Santander „Polecam mój Bank” 50 zł w 6 edycji programu poleceń

Skorzystaj z programu poleceń, załóż Konto Jakie Chcę Santander i zgarnij 50 zł premii w ramach promocji „Polecam mój Bank – edycja VI”. Nagrody w programie poleceń Santander otrzymuje zarówno osoba polecająca konto Santander, jak i osoba polecana.

Przy okazji przypominamy, że jeśli jesteś nowym klientem, to warto uruchomić Konto Jakie Chcę z premią i zgarnąć dodatkowo nawet 300 zł – poznaj szczegóły oferty.

Polecam mój Bank

 

Osoba polecana

Jeśli chcesz skorzystać z promocji Polecam mój Bank – edycja VI (jako osoba polecana), musisz być nowym klientem Santander, czyli osobą, która nie posiadała konta w banku od 01.02.2019.

Santander Konto Jakie Chcę z premiąJeśli nie obejmuje Cię wykluczenie, to nie później niż do 30.04.2020 przejdź na stronę i złóż wniosek o konto Jakie Chcę. We wniosku podaj kod polecenia. Nie posiadasz kodu polecenia? Na pewno w sekcji komentarzy pojawią się takowe. Proforma jednak zastrzegamy, że nie odpowiadamy za jakość kodu polecenia. Kody poleceń także na stronie Konto Jakie Chcę z premią – na konto to wskazuje banner obok.

Wyraź wymagane zgody marketingowe, tj. nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych i na otrzymywanie informacji o charakterze handlowym via telefon oraz EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu). Na potrzeby programu poleceń należy także zwolnić Santander Bank z tajemnicy bankowej – jest to konieczne do wypłaty premii – bank musi poinformować osobę polecającą, że osoba polecana spełniła warunki konieczne do wypłaty premii.

We wniosku o konto podaj aktywny adres email oraz telefon komórkowy, a po uruchomieniu konta spełnij warunki niezbędne do uzyskania bonusu:

 • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Santander
 • wykonaj płatności kartą debetową wydaną do konta albo BLIKIEM na sumę min. 300 zł

Powyższe warunki należy spełnić nie później niż do końca miesiąca po miesiącu, w którym otwarto konto, powodzenia :)

Dodatkowe informacje w regulaminie Polecam mój Bank (edycja VI).

 

Osoba polecająca

Jesteś nowym klientem? Czy jako nowy klient Santander możesz polecać konto innym? Oczywiście, może je polecać i zgarniać premie, gdyż polecająca to klient Banku Santander, który posiada konto osobiste PLN z dostępem do bankowości elektronicznej oraz wyrazi wymagane zgody marketingowe.

Aby przystąpić do programu poleceń należy zalogować się do bankowości elektronicznej Santander i zarejestrować w programie:
Santander Lokata Mobilna

 • Oferty Banku => Polecam Bank

Po rejestracji uzyskasz swój kod polecenia, który możesz przekazywać innym.

Czy możesz swój kod polecenia pozostawić w komentarzu na naszym blogu? Nie mamy nic przeciwko. Zadbaj jednak o to:

 • aby Twój komentarz nie był jedynie „suchym” kodem polecenia (taki zostanie odrzucony),
 • pamiętaj także aby spełnić warunki uprawniające do uzyskania premii

Jeśli zdecydujesz się umieścić swój kod polecenia, to pamiętaj, że ważna jest nie tylko Twoja premia, ale przede wszystkim osoby, która Ci zaufała i skorzystał z Twojego kodu polecenia – proszę mieć to na uwadze.

Zobacz teżLokata mobilna Santander 2,5% do 20 000 zł na 4 miesiące, o której pisaliśmy ostatnio na blogu – lokatę możesz uruchomić z aplikacją mobilną Santander (musisz posiadać konto w banku).

Pamiętaj, że aby polecać innym konto Santander (i otrzymywać premie) musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez EKK, telefon i drogą elektroniczną – podaj bankowi swój adres email oraz telefon komórkowy.

Otrzymasz 50 zł premii za skuteczne polecenie, tj. osoba polecana musi spełnić warunki konieczne do uzyskania premii 50 zł – odsyłamy do akapitu „Osoba polecana”, a maksymalnie możesz zgarnąć do 500 zł (za 10 skutecznych poleceń) – powodzenia :)

 

Więcej od Santander

Czy 50 zł to wszystko? Oczywiście, że nie! Jeśli jesteś nowym klientem Santander, to możesz zgarnąć do 300 zł premii w promocji Konto Jakie Chcę (z bonusem). Oferta obowiązuje do 29.02.2020, aby wziąć udział w III edycji promocji Konto Jakie Chcę z bonusem należy być nowym klientem Santander Bank czyli osobą, która na dzień 13.01.2019 nie posiadała konta osobistego w Santander Bank Polska.

I niesamowicie proste warunki do uzyskania premii:

Santander Konto Jakie Chcę z premią+200 zł premii, czyli pierwszy bonus, otrzymasz już za wykonanie 5 płatności kartą lub blikiem w punktach handlowo – usługowych i/lub w internecie w ciągu dwóch następujących po sobie miesięcy – masz więc do wykonania 10 płatności na dowolne kwoty.

+100 zł premii (drugi bonus) otrzymasz za zapewnienie wpływu na łączną kwotę 1000 zł (lub wyższą). Wpływ na konto musi dotrzeć nie później niż 30.04.2020.

Szczegółowe informacje na stronie Konto Jakie Chcę albo (jeśli znasz promocję) otwórz Konto Jakie Chcę i skorzystaj z kodu polecenia, które znajdziesz pod tym wpisem (gdy już się pojawią) albo na LokataKonto.pl – powodzenia :)

Otwórz Konto Jakie Chcę

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

💰Do 140 zł za eKonto mBank i 2,5% na koncie oszczędnościowym mBank

💰Do 140 zł za eKonto mBank i 2,5% na koncie oszczędnościowym mBank

Konkurs Pożyczka Plus, do wygrania laptop. A dla nowych klientów do 600 zł na 30 dni bez opłat

Konkurs Pożyczka Plus, do wygrania laptop. A dla nowych klientów do 600 zł na 30 dni bez opłat

Konto Przekorzystne Pekao: zyskaj 150 zł premii i 2% na koncie oszczędnościowym

Konto Przekorzystne Pekao: zyskaj 150 zł premii i 2% na koncie oszczędnościowym

⚡Premia za mKonto Intensive mBank w promocji - do 300 zł w gotówce

⚡Premia za mKonto Intensive mBank w promocji – do 300 zł w gotówce


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

4 komentarze

 1. r wyraził(-a) opinię:

  er

 2. Marek wyraził(-a) opinię:

  Polecam do skorzystania z kodu polecenia dla bieżącej 6 edycji programu poleceń 1012684566 .Aby otrzymać 50 zł należy zalogować się do Santander internet lub Santander mobile do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia Konta Jakie Chcę lub Konta Select. Zapłacić min 300 zł kartą dopasowaną, mobilną lub BLIKIEM do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia Konta Jakie Chcę.
  Dziękuję uprzejmie. Pozdrawiam.

 3. kacper wyraził(-a) opinię:

  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 50 zł. dla każdej ze stron (niestety ale od tej edycji Bank obniżył premię). Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonać płatności kartą na co najmniej 300zł. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 4. Pio wyraził(-a) opinię:

  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla VI edycji programu poleceń: 1013953236
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 50 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się na nie przynajmniej raz zalogować i wydać kartą debetową min. 300 zł)
  Pozdrawiam i dziękuję.