Promocja PKO BP: nawet 400 zł na Allegro za PKO Konto za Zero i PKO konto dla dziecka

Sprawdź promocję PKO BP i zgarnij nawet 400 zł w bonach Allegro, w tym do 200 zł za PKO Konto za Zero oraz dodatkowo do 200 zł za konta dla dzieci (PKO Konto Dziecka / PKO Konto Pierwsze). Na uwagę zasługuje też skrócony okres karencji dla byłych klientów PKO BP. 👉Uwaga, oferta limitowana, poznaj warunki promocji PKO Sprawdza w działaniu i zgarnij nagrody!

PKO Konto za Zero, promocja Sprawdza w Działaniu, 400 zł w bonach Allegro

 

 

Sprawdza się w działaniu – dla kogo?

Aby wziąć udział w promocji Sprawdza się w działaniu PKO BP należy być nowym klientem PKO BP, czyli osobą która nie posiada konta w PKO Banku Polskim od 1.01.2021 do 8.05.2022 – to przesunięcie o rok okresu wykluczenia. Nie są wykluczeni klienci Inteligo, czyli internetowego oddziału PKO BP – jeśli posiadasz konto w Inteligo, to możesz wziąć udział w promocji.

I już w tym miejscu informujemy, że PKO BP czyli PKO Bank Polski (bank ze skarbonką w logo) i Pekao S.A. (bank z żubrem w logo), to dwa różne banki. Posiadanie konta Pekao nie wyklucza z uczestnictwa w promocji => sprawdź konto Przekorzystnego Pekao.

 

Sprawdza się w działaniu – zasady?

Wracając do prezentowanej promocji możesz zdobyć:

 • 🎫do 200 zł na Allegro w promocji PKO BP Sprawdza się w działaniu jeśli uruchomisz PKO Konto za Zero tylko dla siebie (nagroda główna) albo
 • 🎫do 300 zł na Allegro w promocji PKO BP Sprawdza się w działaniu jeśli uruchomisz PKO Konto za Zero dla siebie oraz dla jednego dziecka (nagroda główna 200 + nagroda dodatkowa 100 zł) albo
 • 🎫do 400 zł na Allegro w promocji PKO BP Sprawdza się w działaniu jeśli uruchomisz PKO Konto za Zero dla siebie oraz dla dwojga dzieci (nagroda główna 200 + nagrody dodatkowe 200 zł)

i oczywiście po uprzednim spełnieniu warunków promocji „Sprawdza w działaniu”.

PKO BP PKO konto za ZEROAby zdobyć voucher Allegro:

 • nie później niż 30.06.2022 złóż wniosek o Konto za Zero wraz z kartą debetową wybierając jedną z opcji, o których wspomniano powyżej. Składając wniosek wyraź zgodę na marketing elektroniczny, tj. przynajmniej zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej,

Uwaga❗ Promocja PKO Sprawdza się w działaniu to oferta limitowana – istnieje ograniczenie 3000 nagród głównych oraz 4000 nagród dodatkowych, otrzymają je osoby, które jako pierwsze spełnią wszystkie warunki promocji.

O ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu puli nagród PKO Bank Polski poinformuje w tym miejscu, nie warto więc czekać 😎

 

Sprawdza się w działaniu – co dalej?

👉Po otwarciu i pełnej aktywacji konta w każdym z dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarciu PKO Konto za Zero:

 • wykonaj minimum 10 płatności kartą wydaną do PKO Konta za Zero i/lub BLIKiem

na dowolne kwoty:

 • jeśli PKO Konto za Zero otworzysz w maju, to warunki promocji należy spełnić w czerwcu i lipcu 2022
 • jeżeli PKO Konto za Zero otworzysz w czerwcu, to warunki promocji należy spełnić w lipcu i sierpniu 2022 (przypominamy o limicie nagród).

➕Z kolei aby zdobyć kolejne środki (za konta dla dzieci, jeśli Twoje dziecko / dzieci nie posiadało konta w PKO BP w okresie od 1.01.2021 do 8.05.2022 r. i z wyłączeniem SKO Konta Ucznia oraz konta w Inteligo):

 • do 30.06.2022 otwórz PKO Konto Dziecka (PKO Junior) i/albo PKO Konto Pierwsze wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą – konto dla dziecka można założyć w placówce lub bankowości internetowej PKO
 • w każdym z kolejnych dwóch miesięcy po miesiącu, w którym otwarto konto, zapewnij wykonanie min. 2 płatności kartą wydaną do PKO Konto Dziecka / PKO Konto Pierwsze

Uwaga, do łącznej liczby transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM PKO Bank Polski nie wliczy transakcji w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory – to wszystko❗

Przejdź na stronę promocji PKO BP

 

Sprawdza się w działaniu – kiedy nagrody?

Kiedy nagrody? Bony Allegro w promocji PKO odbierzesz w bankowości internetowej PKO BP albo aplikacji mobilnej IKO, a otrzymasz je:

 • 100 lub 200 zł – bon Allegro otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji
 • 100 zł / 200 zł za konto dziecka wydawane będzie do końca miesiąca po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji

Do czasu odebrania nagród nie zamykaj konta ani karty oraz nie wypowiadaj umowy, nie przekształcaj konta w inne oraz nie wycofuj wyrażonych zgód marketingowych. Dodatkowe informacje w regulaminie pkobp.pl/media_files/00f62eb4-d82a-4743-a369-4469ef7a8ccd.pdf oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Konto za Zero

PKO konto za ZERO główne cechy (dla umów zawartych od 01 marca 2020, w tym w ramach promocji PKO Sprawdza w działaniu):

 • 0 zł za prowadzenie konta PKO BP
 • 0 zł za kartę do konta – wystarczy, że wykonasz 5 transakcji bezgotówkowych (z wyjątkiem przelewów) kartą lub BLIK-iem w okresie rozliczeniowym karty
 • 0 zł za wypłaty w PLN BLIK-iem ze wszystkich bankomatów w Polsce;

PKO BP PKO konto za ZEROz PKO Konto za ZERO masz jeszcze

 • wygodne płatności kodem BLIK lub zbliżeniowo z aplikacją mobilną IKO
 • dodatkowe preferencje dla posiadaczy karty Dużej Rodziny

karta debetowa z funkcją wielowalutową

 • umożliwia korzystanie z rachunków walutowych w EUR, GBP, USD, CHF, DKK, NOK, SEK, CZK, HRK, HUF wypłacanie gotówki z bankomatów i dokonywanie płatności w kraju i za granicą, w tym w Internecie, bez prowizji za przewalutowanie.

 

PKO Konto Dziecka / PKO Konto Pierwsze

PKO Konto Dziecka to konto dla dzieci do 13. roku życia. Konto otwierane jest i prowadzone bezwarunkowo bezpłatnie. Za wydanie karty zapłacimy 15 zł. PKO Konto Dziecka umożliwia wypłaty ze wszystkich bankomatów PKO BP bez opłat, inne bankomaty – 5 zł za wypłatę.

PKO Konto Pierwsze z kolei, to konto dla młodzieży od 13. do 18. roku życia. Konto otwierane i prowadzone jest bez opłat (za 0 zł bezwarunkowo). Z kolei utrzymanie karty może być bezpłatne, jeżeli wykonane zostaną co najmniej 2 płatności w miesiącu kartą lub BLIKIEM na dowolne kwoty. Na uwagę zasługują darmowe bankomaty – 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

Dodatkowe informacje na stronie promocji PKO Jeszcze wygodniej, na którą odsyłamy:

Przejdź na stronę promocji

i przypominamy, że jest to oferta limitowana.

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Lokata Powitalna 8% w Credit Agricole

Lokata Powitalna 8% w Credit Agricole

Konto Przekorzystne Pekao z premią 200 zł (i 7% dla oszczędzających)

Konto Przekorzystne Pekao z premią 200 zł (i 7% dla oszczędzających)

Witaj w VeloBanku 🏆️ zgarnij do 650 zł za VeloKonto + opinie o VeloBank + kod promocyjny

Witaj w VeloBanku 🏆️ zgarnij do 650 zł za VeloKonto + opinie o VeloBank + kod promocyjny

Jakie są nagrody w promocji Sprawdza w działaniu?

do 200 zł (100 zł i 100 zł) – jeśli otworzysz PKO Konta za Zero z kartą oraz spełnisz pozostałe warunki promocji oraz 100 zł – jeśli otworzysz konto dla swojego dziecka lub dzieci (PKO Konto Pierwsze z kartą lub Konto Dziecka i Kartą Junior) oraz spełnisz warunki promocji. Maksymalnie możesz otrzymać 200 zł za otwarcie 2 kont dla dzieci.

W jaki sposób otrzymasz nagrodę?

Nagrody za PKO Konto za Zero będą wydawane w formie kodów elektronicznych do zrealizowania na platformie Allegro.pl za pośrednictwem serwisu elektronicznego iPKO.


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

Jeden komentarz

 1. admin wyraził(-a) opinię o Promocja PKO BP: nawet 400 zł na Allegro za PKO Konto za Zero i PKO konto dla dziecka

  Otwórz PKO Konto za Zero w promocji SPRAWDZA SIĘ W DZIAŁANIU, spełnij warunki promocji i zdobądź nawet 400 zł w bonach Allegro, w tym:
  – 200 zł za PKO Konto za Zero oraz
  – 100 lub 200 zł za PKO Konto dla dziecka / dzieci