Inny sposób logowania do kantoru walutowego Alior Bank PSD2

Wkrótce w życie wchodzi PSD2 (dyrektywa o usługach płatniczych), która zwiększy bezpieczeństwo bankowości elektronicznej. W wyniku wdrożenia PSD2 Alior Bank wprowadza nowe rozwiązania w bankowości elektronicznej kantoru walutowego – sprawdź co zmieni się w sposobie logowania do kantoru internetowego Alior.

Kantor internetowy ALIOR Bank

Jeśli jesteś klientem kantoru internetowego Alior Bank, to wiadomość o podobnej treści znajdziesz w swojej skrzynce pocztowej, jeśli nie – zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

 

Zmiana sposobu logowania

Wkrótce – oprócz identyfikatora i hasła do bankowości internetowej – podczas logowania system Kantoru Internetowego Alior Bank poprosi Cię także o hasło SMS. Dla Twojej wygody Alior Bank doda również możliwość zapisania Twojej przeglądarki jako zaufanej.

 

Krótszy czas bezczynności

Jeśli zalogujesz się do bankowości internetowej Alior Banku i przez 5 minut nie wykonasz żadnej czynności, to system kantoru walutowego Alior Banku przerwie Twoją sesję i wyloguję Cię automatycznie (w trosce o Twoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo Twoich pieniędzy – w tym walut).

Kantor Alior Bank – załóż konto

Aby dalej korzystać z bankowości internetowej, wystarczy że ponownie zalogujesz się do serwisu Kantora Walutowego Alior Bank.

 

Kiedy zmiany?

Zmiany będą wprowadzone do 14 września. O dokładnej dacie wdrożenia Alior Bank poinformuje Cię na stronie Kantoru Walutowego w zakładce Aktualności.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

💰Do 140 zł za eKonto mBank i 2,5% na koncie oszczędnościowym mBank

💰Do 140 zł za eKonto mBank i 2,5% na koncie oszczędnościowym mBank

🤳Pożyczka na Selfie Alior Bank

🤳Pożyczka na Selfie Alior Bank

Getin Bank lokata na NOWE ŚRODKI 1,2% 💸

Getin Bank lokata na NOWE ŚRODKI 1,2% 💸

🚩Alerty BIK za darmo przez 3 miesiące - sprawdź swój BIK❗

🚩Alerty BIK za darmo przez 3 miesiące – sprawdź swój BIK❗


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*