Citibank: aż 3000 zł na paliwo w konkursie Citi BP Motokarta

Sprawdź promocję Citi, w której poza nagrodą gwarantowaną, jaką jest do 720 zł w formie zwrotów za płatności kartą kredytową Citi, istnieje możliwość wygrania aż 3000 zł w bonach paliwowych na stacje BP w konkursie Zgadnij, ile możesz zyskać z Kartą Kredytową Citibank – BP Motokarta.

motokarta-citi-bp-wygraj-3000-mr

 

W artykule przedstawiamy zasady konkursu oraz krótko przypominamy zasady promocji Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta.

 

3000 zł na paliwo

Udział w konkursie Zgadnij, ile możesz zyskać z Kartą Kredytową Citibank – BP Motokarta mogą wziąć osoby, które nie posiadają karty kredytowej Citibanku od co najmniej 31.12.2019 (inne produkty nie wykluczają z uczestnictwa).

Dodatkowo:
Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa

  • należy mieć minimum 18 lat;
  • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
  • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A dla przedsiębiorców:

  • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie, to do 31.08.2020 przejdź na stronę konkursu, na której odpowiedz na pytanie konkursowe:

  • Ile razy w 2019 roku na stacjach BP klientom udało się zatankować dokładnie za 100 zł?

Poza odpowiedzią na pytanie należy złożyć wniosek o kartę kredytową Citi, po której otrzymaniu i nie później niż do końca pierwszego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

  • zalogować się do Citi Online lub Citi Mobile
  • wykonać płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł

Nagrodą w konkursie jest 6 kart paliwowych po 500 zł każda, zdobędą je osoby, które podadzą poprawną odpowiedź na pytanie konkursowe albo będą najbliżej poprawnej odpowiedzi. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 16.12.2020, a o przyznaniu nagród Citibank powiadomi zwycięzców w serwisie internetowym najpóźniej do 31.12.2020. Wysyłka kart paliwowych nastąpi do 15.01.2021.

PRZEJDŹ NA STRONĘ KONKURSU

Dodatkowe informacje w regulaminie na stronie https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-karta-bp-8-07-20.pdf oraz oczywiście na stronie konkursu Zgadnij, ile możesz zyskać z Kartą Kredytową Citibank – BP Motokarta, na którą odsyłamy.

 

Do 720 zł zwrotu na kartę

Biorąc udział w konkursie z nagrodą 3000 zł przy okazji przystępujesz do promocji, w ramach której do zdobycia nagroda gwarantowana do 720 zł moneyback, oczywiście po spełnieniu warunków promocji. A jakie to są warunki?

W skrócie: Citibank zapłaci Ci 20 zł miesięcznie jeśli dokonasz płatności bezgotówkowych kartą na kwotę min. 500 zł, przy czym min. 250 zł na stacjach BP Polska. Nagrody pieniężne można zgarniać przez 30 lub nawet 36 miesięcy, co przekłada się na zysk 600 lub nawet 720 zł. I co ważne, są to nagrody gwarantowane, których przyznanie nie zależy od trafnego wytypowania kwoty czy „werdyktu” joury.

Odsyłamy do szczegółowego opisu tej promocji na stronę bloga Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta oraz na stronę promocji:

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

💸Premia za Konto Jakie Chcę Santander / Konto Select Santander i +2% na lokacie

💸Premia za Konto Jakie Chcę Santander / Konto Select Santander i +2% na lokacie

💰Do 140 zł za eKonto mBank i 2,5% na koncie oszczędnościowym mBank

💰Do 140 zł za eKonto mBank i 2,5% na koncie oszczędnościowym mBank

Konto Przekorzystne Pekao: zyskaj 150 zł premii i 2% na koncie oszczędnościowym

Konto Przekorzystne Pekao: zyskaj 150 zł premii i 2% na koncie oszczędnościowym

⚡Premia za mKonto Intensive mBank w promocji - do 300 zł w gotówce

⚡Premia za mKonto Intensive mBank w promocji – do 300 zł w gotówce


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*