Motokarta Citibank BP z bonusem do 720 zł

Citibank BP Motokarta czyli promocja Citi & BP z rekordowo wysokim bonusem, nawet do 720 zł premii w promocji Citi Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta.

Do 720 zł z kartą Citi BP

W promocji Citi bonus 20 zł będzie przyznawany za każdy okres rozliczeniowy, w którym zostaną spełnione warunki promocji, przez okres 30 lub 36 miesięcy, co daje zysk 600 lub nawet 720 zł.

Nie tankujesz na BP? Sprawdź inne promocje Citi:

 

Motokarta Citi BP dla kogo?

Z oferty Citibank Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej od 01.01.2018. Posiadanie karty dodatkowej albo innego produktu Citi (konto, lokata) nie wyklucza z udziału w promocji. Z oferty nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Citi Handlowy Karta kredytowa + voucher AllegroDodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

Nie posiadasz auta, stacja BP nie po drodze lub wolisz tankować w innych miejscach? Sprawdź promocję Citi z bonem do Allegro.

 

Zasady uczestnictwa

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 31.08.2020 wypełnij formularz na stronie promocji i oczekuj na kontakt konsultanta Citi, który przedstawi Ci warunki promocji. Pamiętaj, że do uzyskania bonusu uprawniają jedynie wnioski złożone na dedykowanej stronie promocji.

Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa

Do 720 zł premii mogą zgarnąć osoby, które w procesie ubiegania się o kartę Citi przekażą do Citibanku dokumenty potwierdzające dochody (patrz powyżej). Dokumenty te są wymagane, jeśli wnioskujemy o kartę z limitem wyższym niż 5000 zł, a powołując się regulamin promocji, do którego odnośnik można znaleźć poniżej:

 • a) Uczestnik, który w procesie wnioskowania o Kartę przedstawił Dokument dochodowy otrzyma w każdym okresie rozliczeniowym, jednak nie dłużej niż przez 36 pełnych okresów rozliczeniowych następujących po zawarciu Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie na niej widoczna), Nagrodę w wysokości 20 zł – maksymalnie 720 zł ,
 • b) Uczestnik, który w procesie wnioskowania o Kartę nie przedstawił Dokumentu dochodowego otrzyma w każdym okresie rozliczeniowym, jednak nie dłużej niż przez 30 pełnych okresów rozliczeniowych następujących po zawarciu Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie na niej widoczna), Nagrodę w wysokości 20 zł – maksymalnie 600 zł.

Jak spełnić warunki promocji? – zapraszamy do kolejnego punktu.

 

Zasady promocji

W każdym pełnym okresie rozliczeniowym po zawarciu umowy o kartę kredytową Citi:

 • wykonaj płatności kartą na sumę 500 zł
 • w tym na sumę min. 250 zł na stacjach paliw BP w Polsce.

20 zł bonus za każdy okres rozliczeniowy przez okres 30 lub 36 miesięcy, co daje zysk 600 lub nawet 720 zł.

Warto też wiedzieć, że do promocji nie wchodzą transakcje, które:
Citi Handlowy Karta kredytowa + 400 zł do LIDL

 • będą transakcjami szczególnymi w rozumieniu regulaminu kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • będą transakcjami zwróconymi.

BP to ogólnopolska sieć stacji paliw, skupionych w dużych i średnich miastach oraz przy najważniejszych trasach. Obecnie sieć liczy 560 stacji, które oferują wysokiej jakości paliwa (benzyny, oleje napędowe, ad blue oraz autogaz), napoje, przekąski, szeroki asortyment sklepowy, a także myjnie automatyczne i bezdotykowe w większości lokalizacji.

Oczywiście Citi nie wie, czy na BP zatankujesz paliwo, kupisz hot-doga czy też umyjesz samochód (w regulaminie brak wykluczeń na kody MCC), w promocji Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta ważny jest więc sam fakt dokonania płatności na stacji z logo BP.

Nie tankujesz na BP? Sprawdź promocję karta Citi i do 400 zł do LIDLA, na którą wskazuje banner obok.

 

Kiedy nagrody?

Citi przyzna bonus w ciągu 3 dni po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego. Jako uczestnik promocji to Ty decydujesz czy bonus ma być wypłacany co miesiąc na rachunek karty kredytowej Citi, czy też wolisz poczekać i skumulować nagrody i wypłacać większe kwoty.

Citibank wypłaci bonus lub bonusy w ciągu 3 dni roboczych od zlecenia ich wypłaty, maksymalnie można skumulować do 12 bonusów.

Wspomnieliśmy już, że zwroty będą odbywać się na rachunek karty kredytowej więc:

 • środki te można wydać na inne zakupy albo
 • mogą służyć do spłaty limitu na karcie

Dodatkowe inf. w regulaminie promocji Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta oraz oczywiście na stronie promocji Citibank, na którą odsyłamy:

Promocja Citi na youtube:

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

Ile dostajemy od Citi?

Ile tak naprawdę dostajemy od Citi? Zgodnie z regulaminem promocji, aby otrzymać zwrot należy wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 500 zł, w tym 250 zł na stacjach BP. Oczywiście nie musimy rozdzielać operacji i równie dobrze całe 500 zł można wydać na BP.

Wydając 500 zł otrzymujemy 20 zł zwrotu (moneyback). Łatwo obliczyć, że 20 zł z 500 zł to 4%.

Czyli w ramach promocji Citi & BP Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta otrzymujemy zwrot na poziomie do 4%. Jest to górna półka kart z moneyback, odsyłamy też do zestawienia karty kredytowe.

 

Co jeszcze zyskujesz?

Zobacz co (poza bonusem), zyskujesz jeszcze z kartą kredytową Citi:

Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków.

Program Korzyści Citi Specials, a w nim blisko 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą.

Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce.

Program punktowy Mastercard Priceless Specials, w którym zbierasz punkty i odbierasz nagrody.

Oferty specjalne dla posiadaczy kart Citi Simplicity, które znajdziesz szybko dzięki Chatbot-owi na Facebook Messengerze.

 

Karta kredytowa w pigułce

Na koniec informacje związane z używaniem kart kredytowych, tak aby promocja była dla Ciebie bezkosztowa:

 • karta kredytowa nie służy do wypłaty środków z bankomatu

Wyrabiając kartę kredytową Citi, czy to darmową kartę Simplicity czy też jakąkolwiek inną zwróć proszę uwagę na usługę CitiPhone, z której prawdopodobnie nie będziesz korzystać, a która kosztuje 6 zł miesięcznie.

Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowaSkąd wiemy, że nie będziesz potrzebować tej usługi? Bo wszystko, co jest związane z kartą kredytową (operacje, limity, konto, spłata zadłużenia), wykonasz przez serwis transakcyjny banku lub aplikację mobilną – przypominamy, że jednym z warunków promocji jest logowanie do serwisu banku lub aplikacji mobilnej. Aby wyłączyć CitiPhone wystarczy w bankowości internetowej Citi wysłać wiadomość o takiej lub podobnej treści: „Rezygnuję z usługi CitiPhone”.

Nie warto również nadpłacać karty kredytowej na kwotę powyżej 200 zł ani korzystać z dodatkowych produktów (karta dodatkowa czy naklejka zbliżeniowa), które są już płatne. Dodatkowo być może konsultant Citi będzie nakłaniał Cię do uruchomienia konta w banku – nie musisz posiadać konta w Citi – spłatę karty dokonujesz na dedykowany numer konta, który znajdziesz w umowie.

Karta kredytowa (w ramach promocji) jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo. Po odebraniu nagrody (ale nie wcześniej niż otrzymasz bonus / bonusy):

 • możesz dalej z niej korzystać;
 • nie korzystać i trzymać kartę na wszelki wypadek „w szufladzie”;
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji;

Przejdź na stronę promocji => 720 zł z kartą

 

Nie możesz / nie chcesz skorzystać z oferty? Zobacz też inne karty kredytowe Citi, zapraszamy.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej - kampania pożyczki Smartney

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej – kampania pożyczki Smartney

😎Promocja BNP Paribas Radosne Konto - premia do 250 zł w gotówce

😎Promocja BNP Paribas Radosne Konto – premia do 250 zł w gotówce

⚡Premia za mKonto Intensive mBank w promocji - do 300 zł w gotówce

⚡Premia za mKonto Intensive mBank w promocji – do 300 zł w gotówce

Konta Oszczędnościowe na nowe środki 2,0%

Konta Oszczędnościowe na nowe środki 2,0%


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

2 komentarze

 1. mp wyraził(-a) opinię:

  Gdyby na rok to super promo ale nie na rok

  • admin wyraził(-a) opinię:

   Gdyby była na rok, to byłaby rewelacyjna! Ale proszę zwrócić uwagę, że 20 zł zwrotu dostaniemy już w zamian za wydanie 500 zł (w tym 250 na BP). 20 zł moneyback od 500 zł to jest zwrot na poziomie 4%.
   Zapewniam, że to naprawdę dużo (górna półka), ale można też porównać z innymi ofertami kart kredytowych na https://lokatakonto.pl/ranking-karty-kredytowe