Promocja Citi & Lidl: 400 zł do Lidla od Citibank – przetestuj kartę i zgarnij 4 stówki

Wystartowała rewelacyjna promocja Citi 400 zł w bonach do sklepów Lidl w zamian za wyrobienie bezwarunkowo darmowej karty Citi Simplicity i spełnieniu prostych warunków w promocji Citibanku: Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i odbierz 400 zł na karcie prezentowej Lidl.

Środki, które otrzymasz od Citibanku, możesz wykorzystać w sklepach sieci Lidl na terenie Polski – przetestuj kartę Citi i zgarnij 400 zł

citi bon do lidla

Sprawdź warunki oferty Citi & Lidl: Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i odbierz 400 zł na karcie prezentowej Lidl – zapraszamy do lektury.

 

Citi & Lidl – dla kogo?

Citi Handlowy Karta kredytowa + voucher AllegroTradycyjnie na początku kilka słów o tym kto może wziąć udział w promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i odbierz 400 zł na karcie prezentowej Lidl, a kogo obejmują wykluczenia. Otóż uczestnikiem promocji Citi & Lidl może zostać pełnoletnia osoba, która

od 1 stycznia 2018 roku nie posiadała żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank

Posiadanie dodatkowej karty kredytowej Citi, lokaty, czy konta oszczędnościowego nie wyklucza z uczestnictwa w promocji. Z oferty wyłączeni są też obywatele lub rezydenci podatkowi USA i osoby ze statusem dewizowym.

Zobacz też: voucher 400 zł do Allegro z kartą Citi, a jeśli znasz promocję, to obok znajdziesz wskazujący na nią banner.

 

Citi wymagania

Podstawowe wymagania Citi niezbędne do skorzystania z promocji z kartą:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Proforma informujemy, że przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. Jeśli nie jesteś pewien swojej historii kredytowej, to odsyłamy też na stronę sprawdź swój BIK.

 

Zasady uczestnictwa

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 20.04.2020 wypełnij formularz na stronie promocji i złóż wniosek o kartę kredytową. Pamiętaj, że do nagrody uprawniają jedynie wnioski złożone na dedykowanej stronie promocji.

Citi może wymagać od Ciebie dokumentów potwierdzających dochód, należy je oczywiście dostarczyć. Z doświadczenia wiemy, że z reguły wystarczą potwierdzenia przelewów, które możesz dołączyć już na etapie wniosku.

A jeśli nie wiesz w jaki sposób wygenerować wyciąg z konta odsyłamy na stronę:

Pełną listę akceptowanych przez Citi źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie na stronie promocji, odnośnik do regulaminu również poniżej.

 

Warunki promocji

Po podpisaniu i otrzymaniu karty, ale nie później niż do końca miesiąca po miesiącu, w którym podpiszesz umowę:

 • zaloguj się przynajmniej raz do serwisu Citi za pomocą aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej.

I choć na spełnienie tego warunku masz ponad miesiąc, to nie warto tego odkładać, a najlepiej zalogować się od razu, po otrzymaniu dostępu do systemu Citi.

W kolejnych krokach ale nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:
Citi Handlowy Karta kredytowa + 400 zł do LIDL

 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 2000 zł – może to być jednorazowa płatności na taką kwotę albo kilka mniejszych, ważna jest łączna suma płatności. Datę podpisana umowy znajdziesz na Twoim blankiecie tego dokumentu.

Choć Citi daje na spełnienie warunków promocji aż 3 miesiące po miesiącu, w którym podpiszemy umowę, to nie warto zwlekać z ich spełnieniem – im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz nagrodę!

👉Pamiętaj, że

 • transakcje nie mogą być „Transakcjami szczególnymi” – wypłata środków z limitu, transakcje w zakresie gier losowych, w urzędzie pocztowym, wymiana walut itp.
 • nie będą transakcjami zwróconymi

Jeśli wykonujesz standardowe płatności w punktach handlowo – usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, restauracje, apteki itp.), to nie masz się czym przejmować i możesz potraktować to jako ciekawostkę. A po spełnieniu warunków otrzymasz  kartę podarunkową do Lidla – zobacz kiedy to się stanie.

 

Kiedy 400 zł do LIDLA?

Informację o spełnieniu warunków promocji otrzymasz w bankowości internetowej Citi najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym zostaną spełnione.

Kartę podarunkową do LIDLA otrzymasz w ciągu maks. 60 dni od otrzymania powiadomienia o przynaniu nagrody – z doświadczenia wiemy, że z reguły następuje to szybciej. Kata LIDL zostanie wysłana na Twój adres korespondencyjny.

Karta prezentowa LIDL ma być ważna przez 6 miesięcy od daty wysłania i może zostać wykorzystana tylko w tym terminie. Karta podarunkowa LIDL może być wykorzystana wielokrotnie (może być wykorzystany w częściach).

Oczywiście do momentu otrzymania nagrody karta kredytowa Simplicity musi być aktywna. Znajdziesz to w swoim banku? :)

Dodatkowe informacje w regulaminie Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i odbierz 400 zł na karcie prezentowej Lidl oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy:

Przejdź na stronę promocji

 

400 zł od Citi, dlaczego?

Choć 400 zł nie otrzymujesz w żywej gotówce, to równowartość tych środków w formie bonów do popularnej sieci handlowej LIDL jest również nie do pogardzenia. A co z transakcjami?

Citi Handlowy Karta kredytowa + voucher Allegro2000 zł przez 3 miesiące na pierwszy rzut oka wydaje się, że to niemało, ale po przeliczeniu wychodzi średnio 23 dziennie. Czy to dużo? Policz wydatki i oceń samodzielnie. Obstawiamy, że może uzbierać się nieco więcej :)

Jeśli tak, to być może nasuwa Ci się pytanie dlaczego bank daje 400 zł do LIDLA prawie za darmo, „prawie” bo i tak, czy będziesz mieć kartę Citi, czy nie będziesz jej mieć, musisz wydać pieniądze na zakupy. Odpowiedź jest bardzo prosta, Citibank zamiast kupować reklamy TV, które są coraz mniej skuteczne, woli dać Ci nagrodę w promocji, o której napiszemy my, reklamując w ten sposób bank, o której usłyszysz być może również od znajomych na FB.

Sprawdź też inną promocję Citi: 400 zł do Allegro z kartą Citi jeśli zamiast karty do LIDLA bardziej przydatny będzie voucher do Allegro o takiej samej wartości.

 

Co jeszcze zyskujesz?

Zobacz co (poza nagrodą), zyskujesz jeszcze z kartą kredytową Citi:

Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków.

Program Korzyści Citi Specials, a w nim blisko 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą.

Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce.

Program punktowy Mastercard Priceless Specials, w którym zbierasz punkty i odbierasz nagrody.

Oferty specjalne dla posiadaczy kart Citi Simplicity, które znajdziesz szybko dzięki Chatbot-owi na Facebook Messengerze.

 

RRSO 10,47% – o co chodzi?

Citi Handlowy Karta kredytowa + 400 zł do LIDLSimplicity jest bezwarunkowo darmowa. Ale skoro jest bezpłatna, to skąd to RRSO 10,47%? Już wyjaśniamy.

Bank, prezentując parametry karty kredytowej (ale też kredytu gotówkowego, na samochód czy pożyczki albo limitu w ROR) ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w ramach którego pokaże jakie będzie oprocentowanie jeśli wypłacisz pieniądze z karty i będziesz je spłacać w równych, dwunastu miesięcznych ratach.

Pamiętaj, że jeśli spłacisz zadłużenie na karcie w wymaganym terminie (lub wcześniej) i w całości, to za kartę nie zapłacisz ani złotówki. Zapraszamy też do naszego poradnika, z którego dowiesz się:

Jeśli będziesz umiejętnie korzystać z karty kredytowej, to możesz płacić za zakupy pieniędzmi Citi – a własne trzymać na lokacie bankowej.

 

Karta kredytowa w pigułce

Na koniec informacje związane z używaniem kart kredytowych, tak aby promocja była dla Ciebie bezkosztowa:

 • karta kredytowa nie służy do wypłaty środków z bankomatu

Wyrabiając kartę kredytową Citi, czy to darmową kartę Simplicity czy też jakąkolwiek inną zwróć proszę uwagę na usługę CitiPhone, z której prawdopodobnie nie będziesz korzystać, a która kosztuje 6 zł miesięcznie.

Skąd wiemy, że nie będziesz potrzebować tej usługi? Bo wszystko, co jest związane z kartą kredytową (operacje, limity, konto, spłata zadłużenia), wykonasz przez serwis transakcyjny banku lub aplikację mobilną – przypominamy, że jednym z warunków promocji jest logowanie do serwisu banku lub aplikacji mobilnej. Aby wyłączyć CitiPhone wystarczy w bankowości internetowej Citi wysłać wiadomość o takiej lub podobnej treści: „Rezygnuję z usługi CitiPhone”.

Nie warto również nadpłacać karty kredytowej na kwotę powyżej 200 zł ani korzystać z dodatkowych produktów (karta dodatkowa czy naklejka zbliżeniowa), które są już płatne. Dodatkowo być może konsultant Citi będzie nakłaniał Cię do uruchomienia konta w banku – nie musisz posiadać konta w Citi – spłatę karty dokonujesz na dedykowany numer konta, który znajdziesz w umowie.

Przejdź na stronę promocji => 400 zł do Lidla

 

Karta kredytowa Citi Simplicity (w ramach promocji) jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo, nie bez kozery na początku artykułu użyliśmy słowa „przetestuj”, choć musisz mieć świadomość, że uruchamiasz w pełni funkcjonalną i realną kartę.

Po odebraniu nagrody (ale nie wcześniej niż otrzymasz kartę podarunkową do Lidla):

 • możesz dalej z niej korzystać;
 • nie korzystać i trzymać kartę na wszelki wypadek;
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji;

Nie możesz / nie chcesz skorzystać z oferty? Zobacz też inne karty kredytowe Citi, zapraszamy.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

🤳Otwórz na selfie Konto Przekorzystne Pekao i zgarnij 200 zł

🤳Otwórz na selfie Konto Przekorzystne Pekao i zgarnij 200 zł

Motokarta Citibank BP z bonusem do 720 zł

Motokarta Citibank BP z bonusem do 720 zł

Radość działa zbliżeniowo w promocji Credit Agricole: do 300 zł moneyback za płatności kartą z Google Pay / Apple Pay

Radość działa zbliżeniowo w promocji Credit Agricole: do 300 zł moneyback za płatności kartą z Google Pay / Apple Pay

Konto Jakie Chcę Santander i łatwe 250 zł premii za konto +lokata mobilna 2,5%

Konto Jakie Chcę Santander i łatwe 250 zł premii za konto +lokata mobilna 2,5%


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

5 komentarze

 1. L wyraził(-a) opinię:

  Chętnie przygarnąłbym ze 400 zł do chrząszcza. Czy coś wiadomo o kolejnej edycji karty Citi do Biedronki?

  • zainteresowany wyraził(-a) opinię:

   Przyłączam się do pytania z Biedronkami

  • admin wyraził(-a) opinię:

   Pozwoliłem sobie podpiąć komentarz „zainteresowany” pod „L”. Niestety, nic nie wiemy o kolejnej edycji promocji karty Citi z bonami do Biedronki, a nawet gdyby coś było wiadomo, to i tak nie moglibyśmy podzielić się informacją do momentu oficjalnego uruchomienia promocji.

  • admin wyraził(-a) opinię:

   Warto jeszcze dodać, że promocje kart Citi zazwyczaj trwają dłuższy czas i jeśli pojawi się takowa z bonem do Biedronki, to na pewno poinformujemy o niej na blogu i profilu FB (zachęcamy do polubienia).
   A póki co zachęcamy do skorzystania z karty Citi z bonami do Lidla :)

 2. b.m. wyraził(-a) opinię:

  Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą promocją Citi, w której do zdobycia karta podarunkowa do Lidla o wartości 400 zł