Premia z Kontem 360° Millennium – 💰łatwe 200 zł w promocji Millennium

Premia z Kontem 360° to najnowsza promocja Banku Millennium – do uzyskania 💰200 zł w gotówce w zamian za założenie konta i spełnienie prostych warunków promocji: kilka kliknięć myszką  albo kilka tapnięć na telefonie i jedna płatności kartą w miesiącu na dowolną kwotę oraz przelew (nawet) z własnego konta!

Premia z Kontem 360° Millennium

200 zł zł premii pieniężnej w promocji Millennium Premia z Kontem 360° to oczywiście nie wszystko. Bank Millennium to także konto Profit z wysokim oprocentowaniem 2,0% do kwoty nawet 100.000 zł oraz 5% zwrotu z kartą kredytową Millennium, a dodatkowo limit w ROR na 7 dni w każdym miesiącu za 0 zł – poznaj szczegóły oferty.

 

Wykluczenia

Wykluczenia w ramach promocji Premia z Kontem 360° są podobne do prezentowanych w poprzedniej edycji, wykluczenia tradycyjnie prezentujemy je już na początku wpisu, tak abyś mógł/mogła sprawdź, czy możesz wziąć udział w promocji konta z premią.

🚩 Udział w akcji wziąć może pełnoletnia osoba, która na dzień 30.04.2020 r. nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Millennium, nie jest stroną umowy z bankiem, nie jest posiadaczem ani współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem itd. albo której wniosek jest właśnie procesowany.

Poniżej zapis z regulaminu (cytujemy dosłownie):

 • Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt […]

oraz

 • Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji została zarejestrowana, jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek produktu Banku i której wniosek jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji.

Wykluczeni są również uczestnicy innych promocji Konta 360° lub 360° Student:

 • […] jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student

Jesteś klientem Eurobank?

 • ✋ Od dnia 1.10.2019 wszyscy aktywni klienci Eurobanku są traktowani jako aktywni klienci Banku Millennium – są więc również wykluczeni z promocji.

 

Dla kogo promocja z premią?

W najnowszej promocji Banku Millennium Premia z Kontem 360° może wziąć udział osoba fizyczna, która:

 1. ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych;
 2. nie jest pracownikiem Banku Millennium;
 3. złoży wniosek za pośrednictwem strony promocji i zaakceptuje regulamin

oraz rzecz jasna której nie obejmują wykluczenia, o których mowa w poprzednim akapicie.

 

Premia z Kontem 360° – wniosek

Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie, to (wspomniane kilka kliknięć):
Bank Millennium Konto 360° + 200 zł na NOWY ROK

 • składając wniosek o konto wyraź zgody na przetwarzanie przez bank danych osobowych dla celów marketingu Banku Millennium i podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem Millennium oraz współpracujące z Bankiem Millennium na podstawie umowy, w tym poprzez środki porozumiewania się na odległość – zgód nie można odwołać do momentu wypłaty premii;
 • do 22.06.2020 zawrzyj umowę z Bankiem Millennium o konto i kartę debetową i umowa, można to zrobić online bez wychodzenia z domu;

🚩Uwaga! Zwracamy uwagę, że umowa musi zostać podpisana do 22.06.2020, jest to zarazem ostatni dzień obowiązywania tej edycji promocji. Czy można to zrobić❓ Jak najbardziej, ważne aby wybrać dopełnienie formalności 🤳 na selfie.

A po złożeniu wniosku, podpisaniu umowy i pełnej aktywacji konta spełnij warunki uprawniające do wypłaty premii.

 

200 zł za konto online – zasady

Aktywuj aplikację mobilną – należy to zrobić do 30.09.2020, jest to jednocześnie pierwszy warunek konieczny do zdobycia premii, do wykonania którego wystarczy kilka tapnięć w ekran telefonu;

Kolejnym krokiem do zgarnięcia 200 zł w promocji Millennium jest wykonanie prostych czynności, otóż w lipcu, sierpniu i wrześniu 2020 (w każdym z miesięcy);

 • zasil nowe konto (czyli zapewnij wpływ) na łączną kwotę min. 1000 zł, może to być jeden przelew albo kilka, istotne jest to aby suma wpływów wyniosła min. 1000 z;
 • wykonaj płatność (jedną lub więcej) płatność kartą debetową wydaną do konta lub BLIKIEM, płatność na dowolną kwotę;

To wszystko, przy czym zwracamy uwagę, że 👉warunki konieczne do uzyskania premii są zarazem warunkami zwalniającymi z opłat za konto i kartę debetową! Warto też wiedzieć, że jeśli zdecydujesz się na przelew na telefon BLIK, to pieniądze po kilku minuta mogą wrócić na Twoje konto, a zrealizujesz to w tym przypadku poprzez kilka tapnięć w ekran telefonu.

 

Kiedy wypłata premii?

🚩 Wypłata premii w promocji Premia z Kontem 360° nastąpi w terminie do 30.10.2020 r. i do czasu wypłaty nie można rozwiązać, wypowiedzieć ani odstąpić od umowy o konto oraz odwołać zgód marketingowych. Pod koniec wpisu (w podsumowaniu) także skrócony harmonogram oferty. Wypłata premii nastąpi w gotówce, którą możesz wydać, wypłacić, przelać na inne konto lub nic nie robić, itp.

Dodatkowe inf. w regulaminie PREMIA Z KONTEM 360° oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy:

Bank Millennium Konto 360° + 200 zł premii

 

Wpływ 1000 zł – spróbuj z BLIK

Wpływ na konto nie musi być wynagrodzeniem od pracodawcy, wystarczy Twój przelew z konta w innym banku, przy czym ważna jest łączna suma, możesz więc wykonać minimum:

 • 1 przelew na 1000 zł albo
 • 2 przelewy po 500 zł każdy, czy też
 • 10 przelewów po 100 zł itp.

istotne jest jedynie to, aby łączna suma wyniosła 1000 zł (lub więcej).

Co najciekawsze warunek na wpływ możesz spełnić w ciągu kilku minut korzystając z BLIK i przelewów na telefon BLIK. Wykonując przelew na telefon w ciągu kilkunastu sekund wykonasz przelew z banku X do Y i w drugą stronę. Jeśli posiadasz tylko jeden nr telefonu operacja zajmie nieco więcej czasu – opisujemy to szczegółowo w podlinkowanych wpisach.

 

Czy przelew Millennium spełni warunek?

Czy możesz spełnić warunek na wpływ, jeżeli przelew zostanie wykonany pomiędzy różnymi kontami w Banku Millennium? Okazuje się, że tak, ale pod pewnymi warunkami:

 • nie mogą to być rachunki, które należą do Ciebie;
 • nie możesz być współwłaścicielem konta, z którego otrzymasz przelew;

W najlepszej sytuacji są tutaj małżonkowie (bez rozdzielności majątkowej), wystarczy posiadać lub założyć dwa rachunki (żona i mąż), przy czym nie mogą to być konta wspólne. W takim wypadku warunek na wpływ można spełnić w ciągu 1 czy 2 minut:

 • mąż loguje się na swoje konto Millennium i przelewa żonie 1000 zł;
 • żona loguje się na swoje konto Millennium i przelewa mężowi uprzednio przelany 1000 zł;

i warunek na wpływ (dla obydwu kont) jest spełniony :)

 

Ciekawostka :)

Czy wiesz, że aby zdobyć 200 zł do ręki w ramach odsetek bankowych na dobrej lokacie, czy dobrym koncie oszczędnościowym należałoby zainwestować (na przykład) około:
Bank Millennium Konto 360° + 200 zł na NOWY ROK

 • ❗ 73 000 zł na 62 dni
 • lokując środki na depozycie z oprocentowaniem 2,0% (lub wyższym) – taką obecnie daje konto Profit

lub inną kwotę / na inny okres – policz to samodzielnie, polecamy kalkulator odsetek, który znajdziesz w serwisie LokataKonto.pl.

Odpowiedź na pytanie, czy 200 zł to mało / dużo pozostawiamy Państwu i odsyłamy do kolejnego punktu dotyczącego konta Profit.

Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, z którym zyskujesz dostęp do serwisów polskiej e-administracji. Potwierdzasz swoją tożsamość poprzez logowanie do serwisu internetowego Millennium i możesz załatwiać sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, na przykład:

 • wysłać pismo ogólne do urzędu,
 • składać i sprawdzać dokumenty rozliczeniowe w ZUS i US,
 • złożyć wniosek o nowy dowód osobisty lub zgłosić jego utratę,
 • sprawdzić punkty karne,
 • zameldować i wymeldować przez internet

oraz dziesiątki innych spraw, sprawdź konta z profilem zaufanym.

 

2,0% do 100.000 zł na koncie Profit

Bank Millennium Konto Millennium ProfitKorzystając z promocji Konta Millennium poza premią 200 zł możesz również uruchomić konto Profit, z którym otrzymasz aż 2,0% w skali roku dla nowych środków do 100 000 zł przez 62!

Jeśli śledzisz wpisy na naszym blogu, to zapewne wiesz, że w 21. edycji promocji Millennium zmienił zasady wyliczania nowych środków na koncie Profit. Nie możemy jednak wykluczyć, że wróci do „starych zasad” albo nowe będą „z góry do przewidzenia” jak to miało miejsce w ramach dotychczasowych 20 edycji.

Oczywiście aby skorzystać z oferty z premią 200 zł:

 • w pierwszej kolejności złóż wniosek na stronie promocji o konto 360° z premią
 • a dopiero w kolejnych krokach zawnioskuj o Millennium Profit (banner)

Polub nasz profil na FB, na którym przypominamy o konieczności wycofania środków z konta Profit – w takim wypadku będziesz mógł/mogła cieszyć się nieustającą promocją :) – chyba, że w tzw. międzyczasie bank zmieni zasady.

Otwórz Konto Profit

 

5% zwrotu z kartą kredytową

Przypominamy, że z kartą kredytową Millennium możesz zgarnąć 5% moneyback u wybranych partnerów Banku Millennium, nawet do 760 zł rocznie:
Bank Millennium Karta Millennium Impresja

 • Millennium Impresja to między innymi zwroty za zakupy w Apart, Empik, Sephora, Smyk, Deichmann, Zara i innych;
 • Millennium Alfa to moneyback za transakcje w Apart, Sephora, Leroy Merlin, GO Sport, Cinema City i innych;

Warto też wiedzieć, że program 5% zwrotów łączy się z innymi promocjami i ofertami specjalnymi i co najciekawsze korzystając ze zwrotów z kartą Millennium Alfa nie musisz w ogóle pytać o zwrot. 5% zwrotu wydatków w sklepie partnerskim (nie musisz nawet o tym pamiętać). Zostanie Ci naliczony automatycznie przez bank.

I jeszcze raz przypominamy, że promocje nie wykluczają się, możesz połączyć konto z premią 200 zł z kartą kredytową, ale:

 • w pierwszej kolejności złóż wniosek na stronie promocji o konto 360° z premią
 • a dopiero w kolejnych krokach zawnioskuj o Kartę Impresja (banner) lub Alfa

Odsyłamy też do wpisu na temat kart kredytowych: jak działa karta kredytowa, jaką kartę wybrać.

 

7 dowolnych dni bez odsetek

Millennium to limit w koncie osobistymaż 7 dowolnych dni w miesiącu bez odsetek – w większości banków należałoby zapłacić, ale nie w Banku Millennium:

 • nie zapłacisz odsetek – jeśli korzystasz z limitu maksymalnie przez 7 dowolnych dni w miesiącu (nie muszą to być kolejne dni, choć oczywiście mogą)

Uwaga! Powyższe założenie dotyczy limitów w koncie osobistym do kwoty w wysokości (uwaga!!!) aż do 150 000 PLN!

Przykład 7 dowolnych dni bez odsetek:

 • na początku miesiąca 200 zł na paliwo do auta, które to pieniądze oddasz za 2 dni,
 • w połowie miesiąca opłacasz rachunki na kwotę 300 zł, środki zwrócisz w ciągu kolejnych 3 dni,
 • pod koniec miesiąca wypłacasz 1000 zł z bankomatu – środki zwrócone w ciągu 2 dni,

Przez 7 dni (niekoniecznie kolejnych) korzystasz ze środków Millennium (zakupy, przelew, wypłata z bankomatu), za które nie zapłacisz ani złotówki

 

Harmonogram (skrót)

Poniżej skrócony harmonogram promocji:

🚩do 22.06.2020:

 • złóż wniosek na stronie promocji (kliknij banner aby przejść)

🚩do 22.06.2020:

 • podpisz umowę o konto i kartę. Jeśli zdecydujesz się na podpisanie umowy 🤳 na selfie, to wniosek możesz złożyć nawet w ostatnim dniu obowiązywania promocji, jeśli kurierem – wniosek należy złożyć odpowiednio wcześnie

Bank Millennium Konto 360° + 200 zł na NOWY ROK🚩do 30.09.2020

 • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium

🚩w lipcu 2020:

 • zapewnij wpływ na konto na łączną sumę min. 1000 zł
 • wykonaj min. jedną płatność kartą lub blikiem

🚩w sierpniu 2020:

 • zapewnij wpływ na konto na łączną sumę min. 1000 zł
 • wykonaj jedną (lub więcej) płatności kartą lub blikiem

🚩we wrześniu 2020:

 • zapewnij wpływ na konto na łączną sumę min. 1000 zł
 • wykonaj jedną (lub więcej) płatności kartą lub blikiem

do 30.10.2020:

 • 🚩otrzymasz 200 zł premii, powodzenia :)

 

Przejdź na stronę promocji

 

200 zł z kontem online

Pod koniec artykułu krótkie podsumowanie prezentowanych ofert Millennium:

 • 👉 premia: 200 zł w gotówce za założenie konta i po spełnieniu bardzo prostych warunków promocji;
 • 👉 funkcjonalne konto z bardzo prostymi do spełnienia warunkami zwalniającymi z opłaty za konto i kartę oraz darmową wypłatą ze wszystkich bankomatów w Polsce;
 • 👉 konto dla oszczędzających – konto Profit 2,0% do 100 000 zł;
 • 👉 limit w ROR za 0 zł: do 7 dni bez opłat;
 • 👉 moneyback z kartą: aż 5% zwrotu za płatności kartą kredytową u wybranych partnerów banku;

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Poczuj swobodę i zyskaj 220 zł w promocji z Kontem 360° Millennium

Poczuj swobodę i zyskaj 220 zł w promocji z Kontem 360° Millennium

🥇Ranking chwilówek LIPIEC 2020, chwilówki ranking

🥇Ranking chwilówek LIPIEC 2020, chwilówki ranking

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety

🤳Pożyczka na Selfie Alior Bank

🤳Pożyczka na Selfie Alior Bank

Premia z Kontem 360° – najważniejsze pytania

💰Jak zgarnąć 200 zł w promocji Banku Millennium❓

Nie później niż do 22.06.2020 załóż Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji i podpisz umowę. Korzystaj z konta, w lipcu sierpniu i wrześniu wykonaj przynajmniej 1 płatność kartą lub Blikiem oraz zasil konto kwotą min. 1000 zł co miesiąc oraz w aktywuj aplikację mobilną do 30.09.2020.

⏰Kiedy otrzymam nagrodę pieniężną❓

Załóż konto Millennium i spełnij warunki promocji, a premia 200 zł trafi na Twoje konto do 30.10.2020!

🏦Czy Konto 360° założę bez wychodzenia z domu❓

Tak, konto 360° Millennium założysz online bez wychodzenia 🏠z domu. Możesz to zrobić na dwa sposoby: 1) 🤳 na selfie: na telefonie w opcji online, wypełnij wniosek w przeglądarce na swoim telefonie i potwierdź tożsamość zdjęciami dowodu i twarzy, możesz to zrobić nawet w 15 minut, całkowicie online na selfie 2) na komputerze lub urządzeniu mobilnym w opcji kurier – wypełnij wniosek przez internet, a umowę podpisz 🛺 podczas wizyty kuriera.

📋Jaki jest harmonogram promocji Millennium❓

Do 22.06.2020 złóż wniosek w promocji i również do 22.06.2020 podpisz umowę o konto i kartę. Do 30.09.2020 aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium. W lipcu, sierpniu i we wrześniu 2020 zapewnij wpływ na konto na łączną sumę min. 1000 zł oraz wykonaj min. jedną płatność kartą lub blikiem. 💰Premię otrzymasz do 30.10.2020.


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*