Muzyka z Tidal przez 2 lata za darmo z bezpłatną Citi Simplicity

Złóż wniosek o bezwarunkowo bezpłatną Citi Simplicity, spełnij warunki promocji, a w zamian otrzymasz 2-letni dostęp do usługi Tidal za darmo. Oferta dla nowych klientów Citi Handlowy ważna do 31.12.2019 r., a wartość nagrody (wg cennika Tidal) to około 477 zł – sprawdź warunki promocji.

Dodatkowo z kartą Citi Handlowy dostęp do przedsprzedaży na koncerty z Live Nation, program punktowy czy zniżki w wybranych punktach.

Simplicity Tidal

 

Tidal za darmo z kartą Citi?

Promocja Citibank, w ramach której do 2-letni dostęp do usługi Tidal skierowana do nowych klientów banku, nowym klientem zgodnie z regulaminem jest osoba, która:

od 1 stycznia 2017 roku nie posiadała żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank

I ważna uwaga: jeśli posiadasz kartę dodatkową, lokatę, konto oszczędnościowe albo inne produkty Citi – możesz skorzystać z oferty Citi. Z promocji wyłączeni są też obywatele lub rezydenci podatkowi USA i osoby ze statusem dewizowym.

 

Citi wymagania

Do skorzystania z promocji z serwisem Tidal (lub innych tego banku, wymieniamy je na końcu opisu) niezbędne są:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Proforma informujemy, że przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. – musisz mieć świadomość, że bank może Ci odmówić jej wydania.

 

Zasady uczestnictwa

W promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj voucher na 24 miesiące dostępu do platformy Tidal do zdobycia dostęp do serwisu muzycznego, a posiłkując się stroną promocji:

 • Cała Twoja ulubiona muzyka.
 • Najlepsza dostępna jakość dźwięku.
 • Platforma TIDAL oferuje ponad 60 milionów utworów i mnóstwo ekskluzywnych wywiadów i filmów – przybliża użytkowników do artystów, których słuchają.

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie, to aby skorzystać z oferty do 31.12.2019 złóż wniosek na stronie promocji, zawrzyj umowę o kartę i spełnij warunki oferty, o których więcej poniżej.

Citi może wymagać dostarczenia dokumentów potwierdzających dochód. Dokumenty takie należy oczywiście dostarczyć, choć z doświadczenia wiemy, że z reguły wystarczą potwierdzenia przelewów, warto o to zapytać podczas rozmowy z konsultantem Citi. Akceptowane źródła dochodów:

 • Umowa o pracę (w tym Powołanie/ Nominacja/Kontrakt menadżerski/ pielęgniarski/ lekarski/żołnierza zawodowego)
 • Umowa cywilno–prawna
 • Emerytury i Renty
 • Wolne zawody oraz własna działalność gospodarcza
 • Ryczałtowcy/Karta podatkowa
 • Wynajmujący nieruchomości
 • Udziałowcy spółek z o.o. oraz akcyjnych

Pełną listę źródeł dochodu akceptowanych przez Citi wraz z ich pełnym opisem znajdziesz w regulaminie (odnośniki poniżej).

Karta Citi + Tidal 2 lata za darmo

 

Zasady promocji

Po podpisaniu umowy o kartę i jej otrzymaniu:

 • nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, dokonaj kartą transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1500 PLN
 • zaloguj się przynajmniej raz do serwisu bankowości internetowej Citi lub aplikacji mobilnej

Możesz wykonać wiele transakcji na kwotę 1500 zł, możesz wykonać jedną operację na min. 1500 zł, schować kartę do szuflady i o niej zapomnieć – karta Citi jest bezwarunkowo darmowa, przy czym im szybciej dopełnisz warunków promocji, tym szybciej otrzymasz nagrodę, dostęp do serwisu Tidal.

Nagrodę, voucher na 24-miesięczny, bezpłatny dostęp do platformy Tidal:

 • otrzymasz do końca miesiąca, po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji – im szybciej je spełnisz, tym szybciej otrzymasz nagrodę.

Bank przekaże nagrodę w bankowości internetowej, przypominamy, że to jeden z warunków uczestnictwa w promocji. Oczywiście do momentu otrzymania nagrody karta musi być aktywna.

 

Transakcje

Pamiętaj też, żeby transakcje, które wykonujesz, były transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu regulaminu kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. oraz

 • nie będą to transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą transakcjami zwróconymi,

Wszystko to brzmi może trochę skomplikowanie, ale jeśli wykonujesz standardowe płatności w punktach handlowo – usługowych (sklepy, hipermarkety, apteki, restauracje, kina, stacje paliw itp.), to nie masz się czym przejmować i możesz potraktować to jako ciekawostkę.

Odsyłamy też do regulaminu promocji (plik pdf) „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj voucher na 24 miesiące dostępu do platformy Tidal”:

 • https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-tidal.pdf

oraz regulaminu kart kredytowych (plik pdf):

 • https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-kart-kredytowych-citibank-banku-handlowego-w-warszawie-sa-od-08-08-2018.pdf

Karta Citi + 2 lata Tidal za darmo

 

Tidal za darmo, dlaczego?

1500 zł przez 3 miesiące – jeśli taką lub wyższą wydajesz na zakupy na zakupy. Albo planujesz większe wydatki, a dodatkowo lubisz słuchać muzyki, to być może oferta Citi warta jest rozważenia. OK, ale być może więc nasuwa Ci się pytanie dlaczego bank daje 2-letni dostęp do Tidal prawie za darmo? Odpowiedź jest bardzo prosta:

 • Citibank może zapłacić za reklamę telewizyjną czy radiową. Ale czy oglądasz reklamy w TV czy też z automatu przełączasz na inny kanał?

no właśnie

 • zamiast kupować reklamy TV, które są coraz mniej skuteczne, Citi woli dać Ci nagrodę w promocji, o której napiszemy my, reklamując w ten sposób bank, albo o której usłyszysz być może również od znajomych.

 

Co jeszcze zyskujesz?

Zobacz co (poza nagrodą), zyskujesz jeszcze z kartą kredytową Citi:

Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków – karta jest bezwarunkowo darmowa.

Program Korzyści Citi Specials, a w nim blisko 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą.

Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce.

Program punktowy Mastercard Priceless Specials, w którym zbierasz punkty i odbierasz nagrody.

Oferty specjalne dla posiadaczy kart Citi Simplicity, które znajdziesz szybko dzięki Chatbot-owi na Facebook Messengerze.

Wygodne raty – każdą transakcję na min. 100 zł możesz rozłożyć na wygodne raty!

 

RRSO 10,47% – czy jest się czego bać?

Powyżej napisaliśmy, że Simplicity jest bezwarunkowo darmowa. Dobrze, ale skoro jest bezpłatna, to skąd to RRSO 10,47%? Już wyjaśniamy.

Bank, prezentując parametry karty kredytowej (ale też kredytu czy pożyczki) ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w ramach którego pokaże jakie będzie oprocentowanie jeśli wypłacisz pieniądze z karty i będziesz je spłacać w równych, dwunastu miesięcznych ratach.

Pamiętaj, że jeśli spłacisz zadłużenie na karcie w wymaganym terminie (lub wcześniej) i w całości, to za kartę nie zapłacisz ani złotówki. Zapraszamy też do naszego poradnika, z którego dowiesz się:

Jeśli będziesz umiejętnie korzystać z karty kredytowej, to możesz płacić za zakupy pieniędzmi Citi – a własne trzymać na lokacie bankowej.

 

Karta kredytowa w pigułce

O RRSO wspomnieliśmy. Na koniec garść informacji związana z używaniem kart kredytowych, tak aby promocja była dla Ciebie zero-kosztowa:

 • karta kredytowa nie służy do wypłaty środków z bankomatu

Wyrabiając kartę kredytową Citi, czy to darmową kartę Simplicity czy też jakąkolwiek inną zwróć proszę uwagę na usługę CitiPhone, z której prawdopodobnie nie będziesz korzystać, a która kosztuje 6 zł miesięcznie.

Skąd wiemy, że nie będziesz potrzebować tej usługi? Bo wszystko, co jest związane z kartą kredytową (operacje, limity, konto, spłata zadłużenia), wykonasz przez serwis transakcyjny banku lub aplikację mobilną – przypominamy, że jednym z warunków promocji jest logowanie do serwisu banku lub aplikacji mobilnej.

Aby wyłączyć CitiPhone wystarczy w bankowości internetowej Citi wysłać wiadomość o takiej lub podobnej treści: „Rezygnuję z usługi CitiPhone”.

Karta Citi + Tidal 2 lata za darmo

 

Nie warto również nadpłacać karty kredytowej na kwotę powyżej 200 zł ani korzystać z dodatkowych produktów (karta dodatkowa czy naklejka zbliżeniowa), które są już płatne.

Dodatkowo być może konsultant Citi będzie nakłaniał Cię do uruchomienia konta w banku (lub uruchomienia innych produktów) – nie musisz posiadać konta w Citi – spłatę karty dokonujesz na dedykowany numer konta, który znajdziesz w umowie.

A inne produkty? – wybór należy do Ciebie.

 

Karty kredytowe

Inne karty kredytowe, wybrane ze zwrotem za zakupy, voucherem albo ekstra premią:

Karta kredytowa
Karta kredytowa logo
okres bezodsetkowy 51 dni

RRSO 7.44%

Citi BP Motokarta kredytowa

do 2020-08-31

Karta kredytowa
Karta kredytowa logo
okres bezodsetkowy 54 dni

RRSO 10.30%

TURBO karta kredytowa

pr. bezterminowa

Ekstra bonus

moneyback

zwrot 3% za paliwo

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

🏭Konto Przekorzystne Biznes: 1000 zł premii dla firm z kontem firmowym Pekao w promocji

🏭Konto Przekorzystne Biznes: 1000 zł premii dla firm z kontem firmowym Pekao w promocji

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł

Refunder zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

Refunder zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

🥇Najlepsze lokaty LIPIEC 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

🥇Najlepsze lokaty LIPIEC 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*