chwilówek styczeń 2020, chwilówki ranking

🥇Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank

🥇Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

3 komentarze

 1. Korzystaj i zdobądź 200 zł wyraził(-a) opinię:

  To już ostatnie chwile promocji „Korzystaj i zdobądź 200 zł”, jednocześnie konto 360 stopni to jedno z najlepszych kont osobistych na rynku, polecamy

 2. Korzystaj i zdobądź 200 zł wyraził(-a) opinię:

  Przed kilkoma minutami otrzymaliśmy informację, że we wniosku o konto 360 stopni Banku Millennium z premią został wyłączony proces obsługi wniosku w placówce. Aktualnie podpisywanie umowy o konto odbywa się wyłącznie za pośrednictwem kuriera.

 3. kacper wyraził(-a) opinię:

  Jeśli ktoś już kiedyś korzystał z promocji na wejście i jest wykluczony z tej promocji (bo Millenium wyklucza niestety dożywotnio), to jest jeszcze opcja otworzenia konta z polecenia (oczywiście jeżeli nie korzystało się z tej opcji w przeszłości). Premia co prawda mniejsza ale zawsze. Gdyby ktoś zechciał to zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam