Pożyczka LoanMe +200 zł do dyskontu (i pierwsza pożyczka za darmo)

Pożyczka Loanme z nagrodą: 💰bon 200 zł do dyskontu w formie karty podarunkowej. Oferta dla nowych klientów LoanMe, obowiązuje na terytorium RP aż do odwołania – sprawdź zasady POŻYCZKA Z BONEM.

Loanme pożyczka z bonem 200 zł

To nie jest promocja bankowa i nie namawiamy do korzystania z pożyczek, ale jeśli akurat potrzebujesz dodatkowej gotówki, to poza wspomnianym bonem, LoanMe to także pierwsza pożyczka za darmo nawet do 7000 zł na okres 4 tygodni – szczegółowe informacje poniżej.

 

Pożyczka z bonem – warunki

Pożyczka z bonem 200 zł od LoanMe to oferta LoanMe dla nowych klientów (osób fizycznych, którzy nigdy wcześniej nie byli klientem LoanMe), którzy w okresie obowiązywania promocji skorzystają z pożyczki LoanMe po raz pierwszy i nie odstąpią od umowy pożyczki.

Warunkiem otrzymania bonu jest również:

  • terminowe spłacanie swojego zobowiązania wynikającego z umowy pożyczki – weryfikowane są 4 pierwsze raty oraz
  • zgłoszenie chęci skorzystania z promocji agentowi sprzedaży pożyczkodawcy podczas zawierania umowy pożyczki – należy podać kod wysłany w wiadomości SMS

Pożyczka Loanme z bonem 200 zł

Oferta jest ważna od dnia 11 października 2019 r. do wyczerpania puli zakupionych bonów, bądź podjęcia przez Loanme decyzji o zakończeniu promocji.

 

Kiedy bony?

Bony 200 zł wysyłane są pocztą tradycyjną po 5 dniach roboczych po weryfikacji terminowości spłaty zobowiązania, na wskazany adres oraz dane osobowe tj. imię i nazwisko.

Z promocji LoanMe z bonem 200 zł można skorzystać 1 raz, ale może się ona łączyć się z innymi promocjami i ofertami LoanMe, np. pierwsza pożyczka za darmo.

Bon od LoanMe, o którym wspomnieliśmy, to karta podarunkowa do dyskontu zasilona kwotą 200 zł. Niestety 🧾regulamin promocji pożyczka z bonem mówi tylko o dyskoncie, ale nie precyzuje o jaki dyskont chodzi – jeśli ktoś z Państwa skorzysta z oferty prosimy o informację w komentarzu.

Zobacz też: Imieninowa Promocja z bonem 300 zł – to jednak oferta dla klientów Loanme, którzy korzystali już z pożyczki w tej firmie, tutaj też inne pożyczki ratalne.

 

Pierwsza pożyczka za 0 zł

Pożyczka z bonem 200 zł od LoanMe to oferta LoanMe dla nowych klientów LoanMe, więc przy okazji informujemy, że będąc nowym klientem LoanMe możesz również otrzymać:

  • pierwszą pożyczkę w kwocie od 800 do 7000 zł
  • z okresem spłaty 4 tygodnie (4 raty)
  • za 0 zł z RRSO 0% – czyli oddajesz tyle samo ile pożyczono

Zasad oferty Pierwsza pożyczka w Loanme reguluje 🧾regulamin pierwsza pożyczka w Loanme, do którego oczywiście odsyłamy, skrócone warunki przedstawiamy również poniżej:

  • promocyjna oferta Loanme obowiązuje na terytorium RP od 01 lutego 2018 do odwołania,
  • z oferty można skorzystać tylko raz,
  • 👉promocja ta może łączyć się z innymi promocjami LoanMe, chyba że co innego wynika z regulaminu danej promocji – promocja Pożyczka z bonem również może łączyć się z innymi – z formalnego punktu widzenia nie ma więc przeciwwskazań, żeby wspomniane promocje połączyć.

Do skorzystania z oferty uprawniony jest pożyczkobiorca, który:

  • po raz pierwszy otrzymuje pożyczkę w LoanMe i
  • dokonał terminowej spłaty pożyczki w czterech równych ratach, w okresie pierwszych 4 tygodni

Wspomniane cztery tygodnie liczone są od pierwszego piątku okresu pożyczki, począwszy od kolejnego tygodnia następującego po tym, w którym kwota pożyczki do wypłaty została wpłacona na zweryfikowany rachunek bankowy pożyczkobiorcy (czyli na Twój rachunek), dodatkowe informacje również na stronie promocji, na którą odsyłamy:

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jeśli ktoś z Państwa korzystał już z opisywanej oferty – prosimy o informacje w komentarzu. I raz jeszcze przypominamy, że nie jest to promocja bankowa, zainteresowane osoby odsyłamy również na stronę oferty pożyczek.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

🤳Pożyczka na Selfie Alior Bank

🤳Pożyczka na Selfie Alior Bank

🥇Najlepsze lokaty LIPIEC 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

🥇Najlepsze lokaty LIPIEC 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

💰1,9% lokata FACTO❗ Zobacz opinie o Facto, czy lokata Facto jest bezpieczna❓

💰1,9% lokata FACTO❗ Zobacz opinie o Facto, czy lokata Facto jest bezpieczna❓

💸Premia za Konto Jakie Chcę Santander / Konto Select Santander i +2% na lokacie

💸Premia za Konto Jakie Chcę Santander / Konto Select Santander i +2% na lokacie


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*