Skorzystaj w Nowym Roku z BNP Paribas – Konto Otwarte na Ciebie i do 300 zł premii

Wystartowała noworoczna promocja BNP Paribas: Konto Otwarte na Ciebie z premią do 300 zł w gotówce w ramach oferty Skorzystaj w Nowym Roku, a po zakończonej wczoraj „Noworoczne konto”. I ponownie okazja do dosyć łatwego zarobku – wystarczy założyć konto, a karty używać do codziennych zakupów – sprawdź zasady promocji BNP Skorzystaj w  Nowym Roku.

Uwaga! W „Skorzystaj w Nowym Roku” obowiązuje limit 3000 wniosków, nie warto czekać!

otwartenaciebie-premia-og

 

Dla kogo?

W promocji może wziąć udział osoba pełnoletnia, która jest nowym klientem BNP Paribas, czyli osobą nieposiadającą konta osobistego w banku w ciągu ostatnich 9 miesięcy w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank).

Z oferty „Skorzystaj w Nowym Roku” mogą oczywiście skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych BGŻ Optima – mimo, że bank ten należy do BNP Paribas, to dla Optimy obowiązuje odrębna umowa ramowa.

Oczywiście jeśli posiadasz inne produkty BNP Paribas (lokata, kredyt, karta kredytowa), inne niż konto osobiste, to również możesz skorzystać z oferty.

 

Zasady promocji

Aby skorzystać z oferty i zgarnąć 300 zł:

 • zarejestruj się na stronie promocji – należy to zrobić nie później niż do 06.02.2020, przypominamy też, że istnieje limit wniosków i promocja może zakończyć się wcześniej oraz informujemy, że do nagrody uprawniają jedynie wnioski złożone za pośrednictwem strony promocji;
 • złóż wniosek (na tej samej stronie) o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą „Kartą Otwartą na Świat” oraz usługami bankowości internetowej,
 • zawrzyj umowę o konta, kartę i dostęp do bankowości internetowej – nie późnij niż do 21.02.2020

Mimo, że akcja przewidziana jest do 6 lutego, to może skończyć się wcześniej – nie warto więc czekać. Jeśli tak się stanie, to stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne rejestracje nie będą możliwe.

Jeśli zdążysz się zarejestrować, to masz gwarancję otrzymania premii oczywiście po uprzednim spełnieniu warunków promocji.

 

Premia w trzech „transzach”

BNP Paribas podzielił warunki do uzyskania premii na trzy części.

💰Aby otrzymać 50 zł premii:

 • podpisz umowę o konto i kartę oraz dostęp do bankowości elektronicznej, o czym wspomnieliśmy już w poprzednim akapicie;

BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z premią

 • wykonaj 5 transakcji kartą na dowolne kwoty, przy czym warto zwracać uwagę na transakcje wyłączone, o których więcej poniżej. Jeśli używasz karty do „standardowych” płatności – sklepy, hipermarkety, stacje paliw, apteki itp. to nie musisz się niczym przejmować;
 • zapewnij wpływ na nowo otwarte konto BNP Paribas na łączną sumę min. 1000 zł – może to być Twój przelew z konta w innym banku, liczy się suma wpływów, więc można wykonać jeden przelew na 1000 zł czy np. 4 przelewy po 250 zł każdy. Pieniędzy nie musisz trzymać na rachunku!

💰Aby otrzymać kolejne 100 zł premii – w marcu i kwietniu 2020 (w każdym z dwóch miesięcy)

 • wykonaj transakcje kartą na łączną sumę min. 300 zł;
 • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł – wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku i ponownie ważna jest suma wpływów, można więc zrobić 10 przelewów po 100 zł każdy (w ciągu kolejnych dni) wykorzystując to samo 100 zł;

💰Aby otrzymać następne 150 zł premii – w maju i czerwcu 2020 (w każdym z dwóch miesięcy)

 • wykonaj transakcje kartą na łączną sumę min. 300 zł
 • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł i ponownie wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku, liczy się suma wpływów, można wykonać 5 przelewów po 200 zł każdy (w ciągu kolejnych dni) przelewając to samo 200 zł

To wszystko.

Idź na stronę promocji

 

Nagrody

O przyznaniu nagród w promocji Skorzystaj w nowym roku BNP Paribas poinformuje Cię na adres email podany w procesie rejestracji:

 • do 23 marca 2020 – po spełnieniu warunków uprawniających do otrzymania pierwszej nagrody (bonus 💰50 zł za warunki w lutym)
 • do 22 maja 2020 – po spełnieniu warunków uprawniających do otrzymania drugiej nagrody (bonus 💰100 zł za warunki w marcu i kwietniu)
 • do 24 lipca 2020 – po spełnieniu warunków uprawniających do otrzymania trzeciej nagrody (bonus 💰150 zł za warunki w maju i czerwcu)

Uwaga❗ Należy zareagować na email otrzymany od BNP Paribas i do 25 marca 2020 zalogować się na stronie promocji i podać dane niezbędne do wypłaty premii. Zachęcamy do polubienia naszego profilu FB, będziemy przypominać o tym terminie.

Wypłata nagród nastąpi:

 • do 30 marca 2020 – za spełnienie warunków uprawniających do otrzymania pierwszej nagrody
 • do 30 maja 2020 – za spełnienie warunków uprawniających do otrzymania drugiej nagrody
 • do 31 lipca 2020 – za spełnienie warunków uprawniających do otrzymania trzeciej nagrody

Oczywiście do dnia otrzymania obydwu nagród konto, karta oraz dostęp do bankowości muszą być aktywne.

Dodatkowe inf. w regulaminie (plik PDF) na stronie Skorzystaj w Nowym Roku oraz na stronie promocji.

 

Istotne informacje

Przypominamy, że bank BNP Paribas wyłączył transakcje o kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Są to wszelkiego rodzaju „ułatwiacze płatności”. Jeśli wykonujesz standardowe operacje kartą w punktach handlowo – usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, apteki itp), to punkt ten możesz to potraktować jedynie jako wskazówkę.

Wymagany wpływ może pochodzić z dowolnego źródła (poza rachunkami własnymi BNP Paribas i/lub BGŻ Optima) i nie musi być wynagrodzeniem od pracodawcy, co więcej, nie ma obowiązku utrzymywania środków na rachunku BNP Paribas, ważny jest fakt wpływu na konto, środki w kolejnej sesji elixir może przelać do innego banku.

Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

 

Konto Otwarte na Ciebie – koszty?

Konto Otwarte na Ciebie, które otworzysz w ramach niniejszej promocji prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

Zapłacisz jednak za 10 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz:
BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z premią

 • 👉 przewalutowanie transakcji bez opłat – karta więc nadaje się znakomicie do wyjazdów za granicę
 • 👉 darmowe wypłaty z bankomatów grupy BNP Paribas i global Alliance (na świecie)
 • wszystkie bankomaty za darmo w Polsce
 • 👉 darmowe ubezpieczenie podróżne „Rezygnacja z podróży”, które pozwala na zwrot kosztów związanych z anulowaniem wyjazdu do kwoty nawet 40.000 zł
 • darmowy dostęp do hotspotów Boingo na świecie

Planujesz wyjazd za granicę? Polecamy konto BNP Paribas :)

 

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk powyżej). Umowę o konto podpiszesz online za pośrednictwem kodu SMS, a kurier, który przyjedzie do domu, do pracy, czy na uczelnię zweryfikuje jedynie Twoją tożsamość, po czym przekaże Ci kartę do konta – miejsce to wskażesz podczas rozmowy z konsultantem banku.

Nadaj PIN do karty, korzystaj aktywnie z konta BNP i zgarnij premię:

Zyskaj w Promocji BNP Paribas

Przypominamy raz jeszcze, że w promocji istnieje limit 3000 wniosków, po przekroczeniu którego rejestracja nie będzie możliwa – nie warto czekać.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Radość działa zbliżeniowo w promocji Credit Agricole: do 300 zł moneyback za płatności kartą z Google Pay / Apple Pay

Radość działa zbliżeniowo w promocji Credit Agricole: do 300 zł moneyback za płatności kartą z Google Pay / Apple Pay

Getin Bank lokata na NOWE ŚRODKI 2,7% 💸

Getin Bank lokata na NOWE ŚRODKI 2,7% 💸

🏠BNP Paribas promocja Zostań w domu z premią do 200 zł

🏠BNP Paribas promocja Zostań w domu z premią do 200 zł

Pożyczki pozabankowe - na co zwrócić uwagę?

Pożyczki pozabankowe – na co zwrócić uwagę?


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

2 komentarze

 1. Alek wyraził(-a) opinię:

  Nie można innej karty?