Pierwsza pożyczka Smartney za darmo – zwrot do 60 dni bez opłat (gwarantowany)

Pierwsza pożyczka Smartney za darmo – przetestuj pożyczkę Smartney i jeśli Ci się nie spodoba zwróć ją bez kosztów w ciągu 60 dni od zawarcia umowy. Sprawdź promocję „60 dni na zwrot” i wyraź opinię o Smartney – nie zwlekaj, ⏰promocja trwa tylko do 31 marca 2024 r., 🔗oferta łączy się z programem Kody Rabatowe.

Smartney pierwsza pożyczka za darmo

Informujemy, że nie jest to promocja bankowa.

 

60 dni na zwrot – dla kogo?

Z oferty Smartney 60 dni na zwrot może skorzystać każda osoba fizyczna, dla które jest to pierwsza pożyczka Smartney i która:

 • jest w wieku 21 – 70 lat,
 • która posiada dowód osobisty oraz
 • która posiada polski rachunek bankowy

Oferta Smartney w promocji 60 dni na zwrot skierowana jest wyłącznie do nowych klientów Smartney (osoby fizyczne) i co ważne:

promocja obowiązuje dla wniosków za pośrednictwem strony internetowej www.smartney.pl lub za pośrednictwem Wewnętrznego Call Center (nie należy korzystać z usług zewnętrznych pośredników kredytowych, z którymi Organizator współpracuje w zakresie sprzedaży produktów finansowych)

– warto o tym pamiętać. Sprawdź kiedy pierwsza pożyczka Smartney może być za darmo.

Zwracamy też ponownie uwagę, że promocja Smartney może być łączona z programem „Kody Rabatowe” i promocjami organizowanymi w ramach tego programu.

Smartney 60 dni na zwrot

 

Jak uzyskać pożyczkę?

Kliknij baner lub przycisk powyżej i przejdź na stronę Smartney, na której:
Smartney

 • korzystając z suwaków ustal kwotę pożyczki oraz ustal liczbę rat,
 • uzupełni dane,
 • potwierdź swoje dane online,
 • zaakceptuj ofertę, a pieniądze trafiają na Twoje konto

Warunkiem otrzymania jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego – warto o tym wiedzieć. Z promocji można skorzystać tylko raz w trakcie jej trwania.

Smartney współpracuje z systemem szybkich przelewów DotPay, który gwarantuje wypłatę środków oraz zaksięgowanie ich w kilka minut na rachunku odbiorcy (najpóźniej w ciągu 30 minut) od otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej.

Uwaga! Regulamin promocji nie określa kwot pożyczki w promocji (widełek), stąd w opisie oferty Smartney podajemy kwotę maksymalną. Jednakże warunkiem udzielenia kredytu konsumenckiego Smartney (pożyczki) jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego, a ostateczne warunki kredytowania, w tym wysokość kwoty kredytu/pożyczki, zależą od wyniku tej oceny.

 

Zasady promocji Smartney

Promocja Smartney trwa od 01.03 do 31.03.2023 23:59:59 (ale przypominamy, że bannery reklamowe zawsze wskazują na najnowszą promocję Smartney, jeśli taka ma miejsce – kliknij i sprawdź czy istnieje taka promocja Smartney) i aby z niej skorzystać:

Jeśli w terminie 60 dni od dnia zawarcia umowy kredytu:

 • w sposób terminowy będziesz regulować (spłacać) wymagane w tym czasie raty kredytu

oraz

 • dokonasz całkowitej spłaty kredytu (pomniejszonej o uprzednio spłacone raty) to

Smartney udzieli Ci rabatu od kosztów związanych z kredytem w wysokości całkowitego kosztu kredytu – koszt ten będzie wynosić 0 zł, a mówiąc bardziej obrazowo będzie to Pierwsza pożyczka Smartney za darmo

Dla oceny uczestnictwa w promocji uwzględniana jest data złożenia wniosku o pożyczkę Smartney w czasie trwania promocji.

 

60 dni na zwrot

Aby bardziej obrazowo przedstawić promocję Smartney, posłużymy się screenem (poniżej):

 • PIERWSZY DZIEŃ – data zawarcia umowy;
 • SPŁACASZ RATY – zgodnie z harmonogramem spłat, harmonogram znajdziesz w swoim Profilu Klienta Smartney (zobacz logowanie Smartney);
 • 60-TY DZIEŃ – to jest ostatni dzień na zwrot pożyczki bez kosztów – jeśli rezygnujesz to zwracasz całą otrzymaną od Smartney pożyczkę bez kosztów, albo spłacasz dalej zgodnie z harmonogramem spłat (poza promocją), harmonogram znajdziesz w swoim Profilu Klienta Smartney;

Uwaga❗

👉brak terminowej spłaty którejkolwiek raty, która przypada w okresie do 60 dni od zawarcia umowy uniemożliwia skorzystanie z promocji!

dla zachowania 60 dniowego terminu decydująca jest data zaksięgowania kwoty na rachunku bankowym Smartney wskazanym w umowie kredytu;

Smartney testuj do 60 dni za 0 zł

to ważne, więc raz jeszcze:

🚩Testuj do 60 dni za 0 zł – od dnia zawarcia umowy pożyczki online masz do 60 dni na zwrot całej pożyczki bez ponoszenia żadnych kosztów, ale 🦉pamiętaj o terminowej spłacie rat pożyczki wymaganych w tym czasie (zgodnie z otrzymanym harmonogramem spłat), szczegóły w regulaminie promocji.

🚩Brak terminowej spłaty którejkolwiek z rat, których płatność przypada w okresie do 60 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki uniemożliwia wzięcie udziału w promocji „60 dni na zwrot”! A jeśli pożyczoną kwotę chcesz zatrzymać do końca trwania umowy, spłacaj raty dalej zgodnie z harmonogramem spłat pożyczki, który znajdziesz na swoim Profilu w Strefie Klienta.

🚩Dla zachowania 60 dniowego terminu, decydująca jest data zaksięgowania całkowitej kwoty kredytu, pomniejszonej o kwotę, rat kredytu, uiszczonych do dnia spłaty tej kwoty, na rachunku bankowym Smartney, wskazanym w umowie kredytu, jako rachunek do spłaty kredytu. Innymi słowy – przelew należy wykonać z odpowiednim wyprzedzeniem, aby na czas dotarł na konto Smartney. Wspomniana całkowita kwota kredytu to wskazana w umowie kredytu kwota, będąca sumą wszystkich środków pieniężnych, nieobejmująca kredytowanych kosztów kredytu (prowizji), które Smartney udostępnia na podstawie umowy kredytu.

🚩Aby zalogować się do strefy klienta Smartney należy:

 • przejść na stronę Smartney (naciśnij przycisk poniżej),
 • naciśnij przycisk STREFA KLIENTA

na której:

 • podaj swój adres e-mail lub numer klienta z umowy,
 • hasło logowania Smartney

Dodatkowe informacje o promocji w regulaminie 60 dni na zwrot na api.smartney.pl/dokumenty-do-pobrania/Regulamin_Promocja_60_dni_na_zwrot.pdf oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy:

Smartney 60 dni na zwrot

 

Pożyczka Smartney

Kwota i okres spłaty: Smartney udziela pożyczek ratalnych w kwocie od 1000 do nawet 60 000 zł z terminem spłaty od 9 do 96 miesięcy (od pół roku do 8 lat), w tym w promocji „60 na zwrot” dla nowych klientów za darmo, po spełnieniu warunków promocji. Oczywiście ostateczna kwota pożyczki zależy od Twojej zdolności kredytowej, a aktualne RRSO znajdziesz na stronie Smartney.

Jakie bazy sprawdza Smartney? Poniżej fragment z formularza informacyjnego Smartney ze strony: została/ł Pani/Pan sprawdzona/y w bazie danych:

 • wewnętrznej bazie Kredytodawcy;
 • bazie Biura Informacji Gospodarczej S.A.;
 • bazie Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.;
 • bazie Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A.;
 • bazie Związku Banków Polskich System „Dokumenty Zastrzeżone”;
 • bazie CRIF Sp. z o.o.;
 • bazie Biura Informacji Kredytowej S.A.

Co istotne:

W razie odmowy udzielenia kredytu na podstawie informacji uzyskanych z bazy danych, Kredytodawca niezwłocznie przekaże Pani/Panu informację o wynikach sprawdzenia i wskaże bazę lub bazy danych, w której dokonano sprawdzenia.

O firmie: Smartney to firma pożyczkowa działająca w ramach znanego Oney Banku, który działa na rynku pożyczek od 35 lat. Na rynku polskim Oney Banku współpracuje między innymi ze znanymi w Polsce AuchanDirect czy Leroy Merlin, a bywa też nazywany jako Smartney Bank, Smartney Pożyczka, Smartnej, Pożyczka Smartney, Smarney, Smarnej i podobnie brzmiące nazwy.

Wniosek o pożyczkę Smartney można składać 24h na dobę, choć samo biuro Smartney pracuje w godzinach 8 – 21. Warto jednak wiedzieć, że decyzja pożyczkowa Smartney podejmowana jest bardzo szybko, nawet w ciągu 15 minut od momentu wprowadzenia poprawnego wniosku, a aspiracją firmy jest skrócenie tego czasu nawet do 2 minut!

Nowością, ale już poza opisywaną promocją, jest także Smartney BIS, czyli opcja pożyczki równoległej, dostępna w profilu Smartney po zalogowaniu.

Dane rejestrowe Smartney:
Smartney

 • Smartney KRS: 0000747738
 • Smartney NIP: 5272859012
 • Smartney REGON: 380793670
 • Smartney kapitał zakładowy: 20 000 000,00 ZŁ
 • Smartney Adres: ul. Krakowiaków 46 02-255 Warszawa

Dane kontaktowe Smartney:

 • Smartney email: kontakt{at}smartney.pl
 • Smartney telefon: 22 528 88 888

ale najbardziej aktualne dane znajdziesz na stronie firmy, na którą odsyłamy:

Idź na stronę Smartney

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Pierwsza pożyczka Vivus za 0 zł – od 100 do 3000 zł od Vivus na 61 dni z RRSO 0%

Pierwsza pożyczka Vivus za 0 zł – od 100 do 3000 zł od Vivus na 61 dni z RRSO 0%

⚡Lokata na NOWE ŚRODKI Santander Consumer Bank (bez konta) - 5% do 400 tys. zł - oprocentowanie i opinie

⚡Lokata na NOWE ŚRODKI Santander Consumer Bank (bez konta) – 5% do 400 tys. zł – oprocentowanie i opinie

5,1% lokata Na Start InBank

5,1% lokata Na Start InBank


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

Jeden komentarz

 1. admin wyraził(-a) opinię o Pierwsza pożyczka Smartney za darmo - zwrot do 60 dni bez opłat (gwarantowany)

  Przetestuj pożyczkę Smartney i jeśli Ci się nie spodoba – zwróć ją bez kosztów w ciągu 60 dni.