Promocja Smartney 3×0% odsetek – kod rabatowy Smartney 3×0

Promocja Smartney 3×0% odsetek – użyj kodu rabatowego 3×0 i spłać w terminie 3 pierwsze raty pożyczki, a Smartney zwróci na Twoje konto bankowe odsetki za te raty. Promocja Smartney skierowana jest do nowych klientów firmy, kwota pożyczki objęta promocją to do 10 000 zł, oferta obowiązuje 🕔do 12.02.2024 r.

Smartney kod rabatowy 3x0

Informujemy, że nie jest to promocja bankowa.

 

3×0% Odsetek – dla kogo?

Promocja Smartney 3×0% Odsetek skierowana jest do nowych klientów firmy. Zobacz kogo Smartney rozumie jako nowego klienta (fragment z regulaminu promocji):

nie zawierali wcześniej Umów pożyczki lub kredytu z Organizatorem (jest to ich pierwsza Umowa Pożyczki)

gdzie wspomniany Organizator to Smartney Grupa Oney S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Krakowiaków 44, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000204413, NIP 5272429317, kapitał zakładowy 4 383 360,00 zł.

Smartney kod rabatowy 3×0

 

3×0% Odsetek – zasady

Promocja Smartney odbywa się w dniach od 17.01.2024 do 12.02.2024 r. i, o czym wspomniano już powyżej, skierowana jest do nowych klientów firmy.

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie, to jako uczestnik promocji należy spełnić łącznie następujące warunki:

  • 3×0 kod rabatowy Smartney – przed zawarciem umowy pożyczki należy użyć kodu rabatowego 3×0 – kod rabatowy Smartney 3×0 powinien zostać wpisany w dedykowanym polu (pole „kod rabatowy”)
  • kwota pożyczki do 10 000 zł – wniosek o pożyczkę w ramach promocji „3×0% Odsetek” może opiewać na kwotę do maksymalnie 10 000 zł (całkowita kwota kredytu)
  • strona promocji Smartney – wniosek musi zostać zawarty przez stronę Smartney lub w procesie telefonicznym, ale z wyłącznie z udziałem Wewnętrznego Call Center Smartney (wyłączeni są zewnętrzni pośrednicy kredytowi)

Smartney

  • min. 3 spłaty w terminie – przynajmniej 3 pierwsze raty (my zalecamy wszystkie) muszą zostać uregulowane zgodnie z harmonogramem spłat – 🚩Smartney dopuszcza 2-dniowe opóźnienie w spłacie w stosunku do daty wymagalności rat (cytując za regulaminem promocji: nie opóźniając się w ich spłacie więcej niż 2 dni w stosunku do daty wymagalności każdej z rat)
  • nie można odstąpić od umowy pożyczki

W okresie obowiązywania promocji 3×0 Odsetek można z niej skorzystać tylko jeden raz, promocja łączy się z innymi programami promocyjnymi i promocjami udostępnianymi przez Smartney. RRSO dla przykładu reprezentatywnego 21,94%, a wspomniana powyżej Całkowita kwota Pożyczki – suma wszystkich środków pieniężnych, nieobejmująca kredytowanych kosztów Pożyczki (prowizji), które Organizator udostępnia Uczestnikowi na podstawie Umowy Pożyczki.

 

3×0 Odsetek – nagroda pieniężna

SmartneyNagrodą w promocji Smartney jest przyznanie kredytobiorcy kwoty pieniężnej stanowiącej sumę odsetek 3 pierwszych rat pożyczki wskazanych w harmonogramie spłaty, który stanowi załącznik nr 2 do umowy pożyczki.

Smartney informuje też, że zmiana stopy oprocentowania pożyczki lub przedterminowa częściowa spłata pożyczki, w okresie jej obowiązywania, nie ma wpływu na wysokość nagrody.

Banner w tym akapicie to Zwrot do 550 zł z kodem rabatowym „zwrot”

💸Nagroda zostanie wypłacona na rachunek bankowy, na który została wypłacona kwota pożyczki, w terminie 14 dni od wskazanego w harmonogramie spłat terminy płatności trzeciej raty pożyczki – przelew ten będzie stanowił potwierdzenie wypłaty nagrody.

Dodatkowe inf. w regulaminie na api.smartney.pl/dokumenty-do-pobrania/Regulamin_Promocji_3x0%_Odsetek.pdf oraz oczywiście na stronie oferty, na którą odsyłamy:

Pożyczka Smartney z kodem rabatowym 3×0

i przypominamy, że promocja obowiązuje jedynie 🕔do 12.02.2024 r. Zapraszamy również na stronę kod rabatowy Smartney.

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Pierwsza pożyczka Vivus za 0 zł – od 100 do 3000 zł od Vivus na 61 dni z RRSO 0%

Pierwsza pożyczka Vivus za 0 zł – od 100 do 3000 zł od Vivus na 61 dni z RRSO 0%

5% PKO Konto Oszczędnościowe PLUS w PKO BP

5% PKO Konto Oszczędnościowe PLUS w PKO BP

5,25% Lokata FACTO (bez konta) ⭐ Facto Opinie i oprocentowanie

5,25% Lokata FACTO (bez konta) ⭐ Facto Opinie i oprocentowanie


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

Jeden komentarz

  1. admin wyraził(-a) opinię o Promocja Smartney 3x0% odsetek - kod rabatowy Smartney 3x0

    3×0% odsetek z kodem rabatowym „3×0” – zapraszamy do lektury.