Promocje

TurboKARTA ze zwrotem 3% za paliwo i 1% za inne zakupy

3% karta od SantanderZ TurboKARTĄ Sandander Consumer Banku możesz zdobyć 3% za płatności na stacjach paliw oraz 1% za pozostałe zakupy, w tym również zakupy w Internecie.

W czasach, gdy o zwroty za płatności kartą jest coraz trudniej oferta, oferta tym bardziej jest warta uwagi i pozostaje cieszyć się, że są jeszcze banki, które w ten sposób walczyć o klientów.

Oferta z Kartą kredytową Visa Turbokarta przeznaczona zarówno dla nowych, jaki i (co oczywiście pochwalamy) dla obecnych klientów banku. W promocji nie ma żadnych wykluczeń czy okresów, w których nie możesz skorzystać z oferty.

Sama karta, po spełnieniu określonych warunków może być całkowicie darmowa, więc jeśli często tankujesz swoje auto i robisz zakupy, to możesz rozważyć promocję. A jeśli interesują Cię zwroty części wydatków, to przypominamy o promocji, w ramach której możesz otrzymać 5% zwrotu z kartą kredytową Citibank.

 

 

TurboKARTA zakupy do pełna – dla kogo promocja

W dużym przybliżeniu można powiedzieć, że z promocji mogą skorzystać wszyscy, gdyż zgodnie z regulaminem:

Uczestnikiem Programu może być osoba fizyczna, […] która jest stroną zawartej z Bankiem Umowy o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty kredytowej TurboKARTA (zwana dalej „Umową”).

Jeśli bank oceni pozytywnie Twoją zdolność kredytową, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby skorzystać z promocji i zgarniać moneyback za operacje kartowe:

 

 

TurboKARTA zakupy do pełna – zwroty za zakupy

Zgodnie z regulaminem oferty otrzymasz zwrot za transakcje kartowe:

  • w wysokości 3% wartości transakcji dla transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą kredytową TurboKARTA wydaną do Umowy przez Uczestnika Programu lub Użytkownika karty dodatkowej (dalej: Karta) na stacjach paliw […] oraz
  • w wysokości 1% wartości transakcji dla pozostałych […] transakcji bezgotówkowych dokonanych Kartą zaksięgowanych w danym okresie rozliczeniowym.

Maksymalna kwota transakcji może wynieść 30 zł w okresie rozliczeniowym, łatwo więc policzyć, że aby otrzymać pełen zwrot musisz wydać:

  • 1000 zł na stacjach paliw albo
  • 3000 zł w sklepach innych niż stacje paliw lub Internecie
  • lub kombinacja ww w proporcjach

Regulamin oczywiście definiuje stacje paliw, na których otrzymasz 3% zwrot:

Lista kodów kategorii akceptanta dla stacji paliw (MCC – ang. Merchant Category Code): 5542 , 5541, 5172, 5983, 9752 – stacje paliw, samoobsługowe stacje paliw.

Oczywiście ważny jest fakt wykonania zakupów na stacji paliw (kod akceptanta), a nie to, co tam kupisz. Zwrot 3% otrzymasz więc za paliwo, ale równie dobrze za kawę lub hotdoga, zakup piwa czy umycie samochodu na myjni:

 

TurboKARTA – koszty

Wydanie karty jest bezpłatne. Utrzymanie karty kosztuje 4,90 zł (5,90 zł – jeśli chcesz mieć wyciągi w formie papierowej), a opłata jest zniesiona po wykonaniu operacji bezgotówkowych za minimum 1000 zł.

Do karty bank dołącza również bezwarunkowo darmowy pakiet ubezpieczenia Car Assistance, który obejmuje całodobowe wsparcie w przypadku awarii lub kradzieży auta.

 

TurboKARTA – podsumownie

Jeśli wydajesz dużo na zakupy, w szczególności na stacjach paliw, to z TurboKARTĄ możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy. Oferta przeznaczona jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku.

Za transakcje paliwowe kartą otrzymasz 3% zwrotu, 1% za pozostałe. A sama karta jest darmowa, o ile wydasz 1000 zł lub więcej i ile oczywiście spłacisz wymagane zadłużenie w terminie – odsyłamy do poradnika jak bezpiecznie używać karty kredytowej. Dodatkowo otrzymasz pakiet Car Assistance, który może Ci się przydać w przypadku problemów z autem:

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

📹Konto Otwarte na Ciebie z premią do 300 zł od BNP Paribas w promocji Wideopromocja

📹Konto Otwarte na Ciebie z premią do 300 zł od BNP Paribas w promocji Wideopromocja

⛽Citibank: aż 3000 zł na paliwo w konkursie Citi BP Motokarta

⛽Citibank: aż 3000 zł na paliwo w konkursie Citi BP Motokarta

⚡Premia za mKonto Intensive mBank w promocji - do 300 zł w gotówce

⚡Premia za mKonto Intensive mBank w promocji – do 300 zł w gotówce

Konta Oszczędnościowe na nowe środki 2,0%

Konta Oszczędnościowe na nowe środki 2,0%


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*