Konto dla Młodych Millennium – Konto 360° Student i 10 biletów do kina Helios lub 10 biletów do Multikina

10 biletów do kina Helios albo 10 biletów do Multikina z Kontem 360° Student od Banku Millennium w promocji 10 na 5 z kontem, a do tego wszystkiego do spełnienia bardzo proste warunki promocji. I już na wstępie przypominamy, że Konto 360° Student Millennium (konto dla Młodych), to rachunek dla osób w wieku 18 – 26. roku życia.

Millennium Helios Multikino

 

10 z kontem na 5 – wykluczenia

W promocji Millennium może wziąć udział osoba, która na dzień 20.11.2019 nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium (konta osobistego, karty kredytowej, lokaty, kredytu itp.). Z promocji wyłączeni są również klienci, którzy brali już udział w innej edycji promocji lub których wniosek jest właśnie procesowany.

Powołując się na fragment zapisu z regulaminu promocji:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzył Konto 360° albo Konto 360° Student.

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji została zarejestrowana, jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek produktu Banku i której wniosek jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji.

Z promocji wyłączeni są oczywiście również klienci przejętego Eurobanku.

 

Wniosek

Jeżeli nie obejmują Cię wykluczenia, jesteś w wieku 18 – 26 lat i chcesz uruchomić konto dla Młodych w Millennium, to do 27.12.2019:

albo

Składając wniosek o konto wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku Millennium przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Umowę zawrzesz na jeden ze sposobów:

 • za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do domu, do pracy czy na uczelnię
 • w placówce Banku Millennium – wybierając ten sposób pamiętaj, aby podpisać umowę do wniosku złożonego przez internet (bo tylko takie biorą udział w promocji). Powiedz doradcy, że chcesz tylko podpisać umowę do już złożonego wniosku i aby pracownik nie wprowadzał kolejnego!

Uwaga! Zgodnie z regulaminem wnioski o konto składane w inny sposób niż za pośrednictwem strony promocji, jak również wnioski o konto złożone po 27.12.2019, nie będą brały udziału w promocji.

 

Zasady promocji

Po złożeniu wniosku, ale nie później niż do 31.12.2019:

 • zawrzyj umowę z Bankiem Millennium
 • aktywuj aplikację mobilną Millennium – wystarczy samo pobranie i aktywacja aplikacji (zalogowanie), nie musisz wykonywać żadnych operacji

Już za spełnienie tych warunków otrzymasz 2 bilety do kina.

Aby otrzymać kolejne 8 biletów w styczniu i w lutym 2020 (w każdym z miesięcy)

 • zapewnij wpływ na konto na łączną sumę min. 500 zł
 • wykonaj co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKIEM

I istotna informacja, otrzymanie drugiej części nagrody (8 biletów) nie jest uzależnione od otrzymania pierwszej części nagrody (2 bilety).

 

Kiedy bilety?

Bilety do kina Helios albo Multikina otrzymasz w dwóch transzach:

 • do 13.01.2020 otrzymasz 2 bilety – przypominamy, że wystarczy zawarcie umowy i aktywacja aplikacji mobilnej
 • do 13.03.2029 otrzymasz 8 biletów – za wpływy i płatności kartą lub BLIKIEM

Oczywiście do momentu otrzymania biletów nie wypowiadaj umowy o konto ani nie wycofuj wyrażonych zgód marketingowych, dodatkowe informacje w Regulaminie Promocji „10 z kontem na 5”.

 

Dodatkowe profity

Konto 360° Student i bilety do kina to nie wszystko, możesz zgarnąć promocyjne oprocentowanie 5% na koncie profit czy 5% moneyback z kartą kredytową. Odsyłamy do wpisów na ten temat:

 • Konto Profit Millennium 2,7% do 100.000 zł – oferta dla nowych klientów oraz powracających, promocja obowiązuje od 17 listopada do 11 stycznia 2020 roku, czyli nie później niż do tego dnia możesz otworzyć konto w Banku Millennium tak, aby przez kolejne 92 dni zyskiwać z promocyjnym oprocentowaniem. Oferta dotyczy nowych środków – Bank Millennium bada saldo na dzień 16 listopada 2019

Odsyłamy raz jeszcze na wskazane strony www.

 

Podsumowanie

Na koniec kilka słów o koncie 360° Student. To flagowy produkt Banku Millennium i w naszej opinii jedno z bardziej przyjaznych kont na rynku. Wystarczy, że:

 • wykonasz minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową do rachunku lub BLIKIEM;

a w zamian otrzymujesz:

 • konto: 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • kartę: 0 zł za kartą debetową (4 zł jeśli nie zostanie spełniony warunek na min. 1 operację kartą lub BLIKIEM) oraz kartę kredytową z 5% moneyback u wybranych partnerów;
 • bankomaty: darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce;
 • i ciekawą ofertę depozytową, o której wspomnieliśmy już powyżej

Złóż wniosek o konto Millennium z biletami do kina:

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Promocja Smartney - odbierz do 500 zł na zakupy w Tefal

Promocja Smartney – odbierz do 500 zł na zakupy w Tefal

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł

Refunder zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

Refunder zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej - kampania pożyczki Smartney

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej – kampania pożyczki Smartney


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*