Polecam PKO – 100 za założenie konta i 100 zł za polecenie

Polecam PKO – 100 zł za otwarcie konta oraz 100 zł za każde skuteczne polecenie konta PKO BP – zyskaj 100 zł, 200 zł, 300 zł i więcej, walcz o nagrodę dodatkową w wysokości nawet 3000 zł – polecaj znajomym i zarabiaj, poznaj szczegóły promocji.

Program Poleceń PKO BP

 

Polecam PKO – dla kogo?

Polecany: Aby założyć konto PKO BP w ramach programu poleceń i zgarnąć 100 zł nagrody, jako osoba polecana, należy być nowym klientem banku PKO BP, którym zgodnie z regulaminem jest:

Nowy Klient – osoba fizyczna, także ta prowadząca działalność gospodarczą lub będąca wspólnikiem w spółce cywilnej, która w dniu złożenia wniosku o Produkt lub usługę PKO Banku Polskiego z podanym Kodem polecenia nie posiada już produktu lub usługi, określonych w Zasadach Edycji Programu, ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o taki produkt lub usługę złożony przed rozpoczęciem Edycji Programu, ani nie posiadała takiego produktu lub usługi w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia Edycji Programu;

Jeśli od co najmniej trzech lat nie posiadasz konta w PKO BP i nie wnioskowałeś(-aś) o taki produkt, to możesz wziąć udział w promocji.

Polecający: premię może zgarnąć również obecny klient PKO BP będąc osobą polecającą. Aby polecać konta PKO BP niezbędna jest uprzednia rejestracja na stronie polecam.pkobp.pl oraz wyrażenie niezbędnych zgód. Czym jest skuteczne polecenie i jak zostać polecającym? – odsyłamy do kolejnych punktów.

 

Wniosek

Jak już wspomnieliśmy powyżej, aby zgarnąć 100 zł jako osoba polecana, należy być nowym klientem banku PKO BP (nie posiadać konta od co najmniej 3 lat), posiadanie konta w Inteligo nie wyklucza z uczestnictwa w promocji. I ważna uwaga dla osób polecających – swoje polecenia warto kierować właśnie do takich osób :)

Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie, czyli nie posiadasz żadnego konta od co najmniej 3 lat oraz wniosek o konto nie jest właśnie procesowany, to:

 • nie później niż do 31.08.2019 załóż wniosek ze strony promocji polecam.pkobp.pl
 • we wniosku podaj kod polecania otrzymany od Twojego znajomego, tj. obecnego klienta PKO Banku Polskiego

We wniosku wyraź zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych od PKO BP za pomocą komunikacji elektronicznej oraz urządzeń telekomunikacyjnych.

 

100 zł za konto z polecenia

W kolejnych krokach, ale nie później niż w ciągu 30 dni od otwarcia konta:

 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 200 zł
 • wykonaj co najmniej jedną transakcję BLIK na łączną kwotę min. 40 zł

To wszystko! Uwaga! Program „Polecam PKO” jest podzielony na trzy etapy:

 • 5 – 30.06
 • 1 – 31.07
 • 1 – 31.08

które mają znaczenie do obliczenia przez bank momentu wypłaty premii. W ciągu 50 dni PKO BP sprawdzi, czy warunki promocji zostały przez Ciebie spełnione, a w ciągu kolejnych 25 dni nastąpi wypłata nagrody (zazwyczaj nagroda wypłacana jest szybciej) – na Twoje konto wpłynie 100 zł.

Dodatkowe informacje na stronach (PDF):

 • regulamin ramowy programu Polecam PKO https://polecam.pkobp.pl/media_files/9946fec0-bc0c-49a8-962c-c49201413f11.pdf
 • zasady I edycji programu Polecam PKO https://polecam.pkobp.pl/media_files/b93d17a8-926b-4b75-bf84-9fa195ae5ed4.pdf

 

Polecam PKO – ważne wskazówki

Płatności BLIK / IKO można wykonywać w dowolnych punktach handlowo – usługowych oraz w internecie. Nie wiesz co to jest BLIK? – odsyłamy na podlinkowaną stronę www – wybrane zagadnienia w oparciu o informacje ze strony PKO BP. Zobacz też gdzie płacić BLIKIEM.

Płatności kartą PKO BP należy wykonywać wyłącznie w „tradycyjnych” punktach handlowo – usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, apteki, kina itp), do promocji nie zaliczają się płatności wykonane w internecie.

Uczestnictwo w programie poleceń: jeśli jesteś obecnym lub nowym klientem PKO BP i chcesz polecać konto PKO BP innym, to zarejestruj się na stronie polecam.pkobp.pl (przypominamy, że za każde skuteczne polecenie możesz otrzymać 100 zł):

 • konieczna jest akceptacja regulaminu i wyrażenie zgody na otrzymywanie od banku materiałów marketingowych
 • na stronie rejestracji należy podać numer telefonu zarejestrowany w banku (z umowy)

Dodatkowe nagrody za największą liczbę poleceń:

 • 250 zł (5 – 10 kont),
 • 500 zł (11 – 20 kont),
 • 1000 zł (21 – 30 kont),
 • 1500 zł (31 – 40 kont),
 • 2000 zł (41 – 50 kont),
 • 3000 zł (> 50 kont).

Nie masz kodu polecenia? – napisz, na pewno znajdzie się ktoś, kto zechce Ci polecić konto PKO BP. Uwaga! Proforma zastrzegamy, że nie odpowiadamy za pozyskany w ten sposób kod polecenia. Możesz również uruchomić konto poza programem poleceń, a następnie polecać je innym – odnośniki do wniosków pod koniec niniejszego wpisu.

Podpisanie umowy: konto PKO BP w ramach promocji otworzysz za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie pod podany adres (do domu, do pracy, czy na uczelnię), wraz z umową otrzymasz także kartę do konta.

 

Konta PKO BP

Konta osobiste PKO Banku Polskiego – jeśli nie posiadasz kodu polecenia, możesz otworzyć wybrane konto poza programem poleceń, a będąc już klientem PKO BP przystąpić do programu

PKO konto za ZERO
PKO konto za ZERO logo
Konto osobiste

ROR

konto z BLIK;

Konto dla

klienci ind.

Konto bez Granic
Konto bez Granic logo
Konto osobiste

ROR

konto z BLIK;

Konto dla

klienci ind.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

🥇Pekao lokata PeoPay 3% + do 150 zł za konto Pekao i do 1500 zł w programie poleceń

🥇Pekao lokata PeoPay 3% + do 150 zł za konto Pekao i do 1500 zł w programie poleceń

🥇Najlepsze lokaty MAJ 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

🥇Najlepsze lokaty MAJ 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej - kampania pożyczki Smartney

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej – kampania pożyczki Smartney

🏭Konto Przekorzystne Biznes: 1000 zł premii z kontem dla firm Pekao w promocji

🏭Konto Przekorzystne Biznes: 1000 zł premii z kontem dla firm Pekao w promocji


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*