Promocje wygasające w marcu 2020

⭐Marcowe Last Minute w czyli promocje wygasające w marcu 2020 – przed nami ostatnie dni marca 2020, a zarazem koniec miesiąca i zakończenie kilku promocji bankowych. Niestety, od kilku dni żyjemy w nieco innej rzeczywistości (😷koronawirus), do której musimy się dostosować zarówno my, jak i firmy oferujące promocje – wszystko w myśl akcji #zostańwdomu.

We wpisie przypominamy wybrane oferty, które znajdziesz także na blogu, prezentujemy krótkie przypomnienie wraz z odnośnikiem do artykułu na blogu (lub lokatakonto.pl) i linkiem do wniosku, który złożysz online (#zostanwdomu).

mKonto Intensive mBank

 

Wniosek o każdą z prezentowanych ofert złożysz online przez internet w myśl akcji #zostańwdomu, więc możesz to zrobić dosłownie „za 5 dwunasta”, przy czym pamiętaj, że ważna jest data wniosku, dostępność systemu bankowego i dostępność promocji (limity).

Sprawdź promocje, które kończą się 31 marca 2020 lub w okolicach tej daty, zobacz z których warto skorzystać – zapraszamy do lektury.

 

Pożyczka Smartney – Testuj 60 dni za 0 zł (do 31.03)

Na samym początku nietypowa promocja, pożyczka Smartney w promocji Test 60 dni, w ramach której od dnia zawarcia umowy pożyczki online masz do 60 dni na zwrot całej pożyczki bez ponoszenia żadnych kosztów❗, pod warunkiem terminowej spłaty rat pożyczki wymaganych w tym czasie (zgodnie z otrzymanym harmonogramem spłat) oraz pod warunkiem, że jesteś nowym klientem (czyli jest to Twoja pierwsza pożyczka Smartney). Od Smartney pożyczysz do 60 tys. zł na okres do 5 lat.

W promocji istotna jest terminowa spłata rat, w strefie klienta Smartney (logowanie Smartney) znajdziesz:
Smartney

 • harmonogramie spłat – pamiętaj o terminowej spłacie,
 • indywidualny numer konta do spłaty pożyczki Smartney,
 • możliwość wykonania szybkiego przelewu oraz podpięcia karty debetowej

Skrót:

 • promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów i obowiązuje do 31.03.2020 do godz. 23:59:59,
 • od dnia zawarcia umowy pożyczki online masz do 60 dni na zwrot całej pożyczki bez ponoszenia żadnych kosztów,
 • należy pamiętać o terminowej spłacie rat już wymaganych (patrz harmonogram i logowanie Smartney, o którym wspomnieliśmy),

Uwaga❗

 • 👉dla zachowania 60 dniowego terminu decydująca jest data zaksięgowania kwoty na rachunku bankowym Smartney wskazanym w umowie kredytu.

Brak terminowej spłaty którejkolwiek z rat, których płatność przypada w okresie do 60 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki uniemożliwia wzięcie udziału w promocji „Test 60 dni”! Więcej na stronie pożyczka Smartney oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy:

Pożyczka Smartney – strona promocji

 

LG K30 dual sim z kartą Citi (do 31.03)

Nowy smartfon LG K30 dual sim z dwuletnią gwarancją o wartości 599 zł (wg Citi), za który nie zapłacisz ani grosza, a który do zdobycia również z bezwarunkowo darmową kartą kredytową Citibanku❗ Promocja trwa do 31 marca 2020 roku.

Citi Handlowy Karta Citi + LG K30 Dual SimSkrót: oferta Citi ze smartfonem LG K30 skierowana jest do nowych klientów Citibanku, a także dla klientów powracających, którzy od 1 stycznia 2018 r. nie posiadali głównej karty kredytowej w Citi Handlowy. Należy też być osobą pełnoletnią i zarabiać min. 1200 zł netto oraz być zatrudnionym w obecnej firmie od min. 3 miesięcy albo prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł / miesiąc.

Aby zgarnąć smartfon:

 • do 31.03.2020 złóż wniosek na stronie promocji, a po otrzymaniu karty, ale nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę dokonaj płatności na łączną kwotę min. 2000 zł.
 • nie później niż do końca pierwszego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku.

Szczegółowe informacje na stronie LG K30 Dual Sim telefon z darmową Citi Simplicity oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy:

LG K30 z kartą Citi – strona promocji

 

Konto Mobi / Direct od ING (do 31.03)

Kolejna oferta ING, do 160 zł premii w gotówce dla uruchamiających konto Direct ING lub konto Mobi ING. Zdobyte pieniądze możesz przelać, wypłacić lub wydać na zakupy, a oferta skierowana jest do osób, które od 1 kwietnia 2018 r. nie posiadały konta w ING Banku Śląskim.

ING Bank Śląski Konto MOBI z premiąPodobnie, jak miało to miejsce dla konta MOBI, tak i w tym przypadku uczestnikiem może być osoba, która jest klientem indywidualnym i ma pełną zdolność do czynności prawnych. Dodatkowo od 01 kwietnia 2018 nie można posiadać lub współposiadać w ING któregokolwiek z kont osobistych Konto z Lwem.

Jeżeli nie obejmują Cię wykluczenia, to aby zgarnąć premię:

Konto Direct/Mobi otworzysz na jeden ze sposobów:

 • przelew weryfikacyjny: przelew taki należy wykonać z konta w innym banku, przy czym może to być jedynie Alior Bank, Bank Pocztowy, BNP Paribas, Eurobank, mBank, Pekao SA, Santander. Dane w przelewie (imię i nazwisko, ew. drugię imię i adres) muszą zgadzać się idealnie z tymi, które wpiszesze we wniosku o konto MOBI;
 • kurier: jeśli wybierzesz tę opcję, to w w ciągu 2-3 dni roboczych skontaktuje się z Tobą kurier, który przywiezie umowę do podpisu i kartę do konta, jeśli ją zamówisz;

W kolejnym kroku (po aktywacji konta) i nie później niż do 30.06.2020:

 • (konto Direct) nie później niż do 30.06.2020 wykonaj transakcje kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 1000 zł
 • (konto Mobi) nie później niż do 30.04.2020 wykonaj minimum 10 transakcji kartą lub BLIKiem na dowolne kwoty

Za które otrzymasz 100 zł premii. Możesz dostać kolejne 60 zł. Aby tak się stało spełnij warunek niezbędny do zgarnięcia 100 zł oraz:

 • (konto Direct) do 30.06.2020 wykonaj min. 3 płatności BLIKIEM w sklepach internetowych, otrzymaj co najmniej jedno wynagrodzenie na kwotę min. 1000 zł
 • (konto Mobi) do 30.04.2020 wykonaj min. 3 płatności BLIKIEM w sklepach internetowych, wykonaj co najmniej 2 przelewy na telefon na min. 5 zł każdy do dwóch różnych odbiorców

Wypłata premii nastąpi:

 • do 30.06.2020 dla konta Direct
 • do 15.05.2020 dla konta Mobi

Szczegółowe informacje na stronie ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy:

Idź na stronę promocji ING

 

Konto Przekorzystne Pekao (do 31.03)

Konto Przekorzystne Pekao (bank z żubrem) i 200 zł za założenie konta za pomocą selfie i dłuższą aktywność albo 100 zł za założenie konta w oddziale i krótszą aktywność oraz (w obydwu przypadkach) spełnienie prostych warunków promocji. Dodatkową zachętą dla oszczędzających może być 3% do 30.000 zł przez 6 miesięcy oraz program poleceń Pekao.

Pekao SA Konto PRZEKORZYSTNEZ oferty Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą lub usługa bankowości elektronicznej Pekao24 i otrzymaj nagrodę do 200 zł mogą skorzystać nowi klienci banku Pekao SA.:

 • w żadnym dniu od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r., nie była związana z Bankiem, w tym również jako współposiadacz, umową rachunku płatniczego lub rachunku oszczędnościowego lub rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej […]

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, to do 31.03.2020 złóż wniosek na stronie promocji, gdzie:

 • zawnioskuj o Konto Przekorzystne – konto wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą i usługą PeoPay

a następnie

 • ✔️ zawrzyj online umowę – za pomocą aplikacji mobilnej Pekao SA, poprzez użycie biometrii (czyli wykonanie sobie selfie za pomocą kamerki w komputerze lub w telefonie) – tylko w tym przypadku możesz zgarnąć 200 zł premii

albo

 • ⚠️ zawrzyj umowę w oddziale – uwaga, wówczas do zdobycia tylko 100 zł❗

Pierwsze 100 zł

👉 Aby zdobyć 100 zł wystarczy, że do końca miesiąca po miesiącu przystąpienia do promocji (po miesiącu, w którym zawrzesz umowę z bankiem Pekao SA):

 • wykonasz min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub PeoPay (aplikacja mobilna Pekao SA);
 • zapewnisz jednorazowy wpływ w kwocie min. 500 zł – może być to przelew z Twojego konta w innym banku;

Kolejne 100 zł

Jeśli zdecydujesz się na podpisanie umowy online, to 100 zł to nie wszystko! Jeżeli chcesz zdobyć kolejną stówkę, to w każdym z trzech miesięcy po miesiącu, w którym spełnisz warunki po raz pierwszy powtórz je, czyli:

 • wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub PeoPay (aplikacja mobilna Pekao SA);
 • zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 500 zł – może być to przelew z Twojego konta w innym banku;

Oczywiście my rekomendujemy promocję z premią 200 zł czyli #zostańwdomu i załóż konto Pekao z bonusem. Szczegółowe informacje na stronie Konto Przekorzystne oraz oczywiście na stronie promocji:
Otwórz Konto PRZEKORZYSTNE z premią

 

300 zł z mKonto Intensive (do 03.02)

A pod koniec oferta mBank, której tytułowy banner widnieje na początku wpisu. 31 marca br wygasa promocja mKonto Intensive mBanku, w ramach której do zgarnięcia do 300 zł premii. Warto wspomnieć, że w stosunku do poprzedniej edycji promocji mBank znacząco uprościł warunki, gdyż wystarczą już 2 wpływy na konto i 10 płatności kartą na dowolne kwoty. Dodatkowo otrzymujesz gotówkę, a nie zwroty za płatności kartą

Uczestnikiem promocji ze zwrotem do 300 zł może być osoba, która od 01.01.2017 nie była oraz w obecnej chwili nie jest posiadaczem lub współposiadaczem:
mBank mKonto Intensive

 • rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego (ROR) albo
 • rachunku oszczędnościowego

o numerze rozliczeniowym 1140 2004 albo 1140 2017.

Skrót:

 • do 31.03.2020 złóż wniosek na stronie promocji, zawnioskuj o mKonto Intensive (indywidualne) wraz z wydawaną do konta z kartą MasterCard Intensive – najlepiej z tą kartą
 • wnioskując zaakceptuj oświadczenie „Przystępuje do Promocji oraz zgadzam się na dostarczenie jej Regulaminu przez stronę Banku”
 • do 31.03.2020 zawrzyj umowę o konto.

200:

 • po otwarciu konta zapewnij szybki wpływ, tj. w ciągu maks. 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ na kwotę 7000 zł – oczywiście może to być przelew z Twojego konta w innym banku, pieniędzy tych nie musisz przetrzymywać na koncie mBank
 • 5 płatności kartą/BLIK – najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji, wykonaj min. 5 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę

100 zł (w kolejnym miesiącu kalendarzowym):

 • zapewnij wpływ na kwotę 7000 zł i ponownie może to być przelew z Twojego konta w innym banku, pieniędzy tych nie musisz przetrzymywać na koncie mBank
 • 5 płatności kartą/BLIK – wykonaj min. 5 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę

👉Wypłata premii (100 zł) nastąpi do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki do jej uzyskania, więcej na stronie mKonto Intensive z premią oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy:

mKonto Intensive – strona promocji

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

💰4,0% lokata FACTO❗ Zobacz opinie o Facto, czy lokata Facto jest bezpieczna❓

💰4,0% lokata FACTO❗ Zobacz opinie o Facto, czy lokata Facto jest bezpieczna❓

Promocja Citi & Lidl: 400 zł do Lidla od Citibank - przetestuj kartę i zgarnij 4 stówki

Promocja Citi & Lidl: 400 zł do Lidla od Citibank – przetestuj kartę i zgarnij 4 stówki

🥇Najlepsze lokaty KWIECIEŃ 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

🥇Najlepsze lokaty KWIECIEŃ 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

💰Konto Profit Millennium 2,6% do 100 000 zł (20. edycja promocji) i 200 zł dla nowych klientów

💰Konto Profit Millennium 2,6% do 100 000 zł (20. edycja promocji) i 200 zł dla nowych klientów


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*