Millennium Profit – czas wycofać środki (przed 16.11)

⏰Już w najbliższą sobotę kończy się 17 edycja promocji konta oszczędnościowego Profit i jeśli Bank Millennium nie zmieni zasad, to najprawdopodobniej w niedzielę przedstawi kolejną odsłonę – warto więc wycofać środki przed weekendem, aby mogły wrócić jako „nowe środki”.

Jeśli deponujesz oszczędności na koncie Profit Millennium, to być może nadszedł czas na ich wycofanie, o czym niniejszym przypominamy :) – zobacz dlaczego warto przelać środki do innego banku 💸 i kiedy należy to zrobić?

Millennium Profit 17 edycja

Nie posiadasz Konta Profit? Rozważ skorzystanie z obecnej edycji promocyjnym oprocentowaniem 2,7% – nie jest wykluczone, że 👉po przejęciu klientów Eurobanku bank może zmienić zasady promocji lub wysokość oprocentowania.

Zobacz teżKiedy wycofać środki z Konta Profit (poradnik), sprawdź wygasającą promocję Millennium – zapraszamy do lektury :)

 

Obecna promocja Profit

Bieżąca oferta trwa do 17 listopada (uwaga! to jest sobota) i prawdopodobnie na ten dzień bank będzie weryfikował saldo dla nowych środków. Jeżeli Bank Millennium ponownie wprowadzi ofertę na nowe środki, to wystarczy ponownie zasilić konto oszczędnościowe, aby cieszyć się podwyższonym oprocentowaniem.

Getin Bank Elastyczne konto oszczędnościoweO konieczności wycofania środków z Millennium przypominamy na blogu oraz naszym profilu FB, tak aby wykonać przelew do innego banku, a za kilka dni ponownie wystartować z „nowymi środkami”.

Uwaga! Proforma zastrzegamy, że nie wiemy, czy Millennium uruchomi kolejną promocję oraz czy nie zmieni zasad (może lepiej skorzystać z obecnej?) – według nas warto jednak spróbować.

👉Banner obok wskazuje na Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku – konto bez limitu darmowych wypłat w miesiącu!

A jesteś nowym klientem banku albo w okresie jej trwania stan Twojego konta oszczędnościowego był równy zeru, to w dalszym ciągu możesz skorzystać z promocji i ulokować środki na 100 dni korzystając z podwyższonego oprocentowania – kliknij przycisk, aby przejść na stronę promocji.

Millennium Profit 2,7% do 100.000 zł

Chcesz otrzymywać przypomnienia? Polub nasz profil FB.

Profit Millennium

Odsyłamy do wpisu o Millennium Profit, poniżej krótkie przypomnienie. W bieżącej promocji bank liczy saldo na dzień 12.10.2019 (promocja wciąż obowiązuje), więc:
Bank Millennium Konto Millennium Profit

 • jeżeli nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium – wszystkie środki 2,7%
 • jeżeli na dzień 12.10.2019 nie posiadałeś(-aś) środków w Millennium, środki będą nowymi środkami oprocentowanymi na 2,7%
 • jeżeli w tym dniu kwota w Millennium była większa niż zero, to nowymi środkami, które będą zarabiać 2,7% będzie różnica kwot

Warto też wiedzieć, że

 • okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego wynosi 92 dni i jest liczony od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na konto oszczędnościowe Profit w okresie promocji.

Jeżeli jesteś nowym klientem, to możesz przystąpić do niej nawet dzisiaj i przez 92 dni cieszyć się oprocentowaniem aż 2,7% w skali roku dla nowych środków do 100 000 zł przez 3 miesiące! To wiemy na pewno.

👉 Co będzie po 17.11.2019? – tego oczywiście nie wiemy. Bank Millennium może przedłużyć promocje, ale równie dobrze po przejęciu klientów Eurobanku może tego nie zrobić lub zmienić zasady promocji.

Przypominamy też, że obecnie standardowe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Profit wynosi:

 • do 50 000 zł włącznie – 0,60%,
 • ponad 50 000 zł do 100 000 zł włącznie – 0,70%,
 • ponad 100 000 zł do 250 000 zł włącznie – 0,90%,
 • ponad 250 000 zł do 500 000 zł włącznie – 1,00%,
 • ponad 500 000 zł – 1,10%

A w ramach promocji na koncie Millennium Profit była (== w dalszym ciągu jest ==) możliwość uzyskania aż 2,7% w skali roku dla nowych środków do 100 000 zł przez 3 miesiące! Dla nadwyżki ponad 100 000 zł oprocentowanie wynosi 1,4%. Jest więc o co walczyć!

Uwaga na ograniczenie 50.000 zł!

Inbank Lokata na WYSOKI PROCENT🏁 W Banku Millennium istnieje ograniczenie co do maksymalnej wysokości przelewu zewnętrznego, które obecnie wynosi 50.000 zł (limit ten nie dotyczy aplikacji mobilnej o czym dalej). Limit ten dotyczy dnia, w którym zleca się przelew. 🏁

W ramach bieżącej edycji promocji maksymalna kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem to 100.000 zł, wystarczą więc dwa dni na wycofanie środków i tej sytuacji:

 • dla kwot <= 50.000 zł wystarczy wykonać przelew w ostatnim dniu roboczym przed zakończeniem promocji lub wcześniej,
 • dla kwot > 50.000 zł można jednego dnia wycofać/fizycznie przelać taką kwotę, lecz trzeba odpowiednio wcześniej w kolejnych dniach, ustawić zlecenia po 50 tys. zł z powtarzającą się datą wykonania. Wówczas całość pójdzie w jednym dniu, w porcjach po 50 tys. zł lub zbliżonych, np. dla 100.000 zł odpowiednio: 50.000 (czwartek), 50.000 zł (piątek) z datą wykonania przelewu w ostatnim dniu roboczym przed zakończeniem promocji lub wcześniejszą.

🏁 A jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej, to możliwe jest przelanie 100.000 zł na zewnątrz na raz – w takim przypadku wystarczy potwierdzić przelew zewnętrzny na telefonie w aplikacji banku i przelew zostanie wykonany.

Dodatkowe informacje oraz komentarze na stronie konto oszczędnościowe Profit na LokataKonto.pl, a banner obok wskazuje na lokatę na WYSOKI PROCENT

👉Przypominamy raz jeszcze, że nie wiemy co będzie po 17.11.2019, Millennium może przedłużyć promocje, ale równie dobrze po przejęciu klientów Eurobanku może tego nie zrobić lub zmienić zasady promocji. Może warto już teraz rozważyć skorzystanie z oferty banku?

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

Lokaty i konta oszczędnościowe

Nie możesz (lub nie chcesz) skorzystać z promocji Millennium? Sprawdź inne lokaty i konta oszczędnościowe

Lokata na WYSOKI PROCENT
Lokata na WYSOKI PROCENT logo
Lokata

2,2% / 60 mies.

bez konta;
limit lokat 8;

Kwota

5 000 – 50 000 PLN

Lokata FACTO 12M
Lokata FACTO 12M logo
Lokata

1,90% / 12 mies.

bez konta;

Kwota

5000 – 12 000 000 PLN

Lokata FACTO 3M
Lokata FACTO 3M logo
Lokata

1,4% / 3 mies.

bez konta;

Kwota

5000 – 12 000 000 PLN

Konto Profit
Konto Profit logo
Konto oszczędn.

1,0% / 62 dni

promocja jest powtarzana!!;

Kwota

0,01 – 100 000 PLN

Lokata FACTO
Lokata FACTO logo
Lokata

1,0% / 60 mies.

bez konta;

Kwota

5000 – 12 000 000 PLN

Lokata FACTO 36M
Lokata FACTO 36M logo
Lokata

1,0% / 36 mies.

bez konta;

Kwota

5000 – 12 000 000 PLN

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł

Refunder zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

Refunder zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej - kampania pożyczki Smartney

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej – kampania pożyczki Smartney

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

2 komentarze

 1. Bogu wyraził(-a) opinię:

  Jestem w środku promocji jak wycofam środki to się załapię na promocję po 16 listopada 2019 roku ?

  • abc wyraził(-a) opinię:

   Jeżeli w środku jesteś, to po 16 listopada nadal uczestniczysz w tej promocji, w której jesteś teraz, aż do jej zakończenia. Więc po 16 listopada nie przystępujesz do 18, o ile taka będzie, bo już w promocji uczestniczysz, a nie można brać udziału w dwóch na raz. Ale też nie wypadasz z tej promocji. Czytałem nawet stwierdzenie, że w takim wypadku nie zawsze warto wycofywać pieniędzy. A nie do końca z tym się zgadzam, bo wycofując pieniądze prawdopodobnie nie zamykasz sobie drogi do kolejnej promocji, o ile taka będzie i Mille nie zmieni zasad. Choć nie wiem dokładnie kiedy Twoja się kończy, bo może się zakończyć jeszcze po kolejnej, wtedy wycofywanie może rzeczywiście nie mieć sensu. Warto policzyć to, no i jest ryzyko jest zabawa bo przecież Mille może zmienić zasady już nawet w kolejnej edycji, ale ja przynajmniej tak robię, że wycofuję pieniądze pod koniec każdej promocji. Może źle robię ale mi to działa, a poza tym moje oszczędności są na tyle nieduże, że strata paru złotych odsetek przez 3 dni weekendu nie jest zbyt bolesna.