Promocje

Promocje bankowe, które kończą się 31 sierpnia 2017

Citi Bank Handlowy - karta kredytowa i voucher 400 zł do AllegroZbliża się koniec miesiąca, a zarazem koniec wielu ciekawych promocji bankowych. We wpisie przypominamy wybrane promocje, które znajdziesz także na blogu, prezentujemy krótkie przypomnienie wraz z odnośnikiem do artykułu i linkiem do wniosku.

Wniosek o każdą z nich złożysz przez internet, więc możesz to zrobić dosłownie „za pięć dwunasta” – oczywiście ważna jest data wniosku i dostępność systemu.

Zobacz jakie promocje kończą się 31 sierpnia 2017 , zobacz z jakich warto skorzystać – zapraszamy do lektury.

 

 

Credit Agricole konto osobiste z premią - daj się przenieść i zgarnij premię do 200 złPrzenieś konto do Credit Agricole i zgarnij premię – promocja do 31 sierpnia, przenieś konto do Credit Agricole, przenieś konto i zgarnij 200 zł premii w promocji Polacy wybierają Credit Agricole.

Jeżeli masz konto, założone choćby w ramach innej promocji, które możesz przenieść do Credit Agricole, to w dosyć prosty sposób możesz zgarnąć premię. A jeśli posiadasz rachunek, który nie jest Twoim kontem głównym, albo zamierzasz go zamknąć, to opisywana promocja może być właśnie dla Ciebie.

Dodatkowo możesz zgarnąć nawet 500 zł w programie poleceń CA oraz uruchomić lokatę „Na dzień dobry” – szczegóły w podlinkowanym wpisie.

Zobacz teżlokaty Credit Agricole

 

BGŻ BNP Paribas Konto Optymalne na WAKACJE z premią do 500 złKonto Optymalne ze zwrotem do 300 zł – to oferta BGŻ BNP, która również wygasa w tym miesiącu. Konto optymalne za bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie, posiadanie karty debetowej i wypłaty z wybranych bankomatów oraz zwrot 2% za transakcje kartą (do 300 zł rocznie), plus krótki, półroczny okres karencji dla były klientów – to najnowsza oferta BGŻ BNP Paribas, która niewątpliwie może to być bardzo ciekawą propozycją dla osób, które szukają konta z moneyback, czyli zwrotem części wydatków.

A w ramach oferty „wakacje z kontem” (banner z lewej strony), poza premią 300 zł do zdobycia także bon 200 zł na wakacje.pl

 

Konto MaksymalneI jeszcze jedna oferta BGŻ BNP Paribas wygasająca wkrótce Konto Maksymalne + 150 zł premii w bonach H&M, promocja „Zakupy z kontem”, dedykowana jest dla osób poniżej 26 lat.

Jeżeli oferta zainteresowała Cię, to warto się pospieszyć, gdyż do końca sierpnia możesz skorzystać z dodatkowej gratyfikacji – do 300 zł zwrotów za transakcje kartą. Spróbuj, może zdążysz.

Jeżeli masz mniej niż 26 lat (przypominamy, że jest to warunek konieczny do skorzystania z oferty), to:

 • 0 zł za otwarcie
 • 0 zł za prowadzenie konta – bez żadnych dodatkowych warunków
 • 0 zł za krajowe przelewy elixir zlecane w bankowości internetowej
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty płatniczej (bezwarunkowo)
 • 0 zł za wypłatę gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce i na świecie

Zobacz też: lokaty BGŻ BNP Paribas

 

Bank Millennium Konto 360° z gwarantowaną premią 150 złDo 350 zł premii od Millennium – w promocji konta 360° Millennium  możesz zdobyć łącznie nawet 350 zł premii: 50 zł w gotówce i 100 zł w formie karty podarunkowej do drogerii Rossmann i dodatkowo do 200 zł w programie poleceń.

Z promocji mogą skorzystać oczywiście nowi klienci banku Millennium oraz byli klienci banku, choć w przypadku ostatnich bank nieco zaostrzył warunki promocji (szczegóły w podlinkowanym wpisie).

Poza premią, możesz skorzystać również z oferty Millennium Profit – do 100.0000 zł na 2,5% na 92 dni oraz lokaty rozszerzonej rzeczywistości.

Zobacz teżlokaty MillenniumMillennium Profit 2,5% do 100.000 zł

 

 

Koniec miesiąca, to także wygasające promocje Citibank:

 

Citi Bank Handlowy - karta kredytowa i voucher 400 zł do AllegroVoucher 400 zł do allegro.pl za wyrobienie darmowej Citi Simplicity – zamów bezwarunkowo darmową kartę kredytową Citi Simplicity i dodatkowo odbierz voucher 400 zł do serwisu Allegro.pl. Promocja dostępna tylko w internecie i tylko do końca sierpnia.

A po złożeniu wniosku i podpisaniu umowy należy:

 • zalogować się do serwisu transakcyjnego banku nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie)
 • wykonać transakcje kartą lub kartą dodatkową wydaną do karty lub nośnikiem zbliżeniowym transakcji o łącznej wartości, co najmniej 1000 zł. Masz na to czas również nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy

Zobacz teżlokaty Citi

 

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowaLG K4 Dual Sim za wyrobienie darmowej Citi Simplicity – w tej odsłonie promocji z darmową Citi Simplicity do zdobycia telefon LG K4 Dual Sim (2017) o wartości niespełna 500 zł. Tym razem Citibank nie wprowadził limitów, więc wystarczy, że spełnisz warunki promocji (opisujemy je szczegółowo w artykule i w skrócie poniżej), a smartfon może być Twój.

Warunki uprawniające do zdobycia smartfona nie są zbyt skomplikowane aczkolwiek musisz wykazać się odpowiednią (kwotowo) aktywnością. W końcu bank daje smartfon o wartości niespełna 500 zł! Zobacz co należy zrobić, gdy staniesz się klientem Citi:

 • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej Citi lub aplikacji mobilnej nie później niż do końca 3 miesiąca od podpisania umowy o kartę – radzimy jednak z tym nie czekać
 • wykonaj transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 3000 zł również nie później niż do końca 3 miesiąca od podpisania umowy o kartę

 

Polecamy też: najlepsze lokaty bankowe  – wybrane (promocyjne) lokaty bankowe, nie tylko typowe „wabiki” na klientów, ale również lokaty, na których zdeponujesz większe środki, dla wybranych lokat korzystając z promocyjnego, wysokiego oprocentowania, czego najlepszym przykładem są opisywane ostatnio 2,4% na nowe środki do 200.000 zł Getin Bank.

Nie omieszkaj też zajrzeć tu: ranking lokat bankowych – pełne zestawienie dla wielu banków, z wyszukiwarką, polecamy w szczególności:

 • lokaty BGŻOptima – a głównie lokaty bezkarną i bezkompromisową (zerwanie bez utraty odsetek), lokatę bezkarną znajdziesz pod bannerem z prawej strony
 • lokaty Getin Bank – w szczególności na NOWE ŚRODKI i na DOBRY POCZĄTEK, z którymi zarobisz najwięcej
 • lokaty Idea Bank – w szczególności lokaty HAPPY PRO i HAPPY PLUS, z którymi zgarniesz voucher 200 zł do fly.pl
 • lokaty Lion’s Bank – jeżeli dysponujesz grubszym portfelem i chcesz ulokować większe środki

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Pożyczki pozabankowe - na co zwrócić uwagę?

Pożyczki pozabankowe – na co zwrócić uwagę?

Lokata HAPPY Idea Bank

Lokata HAPPY Idea Bank

Voucher 400 zł do Leroy Merlin od Citi za przetestowanie darmowej Simplicity

Voucher 400 zł do Leroy Merlin od Citi za przetestowanie darmowej Simplicity

400 zł do Biedronki od Citibanku - przetestuj kartę i zgarnij 4 stówki

400 zł do Biedronki od Citibanku – przetestuj kartę i zgarnij 4 stówki


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*