PKO BP: wygraj nawet 5000 zł na spłatę pożyczki

Jesteś klientem PKO BP i zamierzasz wziąć pożyczkę w tym banku? Jeśli tak, to możesz uczestniczyć w konkursie i wygrać nawet 5000 zł na spłatę pożyczki lub inny cel.

  • Krok 1: Weź pożyczkę na dowolną kwotę przez aplikację mobilną IKO lub serwis internetowy PKO BP do 25 czerwca br.
  • Krok 2: Przejdź do strony konkursowej i odpowiedz na pytanie konkursowe do 2 lipca br.

Pożyczka PKO BP

Konkurs NAWET 5000 ZŁ NA SPŁATĘ POŻYCZKI LUB DOWOLNY CEL trwa od 17 maja do 2 lipca 2018 r. i jest organizowany przez PKO Bank Polski.

Na wygranie nagrody w konkursie mają szansę posiadacze rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, prowadzonego w PKO Banku Polskim, którzy:

  • wyrażą stosowną zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym i nie odwołają jej do dnia zakończenia konkursu oraz
  • na dzień zakończenia konkursu będą posiadać aktywny dostęp do serwisu internetowego iPKO lub aplikacji mobilnej IKO .

 

 

Aby otrzymać nagrodę należy

  1. zawrzeć w okresie od 17.05.2018 r. do 25.06.2018 r. umowę pożyczki z Bankiem, za pośrednictwem Serwisu internetowego iPKO lub Aplikacji mobilnej IKO i nie złożyć do dnia zakończenia Konkursu oświadczenia woli o odstąpieniu o umowy;
  2. wypełnić do dnia 02.07.2018 r. formularz zgłoszeniowy wraz z rozwiązaniem Zadania konkursowego dostępny na stronie www.bankomania.pkobp.pl oraz potwierdzić swoje zgłoszenie w Konkursie poprzez kliknięcie w link przesłany w mailu po wypełnieniu formularza;
  3. wyrazić zgodę i jej nie odwołać do dnia zakończenia Konkursu na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących;
  4. posiadać na dzień zakończenia Konkursu aktywną Aplikację mobilną IKO lub Serwis internetowy iPKO

 

Do wygrania

  • 10 nagród x 5 000 zł dla osób, które zawarły umowę pożyczki na kwotę większą niż 5000 zł (bez kredytowanych kosztów).
  • 50 nagród x 1 000 zł dla osób, które zawarły umowę pożyczki na kwotę od 1000 zł do 5000 zł (bez kredytowanych kosztów).

Nagrodzeni zostaną autorzy najciekawszych odpowiedzi, którzy spełnią wszystkie warunki konkursu, a w przypadku wygranej swoją nagrodę otrzymasz przelewem na swoje konto w PKO Banku Polskim w ciągu 30 dni roboczych od daty zakończenia konkursu.

 

Pamiętaj o dodatkowych warunkach

Na wygranie nagrody w konkursie mają szansę posiadacze rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, prowadzonego w PKO Banku Polskim, którzy wyrażą stosowną zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym i nie odwołają jej do dnia zakończenia konkursu oraz na dzień zakończenia konkursu będą posiadać aktywny dostęp do serwisu internetowego iPKO lub aplikacji mobilnej IKO.

Pamiętaj też aby potwierdzić zgłoszenie poprzez kliknięcie w link, który otrzymasz od PKO BP w mailu po wypełnieniu przez Ciebie formularza konkursowego, dodatkowe inf. w regulaminie i na stronie konkursu.

 

Pożyczki i kredyty PKO BP

PKO BP Mini RatkaJeśli nie możesz lub nie chcesz wziąć udziału w konkursie, ale interesuje Cię kredyt lub pożyczka (w PKO BP lub innym banku), to odsyłamy do:

 

A tutaj kredyty gotówkowe i pożyczki gotówkowe również z innych banków, więcej informacji na Lokata Konto PL.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

eKonto mBank z premią do 150 zł i 2,6% na koncie oszczędnościowym

eKonto mBank z premią do 150 zł i 2,6% na koncie oszczędnościowym

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank

Muzyka z Tidal przez 2 lata za darmo z bezpłatną Citi Simplicity

Muzyka z Tidal przez 2 lata za darmo z bezpłatną Citi Simplicity

Voucher 400 zł do Allegro za przetestowanie darmowej Simplicity

Voucher 400 zł do Allegro za przetestowanie darmowej Simplicity


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*