Promocje wygasające w czerwcu 2020

Czerwcowe Last Minute – ostatnie dni wybranych ofert bankowych, czyli promocje 🔔wygasające 30 czerwca 2020 lub w okolicach tej daty, o których warto przypomnieć i do których można przystąpić bez wychodzenia z 🏠🏬. Uwaga❗ Wybrane oferty wygasają wcześniej – zapraszamy do lektury.

Wygasające promocje bankowe CZERWIEC 2020

Poniżej prezentujemy skrócone opisy, szczegółowe (w tym regulamin), na podlinkowanych stronach.

 

Elastyczne Konto Getin (02.08)

[aktualizacja 29.06.2020] – IX edycja Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym, 1% do 200 000 zł i 0,5% do nadwyżki do 400 000 zł, promocja do 02.08.2020, a Getin Bank bada saldo na dzień 24.06.2020, szczegółowe informacje na stronie Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Pod koniec czerwca wygasa VIII edycja promocji Elastyczne Konto Oszczędnościowe – w ramach promocji bank bada saldo na dzień 02.06.2020, a promocja wygasa 28.06.2020.

Uwaga! Do promocji warto przystąpić nieco wcześniej, gdyż do 28.06.2020 należy otworzyć konto elastyczne oraz wpłacić nowe środki (wystarczy nawet symboliczna kwota nowych środków).

Parametry VIII edycji promocji Getin:
Getin Bank Elastyczne konto oszczędnościowe

 • brak kwoty minimalnej, kwota maksymalna do 200 000 zł;
 • oprocentowanie 1,2% do 62 dni;
 • możliwość dopłat: możesz dopłacać środki w dowolnym momencie i dowolnej wysokości
 • darmowe wypłaty: możesz wypłacić część lub całość środków w dowolnym momencie i wielokrotnie w miesiącu bez opłat
 • bez utraty odsetek: wypłata środków nie powoduje utraty odsetek

Przypominamy, że Elastyczne Konto Getin umożliwia bezpłatne przelewy na konto osobiste bez limitów ilościowych, aby nie zapłacić za przelew należy go wykonać z bankowości internetowej lub mobilnej – polecamy konto Proste Zasady. Odsetki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym naliczane są za każdy dzień lokowania środków, a kapitalizacja ma miejsce na koniec miesiąca kalendarzowego, dodatkowe informacje na stronie promocji:

Uruchom Elastyczne Konto Oszczędnościowe

 

Konto firmowe Alior (do 30.06)

Zyskaj nawet do 1700 zł premii za iKonto Biznes dla firm Alior Bank – 🚩Teraz (jako klient Alior Bank) możesz otrzymać dostęp do wniosku o subwencję z Tarczy Finansowej PFR / Tarczy Antykryzysowej – sprawdź ofertę Alior. Uczestnikiem promocji może być przedsiębiorca, który nie posiada i wcześniej nie posiadał jakiegokolwiek rachunku firmowego w Alior Banku dla danego numeru NIP

💰200 zł zgarniesz za sam fakt założenia konta firmowego w Alior Banku i spełnienia niewygórowanych warunków:
Alior Bank iKonto Biznes

 • do 30.06.2020 złóż wniosek na stronie promocji, zawnioskuj o iKonto Biznes wraz z wydawaną kartą płatniczą i otwórz konto;
 • wykonaj 4 płatności kartą (x 2) – w lipcu i sierpniu 2020 r (w każdym z tych dwóch miesięcy) wykonaj min. 4 płatności kartą wydaną do konta na dowolne kwoty;

To wszystko aby otrzymać 200 zł premii.

Kolejne do 1500 zł możesz zgarnąć korzystając aktywnie w ciągu 12 miesięcy z konta firmowego Alior:

 • 30 zł za przelew pierwszy do ZUS albo 30 zł za pierwszy przelew do US – wykonaj przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł.
 • 10 zł za płatności kartą – wystarczy, że w danym miesiącu wykonasz płatności bezgotówkowe na kwotę min. 500 zł. ⚠️ uwaga na transakcje wyłączone, o których więcej w kolejnym akapicie;
 • 10 zł za przelew SEPA – czyli przelew w strefie euro na kwotę min. 100 EUR;
 • 15 zł za kasy fiskalne – premia za skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku, premia jest naliczana, jeżeli na rachunek uczestnika wpłynie bonusowy przelew z PCKF w kwocie 100 zł;
 • do 60 zł premii za saldo na rachunku – ta premia dotyczy średniomiesięcznego salda na Twoim rachunku firmowym Alior Banku.

To skrócony opis, odsyłamy to pełnego na stronę Konto dla firm Alior Bank z premią – do 1700 zł za iKonto Biznes i Tarcza Finansowa PFR oraz oczywiście na stronę promocji:

Strona promocji iKonto Biznes

 

Konto Przekorzystne Biznes (do 30.06)

Sprawdź promocję Pekao i zgarnij do 1000 zł z firmowym Kontem Przekorzystnym Biznes Pekao.

Pekao Konto PRZEKORZYSTNE BiznesZ promocji Pekao (bank z żubrem) wyłączeni są klienci Banku Pekao (przedsiębiorcy), którzy:

 • Z promocji wyłączone są podmioty, które posiadały w Banku rachunek rozliczeniowy w okresie od 1 kwietnia 2019 r. do 31 marca 2020 r.

Natomiast z promocji mogą skorzystać przedsiębiorcy (rezydenci krajowi), których nie obejmuje powyższe wykluczenie, a przez których Bank Pekao rozumie:

 • osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą,
 • wspólników spółek cywilnych,
 • spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,

Możesz otrzymać łącznie do 1000 zł premii, w tym (max): 300 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, 200 zł za umowę na terminal płatniczy, 200 zł za wymianę walut i 300 zł za skorzystanie z kredytu, pożyczki albo karty kredytowej.

Uwaga! Promocję można połączyć z ofertą dla klientów indywidualnych, o której więcej poniżej, a po szczegółowy opis odsyłamy na stronę Konto Przekorzystne Biznes oraz na stronę promocji:

Przejdź na stronę promocji

 

PeoPay 3% i do 150 zł premii (do 30.06)

Lokata PeoPay 3% i bonus do 150 zł (100 zł w gotówce i 50 zł w programie Bezcenne Chwile) dla nowych klientów to wygasająca promocja banku Pekao – to obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku lokat.

Parametry PeoPay:
Pekao Lokata PeoPay

 • minimalna kwota lokaty PeoPay: 1000 zł,
 • maksymalna kwota lokaty PeoPay: 10 000 zł,
 • okres lokaty: 3 miesiące,
 • lokata nieodnawialna,
 • limit lokat: 1

Lokata PeoPay jest dostępna wyłącznie w nowej bankowości mobilnej PeoPay (wersja 3.4) dla pełnoletnich klientów Banku Pekao (o pełnej zdolności do czynności prawnych):

 • dla obecnych klientów, którzy w okresie od 1 marca 2020 r. do 15 maja 2020 r. nie logowali się do bankowości mobilnej PeoPay,
 • dla nowych klientów, którzy w okresie od 16 maja 2020 r. do 30 czerwca 2020 r. otworzą konto osobiste (Konto Przekorzystne, Konto Świat Premium lub Eurokonto Prestiżowe).

Jeśli jesteś nowym klientem Pekao, to poza wspomnianą lokatą PeoPay, możesz zgarnąć dodatkowe profity za uruchomienie konta. Zgodnie z regulaminem jesteś nowym klientem jeśli:
Pekao SA Konto PRZEKORZYSTNE +200 zł premii

 • od 1.01.2019 r. do 20.05.2020 r., nawet przez jeden dzień, nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunków w Banku, takich jak: rachunek płatniczy dla konsumentów czyli konto do wykonywania różnych transakcji płatniczych, rachunek terminowej lokaty oszczędnościowej

gdzie Bank, to oczywiście Pekao SA (bank z żubrem).

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 30.06.2020 r. złóż wniosek na stronie promocji i zawrzyj umowę o konto, wraz z kartą debetową i aplikacją PeoPay. Umowa powinna zostać zawarta za pomocą biometrii (czyli 🤳na selfie poprzez weryfikację zdalną). Jeśli z jakiegoś powodu nie uda się dopełnić formalności biometrycznie, to umowę można podpisać w oddziale i również zyskać prawo do zdobycia premii (ale na na odwrót).

Przejdź na stronę Pekao lokata PeoPay 3% + do 150 zł za konto Pekao i sprawdź szczegóły oferty albo bezpośrednio na stronę promocji:

Konto PRZEKORZYSTNE – strona promocji

 

Na stacji korzyści (do 30.06)

Na stacji korzyści to promocja BNP Paribas i dwie nagrody do wyboru: ⛽ karta paliwowa 250 zł na stacje Orlen albo 💰 do 150 zł w gotówce – wystarczy otworzyć Konto Otwarte na Ciebie i spełnić niewygórowane warunki promocji BNP.

Uwaga! Promocja może zakończyć się wcześniej. tj. po wyczerpaniu limitu wniosków.

BNP Paribas Na stacji korzyściOferta BNP Paribas Na stacji korzyści dedykowana jest osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim. Uczestnik promocji Na stacji korzyści nie może być stroną umowy ramowej z BNP Paribas w chwili obecnej oraz w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji (w BNP Paribas, BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank).

Jeśli wybierzesz kartę paliwową to do zdobycia nagrody konieczne jest wykonanie w lipcu i sierpniu 2020 po 5 płatności BLIK, 5 przelewów z bankowości internetowej i zapewnienie wpływu na 1000 zł. Z kolei jeśli zdecydujesz się na gotówkę, to w lipcu wykonaj 3 płatności BLIK i 3 przelewy z bankowości internetowej / mobilnej, a w sierpniu 3 przelewy z bankowości internetowej / mobilnej oraz zapewnij wpływ na 1000 zł.

Dodatkowe informacje w opisie na stronie Na stacji korzyści oraz rzecz jasna na stronie promocji, na którą odsyłamy:

Przejdź na stronę promocji

I raz jeszcze przypominamy, że to jedynie skrócone opisy, odsyłamy na wskazane strony albo strony promocji.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

😎Promocja BNP Paribas Radosne Konto - premia do 250 zł w gotówce

😎Promocja BNP Paribas Radosne Konto – premia do 250 zł w gotówce

💰Do 140 zł za eKonto mBank i 2,5% na koncie oszczędnościowym mBank

💰Do 140 zł za eKonto mBank i 2,5% na koncie oszczędnościowym mBank

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł

HIT❗ Konto Jakże Osobiste Alior Bank z premią do 350 zł i ⚡1% na koncie oszczędnościowym Alior oraz 1% zwrotu za płatności

HIT❗ Konto Jakże Osobiste Alior Bank z premią do 350 zł i ⚡1% na koncie oszczędnościowym Alior oraz 1% zwrotu za płatności


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*