Promocje

Promocje bankowe, które kończą się 30 listopada 2017

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowaZbliża się koniec miesiąca, a zarazem koniec wybranych promocji bankowych. We wpisie przypominamy oferty banków, których pełne opisy znajdziesz także na blogu.

Poniżej prezentujemy krótkie przypomnienie wraz z odnośnikiem do artykułu i ewentualnie linkiem do wniosku.

Wniosek o każdą z nich złożysz przez internet, więc możesz to zrobić dosłownie „za pięć dwunasta”, przy czym:

 • ważna jest data wniosku
 • pamiętaj też, że nie wszystkie systemy dostępne są 24h – nie warto więc czekać do ostatniej chwili

Zobacz promocje, które kończą się 30 listopada 2017 i czy warto skorzystać – zapraszamy do lektury.

 

 

200 zł do Zalando z kartą kredytową Millennium

Millennium karta kredytowa ze zwrotem 5%Zgodnie z zapowiedziami promocja ma trwać do 30 listopada, ale może zakończyć się wcześniej (nagrodę otrzymuje pierwsze 800 osób, które spełnią warunki).

Wszystko wskazuje na to, że limit nie został jeszcze wyczerpany, gdyż oferta jest w dalszym ciągu dostępna.

W ramach oferty wystarczy, że wykonasz 5 min. 5 płatności kartą na dowolną kwotę do końca drugiego miesiąca po miesiącu podpisania umowy o kartę, a nagrodę w formie bonu podarunkowego do Zalando o wartości 200 zł otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków w promocji.

Według nas warto zwrócić uwagę na promocję Millennium z innego powodu, tj. 5% zwrotu do 760 zł rocznie u wybranych partnerów banku – banner wskazuje właśnie na tę ofertę.

Odsyłamy też do wpisów, w których szczegółowo opisujemy 5% zwrotu kartą Millennium:

 • 5% zwrotu z Millennium Impresja – na stronie banku znajdziesz informacje „Millennium Impresja to karta kredytowa stworzona z myślą o kobietach. Dzięki niej otrzymasz zwrot do 5% za zakupy u 25 wybranych Partnerów” – nie oznacza to, że wniosku o kartę nie może złożyć mężczyzna :) – oczywiście, że może
 • 5% zwrotu z Millennium Alfa – bazując na informacjach ze strony banku „Millennium Alfa to karta kredytowa stworzona specjalnie dla mężczyzn i dopasowana do ich potrzeb” – i ponownie nie oznacza to, że wniosku o kartę nie może złożyć kobieta :) – oczywiście, że może

Jeszcze raz odsyłamy do tych wpisów, gdzie znajdziesz listę partnerów współpracujących z Millennium.

 

20 zł za płatność BLIK na Allegro

BLIK AllegroZapłać BLIKIEM po raz pierwszy za zakupy na Allegro na kwotę min. 50 zł, a otrzymasz kupon o wartości 20 zł na kolejne zakupy.

Za wartość transakcji na Allegro uważa się cenę towaru wskazaną przez użytkownika będącego sprzedającym w Allegro, w ramach oferty danego towaru, która nie obejmuje kosztów dostawy towaru

Kupon jest ważny przez 14 dni, możesz go wykorzystać na kolejne zakupy na kwotę min. 50 zł, promocja ważna w dniach 3 – 30.11.2017 lub do wyczerpania puli kuponów, których pula wynosi 84 000 szt.

Każdy użytkownik Allegro może otrzymać tylko jeden kupon, który ważny będzie przez 14 dni od momentu wygenerowania.

 

100 zł od ING za Konto z Lwem

ING Bank Śląski Konto Direct100 złalbo nawet 130 zł jeśli połączysz to z ofertą 30 zł za płatności telefonem) od ING za założenie Konta z Lwem i wydanie 1000 zł. Wszystko co musisz zrobić, to złożyć wniosek o Konto Direct i aktywnie korzystać z karty płatniczej wydanej do konta.

Promocja dedykowana jest dla nowych klientów banku oraz osób, które nie posiadały konta z Lwem od 1.04.2016 lub wcześniej.

W ramach promocji 100 zł za Otwarcie Konta otwierasz konto osobiste oraz konto oszczędnościowe – to drugie jest wymagane, aby otrzymać premię.

Nie musisz korzystać z konta oszczędnościowego, ale warto to zrobić, tak aby nie trzymać środków na nieoprocentowanym ROR:

 • oprocentowanie przez pierwsze 4 miesiące od otwarcia konta wynosi 2% (do 100 tys. zł),
 • w kolejnych miesiącach – 1%

 

Smartfon LG K4 dual sim za 15 płatności kartą

A na koniec HIT od Citibank, Smartfon LG K4 dual sim o wartości 499 zł w zamian za wykonanie 15 płatności kartą na dowolne kwoty!

Warunki promocji są niezwykle proste, wystarczy, że po pełnej aktywacji karty:
Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 • zalogujesz się raz do bankowości internetowej Citi albo aplikacji mobilnej i
 • w kolejnych trzech miesiącach wykonasz po 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty w każdym miesiącu

Jeżeli umowę o kartę podpiszesz jeszcze w listopadzie, to:

 • zapłać min. 5 razy kartą w grudniu
 • zapłać min. 5 razy kartą w styczniu
 • zapłać min. 5 razy kartą w lutym

lub o miesiąc później, jeśli umowę podpiszesz w grudniu:

 

Zapraszamy do naszych zestawień

Tradycyjnie zapraszamy do naszych zestawień, w ramach których możesz zdobyć voucher lub telefon, czy też skorzystać z darmowej pożyczki albo założyć lokatę z wysokim oprocentowaniem:

 • karty kredytowe z voucherem, smartfonem albo zwrotem części wydatków, a dwie bardzo dobre, wygasające promocje przedstawiliśmy powyżej.
 • najlepsze konta osobiste – czyli zestawienie kont bankowych, wybrane z nich bezwarunkowo darmowe z darmową wypłatą z bankomatów i kartą do konta, a także z moneyback za operacje wykonane kartą. Przeglądając wpis zwróć szczególną uwagę na promocje BGŻ BNP Paribas, zwróć również uwagę na wygasającą promocję ING.
 • Oferty pożyczekoferty pożyczek – firmy pożyczkowe oferują coraz wyższe kwoty na coraz dłuższe okresy. Jeśli masz potrzebę skorzystania z pożyczki, a jednocześnie jesteś osobą zdyscyplinowaną i wiesz, że zwrócisz pożyczkę w wymaganym terminie i w pełnej wysokości, to przyjrzyj się ofertom pierwsza za darmo – promocja dla nowych klientów firmy pożyczkowej. Jeśli spełniasz warunki, to w sprzyjających okolicznościach pożyczka pozabankowa może być tańsza niż kredyt bankowy – niemożliwe? Możliwe :) Dodatkowe informacje znajdziesz na podlinkowanej stronie www, zajrzyj też do wpisu ranking chwilówek.
 • BGŻOptima lokata BEZKARNAnajlepsze lokaty bankowe  – wybrane (promocyjne) lokaty bankowe, nie tylko typowe „wabiki” na klientów, ale również lokaty, na których zdeponujesz większe środki. Dla wybranych promocyjne oprocentowanie, w innych przypadkach możliwość ulokowania dużych środków i inne. Jedną z nich załączyliśmy w formie banneru do tego wpisu, pozostałe na stronie najlepsze lokaty bankowe
 • Nie omieszkaj też zajrzeć tu: ranking lokat bankowych – pełne zestawienie dla wielu banków, z wyszukiwarką

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie Credit Agricole +bonusy w gotówce

Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie Credit Agricole +bonusy w gotówce

Polecam proste zasady Getin Bank: 50 zł dla polecanego, do 500 zł dla polecającego oraz 3,5% dla oszczędzających

Polecam proste zasady Getin Bank: 50 zł dla polecanego, do 500 zł dla polecającego oraz 3,5% dla oszczędzających

Muzyka z Tidal przez 2 lata za darmo z bezpłatną Citi Simplicity

Muzyka z Tidal przez 2 lata za darmo z bezpłatną Citi Simplicity

Zyskuj Jesienią z BNP Paribas - konto z premią do 350 zł

Zyskuj Jesienią z BNP Paribas – konto z premią do 350 zł


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*