Oprocentowanie VeloBank 5,2% lokata na NOWE ŚRODKI (🚩lokata bez konta)

Wysokie oprocentowanie w Velobank: lokata na NOWE ŚRODKI Velo Bank (🚩lokata bez konta) edycja 9/2024 promocji, w promocji 6-miesięczna lokata VeloBank na 5,2% (⚡najwyższe oprocentowanie) lub 5% na 3-miesięcznej lokacie Velo albo 4,8% na półrocznej lokacie VeloBank, również bez konta. W każdym przypadku ulokujesz do 180 000 zł, minimalna kwota lokaty Na Nowe Środki w Velo Banku to 1000 zł.

Oprocentowanie 5,2% VeloBank lokata na NOWE ŚRODKI edycja 8/2024

Promocja obowiązuje ⏰od 6.06.2024 r. do 18.06.2024 r., w promocji VeloBank (dawny Getin Bank) bada saldo na dzień 4.06.2024 r. Zobacz też inne lokaty Velo Bank, sprawdź też Elastyczne Konto Oszczędnościowe Velo Bank i opinie o Velo Bank.

 

Dla kogo?

Lokata na nowe środki VeloBank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Velo Banku. Jeżeli jesteś nowym klientem banku sprawa jest prosta – wszystkie środki będą nowymi. Jeżeli posiadasz już rachunek w VeloBank saldo sprawdzisz najłatwiej na etapie wniosku albo dzwoniąc do banku, tutaj infolinia Velo Bank, infolinia dostępna 7 dni w tygodniu. W ramach 9/2024 edycji promocji VeloBank bada 👉 saldo na dzień 4.06.2024 r.

Co ważne i co podkreślamy:

środki na Lokacie na NOWE ŚRODKI w VeloBank (dawniej Getin Bank i e-Lokata na Nowe Środki) objęte są gwarancjami BFG do kwoty 100.000 EUR – na dzień publikacji artykułu to około 425 000 zł – EUR kosztuje 4,25 zł

Sprawdź szczegóły oferty lokaty VeloBank (były Getin Bank).

 

Dlaczego Lokata na NOWE ŚRODKI?

Według nas największą zaletą lokaty na nowe środki Velo, co zresztą wielokrotnie podkreślaliśmy, jest to, iż jest to promocja cykliczna – posiadając Velo konto osobiste i konto w więcej niż jednym banku możesz tak żonglować środkami, aby zawsze korzystać z promocyjnego oprocentowania, na przykład:
Velo Bank Elastyczne Konto Oszczędnościowe

 • dziś lokujesz środki w ramach promocji Lokata na NOWE ŚRODKI Velo Bank (kliknij przycisk poniżej)

a w kolejnym okresie:

lub innych, promocyjnych, które przedstawiamy na Lokata Konto PL

Nie możesz skorzystać z promocji Velo Banku? Sprawdź PKO Konto Oszczędnościowe Plus, a pod bannerem Elastyczne Konto Oszczędnościowe Velo Bank.

 

Lokata na NOWE ŚRODKI

Lokata na NOWE ŚRODKI Velo Bank to:

 • 3-miesięczna lokata bez konta osobistego w Velo Banku z oprocentowaniem 5% albo
 • 6-miesięczna lokata bez konta osobistego w VeloBank z oprocentowaniem 5,2% (⚡najwyższe oprocentowanie) lub też
 • 6-miesięczna lokata Velo bez konta osobistego z oprocentowaniem 4,8%

z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania i niską kwotą na wejście – możesz założyć lokatę Velo od kwoty 1000 zł, warunkiem uzyskania jest wyrażenia wymaganych zgód marketingowych:

 • wpłacisz na lokatę nowe środki – z uwzględnieniem maksymalnej kwoty lokaty, która wynosi 180.000 PLN, • masz udzielone lub wyrazisz zgody marketingowe.

ale już:

 • Jeśli w trakcie trwania lokaty: • wycofasz zgody marketingowe, • sprzeciwisz się przetwarzaniu swoich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego nie zmienimy oprocentowania Twojej lokaty. Nie musisz jej też zrywać.

W praktyce (wg nas) oznacza to, że wymagane zgody marketingowe należy wyrazić tylko podczas uruchamiania lokaty, a potem można je wycofać.

Informacyjnie podajemy oprocentowanie podstawowe (poza promocją), które wynosi: 2 miesiące – 1%, 3 miesiące – 1%, 6 miesięcy – 1,8% – oprocentowanie promocyjne jest więc o wiele wyższe od oprocentowania standardowego, warto o tym pamiętać.

 

Nowe środki pieniężne dla lokaty na nowe środki Velo Bank, wyliczane są jako nadwyżka złotowych środków pieniężnych ulokowanych w Velo Bank w dniu przystąpienia do promocji w stosunku do stanu złotowych środków pieniężnych ulokowanych w banku na koniec dnia 4.06.2024 r. na:

 • ROR,
 • Rachunek Oszczędnościowy,
 • rachunek przejściowy,
 • rachunek do obsługi bankowych papierów wartościowych (BPW) wraz z zarejestrowanymi na nim BPW,
 • Indywidualne Konto Emerytalne (IKE) oraz rachunek specjalny do obsługi rachunku oszczędnościowego IKE,
 • rachunek terminowej lokaty oszczędnościowej, w tym zakładany poprzez elektroniczny kanał dostępu

niezależnie od tego czy są prowadzone jako rachunki wspólne czy indywidualne.

Velo Bank Lokata 5,2% na NOWE ŚRODKI

 

Lokata na NOWE ŚRODKI – parametry

Lokata NA NOWE ŚRODKI VeloBank, to lokata nieodnawialna lub odnawialna, to Ty decydujesz o możliwości zmiany lokaty na odnawialną / nieodnawialną. Pozostałe parametry lokaty Velo:

 • ⚡okres umowny: 3 miesiące
 • oprocentowanie 5% dla lokaty, również w opcji lokaty bez konta

albo

 • ⚡okres umowny: 6 miesięcy
 • oprocentowanie 5,2% dla lokaty, również jako lokata bez konta

albo

 • ⚡okres umowny: 6 miesięcy
 • oprocentowanie 4,8% dla lokaty, również uruchamiając lokatę bez konta

 Możesz mieć 1 lokatę założoną w każdym okresie umownym (łącznie 3 lokaty). Do tego limitu VeloBank wlicza lokaty indywidualne i wspólne.

Pozostałe warunki:

 • kwota minimalna: od 1000 zł
 • kwota maksymalna: do 180 000 zł
 • limit lokat: 3 (na każdy z okresów)
 • promocja obowiązuje od 6.06.2024 r. do 18.06.2024 r.

Dodatkowe informacje w regulaminie promocji Velo Banku Lokata na Nowe Środki (edycja 9/2024 LOKATA NA NOWE ŚRODKI), który można znaleźć na:

 • velobank.pl/centralne_repozytorium_dokumentow/E469F7BDBD0307714E76AA5E1451246F218460114AED6F168F6BE0F899377DD4

oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Odnowienie lokaty

Lokata na nowe środki może zostać uruchomiona jako odnawialna lub nieodnawialna z możliwością zmiany na lokatę odnawialną lub nieodnawialną w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień okresu umownego:

 • za pośrednictwem systemu bankowości internetowej
 • za pomocą infolinii Velo Bank

Jeżeli posiadasz w Velo Banku rachunek płatniczy (rachunek oszczędnościowy lub rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy) lokata jest automatycznie zakładana jako lokata nieodnawialna, a środki (kapitał i odsetki) zostaną przekazane na wskazany przez rachunek (prowadzony w VeloBanku w tej samej relacji własności co zakładana lokata).

Jeżeli nie posiadasz w Velo Banku rachunku oszczędnościowego i rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego Lokata jest automatycznie zakładana jako lokata odnawialna.

 

Lokata – wniosek

Zobacz ile ważny jest wniosek o lokatę na nowe środki w Velo:
Velo Bank Lokata na NOWE ŚRODKI

 • wniosek o lokatę Velo Bank ważny jest 7 dni w przypadku, gdy jako posiadacz lokaty nie posiadasz zarówno rachunku oszczędnościowego, jak i rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

ale

 • w przypadku posiadania rachunku oszczędnościowego lub/i oszczędnościowo-rozliczeniowego wniosek jest ważny jeżeli wraz z jego złożeniem nastąpiło opłacenie lokaty.

W przypadku wnioskowania o lokatę bez jednoczesnego jej opłacenia (skorzystania z możliwości opłacenia lokaty w terminie 7 dni) saldo nowych środków badane (weryfikowane) jest dwukrotnie – przy wnioskowaniu o lokatę oraz w trakcie zakładania lokaty po wpływie środków na jej opłacenie. Lokata zostanie założona na kwotę nowych środków ustaloną na podstawie badania z dnia jej opłacenia, tj. może być założona na kwotę inną niż wnioskowana.

 

Lokata na NOWE ŚRODKI – podsumowanie

Tak, jak już wspomnieliśmy na początku wpisu, lokata na nowe środki Velo, to (prawdopodobnie) oferta cykliczna – posiadając konto w więcej niż jednym banku, możesz tak żonglować środkami, aby zawsze korzystać z promocyjnego oprocentowania w wybranym z nich. Dlaczego prawdopodobnie? ℹ VeloBank to bank, który utworzyło osiem największych banków komercyjnych działających w Polsce wraz z Bankowym Funduszem Gwarancyjnym stworzyło Bank BFG S.A., który przejął dzisiaj działalność Getin Noble Bank S.A (GNB). Czy VeloBank będzie powtarzał promocje tak jak czynił to Getin Bank, tego niestety nie wiemy😎

Zobacz teżranking lokat i kont oszczędnościowych, gdzie znajdziesz lokaty i konta z podwyższonym, często promocyjnym oprocentowaniem.

Velo Bank to również promocyjne konto oszczędnościowe, łącząc ofertę lokaty na nowe środki i Elastyczne Konto Oszczędnościowe Velo Bank możesz korzystnie ulokować większe środki albo swobodniej nimi dysponować:

5,2% przejdź na stronę promocji

 

VeloBank – co to za bank?

Velo Bank co to za bank, co to jest VeloBank, Velo Bank jaki to bank, Velo Bank Getin – jeśli zadajesz sobie takie lub podobne pytania, to już wyjaśniamy:

VeloBank to bank, który utworzyło osiem największych banków komercyjnych działających w Polsce wraz z Bankowym Funduszem Gwarancyjnym stworzyło Bank BFG S.A., który przejął dzisiaj działalność Getin Noble Bank S.A (GNB).

i ze strony Velo Bank:

VeloBank jest marką należącą do VeloBank S.A., stworzonego przez 8 największych polskich banków komercyjnych oraz Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

VeloBank

Velo Bank VeloKontoVeloBank SWIFT / VeloBank BIC: GBGCPLPK

Dane adresowe: VeloBank S.A. Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C, 00-843 Warszawa

Velo Bank kontakt: +48 664 919 797 lub + 48 32 604 30 01

VeloBank KRS: 0000991173, wpis do rejestru Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy

VeloBank NIP: 7011105189

VeloBank REGON: 523075467

Banner w tym akapicie to 600 zł premii za VeloKonto.

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Konto oszczędnościowe Pekao 7% do 100 tys. zł

Konto oszczędnościowe Pekao 7% do 100 tys. zł

Z kodem zima tańszy kredyt w Santander Consumer Banku

Z kodem zima tańszy kredyt w Santander Consumer Banku

Z KOTem tańszy kredyt w Santander Consumer Banku

Z KOTem tańszy kredyt w Santander Consumer Banku


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

3 komentarze

 1. Kolesie wyraził(-a) opinię o Oprocentowanie VeloBank 5,2% lokata na NOWE ŚRODKI (🚩lokata bez konta)

  Nie działa zmiana odnawialności lokat – po ustawieniu zmiany klikamy Dalej i nic się nie dzieje – sprawdzone na kilku systemach i różnych najnowszych przeglądarkach Firefox i EDGE bez żadnych dodatków. Kiedyś w Getinie działało. Popsuli.

  • Czyżyk wyraził(-a) opinię o Oprocentowanie VeloBank 5,2% lokata na NOWE ŚRODKI (🚩lokata bez konta)

   Działa już?

 2. admin wyraził(-a) opinię o Oprocentowanie VeloBank 5,2% lokata na NOWE ŚRODKI (🚩lokata bez konta)

  VeloBank lokata na nowe środki, edycja 18/2022