HIT! Smartfon OPPO AX7 z kartą kredytową Citi Simplicity

Smartfon OPPO AX7 4GB/64GB o wartości 799 zł do zdobycia z darmową kartą kredytową Citibanku! Takiej okazji nie opisywaliśmy jeszcze na blogu, nowy telefon, z dwuletnią gwarancją, za który nie zapłacisz ani grosza! Brzmi nieźle? :)

Citi OPPO AX7

Promocja to rekord wśród dotychczas prezentowanych na blogu. A czy oferta zawiera jakiś haczyk? Postanowiliśmy prześwietlić ofertę karty kredytowej Citi Handlowy i nie znaleźliśmy żadnego. Promocja trwa do 20 listopada 2019 roku, a każda osoba, która założy wniosek o kartę Simplicity, otrzyma kartę i spełni warunki promocji dostanie od Citibank super nagrodę telefon OPPO AX7 za darmo – sprawdź warunki promocji.

 

Dla kogo Smartfon OPPO AX7?

Promocja skierowana jest do nowych klientów Citibanku, a także dla klientów powracających, którzy od 1 stycznia 2017 r. nie posiadali głównej karty kredytowej w Citi Handlowy. Posiadanie karty dodatkowej lub innego produktu (konto, lokata) nie wyklucza z promocji.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

 

OPPO AX7 – parametry

W zamian za wyrobienie karty kredytowe Citibanku i spełnienie warunków promocji do zgarnięcia smartfon OPPO AX7 4GB/64GB o wartości około 799 zł.

Główne parametry telefonu:
Citi Handlowy Karta Citi + smartfon OPPO A7

 • pamięć RAM: 4 GB
 • pojemność: 64 GB
 • wyświetlacz 6.2”
 • aparat przedni 13 Mpix
 • bateria 4230m Ah

Dodatkowe informacje:

 • wymiary: 155.9 mm x 75.4 mm x 8.1 mm
 • waga: 158 g
 • system operacyjny : ColorOS 5.2, based on Android 8.1
 • procesor: Qualcomm Snapdragon 450
 • ekran dotykowy: Multi-touch,
 • rozdzielczość: HD + (1520 x 720 pixeli)
 • kolory: 16 milionów kolorów
 • przedni sensor: 16-megapixeli
 • sensory: E-Compass, Light Sensor, Proximity Sensor, G-Sensor, Acceleration Sensor

Jak otrzymać telefon? Zapraszamy do kolejnych akapitów.

 

Zasady uczestnictwa

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to aby skorzystać z oferty do 20.11.2019 złóż wniosek online na stronie promocji – tylko wnioski ze strony promocji uprawniają do otrzymania nagrody.

Przekaż do Citibanku dokumenty potwierdzające Twój dochód, tutaj dodatkowe informacje na temat jak zrobić i pobrać wyciąg z konta bankowego. Pełną listę akceptowanych przez Citi źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie na stronie promocji.

Jak spełnić warunki promocji – zapraszamy do kolejnego punktu.

 

Zasady promocji

Po otrzymaniu i aktywacji karty, ale nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank – to jeden z warunków otrzymania karty, a następnie

Używaj Siplicity podczas zakupów:

 • do końca 3. miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz na umowie) dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 4000 zł.

Czy to dużo? Na spełnienie warunków masz 90 dni, jeśli wydasz średnio niespełna 45 zł dziennie, to warunek będzie spełniony.

Płać za codzienne zakupy kartą kredytową Citi:

 • w sklepach spożywczych,
 • w hipermarketach,
 • na stacjach paliw,
 • w restauracjach,
 • w kinie, w aptece itp.

a warunki promocji spełnisz szybciej, niż mogłoby się wydawać! Warto pamiętać o transakcjach wyłączonych, które nie biorą udziału w promocji – opisujemy je bardziej szczegółowo w kolejnym akapicie.

A jeśli planujesz wyższe wydatki – płatność za przyszły wyjazd, zakup sprzętu RTV AGD? Tym lepiej! Zapłać za nie kartą Simplicity, tak aby szybciej spełnić warunki promocji i szybciej otrzymać telefon!

Promocja nie ma żadnych innych warunków, żadnych haczyków, żadnego drobnego druczku. Po spełnieniu ich pozostaje Ci czekać na wizytę kuriera, który przywiezie Ci nowy smartfon OPPO AX7 z dwuletnią gwarancją.

 

Transakcje

Wspomnieliśmy o transakcjach wyłączonych z promocji, czyli były transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. oraz

 • nie będą to transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą transakcjami zwróconymi,

Wszystko to brzmi może trochę skomplikowanie, ale jeśli wykonujesz standardowe płatności w punktach handlowo – usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, restauracje, apteki itp.), to nie masz się czym przejmować i możesz potraktować to jako ciekawostkę.

 

Kiedy kurier przywiezie smartfon OPPO AX7?

Bank poinformuje Cię o spełnieniu warunków promocji nie później niż do końca miesiąca, w którym zostaną spełnione. Informację taką znajdziesz w serwisie Citionline – przypominamy, że jednym z warunków uczestnictwa w promocji jest zalogowanie się do serwisu Citi!

Po otrzymaniu informacji o spełnieniu warunków promocji Citibank ma 60 dni na wysłanie telefonu, ale z doświadczenia wiemy, że odbywa się to znaczenie szybciej – nawet po 1 – 2 tygodniach po spełnieniu warunków promocji.

Im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz Twój smartfon!

Smartfon OPPO A7 z kartą Citi

Telefon ma 24 miesiące gwarancji na podstawie numeru IMEI, nie musisz mieć paragonu ani faktury. Pamiętaj też, że do odebrania nagrody karta musi być aktywna. A po odebraniu nagrody możesz dalej używać karty lub zamknąć bez żadnych konsekwencji.

Dodatkowe informacje w regulaminie na stronie Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon OPPO AX7 4GB/64GB

 

749 zł od Citi, dlaczego?

Citi Handlowy Karta Citi + 400 zł do BiedronkiSmartfon o wartości niespełna 800 zł od banku? O co chodzi? I dlaczego Citibank jest tak rozrzutny?

4000 zł przez 3 miesiące – przyznajemy, że to niemało, ale jak już wspomnieliśmy powyżej, to średnio 45 zł dzienne. Nie jest więc wykluczone, że po zsumowaniu łącznych 3-miesięcznych wydatków możesz tyle uzbierać. A jeśli planujesz większe wydatki?

A jeśli 4000 zł to za dużo, to odsyłamy do alternatywnej promocji z 400 zł do Biedronki z bezpłatną kartą Citi Simplicity 🐞, na którą wskazuje też banner powyżej – to ostatnie dni tej promocji (do 03.10.2019).

Być może więc nasuwa Ci się pytanie dlaczego bank daje telefon o wartości niespełna 800 zł? – (prawie za darmo) bo i tak musisz wydać pieniądze na te zakupy.

Odpowiedź jest bardzo prosta:

 • Citibank może zapłacić grube pieniądze za reklamę telewizyjną czy radiową. Ale czy oglądasz reklamy w TV czy też z automatu przełączasz na inny kanał?

no właśnie

 • Zamiast kupować reklamy TV, które są coraz mniej skuteczne, Citi woli dać Ci nagrodę w promocji, o której napiszemy my, reklamując w ten sposób bank, o której usłyszysz być może również od znajomych.

 

Co jeszcze zyskujesz?

Zobacz co (poza nagrodą), zyskujesz jeszcze z kartą kredytową Citi:

Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków.

Program Korzyści Citi Specials, a w nim blisko 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą.

Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce.

Program punktowy Mastercard Priceless Specials, w którym zbierasz punkty i odbierasz nagrody.

Oferty specjalne dla posiadaczy kart Citi Simplicity, które znajdziesz szybko dzięki Chatbot-owi na Facebook Messengerze.

Smartfon warto 799 zł za darmo z kartą Citi

 

RRSO 10,47% – o co chodzi?

Citi Handlowy Karta Citi + 400 zł do mi-homeNa początku napisaliśmy, że Simplicity jest darmowa. Dobrze, ale skoro jest bezpłatna, to skąd to RRSO 10,47%? Już wyjaśniamy.

Bank, prezentując parametry karty kredytowej (ale też kredytu czy pożyczki) ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w ramach którego pokaże jakie będzie oprocentowanie jeśli wypłacisz pieniądze z karty i będziesz je spłacać w równych, dwunastu miesięcznych ratach.

Pamiętaj, że jeśli spłacisz zadłużenie na karcie w wymaganym terminie (lub wcześniej) i w całości, to za kartę nie zapłacisz ani złotówki. Zapraszamy też do naszego poradnika, z którego dowiesz się:

Jeśli będziesz umiejętnie korzystać z karty kredytowej, to możesz płacić za zakupy pieniędzmi Citi – a własne trzymać na lokacie bankowej.

Inny telefon? Jeżeli nie chcesz wydawać 4000 zł, żeby otrzymać OPPO A7, albo preferujesz inne marki, to pod bannerem alternatywna promocja Bon 400 zł do mi-home (sklep Xiaomi) od Citibanku – zapraszamy.

 

Karta kredytowa w pigułce

O RRSO wspomnieliśmy. Na koniec garść informacji związana z używaniem kart kredytowych, tak aby promocja była dla Ciebie zero-kosztowa:

 • karta kredytowa nie służy do wypłaty środków z bankomatu

Wyrabiając kartę kredytową Citi, czy to darmową kartę Simplicity czy też jakąkolwiek inną zwróć proszę uwagę na usługę CitiPhone, z której prawdopodobnie nie będziesz korzystać, a która kosztuje 6 zł miesięcznie.

Skąd wiemy, że nie będziesz potrzebować tej usługi? Bo wszystko, co jest związane z kartą kredytową (operacje, limity, konto, spłata zadłużenia), wykonasz przez serwis transakcyjny banku lub aplikację mobilną – przypominamy, że jednym z warunków promocji jest logowanie do serwisu banku lub aplikacji mobilnej. Aby wyłączyć CitiPhone wystarczy w bankowości internetowej Citi wysłać wiadomość o takiej lub podobnej treści: „Rezygnuję z usługi CitiPhone”.

Nie warto również nadpłacać karty kredytowej na kwotę powyżej 200 zł ani korzystać z dodatkowych produktów (karta dodatkowa czy naklejka zbliżeniowa), które są już płatne. A inne produkty? – wybór należy do Ciebie.

 

Podsumowanie

Prosta promocja, z jasnym i klarownym regulaminem, bez haczyków, gwiazdek ani niezrozumiałych klauzul. Mamy nadzieję, że po lekturze naszego wpisu Ty też wiesz jak przejść przez tę promocję. :) Do dzieła! Smartfony OPPO AX7 o wartości 799 zł czekają :)

A jeśli nie chcesz nowego smartfona? Zawsze możesz go sprzedać lub podarować bliskiej Ci osobie!

Idź na stronę promocji

I przypominamy, że jeżeli nie chcesz wydawać 4000 zł, żeby otrzymać OPPO A7, preferujesz smartfony inne marki, to pod odnośnikiem alternatywna promocja do sklepów Xiaomi (mi-home): Bon 400 zł do mi-home (sklep Xiaomi) od Citibanku – zapraszamy.

 

 

Aktywne promocje kart Citi

Karta kredytowa
Karta kredytowa logo
okres bezodsetkowy 51 dni

RRSO 9.59%

Karta kredytowa + 200 zł do LIDL

do 2020-07-31

Ekstra bonus

voucher

🎫200 zł do LIDL

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

😎Promocja BNP Paribas Radosne Konto - premia do 250 zł w gotówce

😎Promocja BNP Paribas Radosne Konto – premia do 250 zł w gotówce

💰Do 140 zł za eKonto mBank i 2,5% na koncie oszczędnościowym mBank

💰Do 140 zł za eKonto mBank i 2,5% na koncie oszczędnościowym mBank

🚩Alerty BIK za darmo przez 3 miesiące - sprawdź swój BIK❗

🚩Alerty BIK za darmo przez 3 miesiące – sprawdź swój BIK❗

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*