Piękna premia BNP Paribas – do 300 zł w bonach na Allegro

Piękna premia to najnowsza promocja BNP Paribas – otwórz Konto Otwarte dla Ciebie i zyskaj nawet 300 zł premii w bonach na Allegro❗ Uwaga, limit 3500 wniosków, nie warto zwlekać – sprawdź zasady promocji „Piękna premia”.

Piękna Premia BNP Paribas

 

Piękna premia – dla kogo?

Aby wziąć udział w promocji BNP Paribas „Piękna premia” i zgarnąć do 300 zł w bonach Allegro należy być osobą pełnoletnią z obywatelstwem polskim, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji nie posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas i/lub Raiffeisen-Polbank).

Z oferty mogą oczywiście skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych BGŻ Optima, dla którego to banku obowiązuje odrębna umowa ramowa.

 

Zasady promocji

Sprawdź jak wziąć udział w promocji „Piękna premia” BNP Paribas:
BNP Paribas Piękna premia

 • zarejestruj się na stronie promocji – należy to zrobić nie później niż do 26.05.2020, przypominamy też, że istnieje limit wniosków i promocja może zakończyć się wcześniej;
 • złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat (nie później niż do 26.05.2020) – tylko ta karta uprawnia do udziału w promocji
 • zawrzyj umowę o konta, kartę i dostęp do bankowości internetowej – należy to zrobić nie późnij niż do 16.06.2020;

Uwaga! Składając wniosek warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp., które mogą uniemożliwić poprawne przejście na stronę promocji i/lub złożenie wniosku.

IDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

Nagrody

W promocji „Piękna premia” przewidziane są trzy nagrody w bonach Allegro. Aby je zdobyć:

🎫 I bon 100 zł do Allegro – w czerwcu 2020 wykonaj min. 3 płatności BLIKIEM na dowolne kwoty oraz wykonaj 3 przelewy z bankowości internetowej lub aplikacji GOmobile

🎫 II bon 100 zł do Allegro – w lipcu 2020 zapewnij wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł oraz wykonaj min. 4 płatności kartą wydaną do konta

🎫 III bon 100 zł do Allegro – w sierpniu 2020 wykonaj min. 3 płatności BLIKIEM na dowolne kwoty oraz wykonaj 3 przelewy z bankowości internetowej lub aplikacji GOmobile

To wszystko!

 

Kiedy nagroda?

O przyznaniu nagród pieniężnych organizator poinformuje Cię mailowo:

 • do 19.07.2020 (I 🎫 bon 100 zł) za spełnienie warunków w czerwcu
 • do 25.08.2020 (II 🎫 bon 100 zł) za spełnienie warunków w lipcu
 • do 25.09.2020 (III 🎫 bon 100 zł) za spełnienie warunków w sierpniu

A bony w formie kodów SMS otrzymasz:

 • do 31.07.2020 – pierwszy bon
 • do 31.08.2020 – drugi bon
 • do 30.09.2020 – trzeci bon

Oczywiście do momentu odebrania bonus konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji (plik PDF) na blogu w PIĘKNA PREMIA oraz oczywiście na stronie promocji.

 

Istotne informacje

👉Wpływ na konto może pochodzić z dowolnego źródła poza przelewami własnymi w BNP Paribas (BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen-Polbank i BGŻ Optima). Najłatwiej będzie wykonać przelew z własnego konta w innym banku.

👉Bank BNP Paribas wyłączył transakcje o kodach MCC:
BNP Paribas Piękna premia

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Są to wszelkiego rodzaju ułatwiacze płatności. Jeśli będziesz wykonywać standardowe płatności w sklepach, marketach, aptekach, stacjach paliw itp., to możesz potraktować ten zapis jedynie jako wskazówkę.

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

 

Konto Otwarte na Ciebie – koszty?

Konto Otwarte na Ciebie, które otworzysz w ramach promocji Piękna Premia BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

Karta Otwarta na eŚwiat (tylko ta karta bierze udział w promocji) – za kartę zapłacisz 6 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie „CYBER Pomoc”, którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS, a kurier przywiezie jedynie kartę do konta – wystarczy jedynie nadać PIN do karty. Sprawdź też inne oferty BNP Paribas.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

🥇Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank

🥇Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank

Motokarta Citibank BP z bonusem do 720 zł

Motokarta Citibank BP z bonusem do 720 zł

🚩Alerty BIK za darmo przez 3 miesiące - sprawdź swój BIK❗

🚩Alerty BIK za darmo przez 3 miesiące – sprawdź swój BIK❗

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej - kampania pożyczki Smartney

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej – kampania pożyczki Smartney

Piękna premia – pytania i odpowiedzi

⏰Jaki jest termin obowiązywania promocji BNP Piękna Premia❓

Promocja BNP Paribas Piękna Premia obowiązuje do 26 maja 2020 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitu 3500 promocyjnych wniosków.

💲Jakie muszę spełnić warunki w promocji Piękna Premia❓

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, to w okresie obowiązywania promocji Piękna Premia złóż wniosek, zawrzyj umowę o konto i kartę debetową otwartą na eŚwiat wydawaną do konta (pamiętaj o jej aktywacji) oraz dostęp do bankowości internetowej. W czerwcu 2020 wykonaj min. 3 płatności BLIKIEM na dowolne kwoty oraz wykonaj 3 przelewy z bankowości internetowej lub aplikacji GOmobile, w lipcu 2020 zapewnij wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł oraz wykonaj min. 4 płatności kartą wydaną do konta, w sierpniu 2020 wykonaj min. 3 płatności BLIKIEM na dowolne kwoty oraz wykonaj 3 przelewy z bankowości internetowej lub aplikacji GOmobile.

⏰Kiedy otrzymam bonusy❓

O przyznaniu nagrody bądź nagród w promocji Piękna Premia BNP Paribas poinformuje Cię mailowo do 19.07.2020 (I 🎫 bon 100 zł) za spełnienie warunków w czerwcu, do 25.08.2020 (II 🎫 bon 100 zł) za spełnienie warunków w lipcu, do 25.09.2020 (III 🎫 bon 100 zł) za spełnienie warunków w sierpniu. A bony w formie kodów SMS otrzymasz: do 31.07.2020 – pierwszy bon, do 31.08.2020 – drugi bon, do 30.09.2020 – trzeci bon.


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

2 komentarze

 1. Tamara wyraził(-a) opinię:

  W tym banku nie warto zakładać konta, bo nakłada coraz większe ograniczenia w dostępie do swoich środków. Np. dodatkowe opłaty za korzystanie z kas, losowe hasła do transakcji kartą poniżej 50zł (kiedyś tego nie było), limity na maksymalne limity BLIK czy inne. O wymogu posiadania telefonu żeby się w ogóle zalogować do systemu transakcyjnego (który, notabene, przy każdej nowszej wersji ma mniejszą funkcjonalność) przez Internet, nie wspomnę. Zna ktoś jakiś bank, który ułatwia korzystanie ze swoich ciężko zarobionych pieniędzy, bo chcę się stąd wynieść.

  • mimi wyraził(-a) opinię:

   A po co trzymać konto? Zakładasz w promocji, zgarniasz nagrodę i zamykasz. I czekasz na kolejną okazję albo jakąś super ofertę to otwierasz znowu